Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Dzisiajszym pilkarzom niczego nie brakuje ale ja już tak ich nie podziwiam tak jak tamtych ale to normalne poprostu urodziłem sie w takich czasach a nie innych i sie wychowałem zupełnie w innym okresie pilki noznej z innymi gwiazdami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem ze bylem u nas na Slaskim w 2002 chyba to bylo POLSKA-WEGRY i choc mecz byl huja warty za przeproszeniem , to klimat i atmofera po prostu piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja byłem kilka razy na meczach ligowych czy charytatywnych to czlowiek zamiast mecz ogladac to rozglada sie dookola i wczuwa sie w ta cala atmosfere na stadionie :D A jak pada gol to juz idzie na tlumem i sie cieszy :D Pamietem ten mecz z Wegrami jak ogladalem w TV bo bylem akurat u wujka na imieninach :) Dziwne ale to pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzilem swego czasu na mecze Gieksy , te oprawy byly piekne nie raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Seba za ten dokument o Zidane :) Właśnie obejrzałem i rzeczywiście świetny :) Ale ci Jego bracia do Niego podobni są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ;) Ja ogladalm kilka miesiecy temu i dzis tez sobie znow zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro własnie jest mecz o puchar polski Lech z Legia gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na TVP Sport o 17:50. Ale wiesz co też uważam że to za przeproszeniem skurwysyństwo że meczu o puchar polski nie daja na dostepnej dla wszystkich stacji, nie dość że człowiek im płaci to jeszcze nie może obejrzeć nic :o Ja naszczescie bede mogl bo mam cyfrówke ale tak ogolnie rzecz biorąc to żałosne jak dla mnie z tymi stacjami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam u Was na Śląsku z pogodą ? Bo u Nas na Mazowszu troche pada i zimno jest a na Mazurach na podobno śnieg jeszcze spaść :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mam :o Zostaje live-soccer , ale mnie irytuje tam te przycinanie :o Co za chyje w tej tvp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kiedyś sam korzystałem z Soccer-live :) Teraz to bardziej atdhenet.tv . A z jakiego programu ogladasz ? Bo ja SopCasta używałem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówie właśnie to jest porostu skandal aby meczu polskich druzyn o puchar i do tego final nie został transmitowany w ogolnodostepnej TV :o Ale cóż witamy w Polsce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. ja nie mam zadnego programu , wchodze na soccer- live wybieram jakis kanal gdzie mecz leci i sie pokazuje okienko ze szpilem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...to moze sie cos zmienilo ale nie wiem bo dawno z tego nie korzystalem :) Dobrze że jest przynajmniej ten internet bo bez tego to czlowiek wogole by niczego nie mogl obejrzec z tej cholernej telewizji :o Jak nie powtorki programow to filmy brazylijskie :o Choć przyznam że ostatnio coś mnie naszło na ogladanie jednej telenoweli na TV4 ale to tez od czasu do czasu jak juz nic kompletnie nic nie ma w TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha TV 4 tez nie mam :o Ja mam tv z tp przez liveboxa zreszta tez malo lookam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja u siebie w pokoju mam tv z liveboxa ale mam jeszcze telewizje analogowa takze moge sobie przelanczac jak chce :) U moich rodziców jest Cyfrowy Polsat takze full serwis wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak nie ma co ogladac. Zreszta ja tez rzadko ogladam TV no chyba ze jest cos co chce obejrzec lub mnie cos zainteresuje bo tak to wylaczam bo po co ma sie prąd zużywać niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie ale myśle że teraz dopiero sie zacznie gorąco robić :o Ale cóż już nie nasza to sprawa ale zwykli obywatele jak zwykle po dupie dostaną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , smierc ich guru moze ich niezle rozjuszyc , tym bardziej ze to sa fanatycy zdolni do wszystkiego , to az strach sie bac do czego sa zdolni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno mają gdzieś w Europie bombe ukrytą która mieli zdetonować po ewentualnej śmierci lub pojmaniu Bin Ladena :o To chorzy ludzie z nienawiści, to nie są prawdziwi wyznawcy Islamu tylko ludzie którzy uwierzyli w ten stek bzdur że jeśli zabije w imie Allaha to pojdzie do nieba i bedzie mial kilkadziesat dziewic w nagrode i zycie wieczne :) Taaa bedzie mial, dostanie kopa w przelyk i na tym sie skonczy jego zycie wieczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×