Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Nie sztuką jest świnie usunać ale sztuka jest rozwalić koryto którym jest właśnie PZPN i nawet zmiana logo nic nie da dopoki siedza tam tacy panowie jak Lato, Piechniczek czy Engel i Krecina. Potrzebny jest Boniek który ma kontakty i szacunek na arenie miedzynarodowej a nie jak tamte pijaki o obiboki. Fakt Lato był b. dobrym pilkarzem ale jako prezes jest poprostu chujowy i trzeba go wyjebac coś podobnego jak Korzeniowski w tvp, sportowiec swietny ale jak zostal tam jakims prezesem to mu palma odbila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zmykam, bo mi Morfeusz przysłał SMS-a że czas spać :D A wiec Dobrej Nocy Tobie Życie i Trzymaj sie 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego pisze ze trza ich wszystkich zmienic , oni po prostu imprezy robia i chleja na tych zgrupowaniach i imprezach , doja pieniadze i trwonia na byle co.Jasne bo to my stawiamy wszyscy widze Lato to bym mu najchetniej zapie***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian ... teraz wiem dlaczego taki smutny uciekłeś z kafeterii popołudniu... wśpółczuję Ci .. Wiem że to dla Ciebie był smutny dzień Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dopijam kawkę i odpoczywam po sprzątaniu, a za godzinę uciekam na rolki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie :) Ja dzisiaj sprzatnąłem i zgrabiłem na podwórku i też niedługo biore sie za mój pokój bo wkońcy świeta idą :D Na rowerku już zdążyłem sie przejechać także dzień narazie na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też swój pokój ogarniałam, trochę się zeszło, ale już jest czyściutko:D Wybierasz się gdzieś na święta czy w domu zostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostaje w domu, najlepsze świeta są w domu a na dodatek moja siostra przyjeżdza to sie bardzo ciesze :) Ja to w sumie wole sam śmigać na rowerze bo czuje sie wtedy bardziej swobodnie a pozatym lubie podczas jazdy słuchać muzyki no ale zdarza sie czasami mi wyskoczyc ze znajomymi na jakąs dłuższą wycieczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rolkach to ja wolę z kimś jeździć, bo szczerze powiedziawszy to za każdym razem boję się że się na nich połamię:P A wycieczki rowerowe mam zamiar uskutecznić po świętach, nie będę miała co robić, to będę samotnie zwiedzać okolice:D Tak, mam dwóch braci, starszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niejednokrotnie miałem kraksy na rowerze ale jakoś sie trzymam :) Najbardziej nie lubie jak ktoś mi sie pcha pod koła naprzykład wchodząc na sciezke rowerową i jeszcze do mnie z pretensjami wykaskuje jak ja jeżdze :o No cóż... Na rolkach nie za bardzo potrafie jeździć, wole deskorolkę ale kazdy ma swoj gust wkońcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana planów, jednak nie idę na rolki:) U mnie pełno dzieciaków lata, a matki ich nie pilnują. Boję się że mi taki wyskoczy i mu krzywdę zrobię, a później oczywiście moja wina będzie, bo przecież mogłam zahamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też niektóre Mamuśki denerwują, myślą że jak ida z dzieckiem czy wózkiem to im wiecej wolno :o Wiadomo że jak dzieciak wyjdzie to przecież nie bedzie Twoja wina ale na sumieniu bedziesz go miała i jeszcze potem po sądach latać :( Wkurzają mnie też ludzie którzy puszczają psy luzem a jak jeszcze jest bez kagańca to już wogole, dla mnie to jest nieodpowiedzialność i prawo powinno być dla takich ludzi bezwzgledne tym bardziej ze jak mialem jakies 10 lat to zostalem pogryziony przez psa wiec mnie to jeszcze bardziej dotyka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to wygląda właśnie. To że latają samopas to jedno, ale że właściciele po nich nie sprzątają to drugie. Ok, jak nie chcą to niech nie sprzątają, ale wtedy niech chodzą z tymi psami w takie miejsca które są mało uczęszczane, a nie ja idąc do domu muszę patrzeć pod nogi żeby nie wdepnąć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ma psa to trzeba nie tyle co dbać o niego ale go pilnować a nie jak świnie wyprowadzać na spacer, niektórzy poprostu nie dorosli to takiego obowiazku jakim jest posiadanie psa czy jakiegokolwiek zwierzecia :o ale co poradzić takich ludzi trzeba karać wysokimi grzywnymi albo sprawami bo słowa nic nie dadzą a szkoda czasami strzepic jezyk. Po psie powinno sie sprzatac a jak nie ma ma w co wziasc jego kupy to niech sobie w kieszen wsadzi i w domu polozy na dywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, dobrze powiedziane:) Moje miasto w tamtym roku zainwestowało grubą kasę na kosze wyposażone w worki i łopatki na psie kupy, ale jak się okazało nie spełniły one swojej funkcji, ponieważ hrabstwu które tu mieszka ciężko z tego skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tacy ludzie myśla że jak mają kase to im wszystko wolno, nawet te wszystkie śmieci w lasach to ich sprawka bo przeciez człowiek biedny by sie bał to zrobic poniewaz nie stac go na zaplacenie kary za wywozenie smieci do lasu a taki niby inteligent to ma to gdzies bo go stać i nic mu nie zrobia :O Wkurzaja mnie tacy ludzie ktorzy maja prawo za nic ale coz poradzic na takich ludzi nie ma sposobu :O Ja stronie od takich ludzi bo dla mnie to sa bogacze z sianem w butach ktorzy nie maja ani za grosz kultury ani rozumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeee w TV pewnie znowu nudy beda nie świeta :o Ale mysle że na kafe imreza bedzie przednia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to raczej nie będę miała czasu ani na jedno ani na drugie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to też w sumie TV mało już obchodzi ale na kafe pewnie zajrze ale i tak wiekszosc czasu bede spedzal przy stole oraz na świeżym powietrzu bo pogoda podobno ma być ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ja tak samo, zamierzam spędzić te dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×