Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Dzieki Seba za to że byłeś i pogadałeś :) Do Zobaczyska 🖐️ Mary Ja uważam że jest coraz gorzej z tymi dzieciakami. Robią z siebie dorosłych i udaja wielkich cwaniaków oraz wielce doświadczonych ludzi a tak naprawde nic o życiu nie wiedzą bo mają wszystko praktycznie podane na stół. W dzisiejszych czasach maja dostep do wszystkiego m.in internet i komórka i moga przez to wszystko tuszować i zmieniac m.in te wszystkie zdjecia na portalach naprzyklad randkowych albo cos w stylu fotka i przez to lansuja sie bo dzieki temu moga siebie dowartosciowac ale niestety to wszystko kiedys odbije sie im czkawką tak myśle. Ja pamietam jak ja chodzilem do podstawowki to dla nas tematem byly zabawki typu samochody i kapsle np pokemon i nawet nam przez mysl nie przeszło żeby miec komórke czy komputer bo to nie było jeszcze aż tak dostepne. Ja sie ciesze że wychowalem sie według mnie w lepszych czasach ale cóż jak w słowach pewnej piosenki "Każde pokolenie ma własny świat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast cieszac sie życiem i młodością robia z siebie dorosłych a jak naprawde przyjdzie dorosłość i problemy z nią zwiazane to bedzie wtedy dopiero problem :o A jesli chodzi o dziewczyny to tak samo w tych czasach jest ciezko rozpoznac ile on ma lat bo np wyglada na 20 a ma 14 a to jest niestety problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życze Tobie Mary żeby Twoje marzenia sie spełniły bo czym by było życie bez marzeń :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to wygląda niestety. Aż strach pomyśleć na jakich ludzi te dzieci wyrosną. Może teraz brzmię trochę jak stara baba, ale jak widzę te dzieciaki to sobie myślę gdzie są ich rodzice. Przecież sama kiedyś byłam w ich wieku i miałam pstro w głowie, ale też posiadałam inny system wartości niż obecne dzieciaki. Niestety czasy takiego dzieciństwa jakie my mieliśmy już nie powrócą, teraz nie jest na topie bawienie się w berka przed blokiem, a wrzucenie słit foci do internetu;) Jeśli można zapytać, ile masz lat Deadman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym wyglądem to faktycznie jest problem, 14-latki malujące się to standard. Szkoda tylko że nie pomyślą o tym jak ich skóra będzie wyglądała w wieku 30 lat. Dziękuje ślicznie:) choć moje marzenia się nie spełniają, zresztą jak widać po tym co napisałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Ja czasami tęsknie za moim dzieciństwem. Czasami jak przechodze koło mojej podstawowki to mi łezka sie w oku kreci ale plus jest taki że utrzymuje kontakt z ludzmi z tamtych lat :D Mam 20 lat :) A Ty Mary jeśli mogę wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ja też mam dużo marzeń, czasami one sa absurdalne ale... Mi sie tez wiele rzeczy nie spelnilo o ktorych marzylem ale nie wszystko mozna miec, i to moze nawet i lepiej bo co za duzo to nie zdrowo i czlowiek by sie rozleniwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tęsknie za tymi czasami, ale co było już nie wróci, trzeba iść dalej:) Ja mam 22, tzn. w tym roku będę miała;) Może i masz rację, ja jeszcze myślę że może kiedyś uda mi się choć parę z nich spełnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu na ich spełnienie mamy całe życie :) A jak ogólnie minął dzień ? Długo na kafe jesteś, bo wcześniej nie miałem przyjemności z Tobą rozmawiać (chyba) ? Ja jestem od jakiś od ok. 6 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie:) Dzień nawet udany, ostatni dzień na uczelni, wracam dopiero 4 maja, więc trochę odpocznę:) Mi również się wydaje że wcześniej nie mieliśmy okazji popisać. Ja na kafe bywam pod tym nickiem od ponad dwóch lat, ale nie buszuje po wszystkich tematach, tylko przyczepiam się do tych które mnie zaciekawią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w sumie też nie latam po kafe tzn mam kilka stałych topików na których sie udzielam ale czasami na innych jak mi podpasują też coś napiszę :) Masz jakieś hobby, jakiś ulubiony sport, książka itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hobby jako takiego nie mam. Lubię spędzać czas na dworze, w aktywnej formie pod postacią jazdy na rolkach, rowerze, pływaniu, spacerach:) Jeśli chodzi o książki to ostatnio mam okazje czytać tylko socjologiczne. Natomiast lubię takie typowo babskie, o miłości, przyjaźni etc.:) Kocham muzykę w zależności od nastroju i pogody, od rocka przez reggae do muzyki klasycznej, od popu do trance'u, od tanecznych kawałków do tych przy których idzie tylko płakać:) A Ty co robisz w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rowerze bardzo lubie jeździć, praktycznie codziennie jeżdze na rowerze plus oczywiscie mp3 i swietna jazda jest oczywscie z czujnoscia bo jednak mp3 zaglusza to co sie dzieje dookola. Lubie tez a wrecz kocham Wrestling, piłkę nożna i ogolnie sport a ksiazki mało czytam jakoś nie mam zapału i zamiłowania do ksiazek Pracuje narazie dorywczo ale szukam czegos na stałe :) a tak ogolnie to chcialbym zacząc w tym roku studia jesli dobrze pojdzie ale to tez zaocznie bo chce pracowac i studiowac w miare mozliwosci :) Kierunek jaki mnie interesuje to administracja ale tez sie zastanawialem nad socjologia :) Nie mam zbytnio wygorowanych ambicji jesli chodzi o studia ale chcialbym miec jakies wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie lubiłam wrestlingu:D Ja wybrałam socjologię, bo coś trzeba skończyć, a że u mnie w mieście, ciekawszych z mojej perspektywy, kierunków nie było to tak teraz ciągnę te studia:) Z jakiego regionu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, mało kto lubi Wrestling moze dlatego że w Polsce nie jest on popularny :) Ja jestem z Mazowsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może:) Ale co kto lubi:) A już myślałam ze napiszesz Śląsk, bądź Pomorze, jak 3/4 kafeterian:D To stosunkowo niedaleko mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zauważyłem że sporo osób na kafe jest z południa albo z północy Polski no ale zdarzaja sie wyjatki takie np jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam że Ciebie pominąłem 🌼 Znam jeszcze kilka osob ktore sa z Mazowsza i sa na kafe i czasami sie udzielaja na tym topiku ale rzeczywiscie jest ich mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam tutaj jedną osobę z Mazowsza, teraz drugą. Ja stamtąd nie jestem, ale od siebie to jeszcze nikogo tu nie spotkałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie bo pogoda sie poprawiła i słoneczko świeci :) Aż chce sie życ a na rowerze to mozna śmigać cały dzień :D Masz jakieś zwierzęta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, ja muszę swój rower najpierw odzyskać i też będę śmigać, bo cóż innego robić w taką pogodę:) Mam króliczkę:D Uciekam spać, do następnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może o sporcie :) Niedawno sie mecz skończył o puchar króla Real vs Barca :) I Real wygrał :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie tez bale :) Ale na dobrym poziomie , a nie te kaleczenie Polakow :o Generalnie kibicuje Bayernowi ( jak BMW z Monachium ;)) Niestety odpadli z ligi mistrzow bo w ostatniej minucie czy jakos tak stracili brame , myslalem ze mnie szlag trafi stary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayern jest dobry ale jednak im brakuje Oliviera Kahna który na bramce był niezawodny :) Ja generalnie kibicuje Realowi :D Taa Polska liga to jest o dupe potluc, nie ma sie czym zachwycac a co rok w pucharach w dupe dostajemy, no moze w tym roku Lech doszedl daleko ale mogli dalej gdyby nie ich glupie bledy i zbyt pewna gra :( Jesli chodzi o Euro to mysle ze slodko sie nie zapowiada, patrzac na tą druzyne i to co Smuda wyprawia to negatywne mysli mnie nachodza jesli chodzi o nasza gre na Euro :( Ale co to oni graja nie ja niech oni sie wstydza za to jak graja. Dlatego wole już ogladać Wrestling niz Polska lige :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze jak patrze na mecze Polakow i slysze te komentarze Szpakowskiego i reszty to mnie bierze."Bylo dobrych pare podan" albo "Byly dwa strzaly na bramke" .O czym oni mowia , ja wiem ze oni sie nie przypucuja na antenie i nie powiedz idzcie w huj bo na Was patrzec sie nie da , ale poniekad robia idiotow z widzow , bo na sile szukaja pozytywow.Prawda jest taka , ze ta reprezentacja to dno , a na Euro bedzie wielka kompromitacja , w naszej pilce trzeba wszystko od nowa , wywalic z zarzadu tych cieci co na stolkach od lat siedza i balangi robia na zgrupowaniach i wszystko budowac od nowa.Moze wtedy za pare lat cos osiagniemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×