Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Po pierwsze to fragment piosenki, a po drugie moje oczy faktycznie są zielone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim opisie też umieściłem fragment piosenki którą bardzo lubie :D Ja za to mam niebieskie oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka to piosenka? To zapewne jesteś też blondynem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę jeszcze parę rzeczy w ramach przygotowań świątecznych zrobić, ale kafe będzie na podglądzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie zmykam bede wieczorem :) Jak bedziesz mogła to wpadnij później na topik to pogadamy :) Papa 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już mam czyściutko w pokoju :D Ale jutro jeszcze sporo pracy, musze dywan uprac, nie chce mi sie ale jak mus to mus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam jeszcze pełno rzeczy do zrobienia. Najgorsze jest to że tyle trzeba się nasprzątać, nagotować itd. dla dwóch dni świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tyle zachodu dla 2 dni :o ale cóż dwa razy na rok przyda sie porzadne sprzątanie:) Zreszta ja raz albo dwa razy na tydzień sprzątam w domu, poprostu lubie mieć czysto bo przyjemniej sie wtedy siedzi w takim mieszkaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę i ja wprowadzić częstsze sprzątanie u siebie, bo później się nazbiera wszystko naraz i nie nadążam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem Tobie tak szczerze że czasami to już mi sie nie chce, bo to takie sie staje monotonne i ciagle sprzatac to samo az sie czlowiek wkurza ze czasami probuje udawac ze tego kurzu nie widze albo poprostu podchodze i go zdmuchuje aby mi sie w oczy nie rzucał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, postaraj się ograniczyć sprzątanie do jednego razu w tygodniu:) A co do kurzu, to straszny demotywator z niego...przedwczoraj wytarłam cały regał, dziś patrzę, a tam z powrotem kurz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam nawet na nim w kinie i ryczałam jak bóbr:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film jest bardzo ciężki ale mysle że Gibson wykonał kawał dobrej roboty, zresztą cała ekipa z Jamesem Caviezelem na czele. Dużo krwi w nim jest a przede wszystkim jest bardzo smutny ale mysle ze warto go obejrzeć. Ja na nim w kinie nie byłem ale kilka razy go ogladalem w TV i na DVD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film jest bardzo poruszający i w dodatku bardzo brutalny w moim odczuciu, ale dobrze ukazuje to co naprawdę się wtedy działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czym jest ból zęba czy głowy przy tym bólu :( chyba niczym. Z tego co czytałem to film jest oparty zarówno na Biblii ale takze na jakis wizjach ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×