Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śnieżka*

dukanka- od dziś kto się przyłączy?

Polecane posty

Bellik hihi niewiem czy w ogóle coś będzie się działo bo mała ciągle chora i przeokropnie marudna:( Ale mam nadzieję,że znowu powie,że schudłam (nawet jak nie zauważy różnicy)zawsze to jakaś motywacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się rozchorowałam ,więc nie za kolorowo . już wczoraj się źle czułam ;) dzisiaj na wadzę 63,5 - masakra ;/ wróciło mi 0,4 . dziwne - ale może przez chorobe . dzisiaj rano na śniadanie koktajl białkowy , potem nic, i troche pomidorowej zupy* koncentrat i tak dalej* troche makaronu(wiem że nie wolno ) i tak nie czuje co jadłam i ciągle ciepła herbata z malinkami - tak mi gorąco że masakra . a i mam plan zajęć w fitess clubie u mnie w miejscowości niedaleko ;) tak że może się wybiorę na zającie . Wam to się przynajmniej zatrzumuje , a mi podchodzi do góry , a potem spada i tak ciągle - dziwne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tluszczykowa Ty się nie przejuj, u mnie też od kilku dni 63 potem 63,4 potem znowu 63,1, dzisiaj znowu 63,4kg i tak na zmianę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Dzisiaj na wadze równiutko 78kg :D:D:D:D Już nie mogę się doczekać 75, potem 70, potem 65 i 60 i będę piękna!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D Jedyne co mnie jakoś tak denerwuje to to, że waga będzie spadać coraz wolniej.... ale dam radę :) Przecież wiem, że wszystko się da ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki i dziewczątka;) u mnie dzisiaj 72,9;) lekko w dół:) no i dzisiaj warzywka:D robię gyrosa;) kurczaczek upieczony, do tego sałata lodowa, pomirode, ogórek i sos czosnkowy na jogurciku:D mniam!! dziewczyny jest pewna sprawa...czerwona ciotka miała do mnie przyjechać wczoraj i cisza. mam nadzieję zę to przez to ze schudłam, bo jakby nie było to 5 kg mam mniej w ciągu mieisąca. jeżeli się okaze ze to jednak nie dieta ma a to wpływ to będe zmuszona przerwać dukana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campini a spodziewać się możesz dziecka?:> Jeśli raczej nie to dieta ;) Mi zawsze pierwsza @ na diecie się spóźnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biellik taka możliwosc zawsze istnieje;) Myślę jednak, ze to dieta tak na mnie wpłynęła!! Nic by sięn ie stało oczywiscie gdyby się okazało ze moja rodzina sie powiększy, nawet bardzo bym sie cieszyła z małej różnicy wieku, ale wolałabym wczesniej to sobie zaplanować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała różnica wieku to super sprawa :) Moja siostra ma 3 dzieci, z czego najstarsze ma 4,5 roku a najmłodsze 1,5 roku :D Trochę ma z nimi perzekichane tym bardziej, że non stop chorują, ale cieszy się, że jest taka mała różnica wieku :) Ja mam 1.... stety i niestety. W kwietniu skończy 5 lat, więc i tak by była duża różnica wieku :( O drugie dziecko się nie staramy z paru względów- mój niesamowity strach przed porodem sn i cc ( przy czym cc zniosłam rewelacyjnie, ale cos mi się we łbie pomerdało i boję się jak piorun!!!) a 2- nie mamy mieszkania, mieszkamy na stancji. czekamy teraz na mieszkanie z wojska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mi właśnie jeden buc do pieca dołożył:o stwierdził, ze od myślenia to jest on, a ja mam się zająć wysyłaniem faksów i robieniem kawy z racji mojego stanowiska:o no szlag mnie trafił:o dupek jeden, a miałam go za fajnego faceta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny kupilam dzisiaj m ake kukurydziana czy moge jej uzywac jestem drugi i ostatni dzien nw fazie I,i chcialam bulki upiec kukurydziane ale gdzie niegdzie wyczytalam ze nie wolno.I znowu pieniadze w bloto jak nie bede mogla tej maki.Napiszcie prosze.Tez jakas babke chcialam upiec bo mam ciągawki na słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cioteczka przyjechała, więc dietę mogę kontynuować :D martaz przykro mi nie potrafię ci pomóc. nie posiadam ksiazki, a jak czegosnie jestem pewna, odstawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skrobie kukurydziana???Bo znowu wybiore sie na zakupy i kupie znow nie potrzebne rzeczy.Pytalam o make kukurydziana bo jak przegladalm przepisy to wlasnie jest duzo przepisow z maka kukur.jedni pisza ze wolno drudzy ze nie to ja juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U mnie na wadze dzisiaj 68,6 czyli troszki spadło:) Campini ja też w tym miesiącu miałam później @, więc to chyba przez dietkę ( na szczęście) bo narazie nie planuje dzidziusia, chociaż gdyby był to byłaby ta fajna mała różnica wieku między dziećmi, no ale...na samą myśl o porodzie mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martaz ja też Ci nie pomogę, ja podobnie jak Campini jak niewiem czy można czy nie to nie ruszam i spokój:) A słodkich rzeczy można dużo zmontować, jest dużo przepisów, Bellik gdzieś na początku dała przepis na nutellę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tluszczykowa chyba mnie zaraziłaś hihi, normalnie umieram, mam nadzieję, że uda mi się wyleczyć bez prerywania diety. Zjem tylko serek bo wypada coś zjeść i idę spać> Dobranoc dukanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewuszki :D U mnie waga dziś sobie stoi ;) I ma prawo, bo powinien mi sie okres zbliżać.... jeno nie czuję zbytnio, żeby coś miało się zdarzyć dzisiaj czy jutro :> Marteczko najłatwiejszy sposób trzymania tej diety ( jak się nie ma książki) to wpisanie w google: bułki dukanowe. Wyskoczy Ci cała masa przepisów!!! Jednak ilościowo z tymi bułkami nie ma co przeginać, bo wiem, ze tam otrębów się sporo dodawało ( nam można 2 łyżki dziennie) a i ta cała mąka to jest tak średnio dozwolona.... Co do babki ^^ To nie wiem czy jest przepis, ale na bank jest na sernik :D Jak ciągnie Cię na słodkie, to najprostszy sposób: serek homogenizowany odtłuszczony ( bądź jogurt naturalny), słodzik i tutaj do wyboru: alebo aromat do ciasta ( z migdałowym smakuje jak jogurt kokosowy mniam!) albo kakao odtłuszczone ;P Na tej diecie musisz sama trochę nauczyć się kombinować, bo nie każdemu to samo pasuje do jedzenia... Najłatwiej Ci będzie poświęcić z godzinkę i poczytać w necie porządnie o tej diecie i poznajdywać przepisy sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) A u mnie 0,3 w dół:) A przeziębiona jestem tak masakrycznie,że nawet jeść mi się niechce, no ale coś trzeba,więc na śniadanko mam jogurcik ze słodzikiem:)Miłego dnia sobotniego dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellik u mnie przed @też waga stała, chyba większość tak ma, ale za to po zawsze spada i odrazu ma się lepszy humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe , no ja też umieram , poprostu . i stoję z wagą już któryść dzień 63,1 . ale trudno , przynajmniej wyzdrowieje . ehhh. masakra , łykam leki jak narkoman :D mam straszną gorączkę , chyba angina . ;) trzymajcie się dziewczynki , papa .idę leżeć w łożeczku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy:) Ale tu weekendowa cisza. Ja nadal umieram ale diety nie przerwałam, co prawda wczoraj chyba trochę za mało zjadłam bo tylko jogurt naturalny (duży) i fasolkę szparagową ale na więcej nie miałam siły. No i waga znowu mi się zatrzymała, ale zaczynam się już do tego przyzwyczajać, że 2-3 stoi i dopiero spada. Miłej niedzieli dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk masz wybaczone te dłuuugie spanie bo widać, że się napracowałaś:) Prześliczna ta Twoja biżuteria- cudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj dziękuję bardzo łaskawco :P cieszę się, że podoba Ci się biżuteria :) szczerze mówiąc to sama chodziłabym w tym wszystkim... to jest tylko kilka przykładów, nie mam czasu żeby opstrykać wszystko :P część druga: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d594c343fda426a6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d389f975ff1c4844.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/545fa3b2639fa96e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/806040ed04eb64fc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3831d7bb32b800c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk ja też bym mogła w tym wszystkim chodzić:) A sprzedajesz na allegro? Niedługo walentynki więc interesik Ci się pewnie rozkręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ... Mam na imię Asia... Ja też postanawiam ułatwić sobie życie... Czytałam parę artykułów na temat tej diety i muszę powiedzieć,że nawet fajna..;)...zobaczymy w praktyce..;D Mam parę kilogramów do zrzucenia(12),więc przyłączam się do Was dziewczyny..;D...Chcę zacząć dietę 14 lutego..(może 15..;D..)ponieważ wtedy zaczynają się u mnie ferie..;P Moją motywacją jest mój były chłopak..Rzucił mnie dla jakieś chudej laski... Przez te dwa tygodnie będę zaglądać do Was i motywować..;) A potem ja przystępuję do działania..;P Mam nadzieję,że tu jeszcze ktoś będzie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D dziewuszki wczoraj moja waga opkazała 71,5:D dzisiaj niestety zapomniałam się zważyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🖐️ maniataxi pewnie że będziemy :) śnieżka wiesz co powiem Ci, że na allegro sprzedają ci co mają kamienie w hurtowych cenach, albo sklepy które mają stałe rabaty na kamienie.... szczerze mówiąc, to mogłabym sprzedawać, ale nie wiem czy wybiję się pośród nich wszystkich :( musiałabym wyróżnić aukcje, a to kosztuje, do tego nie mam dobrego aparatu do robienia zdjęć :( no i jeszcze kwestia tego, że oni mają po 20 kolorów do wyboru na jednej aukcji a ja mam tylko po 1 góra 2 kompletów... a co jak zamówią mi np 7 tego samego koloru ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk super ta biżuteria!!!!! :D Prześliczna! sądzę, że nie będziesz miała problemu, żeby ją opchnąć ;) A mi waga jak stanęła tak stała a nawet wzrosla o 300g ;P;P;P Oczywiście nie przejmuję się tym za bardzo, bo spodziewam się tej @ a poza tym tyle ze mnie zleciało, że może mój organizm znowu postanowił sie bronić...myślę, że za pare dni znowu zacznie lecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×