Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śnieżka*

dukanka- od dziś kto się przyłączy?

Polecane posty

No ja powróciłam ;) dziś kupiłam sobie książkę dukana inne wydanie ; ) i już pełną parą tak jak książka piszę. kupiłam sobie taki hula hop z tymi anionami , taki masażer ;) i będę ćwiczyć. dzisiaj joga 15 min (na mnie to nieźle) i troche pokręciłam :D ;)! zapomniałam wam się pochwalić , spotykam się z moim byłym . więc jestem cała happy ! najbardziej na świecie ;))) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jeszcze nie zaczełam tej diety narazie zbieram informacje co i jak,i mam takie pytanie czy w trakcie tej diety moge uzywac słodziku np.do kawy bo nie lubie gorzkiej,no i czy oliwe z oliwek mozna uzywac????A tak wogole to mam 28 lat dwójke wspanialych dzieci 7lat.i 1rok i 4 miesiace,no i wlasnie po dzieciach sie przytylo moj wzrost 168cm waga 70kg ,a bardzo chcialam bym schudnac te 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tez prosbe czy jakies przepisy moze macie w tej pierwszej fazie??Dziewczyny kosztowna ta dietka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!!!!!!!! FANFARY PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Dziś na wadze 7 z przodu!!!!!!!!!!! Waga dziś wskazała 79,2kg!!!!!!!!!!! :D Jeju ale jestem z siebie dumna ;P Do Marty Martuniu czy kosztowna.... wg mnie trochę tak. A to jogurciki, a to pierś kurczaka, a to warzywa ( ja np uwielbiam kalafior i brokuły więc mrożone kupuję bardzo drogo :/ bo 450g kosztuje ok 5zł). Przyznać jednak musze, że jest to najtańsza dieta jaką stosowałam ;) Nie jest aż tak źle :D A efekty są ;) Choć na początku miałam straszliwe zastoje, to przez to, że przeciągnęłam fazę 1 bo stosowałam 6 dni zamiast 2 jak mi w teście wyszło -.- ale teraz waga spada. Oczywiście za niedługo znów organizm się będzie bronił.... ale wiem, że potem będzie leciało po 1kg lub 0,5kg dziennie i to mnie na duchu bedzie podtrzymywać :) Co do przepisów... wpisujesz w google przepisy dukana i Ci wyskakuje milion stron xD Gdzieś na naszym wątku podawałam przepis na sernik, nutellę.... także łatwo jest wytrzymać na tej diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czar papieru toalotowego
dieta ta prowadzi do zaburzenia czynności układu nerwowego w tym terz zaburzenia czynności serca mięśniowego ,osteoporozy ,tworzenie sie kamieni w układzie moczowych może dochodzić do obrzęku ,dna moczanowa czyli ostre stany zapalne stawów zwiększa ilość złego cholesterolu w żyłach uszkodzenie nerek trzustki wątroby przyspiesza starzenie sie organizmu alergie http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=24521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się pochwalę, dzisiaj na wadze 62,9 kg tadam :D Wiecie co, nazamawiałam wczoraj znowu kamieni swarovskiego i srebra na kolejne 600zł, tym razem wkręty kostki z przywieszką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dukanki:) A ja znowu nic nie schudłam, no cholerka jasna...ale może jutro? Bellik gratulacje, Julk dla Ciebie również:) Słodzika można używać, ale takiego bez aspartamu,ja używam codziennie bo inaczej to bym kawki nie wypiła. A jeśli chodzi o koszty to jest trochę kosztowna, zwłaszcza jak się osobno gotuje dla rodzinki a osobno sobie,ale tak jak Bellik pisała są dużo droższe diety, więc nie jest tak źle. Miłej niedzieli wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieżka to ja chyba robie błąd... bo ja słodzę aspartamem :/ Czytałam, że nawet można pić colę light ona też jest słodzona aspartamem.... to jak to z tymi słodzikami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można używać aspartamu normalnie, tylko nie do pieczenia bo pod wpływem wysokiej temperatury wydziela jakieś związki trujące. Ja tam normalnie słodzę aspartamem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można , można ;)) używać . hmm... ja mam tą nową książkę . piszę ciągle i mi się nie chce nic dodać , ja dzisiaj 63,8 tak że sie cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie zjadłam piersi z kurczaka grillowane :) mmmmm pyszota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiadek miałam kurczakowe cycki a teraz zjadłam serek wiejski i ogórka:)No i kolejny dzień dietki za mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj na obiad zjadłam schabowego w panierce:O ta teściowa wcale o mnie nie myśli :P rosół i ziemniaki sobie odpuściłam, no ale nie wypadało nawet tak siedzieć i tylko patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ;) ja dzisiaj nawet całkiem dobrze ! ćwicze z tym kółkiem i masażerem i mam normalnie siniaki na brzuchu .. mam nadzieje ,że mi to zejdzie ;) jutro piękny dzień ;) mam egzamin , trzymajcie kciuki . idę zakówać ;) papa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) u mnie waga jeszcze się nie zatrzymała :D kolejne 0,4kg za mną ;P Ale wiem... że organizm znowu zacznie wariować ;) Przynajmniej jestem na to nastawiona :D a nie tak jak wcześniej ;) Przede mną jeszcze straszliwie długa droga.....Tyle, że początkowy cel był -25kg a teraz jest ( pocieszając się) parenaście :D dokładnie niecałe 19 ;P to jest coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja mam dzisiaj od rana dobry humor bo spadło mi od wczoraj 0,6kg:) Bellik ja też teraz postaram się nie panikować jak mi waga stanie i czekać cierpliwie aż będzie spadać. I na tym tyle moich dobrych wiadomości bo dzwoniła teściowa,że mnie niedługo odwiedzi,brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Wybaczcie ale ja znowu z pytaniem do was.Chodzio drugą faze jak to jest bo czytalam na stronie Dukana to jest np.5/5 tzn.ze musze w drugiej fazie zrobic tak 5 dni fazy pierwszej a pozniej druga faza z warzywami czy jak bo juz sie pogubilam.Napiszczie jak to bylo na waszym przykladzie co ile dni.Ja mam amiar tydzien stosowac faze pierwsza tylko nie wiem jak pozniej to kontynuowac dalej.Testu nie robilam.Mysle ze wiecie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem tak nastawiona na ta diete tylko czekam na pieniazki,po niedzieli zacne robic.A dziewczyny cwiczycie cos?????Czytalam ze dukan zaleca spacery tzn.marszto mi najlepiej pasuje bo z malym takie godzinne spacery na sankach to luks.....Pewnie tez brzuszki by sie przydaly bo u mnie najwiekszy problem to ten brzuch.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imgo
po pierwsze to olbrzymi blad,ze nie zrobilas testu. ile massz do zrzucenia? 30 kg,ze az tydzien uderzeniowki? przedłużanie uderzeniówki skutkuje zastojami i wzrostami także nie polecam. ale odpowiadajac na pytanie, konczysz uderzeniowke i zaczynasz PW a potem dopiero po 5 dniach 5 czyste Proteiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze zrobie test tylko prosze dokladna stronke i najlepiej zeby z tlumaczeniem.A ztymi dniami co i ile moze ktos jasniej wytlumaczyc.A do zrzucenia mam 10 max 15kg.Dziekuje imgo za odpowiedz,pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imgo
http://www.regimedukan.com/fr/212-je-minscris.html i tłumaczenie : 1.Votre prnom* : IMIE 2. Vous etes* JESTES: Une Femme KOBIETA Un homme FACETEM 3. Votre poids actuel ? TWOJA OBECNA WAGA 4. Votre email - ADRES EMAIL 1. Quel poids souhaitez vous peser ?* : WYMARZONA WAGA 2. Quel poids maximum avez-vous pes ? ILE NAJWIECEJ WAZYLAS? W KG 3. Quel poids minimum avez-vous pes ? Apres 18 ans, et en dehors de toute maladie ?* : ILE WAZYLAS NAJMNIEJ PO 18 ROKU ZYCIA, NIE LICZAC CHOROB W KG 4. Quel est votre poids de croisiee ?* Il s'agit du poids maintenu sans effort particulier avec une alimentation spontane JAKA JEST TWOJA NORMALNA WAGA (JAKA WAGE UTRZYMUJESZ GDY NIE STOSUJESZ ZADNYCH DIET) W KG 5. Combien mesurez-vous ? WZROST 6. Etes-vous press(e) de maigrir :CHCESZ SZYBKO SCHUDNAC Oui - TAK Non - NIE 1. Y-a-t-il une tendance a grossir dans votre famille ?* : Oui - TAK Non - NIE CZY W RODZINIE JEST TENDENCJA DO OTYLOSCI? 2. Avez-vous djà suivi des rgimes pour maigrir ? CZY STOSOWALAS/ES POPRZEDNIO INNE DIETY ODCHUDZAJACE - Acun - zadnej 1 - jedna 2 - dwie 3 - trzy Plus - wiecej 3. Quel est le nombre de vos grossesses ? ILE RAZY BYLAS W CIAZY * : Aucun - 0 1 - raz 2 - dwa 3 - trzy Plus - WIECEJ 4. Lorsque vous surveillez votre alimentation, vous avez l'impression de maigrir : *CZY WYDAJE CI SIE ZE CHUDNIESZ Z LATWOSCIA JEZELI PILNUJESZ CO JESZ?: Plutt facilement - RACZEJ LATWO Difficilement - TRUDNO 5. Manger moins vous fatigue-t-il ?* : CZY LATWIEJ SIE MECZYSZ GDY JESZ MNIEJ? 6. Apprcions votre ossature* : Ceinturez votre poignet gauche entre votre pouce et votre index droits OCEN GRUBOSC KOSCI, ZLAP NADGARSTEK PROBUJAC ZLACZYC KCIUK I PALEC WSKAZUJACY Ossature fine : vos bouts de doigts se chevauchent CIENKIE - Z LATWOSCIA LACZYSZ PALCE Ossature normale : vos bouts de doigts se touchent juste NORMALNE LEDWIE STYKASZ PALCE Ossature lourde : vos bouts de doigts sont loigns CIEZKIE TWOJE PALCE NIE STYKAJA SIE 1. Date de naissance : DATA URODZENIA: DZIEN MIESIAC ROK 2. Choisissez votre pseudo* : WYBIERZ LOGIN 3. Votre mot de passe* : HASLO 4. zaznacz ten kwadracik (ale to nie konieczne) jezeli chcesz dostac znizke na konsultacje (haha i tak wychodza pieronsko drogie), wpisz kod jaki sie pojawia na obrazku i GO. Wyswietli ci sie plan chudniecia z datami itd i dostaniesz potwierdzenie na maila. co do chleba, no nie da rady z kupnym chyba,ze chcesz kupic na allegro taki do diety dukana ale lepiej samemu upiec, bułki,chleb,placki co tam kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci bardzo imgo wypelnilam test super ALEEEE gdzie ten kod nic mi nie wyswietlilo.A tak wogole to płatny ten test???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imgo
platna jest konsultacja z doktorkiem, jesli wyszla Ci waga,ktora obliczyl Ci test i wykres tzn ze wszystko zrobilas ok i nie pozostaje nic jak dukać zgodnie z zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imgo ale własnie wszystko wypelniam dobrze tylko wlasnie na samym koncu jak napisalas ze mam wpisac kod z obrazka i wcisnac GO ale ja zadnego kodu tam nie mam i wcisnelam GO ale wlasnie zaznacza mi sie ze mam wypelnic te ostatnie pole,no ale gdzie ten kod z obrazka??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho jest tu kto:) Ja już po koacji-jejecznej, muszę jutro iść na zakupy bo mi lodówka opustoszała:( Martaz ja robię drugą fazę nie po 5 dni tylko 1/1 jeden bialka i 1 warzywka,bo tak wydaje mi się łatwiej wytrzymać na dietce. Ale można też robć 5/5 i 3/3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta w drugiej fazie najwygodniej jest 1/1 wg mnie oczywiście ;P co do testu... tam naprawdę nie ma nic skomplikowanego ;P Jak czegoś nie rozumiesz to włącz sobie translator ( w googlach znajdziesz). Pieczywo odpada chyba, że dukanowe, ale to też należy ograniczyć, bo jak Dukan pisze to za dużo otrębów wsuwać nam nie można ( zaleca się 2 łyżki dziennie najlepiej owsianych). Nie załamuj się tym ;) ja jestem straszny chlebojad a mimo to na tej diecie są takie łakocie, że chleb można sobie w buty wsadzić ;P Co do ćwiczeń... jesteśmy na białku ^^ białko pomaga rozbudowywac mięśnie ( kulturyści wpierniczają masę białka żeby mieć lepszą muskulaturę ;P) więc nie wiem czy to dobry pomysł :D Na brzuch to bym polecała coś, co go wysmukli, a nie napakuje... czyli jakieś serum czy krem REGULARNIE stosowane. Można jednak stosować ćwiczenia aerobowe... czyli takie co nie skupiają się konkretnie na mięśniach a raczej na kondycji czyli: steper, rower, bieganie, chodzenie, aerobic.... Oczywiście to też zależy od Ciebie ;) Lubisz brzuszki- rób ;P Ja planuje kupić ten steper, ale to po wypłacie ;P O ile kasiory mi na takie wydatki zostanie :/ mam strasznie dużo do kupienia rzeczy ponadprogramowych, że się tak wyrażę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imgo
na ujemnym bilansie kalorycznym,ktory daje dukan nie da sie nabrac masy miesniowej, poza tym dieta kulturystow to nie jest tylko bialko ale tez duze ilosci weglowodanow i mniejsze tluszczu. zatem nie da sie obrosnac w miesnie na dukanie. za to bialko doskonale regeneruje miesnie i przedluza spalanie po treningu wiec na redukcje w polaczeniu z cwiczeniami w sam raz. ale radze uwazac na to co jemy przed i po treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę się Wam pochwalić, że sprzedałam już dzisiaj 4 pary kolczyków na kwotę 150zł :D:D czekam jeszcze tylko a może aż na kostki swarovskiego, srebrne półfabrykaty, torebki ozdobne i etykiety jubilerskie :D:D W ogóle zła trochę jestem, bo nie wysłali mi kamieni do jednego kompletu, różowych serduszek :P teraz muszę to wszystko wyjaśniać :O Jeszcze do tego wcięło mi wagę aptekarską 😭 szlag by to trafił 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×