Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śnieżka*

dukanka- od dziś kto się przyłączy?

Polecane posty

a ja dzisiaj przy zmywaniu wbiłam sobie widelec w kciuka :( ajjjjććć :( jak boli :( kurcze, ropa mi się pod skórą zbiera, szczypie mnie strasznie 😭 Ale za to zezarłam 3 mentosy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że skoro znalazłam taki przepis pod dietą dukan , to chyba nie jest nic złego aż tak , jak zjem raz w tygodniu to się chyba nic nie stanie . ja też nie moge się teraz tak głodzić, mój organizm potrafie w 1 dzień doprowadzić do niedoborów . bardzo dziwne ,ale kiedyś nie dbałam strasznie o siebie - teraz mam tego konsekwencje pod względem zdrowotnym . Hmm.. mam pytanie bo trochę nie rozumiem , jeżeli jutro zaczyna drugą fazę - to mogę jeść i warzywa i białko , a owoce ? np.banan(uwielbiam!) tak pokrótce powiedzicie mi co mogę . wiem jakie mogę warzywa ,bo mam książkę (już wszystko zakreślone) ale ja mam drugą wersję tylko z przepisami i króciutkim wstępem i nie ogarniam tego . pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owoców nie wolno. Za to warzywa i nabiał jak najbardziej. Na drugiej fazie można do diety dołączać niektóre produkty z trzeciej listy, takie właśnie jak mąka czy proszek do pieczenia. Wróć jeszcze raz do tej strony którą wcześniej podałam, tam będzie napisane co i jak :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dukanki:) Ja już od 6 rano na nogach bo moja mała wstała i gotowa do zabawy,jakby nie mogła do tej 8 chociaż pospać brrr... Znowu nic nie schudłam- czyli tradycyjnie po warzywkach waga ta sama, dobrze, że chociaż nie rośnie:) Więcej nie smucę, idę coś zjeść. Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki :):):) A ja wam powiem, że chyba waga mi się w domu popsuła xD Jak babkę kocham :D:D:D Przedwczoraj rano ( po dniu warzywnym) waga mi wykazała 700g mniej. Wczoraj rano o 100g ( po dniu białkowym) a dzisiaj ( po dniu warzywnym) 800g.... dziwne to strasznie! Tym bardziej, że siostra mnie straszyła, że na warzywach można "przybrać" ( pozornie) bo warzywa zatrzymują wodę w organiźmie.... no i teraz sama nie wiem, ale jestem pioruńsko szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, No niestety odpadłam z gry dziewczyny:-( Wczoraj bylam na imprezie i wypilam alkohol. Dzisiaj sie zwazylam, mniej na wadze, ale to pewnie odwodnienie wywolane wypiciem alkoholu. Zadowolona jestem tylko z tego faktu, ze gdy znajomi objadali sie paluszkami, frytkami, tortillami ja nie ruszylam niczego:-) Co dalej robic nie wiem, chyba przejde na diete MZ.no i zdrowo jesc. Czyli nadal calkowity zakaz slodyczy, bialego pieczywa, smazonych potraw, pizzy i innych wysokokalorycznych dan. Ale dzisiaj jeszcze bialko bo i tak nie mam w domu nic innego do zjedzenia, a do sklepu nie bardzo mam ochote isc. Wiecie delikatny kac :-o Za was trzymam kciuki i bede tu jeszcze zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capinni. zakupy na koniec diety jak najbarziej. I zamiast narzekac pochwlimy sie tutaj, ktora co fajnego kupila:-) I ile rozmiarow mniejszego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, No niestety odpadłam z gry dziewczyny:-( Wczoraj bylam na imprezie i wypilam alkohol. Dzisiaj sie zwazylam, mniej na wadze, ale to pewnie odwodnienie wywolane wypiciem alkoholu. Zadowolona jestem tylko z tego faktu, ze gdy znajomi objadali sie paluszkami, frytkami, tortillami ja nie ruszylam niczego:-) Co dalej robic nie wiem, chyba przejde na diete MZ.no i zdrowo jesc. Czyli nadal calkowity zakaz slodyczy, bialego pieczywa, smazonych potraw, pizzy i innych wysokokalorycznych dan. Ale dzisiaj jeszcze bialko bo i tak nie mam w domu nic innego do zjedzenia, a do sklepu nie bardzo mam ochote isc. Wiecie delikatny kac :-o Za was trzymam kciuki i bede tu jeszcze zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VulcanEnergy, dietę możesz dalej kontynuować, z tym że musisz się liczyć z tym, że możesz teraz przybrać na wadze albo będziesz miała przynajmniej zastoje przez następne parę dni. Nie jest dobrym rozwiązaniem kończyć tą dietę z dnia na dzień. Ja jestem tego najlepszym przykładem. 30 lipca w tamtym roku zakończyłam dietę i prosze - przytyłam do końca grudnia ok 5 kg z 8 straconych :( Należałoby teraz zastosować fazę 3, czyli 10dni wyprowadzenia na każdy zgubiony kilogram, a dopiero wtedy przejść na inną dietę. Decyzja należy do Ciebie, jednak ja bym nie rezygnowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj na śniadanie pyszne jajeczka na miękko :P a na wadze 64,1 czyli o o,4 kg mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj o 0,3 mniej .dostałam okres - więc nie wiem , zazwyczaj mi więcej pokazywało przed i 1 dnia , a tu zleciało trochę . to fajnie . dzisiaj dzień warzywa + białko . zjadłam : kubek mleka z łyżką otręb , szpinak z serem , jedengo malutkiego pulpecika . brzuch mnie tak boli że masakra . wymiary : piersi było 98 , a jest 99 ( własnie nie wiem o co chodzi.. ) boczki było 93 ,a jest 88 ;) uda było 94 a jest 96 (też dziwne ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłuszczykowa ale to chyba dobrze :) będziesz mieć większe wcięcie w tali hi hi :P poza tym 96 w biodrach to nie jest dużo :) ja się nawet nie mierzyłam, bo aż strach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk44 A tak spytam z ciekawosci. Ty tez zaczynalas diete bialkowa, zaliczylas wpadke w jedzeniu i przeszlas na zdrowe jedzenie tak? Za pierwszym razem ladnie schudlas i wytrzymalas diete. Dlaczego nie sprobujesz tej diety jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja już nie mam siły, ani ochoty, tym razem stwierdziłam, że lepiej odżywiać się zdrowo niż stosować rygorystyczne diety, a to za namową bellik :) Tak, byłam na początku na białkowej, ale też wypiłam sporo alkoholu i przybrałam więc pod wpływem nerwów zmieniłam dietę, ale to było jeszcze w pierwszej fazie dukana kiedy prawie nic nie schudłam. Gdybym była już dalej, tak jak Ty to myślę, że nie ryzykowałabym i najpierw dokończyłabym tą dietę, albo puściła ten alko w zapomnienie i dukała dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze tu trafilam na forum. Z ciebie julkjest niezla ,,motywatorka''. chyba zawroce na dobra droge. ale no szczerze wiem ze ten alkohol to nie ostatni raz. moze nie w najblizszej przyszlosci, ale w koncu znowu gdzies bedzie okazja.Jedzenie owszem odstawiam na imprezach ale piwko na rozluznienie i humorek no ciezko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
; ) hmm.. Julk44 ma racje , nie powinnaś się poddawać odrazu .powalczmy ! jak nam nie wyjdzie , to zaczniemy poprostu zdrowo jeść . nic nam nie zaszkodzi troche tych kg zrzucic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, przed chwilą złożyłam na allegro zamówienie na 700zł, na kamienie swarovskiego, srebrne bigle i podwieszki. Tylko że teraz mam wątpliwości czy dobrze zrobiłam i czy ja to sprzedam???? 😭 Wcześniej już robiłam biżuterię, ale nie srebrną. No i nie wiem czy nie zostanę z 30 kompletami srebrnej biżuterii :D:D:D pocieszcie mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... niestety musszę zrezygnowa z tej diety... dietowac się bede dalej tutaj z wami ale już nie dukanem. wlosy mi lecą:o a dopiero co zaczęly mi odrastać. nie chcę wyłysieć, wiec przechodze na MŻ i zdrowo, bez chleba, ziemniakow, makarony z umiarem ryż też. slodycze oczywiscie odpadaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dop od jakich 3 lat noszę kolczyki, bo wcześniej mi ise wydawalo ze brzydko wyglądam, ale powiem ci ze te biale chętnie bym kupila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no będą octagony, migdałki, serduszka, wszystko w kompletach z przywieszką, oczywiście srebro, w różnych kolorach :) mam nadzieję, że się spodobają ;) zamówiłam jeszcze przed chwilą etykiety jubilerskie z własnym nadrukiem :) Jeżeli nie pójdzie mi w pl, to pójdą na sprzedaż do norwegii. Mam tam znajomą która sprzedaje mi biżuterię w dużo korzystniejszych cenach. Największy problem jest w tym, że nawet gdybym chciała założyć własną działalność to muszę mieć kasę fiskalną na dzień dobry :O Ehhh mam nadzieję, że się spodobają :) a jak nie to wtopa, ale oby nie bo nie wiem za co ja zapłacę w tym miesiącu rachunki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, dawno mnie nie bylo tutaj ale juz sie tlumzcze mialam cholerne egzaminy i 3 dni wyjete z zycia. co prawda nie przeszlam na dukana ale caly czas jestem na mz:) wiec jestem z toba julk:) a jak tam u was postepy. a i mam pytanie czy ktoras z was ma taka wage jak ja ze za kazdym razem pokazuje cos innego jestem taka zla ze szok. raz pokazuje mniej a za chwile 2-4 kg wiecej masakra jakas,, dodam ze nie tylko mi ale wszystkim. co mam z nia zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywalić ;) i kupić drugą. Kup sobie w supermarkecie taką elektroniczną, powinna być w miarę dokładna. Ja w taką zainwestowałam i nie mam z nią żadnych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyy...cno wlasnie wczoraj nowa z mezem kupilismy stara wywalilam a ta jeszce gorsza. kupilismy ja w cerfurze (sory ze tak po polsku:) no i jest elektroniczna ale taka beznadzieja ze szok i dalismy za nia 8 dych i nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odnieś ją z powrotem :O ja kupiłam chyba ze dwa lata temu w leclerku za jakieś 60zł i jest dobra :) może krzywo stoi albo co ? Sama nie wiem. Ale ja bym ją odniosła. Oczywiście jeżeli masz paragon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki ;) Julk ;P machłaś się tam xD To nie ja rezygnuję z Dukana :D ja na Dukanie czuję się rewelacyjnie!!!!!!!! Mam tylko jakieś małe skoki ciśnienia chyba... mówię chyba, bo nie wiem za bardzo czy to od ciśnienia mi się tak dzieje... a więc opisuję ^^ Każdy człowiek jak za szybko wstanie to mu się w głowie kręci- ja mam tak non sto, nawet jak wstaje powoli...- dziwne, nigdy tak nie miałam. Wczoraj w kościele ustać nie mogłam, bo kolana mi się same uginały a jak klęczałam to normalnie całe nogi i ja cala się telepałam :/ jakieś takie drgawki i miękko w nogach do tego te zawroty głowy.... hmmmm dziwne :/ Już nawet test ciążowy na wszelki wypadek zrobiłam :D ale w ciąży nie jestem.... Ogólnie to mam masę energii a tu takie kwiatki? O co chodzi? Czy to ciśnienie? Co do kolczyków- UWIELBIAM TAKIE!!!!!!! Może męża namówię na jakieś ;p Mi się te ślubne podobają ;) Tyle, że bym szafirkowe chciała, bo przezroczystego svarowskiego to ja mam na pęczki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×