Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szmaragdowa.

Wspólne odchudzanie!!! Nie dajmy sie zbednym kilogramom!!! ;)

Polecane posty

ja jeszcze zjadłam kapuśniak, pomarańcze i 2 mandarynki ;] i ćwiczyłam kolejny dzień a6w :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Cisza tu dziś a przedwczoraj tyle chętnych było na wspólne odchudzanie:( Dziewczyny odezwijcie się! U mnie dziś nieźle,chociaż nie idealnie tak jak zakładałam rano:) Zaraz biore się za rowerek a rano planuję się zważyć kontrolnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) ja mam male ekscesy z dzieckiem...dzis pol dnia spedzilam biegajac po lekarzach...wiec jakos czasu i glowy do jedzenia nie mialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łasiczka86 mamy nadzieje ze to nic powaznego z dzieckiem? kuólka no daj znać ile schudlas:) ok ja uciekam spac, dobranoc:) i powodzenia dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na wadze 69.4:) Sama woda pewnie zeszła ale już mi lepiej że ponizej 70:) Dziś sobie zrobie dzień na zupie kapuścianej.Mam jeszcze mrożonki w lodówce po ostatniej rozpoczętej diecie kapuścianej.Wytrzymałam 2 dni:O Zrobie sobie zaraz stopke ale tylko z wagą startową,kolejną dopisze tak jak się umawiałyśmy po tygodniu od startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę się do Was, potrzebuje przestać tyle jeść, mam spory apetyt od kilku dni. Właściwie od świąt utyłam pare kilo i wyglądam bardzo źle. Mniej żreć moja główna zasada i więcej ruchu czyli najbardziej optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naddia1 witamy:) dziewczyny ja nie mam wagi buu;/ natomiast mogę powiedzieć ze czuje ze jest coraz lepiej:) coraz luźniej w spodniach i nie jestem taka ociężała jak 2 tyg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naddia1 witaj:) Naturellla to super że spodnie luźniejsze:) waga nieważna,ważne żeby w obwodach sie zmniejszało:) Ja akurat mam wagę i się ważę,dlatego nie chce mi sie mierzyć,ale zawsze sie cieszę jak spodnie luźne się robią:) A gdzie nasz założycielka i reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuólka widze ze dzisaij tylko my sie udzielamy:P u mnie dieta ok:) w miare:) wlasnie lece spac, a Wy dziewczyny piszcie co tam u Was:) Milej nocki pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) No ruch kiepski u nas:( Może dziś będzie lepiej. U mnie leje,wstawac mi sie nie chciało. Wczoraj pojadłam zupki,dzis dojem jeszcze resztki.Muszę do sklepu na jakieś zakupy sie wybrać. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak wam idzie? Ja jestem zdziwiona bo za każdym razem gdy chciałam zacząć się odchudzać kończyło się na samych chęciach. A teraz zupełnie inaczej,nawet nie mam ochoty na jedzenie (chyba mi się żołądek zmniejsza bo najadam się w sumie niewielkimi porcjami) :) z każdym kolejnym dniem jest mi łatwiej i oby tak dalej ;D tylko z ruchem nie za bardzo bo ostatnio jakoś nie mam na to czasu (szkoła, próby poloneza itd.) W sobotę ważenie, nie mogę się doczekać. Życzę wszystkim wytrwałości! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) ja dopiero teraz dorwałam się do kompa. U mnie dieta ok, zjadłam warzywa odgrzane w mikrofali i płatki jęczmienne z 0% tłuszczu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona;] jestem taka padnięta, ale muszę jeszcze zrobić a6w. Milej nocy dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) U mnie na wadze dziś 68.5:):).Pojutrze oficjalne ważenie mam nadzieję że tak zostanie:) może być nawet mniej:P _Victoria_18-> ja tez jestem zdziwiona moim zapałem.Ostatnio wszystkie diety kończyłam po 2 dniach a dziś już 5 i póki co nie ciągnie mnie do jedzenia:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wam wytrwalosci :) ja niestety bylam na babskim spotkaniu - no i bylo piwko i pizza :P ale od dzis musze to nadrobic. w dodatku dopadlo mnie przeziebienie ;/ a jutro mam zjazd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sniadanie mialam doslownie garsc otreb z jakimis tam platkami owsianymi i pol szklanki mleka. na obiad planuję upichcić moją ulubioną brokułową. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiaj Łasiczka,nadrabiaj:) Moim zdaniem nie ma co sie przejmowac tym że wypada jakieś spotkanie i się poszaleje.Grunt to nie odpuścić sobie później,trzeba się zebrać szybciutko i dalej walczyć. Ja 22 mam wyjazd do znajomych i też pewnie zaszaleje:) ale potem dalej dietka aż nie zobacze 60kg na wadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację... nie mam jakiejś obsesji na tym punkcie ( moze to i zle?) jestem przeziebiona i troche stracilam apetyt :) wiec moze nadrobie :D poza tym 3 dnia na uczelni... (tam tez nie jem) wiec bedzie dobrze. generalnie chyba mam slaba silna wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łasiczka86, możesz zamieścić przepis na tą brokułową? ;) może też w weekend upichcę ;) narobiłaś mi ochoty na brokuły ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) tez mysle ze w takich okolicznosciach mozna sobie pozwolić na małe szaleństwo:) ale pozniej wiadomo trzeba wrocic dalej do diety:) u mnie narazie wszystko ok dieta w miare zaraz zabieram sie za ćwiczenia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię to zupę bo jest SZYBKA ŁATWA TANIA I SMACZNA :D no i niskokaloryczna skladniki: mrozone brokuly (okolo250g) i troche pokrojonych w kostke kartofli, kostki rosolowe , przyprawy (lisc laurowy,ziele angielskie, vegeta, pieprz ). w miseczce zabielam ją jogurtem naturalnym 0% . pysznosci. trzeba gotowac tak dlugo az brokuly sie nieco rozgotuja i zostana same "ogonki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na wadze 68,3:) Dziewczyny wyjeźdzam na weekend do znajomych,więc już dziś wpisze wagę w stopkę.Wróce w niedzielę to się odezwę. Dietkę będe trzymać na pewno ale jakieś piwko pewnie wypiję.Następne ważenie w poniedziałek rano i mam nadzieję że mnie nie przybędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kontrola stopki:) Przyjemnego weekendu dziewczyny! Piszcie dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję;) ale powiedz, jak schudłaś tyle w tak krótkim czasie? potrzebuję jakiś rad, bo moja waga wolno spada...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Victoria_18-> Ty mało ważysz dlatego Tobie waga wolniej spada. Ja z moich 72 to naprawde mam co zrzucać,u mnie na początku zawsze waga szybko leci,potem już wolniej.Niestety jak sobie teraz popuszcze to równie szybko te kiloski wrócą:( Dlatego muszę byc twarda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja mam dzisiaj jakiegos doła, nic mi si nie chce, tym bardziej ćwiczyć, ale jakos sie zmusilam.. ZAŁAMKA z dieta może byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eech ale tu cisza dziewczyny odzywajcie się coś:P dieta -hm dzisiaj trochę zjadłam za dużo;/ ale to tak w weekendy bywa;/ więcej poćwiczę dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś wieczorno-sobotni napad głodu był :( Ale waga rano pokazała 3 kg mniej także jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×