Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

szukam Ziel_onej

Polecane posty

tak , ale fajnie jest jak ma się możliwości wykorzystania tego zjawiska ;) gorzej jak trzeba przeczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak trzeba poczekac to wtedy ten urok opada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta :
To zjawisko nie jest niczym nadzwyczajnym.A mozna je jeszcze wywolac odpowiednim zachowaniem.Cos wiem o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta :) nie tylko Ty chyba o tym wiesz jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita reszta :D...:( Dzien dobry wszystkim piszacym ;)chyba tak powinnam sie witac;) Saam pewnie to ja bylam owa kobieta odbiegajaca od niewygorowanych wymagan ...wybacz juz Cie nie nawiedze we snie bys snil i spal spokojniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta :
Czasem miewam mokrutkie sny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zielona :) obstawiam ze to nie Ty straszyłas Saama we snie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz jak to sama powiedziałas ze sny powstaja z naszych mysli ;) a Saam nie sadze zeby wyobrazał sobie ciebie jako ze sie tak wyraze "straszydło" raczej umiejscowił by cie w innej scenerii i to napewno nie wzietej z horroru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Atoja...... i najczęściej trzeba czekać aż do wieczora na sprzyjajace okoliczności ;) a tak pięknie mógł sie zacząć dzień :D i czekanie by się nie dluzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolipop124
zielono mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam to nie czekac tylko zwienczyc poranek ;) aby miec co wspominac na cay dzien ;)a wieczorem, kiedy ciało jest delikatnie zmeczone, a przez mysl przedziera sie to wspomnienie z rana powtórzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zaskroncu hihi ;) Jesli chodzi o wyobraznie Saama podejrzewam,ze jest ogromna ...wiec trudno przewidziec moja role ...choc ostatnio mysle,ze "straszydlo";)...oj moge go straszyc w snach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niewitanych Elizko :) to napewno nie bylas Ty ;) nie te oczy :) wydedukowalem że to musiała być wściekła mamusia córuni :D tylko nie wiem o co jen moglo chodzić , przecieź ja nigdy krzywdy nie robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta :) czekamy w takim razie na jakis Twój sen , najlepiej z tych bardziej mokrych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam -dziekuje ze to jednak nie ja ... Mephi-no jak ?pedalowales we snie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam a kiedy TY opowiesz jakis z tych pikantniejszych ?:) pomijajac horrorki :) gapa ze mnie, hej M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy rowerze zawsze kręcą się pedały :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedałowanie mi sie brzydko kojarzy...z pedałami...tzn gejami :Phe he Ale jechalem na rowerze :D Atoya ktos tak do mnie sie zwracal piszac "M";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atoja :) opowiadalem wcześniej jeden i nic na to nie poradzę ze nic mi sie nie śni :( chyba za malo rozmyslam przed zaśnieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M mam nadzieje ze to miła osoba była :) Saam musze na to wychodzi lekture nadrobic ;) a co do snów to zazwyczaj tak jest ze jak chemy zeby cos lub ktos nam sie przysnił to nic z tego nie wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze miła osoba :) A ze snami tak jest ze one odzwierciedlaja to co gdzies gleboko nam siedzi w glowie.Nie koniecznie sa to pragnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sny to taka dziwna maszyna obrazów która róznie trzeba interpretowac :) ale za to jak czasem przyjemnie sie wstaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem przyjemnie a czasem mniej :) zrywajac sie na proste nogi... w srodku nocy :P Roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez bywa M :) chodz najgorszy jest chyba dzwiek paskudnego zelastwa jakim jest budzik, który z nienacka przerywa kojacy ciało i dusze sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×