Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

szukam Ziel_onej

Polecane posty

Gość belfast
..... znaleźliśmy się w jej pokoju, gdy tylko zamknęły się za nami drzwi zaczęliśmy się całować. Przyparłem ją do ściany i zacząłem dotykać, moja ręka wędrowała po je gładkim udzie a gdy podniosłem jej sukienkę moim oczom ukazały się sexowne czarne pończoszki i przezroczyste koronkowe majteczki. Moje palce powędrowały w kierunku jej muszelki, była cieplutka i bardzo wilgotna. Palcam dotykałem jej łechtaczki, dyszała coraz szybciej pojękując z zadowoleniem do mojego ucha. Zdjąłem jej sukienkę a ona zaczęła ściągać moją koszule i spodnie. Po chwili byliśmy już zupełnie nadzy. Pieściłem jej jędrne ciało, ssałem sterczące sutki, ona ręką zajmowała się moim penisem Nasze podniecenie rosło obydwoje dyszeliśmy coraz szybciej. Nagle odwróciła się złapała moją dłoń i pociągła w stronę łazienki, wpatrywałem się w jej falujący tyłeczek cieszyłem dłonie miękkością jej skóry, nawet nie wiem kiedy znaleźliśmy się pod prysznicem. Poprosiła abym ją namydlił nie umiałem powstrzymać podniecenia mój filutek sterczał gotowy do akcji, ale tak jak prosiła namydliłem ręce masowałem jej nagie ciało, szyję, piersi, płaski brzuszek aż doszedłem do jej muszelki, była całkiem goła, gładziutka a z jej wnętrza wydobywał się gorący sok.klęknąłem zacząłem ssać jej wargi, najpierw delikatnie a potem coraz mocniej, moje palce powędrowały do jej wnętrza, krzyczała z rozkoszyto podnieciło mnie jeszcze bardziej. Wtedy ona zajęła się mną, zaczęła lizać mojego członka, muskała go językiem , jeździła w górę i w dół w końcu jej gorące usta oplotły go szczelnie. Mała wiedziała co robi, ssała go namiętnie, pieściła rękami, lizała moje twarde jądra. W końcu poprosiła abym w nią wszedł, na to właśnie czekałem, po raz kolejny tego wieczoru wziąłem ja na ręce wyniosłem z łazienki i rzuciłem na łóżko. Wszedłem w jej ciasną, wilgotna szparkę, jęknęła głośno. Posuwałem ja ostro, je nagie piersi falowały w rytm moich pchnięć. Wbiła palce w moje plecy a z jej ust wydobywał się miły dla ucha jęk rozkoszy. Jej ciało ogarnął dreszcz ja, też byłem już bliski orgazmu, poczułem jak mięśnie jej pochwy rytmicznie pulsują, wyszczeliłem w jej wnętrze. Chciała, abym został w niej jeszcze, zrobiłem o co prosiła. Potem wtuliła się swoim nagim ciałem w mój tors i tak ogarnął nas błogi sen ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem..
belfast fantazja czy tez sen;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belfast
sen na jawie przy kawie z mlekiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem..
Na stole stały dwa kieliszki, obok butelka czerwonego wina. w kominku płomienie ognia skakały oswietlajac nasze twarze. Dotknołes dłonia mojej, oczy błyszczały Ci pełne podniecenia. Usta zblizyły sie. Zamknałes moje w namietnym pocałunku. poczułam smak twojego jezyka. odsunołes mnie od siebie. Wziołes butelke wina, otworzyłes i zaczołes nalewac. Podałes mi kieliszek. drżąc dłonia uniosłam go do swoch ust, delikatnie zwilzajac je czerwonym napojem.Uderzył mnie jego mocny smak, ale pełen wykwintnego bukietu. Patrzyłes na mnie. Twoj wzrok rozbierał mnie do naga. Zabrałaes mi kieliszek by po chwili porwac mnie w swoje objecia, by twoje usta całowały kazdy centymet mojego ciała odsłaniajacnaga spragniona skóre. Twoje palce parzyły dotykiem. piesciłes mmnie, onarzajac i dajac rozkosz. nagie persi oswietl blask ognia. Usta otoczyły pieszczota sterczace ciemnorózowe sutki. Drazniłes jej jezykiem, delikatnie raz po raz przygryzajac upajajac sie cichym westchnieniem wydobywajacym sie z moich ust. znizyłes sie na moje łono. Usta pozostawiałay błyszczący slad nabieli mojej skóry. Zerwałes ze mnie resztki bielizny, zatapiajac palce w cieple i wilgoci mojej kobiecosci. Ciało wygieło sie łuk, rozchyliłes płatki namietnosci wdzierajac sie delikatnie do mojego wnetrza. jek rozkoszy. palce wplotłam w twoje włosy, czujac delikatny pocałunek złozony na nabrzmiałym koraliku. Kochałes mnie dotykiem i pocałunkami, rytmicznie nigdzie sie nie spieszac. Uniosłes sie na rekach, usa miałes wilgotne, jeszcze bardziej spragnione, połaczyły sie z moimi zostawiajac smak pożądania. Czułam miedzy udami ze jestes gotowy, ze pragniesz mnie tak samo jak ja ciebie. Rozpiełam ci spodnie, koszula wyladowała na podłodze. Moim oczom ukazała sie prezna meskosc. Objełam go dłonia. delikatny ruch, Twój jek. Coraz smielsze pieszczoty. Nie wytrzymałes, szept do ucha "chce Ciebie" poczułam jak zagłebiasz sie we mnie. Otuliłam Cie cała soba. Dlikatne pieszczoty przerodziły sie w dzikosc poządania. Rytmiczne mocne pchniecia rozpychaly moje wnetrz. Jek za jekiem wzmagały dreszcz spowijajacy nasze ciała... Napływajaca fala rozkoszy eksplodowała w nas, zalewajac nas spełnieniem naszej bliskosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem..
miły taki sen :) choc skutki jego moga byc rózne :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belfast
u mnie to łatwo przewidzieć jakie będą skutki lektury Twojego opowiadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem..
:D:D powiedzmy ze moge sie domyślec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozejsc sie stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie bokserki
Twoja kolej zielone oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka1357
Dyskrecja.pl mega sklep i hurtownia z gadzetami erotycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na sen
Moje usta musneły Twoich, wsunoles mi jezyk. Oplotlam go wargami pieszcząc i oddając sie chwili. Chcialam zeby ona trwała wiecznie kiedy twoje dłonie dotkneły moich bioder zsuwając sie na posladki i przycisnely całe ciało do twojego. Spojrzenia odnalazły sie. Zatopieni w sobie odpłynelismy w odchłan pożądania spalającego nasze złączone ciała w namietnym tancu.. sweet dreams 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie pamietam ... :P wypiłem troche mi sie film urwał... widze jak przez mgłe :) Jakies niewiasty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie plaza...drinki ...stojace palemki ...szorty:D...toples...sie dzialo no nie Mephi;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dobrze to nie było :) Ale taka rajska plaza by byla super ale nei w snie :P A i skad wiedzialas ze mam szorty w palemki...? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno temu mialam taki sen........ opierta o ścianę i zerkam na Ciebie ukradkiem,przypierasz na mnie z lekkim uśmiechem na twarzy.Podciągasz moją spódnicę wodząc ręką po moim udzie... Rozpinam guziczki mojej satynowej bluzeczki,powoli byś mógł się rozkoszować tym widokiem...podnieca Cię to widzę...patrzę Ci w oczy i uśmiecham się troszkę szyderczo ...jesteś już mój .Ostatni guzik ...pss rozchylam koszulkę a Twoim oczom ukazują się dwie piękne piersi uwięzione jeszcze w biustonoszu -uwolnisz je? zsuwam powoli bluzeczkę po ramieniu ... Przyciągam Twoją głowę do moich piersi ...masujesz je rękoma,językiem drażnisz sutki,które są bardzo sterczące i skore do takiej zabawy,łapiesz mnie za pośladki,lekko ściskasz...mocnym zdecydowanym ruchem podnosisz mnie i sadzasz na koniuszku biurka,odsuwając dokumenty...wbijasz się swoim ciałem w moje rozchylone uda...delikatnie pocierasz dłonią moje krocze ...wilgotno czujesz?Twój penis szaleje w spodniach ...już?jeszcze nie...nie wyjmę go ...pomasuję przez spodnie Twoja męskość...patrzysz błędnym wzrokiem... Zsuwam się z biurka,Twoje spodnie opadają na ziemię,zsuwam Ci bokserki .Bierzesz go w dloń i szukasz wejścia ...dotykasz nim moje udo,łono ,łechtaczkę... nie wytrzymuję...biorę go w dłonie i wprowadzam w świat rozkoszy ...soki otaczają go dookoła,wbijasz go we mnie bardzo delikatnie.Przygryzam wargi z podniecenia,powoli penetrujesz moją muszelkę...delikatnie wchodzisz do końca...jeknęłam ,odchylam sie do tyłu by poczuć głębiej Twoją męskość...o tak ...ruchy staja się szybsze i rytmiczne...kołyszesz mnie całą... Lewą nogą obejmuję Twoje biodra,jęcze z rozkoszy ...wbijasz go coraz mocniej ...o tak ...krzyczę ...nasze ciała przeszywa podniecenie,drżenie jest coraz silniejsze .....i wchodzisz i wychodzisz patrząc jak nie mogę wytrzymać z rokoszy ...czuję ,że za chwile stanie się coś pięknego ...pragnę tego cała sobą...Ty też Rozchyliłeś mi uda jeszcze bardziej, nabrzmiałą łechtaczkę uciskałeś jednocześnie wsuwając cala męskość ...mięśnie pochwy gwałtownie zaczęły się kurczyć,nie chciały wypuszczać go z środka...szybsze oddechy...szybsze ruchy ...oboje już nie wytrzymujemy tego ...zaczynam szczytować...nie przestajesz ...czujesz jak pulsuje ...o tak ...eksplodujesz....cała Twa rozkosz znalazła ujście w moim wnętrzu ...mocno ściskam Twoje ramiona podnosisz mnie ... patrzysz czułym wzrokiem,nasze oddechy nie mogą jeszcze nabrać spokojnego rytmu a ciała wciąż drżą...obejmujesz mnie...................a ja otwieram oczy....to tylko sen?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziwiajaco podniecające ;) krystalicznie realistyczne :) .... no no ...podziwiam i gratuluję Elizko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze prosze...:classic_cool: Fiu fiu... 😴Co za historia z pieknym zakonczeniem przepelniona ogniem... :P Ziel-ona smiem watpic ze to był tylko sen...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka13579
Dyskrecja.pl mega sklep i hurtownia z gadzetami erotycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie dla bohaterki topiku przepis na miętowego loda zaczerpnięty z ksiazki Katarzyny Dobrej pt. "Daleko zajdziesz" niezbędne składniki : - jeden potrzebujacy mężczyzna - jedna chętna kobieta - mocny miętowy cukierek - ustronne miejsce - miła atmosfera sposób przyrządzania : - mężczyzna rozbiera kobietę - kobieta rozbiera mężczyznę - gra wstępna (pocalunki pieszczoty czułe slowa) -kobieta rozpakowuje cukierka i umieszcza go w swoich ustach - nastepnie kobieta przystępuje do wykonywania sexu oralnego i kontynuje go do chwili wystapienia wyraźnych oznak odprężenia u mezczyzny satysfakcja gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubrana w czarne ponczoski i pas, szpilki ona podobnie..czarne dlugie włosy gładzą moją skóre..kładzie mnie na łozku..moje sutki twarde piersi nabrzmiale..jej usta i jezyk draznią moje..lizemy sie wulgarnie..schodzi na moje cycuszki..zaczyna je ssac piescic..moj jek..mmm cipka coraz bardziej mokra podnieca ją to. . Rozchyla moje uda..patrząc na mnie palcam slizga sie po płatkach cipki. Jej palce wchodza w mojąszparke..posuwa mnie nimi a usta całują nabrzmialą łechtaczke..odwraca mnie tylem do siebie.. Staje na czworakach..tyleczek wypiety.....w moją rozpaloną cipke wkłada wibrator i rznie mnie..jezyk lize moją drugą dziurke.. Mmm...rozkosz..... kobieta kochająca kobiete.. Obudzilam sie całkiem napalona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×