Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

szukam Ziel_onej

Polecane posty

Saam-zaniemowilam :D:)dziekuje za przepis...ide po mietusy zaraz...ale i tak narazie brakuje mi jednego skladnika ...musze z TYMI lodami poczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspiracja_i_natchnienie
tak, można...pasta do zębów , miętowa naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko :) a klimaty k + k znajdują się w kregu Twoich zainteresowań że dopytujesz? hmmmm ..... pasta do zębów ....... dobrze by było połączyć przyjemne z pozytecznym .D ale myślę ze pasta na dluzsza metę nie ma dobrych walorow smakowych. To juź radzę udać się do sex shopu po odpowiedini żel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam-kobieta/+ kobieta to jedynie kolezenstwo jest w moich kregach zainteresowan...jakos nigdy nie krecilo mnie takie zestawienie i nadal nic sie pod tym wzgledem nie zmienilo;)zdecydowanie wole panow w bokserkach;) zel?Saam jaki polecasz znawco?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko :) za znawcę tematu się nie uwaźam a raczej za poszukiwacza.... ;) jestem pewny że sprzedawca bedzie dobrze zorientowany i takiej pięknej klientce przedstawi ofertę szerszą od sklepowych półek. Mam nadzieję że bedziesz sukcesywnie dzielić się wrażeniami i zdobytymi doswiadczeniami :) o działanie mięty na men - ów jestem przekonany. Natomiast ciekawi mnie jaki przynioslaby skutek podczas pieszczot oralnych damskich miejsc intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam stałych bywalców :) Zielona odpowiadajac na Twoje pytanie to był tylko sen, jednakze przebiegła mnie taka mysl jak równiez mozna by to i nazwac fantazja o drugiej kobiecie. Ale widze ze macie tutaj całkiem niezły przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
"Trzeba przyznać - niestety ze smutkiem, że znaczna część kobiet nie ma najmniejszego pojęcia, jak dobrze zaspokoić partnera ustami. Większość poprzestaje na uczynieniu ze swoich ust drugiej pochwy, obejmując nimi penisa i posuwając się do przodu i do tyłu i sądząc, że czynią to najlepiej. Chcąc byś dobrą suczką, oddającą honory swemu Panu nie możesz zapominać o całowaniu, ssaniu i lizaniu genitaliów - to oznaka największego oddania i uznania dla swojego Pana. Aby poznać najczulsze mtiejsca erogenne swego Pana Weź jego jądra delikatnie w jedną dłoń i używając tylko języka poliż łagodnie i ostrożnie całą okolicę jego penisa, a potem samego członka. Zobacz ile przyjemności da Twemu Panu pieszczota podbrzusza, a jego reakcje powiedzą Ci, które miejsca na ciele są u niego najbardziej wrażliwe. U większości mężczyzn najczulszym punktem jest miejsce, gdzie napletek łączy się z główką penisa. Pieszcząc językiem ten punkt szybko doprowadzisz swego Pana do orgazmu. Jeśli zależy ci na jak najlepszym i najpełniejszym zaspokojeniem Pana, powinnaś zgłębić jego reakcje przed orgazmem, żeby wiedzieć, kiedy ta chwila nadejdzie i przygotować się do niej. Jeśli zobaczysz albo poczujesz, że ujście cewki moczowej na czubku penisa (ta słodka dziurka) otwiera się i wydobywa się z niej kilka kropli, przygotuj się na wytrysk. Okazując szacunek i pokorę swemu Panu, a także uwielbienie, klęknij przed nim, między jego nogami (jedna z pozycji seksu oralnego) obdarowując swego Pana największymi doznaniami i uwielbieniem w oczach. Umieść penisa swego Pana w swoich ustach, ale nie zamykaj ich. Zacznij wykonywać głową ruchy okrężne. Penis będzie się przesuwał w różne części ust. Uważaj na zęby! Za zbyt mocne podrapanie nim delikatnych części ciała twojego Pana spotkać cię może zasłużona kara... Koła zataczaj zarówno w jedną stronę, jak i w drugą, czując penisa w swoich całych ustach, na policzkach, na języku... Pozwala to na przedłużenie przyjemności, a fachowo wykonane sprawia, że penis nie mięknie po orgazmie, co daje możliwość wielokrotnego orgazmu. Gdy robisz loda swemu Panu nigdy nie zapominaj o jajkach. Podnieś jego penisa, żeby dostać się do jąder. Poliż ich spodnią część i stamtąd przesuń swój język do czubka penisa. Jest to podobne do lizania długiego lizaka. Ta technika prowadzi do szybkiego wytrysku, niewielu mężczyzn zniesie ją przez dłuższą chwilę bez orgazmu. Kolejny sposób na oralne zaspokojenie Pana. Weź penisa do ust, najpierw okrążając mokrym językiem jego główkę. Zamknij usta zaraz za główką i wsuń go głębiej, obejmując przy tym dłonią podstawę penisa. Jest ona względnie niewrażliwa na pieszczoty i dotyk, ale silnie reaguje na ucisk, więc obejmując ją ręką stworzysz uczucie, że cały penis jest objęty. Dalsze pieszczoty zależą tylko od twojej wyobraźni i doświadczenia. Możesz kręcić głową na obie strony tak żeby Twoje usta pozostawały na tej wysokości, gdzie skóra napletka łączy się z główką. Robiąc to, poruszaj w górę i w dół dłonią zaciśniętą wokół trzonu penisa. Żeby ulepszyć tą technikę i wzmocnić siłę orgazmu umieść kciuk u samej nasady penisa tak, żeby zablokować w ten sposób cewkę moczową, którą wypływa sperma. Dzięki temu nasienie nie będzie mogło się wydostać. W tym samym czasie ssij z zaangażowaniem czubek jego penisa i opóźniaj przez parę chwil decydujący moment. Gdy wreszcie pozwolisz na wytrysk, będzie on silniejszy, a doznanie będzie niezwykle wzmocnione. Włóż penisa swojego Pana do ust tak głęboko, jak ci będzie wygodnie. Otwórz bardzo szeroko usta i wciągnij w płuca dużo powietrza. Robiąc to, wysuwaj powoli penisa z ust. Powinnaś zakończyć mając między wargami sam czubek penisa a w płucach pełno powietrza. Teraz wypuszczaj powoli ogrzane powietrze, wracając przy tym wzdłuż członka i z powrotem wkładając go całego do ust. Ta bardzo przyjemna technika ostudza nieco penisa i pozwala przedłużyć przyjemnosć cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ;)tak teraz sobie ten mietowy smak wyobrazilam w tamtej czesci ciala ...jakos zimno mi sie zrobilo ,dreszcz przeszedl:P;) Dziekuje moze niebawe zachacze o taki sklep z zelami -w koncu trzeba poprobowac tego i owego hihi Atoya-:) Pytam bo bywa ze gdy o czyms bardzo intensywnie myslimy -snimy o tym;) Moze sie przyda:)-napewno sie przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
Obejmij penisa ustami i poruszaj szybko językiem po całej jego wrażliwe powierzchni, łącząc to z ruchami ust wzdłuż penisa oraz lekkim zaciskaniem dłoni na jego nasadzie. Możesz urozmaicić tą technikę przyciskając mocniej na zmianę kolejne palce, dzięki czemu różne partie penisa będą doznawać silniejszej stymulacji. Po jakimś czasie przejdź do zwyczajnego ssania, ta technika szybko doprowadza do wytrysku. Może zdarzyć się, że będziesz chciała doprowadzić Pana do bardzo szybkiego orgazmu, np. gdy robicie to w ukryciu w miejscu publicznym lub tuż przed jego wyjściem do pracy. Na szczęście istnieje dobra technika pozwalająca to osiągnąć. Umieść swoje usta wokół czubka penisa Pana i poruszaj nimi szybko, rozluźnionymi, delikatnie, wokół całej głowy penisa, zamykając go i otwierając. Główka penisa jest bardzo wrażliwa, więc nie musisz posuwać ustami czy ręką po całej długości członka by doprowadzić Pana do rozkoszy. Te techniki to podstawa. Dopóki ich nie opanujesz, nie posuwaj się dalej. Na pewno wielokrotnie podczas seksu oralnego spotkałaś się z odruchem wymiotnym. Jest to naturalna reakcja obronna organizmu, jednak da się ją przezwyciężyć lub opanować. Większość mężczyzn chce wsunąć swojego penisa do ust w całości, szczególnie w chwil wytrysku, jednak jama ustna jest krótsza niż przeciętny penis, dlatego też penis dostaje się do gardła, uderza w jego tylnią ściankę, powodując wspomniany wyżej odruch wymiotny, dławienie się, łzawienie... Największą przeszkodą, żeby"przedłużyć" jamę ustną o gardło i przełyk jest to, że gardło jest ustawione pod kątem około dziewięćdziesięciu stopni wobec jamy ustnej. Tak więc musisz tak odchylić głowę do tyłu, by gardło i jama ustna, oraz dalej przełyk tworzyły w przybliżeniu prostą linię. Żeby uniknąć odruchu wymiotnego musisz też przez cały czas pozostać rozluźniona, nie stresować się, nie wykonywać gwałtownych ruchów ciałem ani tym bardziej głową czy językiem. W tej pozycji powinnaś być całkowicie bierna i pozwolić Panu, by sam poruszał się w twoich ustach w pasującym mu tempie. Jeśli twój Pan jest doświadczony zacznie ruszać się powoli, szczególnie wiedząc, że robisz to pierwszy raz. Jedyną zasadą, której powinniście bezwzględnie przestrzegać jest utrzymywanie tego samego kąta ruchu penisa przez cały czas. Pamiętaj, żeby być ciągle rozluźnioną. Nie bój się, że w momencie wytrysku zakrztusisz się nasieniem. Wytryśnie ono poza miejscem, które jest wrażliwe na odruch wymiotny, już za gardłem i tchawicą i popłynie prosto do żołądka. Jeśli już przyzwyczaiłaś się do brania go głęboko do gardła, może zrobisz coś, co Panu sprawi olbrzymią rozkosz. Weź członka głęboko w usta tak, by twój nos był zanurzony w jego włosach łonowych Nakreśl na jego łonie nosem poziomą ósemkę. Rób to nadal, gdy on powol posuwa twoje gardło. Nie wszyscy są w stanie nauczyć się brania członka do gardła. Często wymaga to wielu prób. Nie zrażaj się, gdy ci z początku nie wychodzi i nie próbuj niczego na siłę. Dobry Pan będzie cierpliwie z tobą ćwiczył, nagradzając widoczne postępy. Dzięki temu do kolejnych prób będziesz podchodzić bardziej rozluźniona i szybko okaże się, że potrafisz połknąć całego członka swego Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
Teraz zwróćmy uwagę na inną część anatomii, której nie należy ignorować - klejnoty rodzinne. Wiele osób nie uważa jąder za strefy erogenne, ale to nieprawda. Jest to jedna z najwrażliwszych części ciała mężczyzny, bardzo czuła na dotyk, pieszczoty, lizanie, ssanie... Zacznij od delikatnego lizania jąder i brania ich do ust. Pośliń je wcześniej obficie, szczególnie jeśli twój Pan nie jest tam ogolony. W tym czasie możesz pieścić rękami jego sutki lub penisa. Bądź bardzo delikatna, muskaj te klejnoty niemal samymi wargami i czubkiem języka. Pamiętaj, że jądra są bardzo wrażliwe na ból. Jeśli go zadasz, twój Pan straci zaufanie i spotka cię zasłużona kara. Gdy zaufanie już będzie pełne, możesz wziąć oba jego jądra do ust naraz pamiętając, by przedtem je obficie zwilżyć. Mając oba klejnoty w ustach, poruszaj delikatnie językiem, kręć nim w kółko, ocieraj je o siebie oraz o wewnętrzną stronę swoich policzków... Uważaj tylko przy tym na zęby! Wielu mężczyzn po wytrysku traci siły i zainteresowanie seksem. W najlepszym wypadku leżą i rozmawiają z tobą paląc papierosa lub leniwie pieszczą twe ciało, w skrajnym - odwracają się na drugi bok i zasypiają. Wiele osób twierdzi wręcz, że mężczyzna jest dominujący tylko do pierwszego orgazmu. Jeśli chcesz tego uniknąć, a zarazem dostarczyć Panu więce przyjemności - istnieje kilka sposobów, aby szybko doprowadzić do kolejne erekcji i orgazmu. Najprzyjemniejsze dla obu stron jest skoncentrowanie się na innych erogennych sferach ciała - sutkach, brzuchu, podbrzuszu , pachach palcach u stóp, płatkach ucha, szyi. Wyliż go całego, zrób mu lekki masaż, pieść go dłońmi."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo poradnik jak sie patrzy :) to może teraz jakies wskazówki dla panów? Zielona wkoncu sny to nic innego jak nasza podswiadomoc nad która nie zawsze da sie zapanowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Atoja :) ładna piosenka w stopce ale słowa w profilu nie napawają optymizmem. Mam nadzieję ze nie są powiedziane raz na zawsze i że mogę próbować przebrnąć przez nie :) Mam pytanie. Czy gdybym chcial wskoczyć do Twojego snu i przylaczyć się to przyjelabyś mnie z zadowoleniem czy raczun bylabyś zła żę psuję wam zabawę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej saam :) próbowac zawsze mozna, ale jaki bedzie skutek to tego nikt nie wie ;) jak wskoczysz do snu to sie dowiesz ;) ale najpierw musiała bym sobie Ciebie wyobrazic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atoja :) troszkę się wymigalaś bo ja chciałem wiedzieć czy w tym śnie wybralabyś damskie czy męskie pieszczoty (oczywiscie gdyby pojawił się mezczyzna) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie dla mnie ten instruktaź........ chociaz ..... będę teraz wiedział czego wymagać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ja jestem samolubna i nie lubie sie dzielic :) wiec albo ona albo on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel_ona jak sie przectawia sutuacja ze snami ... ;) u mnie posucha. Czekam az odkryjesz jakis kolejny sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuś kitajec
lubię młodych chłopców :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mephi i reszte witam;) Co do snow;) a ostatnio mialam...cudowny sen ...cos czego nigdy nie zrobie(chyba)a co mnie kreci hihi ...moze opisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczulem się zmarginalizowany tą "resztą" 😤 to znak ze zasypalem gruszki w popiele :D muszę zacząć się bardziej starać ;) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam nie gniewaj sie :)...nic nie musisz;)no chyba ze chcesz:P;) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona wrzucaj ten sen :) jest wiele fantazji które siedza w naszych głowach, a do ich realizacji jest długa droga :) czasem moze i lepiej ze one sa tylko sfera nieosiagalna :) tak wogóle to dzien dobry 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Atoja i reszta też :) :D ;) ja dzisiaj mialem sen ale trafił mi się ten z gatunku horrorków. Dokładnie nie pamiętam ale napewno była w nim kobieta. Niestety jej uroda odbiegala i to znacznie od moich niewygorowanych przecież wymagań. A i wieku była słusznego. Na szczescie byla w bezpiecznej odleglosci odemnie. Probowalem z calych sił wystraszyć ,przegonić kogoś albo coś ale nie wiem co . Robiłem to z takim zapałem ze aż krzyczalem przez sen :D nie był to sen erotyczny ale organizm i tak zareagował po swojemu ;) może dlatego ze był już ranek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta :
A moze jednak troche erotyki w tym horrorku bylo i cie to krecilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :D pobudke po całosci miełes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może erotyka była wcześniej , w tym fragmencie ktorego nie pamietam. Szkoda bo nie mam o czym opowiadać Pabudka nie byla przyjemna ale chyba nie bylem wystraszony bo niemozliwa byłaby taka reakcja jaka była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam jesli sie dobrze orientuje w tych ze sprawach to taka jest meska fizjologia ;) co jest całkiem miłym widokiem o poranku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×