Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość tak łatwo zamknąć
komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
i? o co chodzi? ja swoj zamykam i zycze wszystkim spokojnej nocy🌼 ciesze sie,ze mam Was dziewczyny:) dziekuje za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, widze ze nie moglyscie spac wczoraj :D a ona ona wydaje mi sie ze reakcja lekarzy byla trafna, bez badania ( sami stwierdzili ze by cie bolalo) a po takiej operacji jaka mialas i przy takim bolu, normalny lekarz przepisze antybiotyk, bo to znaczy ze ,,wkradl sie stan zapalny",w twoim przypadku nie ma to nic wspolnego z wirusami,dlatego dostalas antybiotyk. Nie wydaje mi sie ze Setunia jest z tych skaczacych do gardla, ja nie wyczulam zadnej wrogosci,no chyba ze czegos nie doczytalam:) josef temat alkoholizmu,jest jak rzeka.jeden pije mniej,drugi wiecej,chociaz to zawsze uzaleznienie.Komandos prawie codziennie pije 2 piwa, nieraz zadnego.Niby zadnej krzywdy mi tym nie robi,bo nie zawala pracy, opiekuje sie matka, w domu co ma zrobic to zrobi.Ja po prostu nie lubie ,,lyknietych oczu", mysle ze wiesz co mam na mysli, po prostu nie lubie. Czy wyjde za maz to jeszcze nie wiem, bardziej prawdopodobne ze nie, nie zalatwiam zadnych dokumentow.Ja juz za duzo w zyciu przeszlam i nie wydaje mi sie ze potrzebuje do szczescia slubu. dzisiaj wstalam o 4.23, fajnie, wszyscy spia,cichutko,lubie tak, jeszcze zeby bylo cieplutko na dworze to byloby super, ale pogode mamy ,,parchata" :P,na jutro i pojutrze zapowiedzieli snieg.Acha, nie wiem czy wczoraj pisalam,ze w piatek ide do Caroli ( mama anji)i robimy mala impreze zeby troche odreagowac ciezkie ostatnie 2 tygodnie :) Przyjdzie do was Zajac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach Ty poranny ptaszku:0 tez nie lubie tych lyknietych oczu:(dlatego tak sie wtedy w samochodzie przygladalam i myslalam,ze je widze ja nie robie NIC na swieta,doslownie NIC,zadnych zakupow,swieconki,nawet chleba nie kupie mnie swieta w tym roku nie interesuja wczesniej je planowalam-nawet warzywa na salatke kupilam,jakies zurki,chrzany ale po poniedzialku juz mi sa obojetne zajac pewnie nie przyjdzie zastanawiam sie czy nie jechac w sobote po poludniu do mamy pociagiem i wrocic wieczorem w poniedzialek milego dnia kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez nie spie, moj gosc pojechal na lotnisko a ja mialam noc taka sobie jesli chodzi o spanie. Dwa tramadole i kodeina myslalam ze bede spac jak susel a po godzinie od zasniecia juz bol mnie obudzil.Dzis juz nie krwawilam to dobry news, wczoraj bylam zla na lekarzy a dzis mysle ze chyba mieli racje :) tylko mnie nastraszyli wirus nie wirus i operacja hehe :) ja mam swieta w czapce moj brat przerzucil sie na veganizm, jak to swieta bez szynki jajek i wiejskiej? hehe my bedziemy jesc a on niech je salate :) zreszta mamie nie moge pomoc bo ledwo zyje... efa trzymaj sie :) milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wilekanoc skonczyla sie 25 min.po tym jak napisalam do was,komandos spotyka sie z inna kobieta, jestem w pracy, nie mam sily pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach????????????? co TY piszesz????? napisz potem cos wiecej? wysluchamy! matko co tu sie dzieje. a ja mam takie nastroje i hustawki przez ta pogode cisnienie powoduje ze nie mam sily oslabiona do niczego ;) a ona ona:*, efa:*,anja:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach ???? juz kilka razy coś sugerowałaś ... jesteś PEWNA ?????....... :( :o MIŁEGO DNIA GWIAZDY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna :(, swiat mi sie zawali znowu,caly czas mnie oszukiwal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach jednak intuicja nie spi.... nie pozwalala CI rezerwowac slubu, nie bylo Ci spieszno do tego, na poczatku znajomosci byla jakas lafiynda, i ten alkohol ale sadzilam ze poszedl po rozum do glowy.... przykro mi , nie rozumie tylko dlaczego chcal slubu.. wygodnie mu bylo? czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co napisać ... :( szczerze to ja jeszcze nie mogę w to uwierzyć co przeczytałam ... Drach masz czarno na białym ??? wczesniej już coś wspominałaś o kobietach alkoholu ale myslałam ze jesteś czujna po prostu i wolisz "dmuchać na zimne" .... :( :O tak mi PRZYKRO :( przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 6.30 komandos mial nastawiony budzik w komorce,a ze spal i ten dzwonek mnie wk...denerwowal,chcialam go wylaczyc.On ma nowa komorke i za cholere nie moglam dojsc jak to zrobic.tak jakos namieszalam w tej komorce ze przeczytalam smsa z 19 lutego o takiej tresci( po niemiecku ): Hello,mam nadzieje ze u ciebie wszystko o.k,wczoraj jak dzwoniles nie moglam rozmawiac.W piatek bede w C...( nasze miasto)i mam nadzieje ze sie spotkamy.Bardzo za toba tesknie _Jany. To jest ta, pamietacie,jak ponad rok temu znalazlam u niego w mieszkaniu kartke z zyczeniami,ze ona go kocha itd.Zniszczyl wtedy ta kartke,pozniej przylapalam go ze do niej dzwoni.Przyznal sie .Powiedzial ze juz nie bedzie.Ona jest murzynka, tylko z tych jasniejszych. Jestem pewna ze sie z nia spotyka, kolezanka nie pisze takich smsow. Jak wstal, od razu mu pokazalam tego smsa, powiedzialam ze chcialam wylaczyc budzik i znalazlam to.Byl przerazony,nie chcial na zadne pytanie odpowiedziec, tylko w kolko mowil ze nigdy mnie nie zdradzil i ze ona jest mezatka.Dla niemcow to nie problem,wszyscy przystawiaja sobie rogi. Tzn. ze przez caly ten czas spotykal sie z nia za moimi plecami.Czuje sie tak oszukana ze mowic nie moge.Chcialam zeby oddal mi klucz od mieszkania,ale nie odbiera wogole ode mnie telefonow. zeby wam to napisac,musialam sile zebrac jak kon,nie chcialam tego robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef i na
Drach, odpuść odzyskiwanie kluczy, wymień zamek. Naprawdę współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach kochana komu sie wygadasz jak nie nam... my zawsze przytulimy.... kurde co za swinia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( niezly kombinator ... mysle ze tu juz nie ma co go tlumaczyc ... :O Przytulam ... gdyby byla taka mozliwosc przyjelabym czesc Twojego bolu ... W glowie sie to nie miesci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozef mam bardzo drogie drzwi antywlamaniowe z dwoma zamkami.Dostalam 3 komplety kluczy na poczatku,maly zgubil jeden od razu,to dalam mu moj bo jest wczesniej w domu,erik ma swoj i komandos mial bo byl wczesniej.Komplet kluczy to 2 sztuki, ktorych nie chca dorobic w polsce,nie ma takiej mozliwoscijakies kodowane mowia,a bylam u chlopakow co niczego sie nie boja ;)tutaj dorobienie jednego i tylko w jednym miejscu,bo mieszkaniowka to robi, kosztuje 250 euro ( razem 500 euro ) plus 150 euro kary.Czyli 650 euro, to jest jakies 2.600 zlotych !!!!dlatego nie dorabiam, musi mi oddac, te pieniadze wole na dzieci przeznaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef i na
No tak, to faktycznie dupa zbita, pytanie tylko czy on teraz z żalu okrutnego nie pójdzie w cug i oddanie kluczy się przeciągnie w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila zadzwonil,erik byl wlasnie przy tym,komandos powiedzial do mnie ze dla niego to co robie to jest przedszkole i ze nigdy mnie nie zdradzil,wszystko chcial odkrecic na swoja korzysc a ja jestem ta nienormalna ze sobie cos wymyslilam.Erik spakowal taka wielka torbe z jego rzeczami i wlasnie pojechal mu ja zawiezc( on jest u matki) i odebrac klucze.Pieniadze jego matki leza u mnie, dostanie je jak juz wszystkie rzeczy zabierze. Maly jest na meczu, wroci ok. 21ej,teraz czeka mnie rozmowa z nim,musze mu to jakos delikatnie wytlumaczyc, a nie mam sily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie erik zadzwonil, ze nie chce mu otworzyc drzwi.lepiej niech otworzy, bo pojade do jego firmy i wypie.....wszystkie jego rzeczy na srodek i wtedy bedzie naprawde zalowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach chcialabym Ci jakos pomoc... zebym zdrowaa byla to i w samolot bym wsiadla Cie utulic... taka fajna z Ciebie babka, z kazdej z nas a trafiamy na dupkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucze mam juz w domu,erik mowil ze komandos jest tak napity ze na nogach nie mogl ustac.Obok jego mieszkania w sklepie erik musial jeszcze z jessi(jego dziewczyna)cos kupic, patrza wchodzi komandos, erik mowil wstyd jak cholera. siedzimy teraz z malym, juz mu powiedzialam bo zapytal sie gdzie komandos.Powiedzialam ze sie wyprowadzil, to maly, tak,na pewno przeze mnie i erika bo jestesmy leniwi :), powiedzialam mu ze nie,ze nie chce mu mowic bo jest za mlody,ale wiedzialam ze musze mu powiedziec prawde, bo inaczej bedzie sie obwiniac.I wyobrazcie sobie , mowie malemu,ze przeczytalam smsa,ktory zaczyna sie hello, a moj maly od razu: mamo to ta afrykanka,dziecko bystre. przyjal to calkiem dobrze,powiedzial: mamo, my zawsze w trojke dawalismy sobie rade,zreszta teraz mozesz znowu zadzwonic do strazaka.Tlumacze mu,ze strazak ma kobiete i nie wolno takich rzeczy robic nigdy.To maly, poczekamy, mamy czas,on sie zawsze odzywa do nas. i tak sobie siedzimy, najgorsze ze jutro jedziemy do mojej mamy,bedzie sie o komandosa pytac, normalne, powiedzialam erikowi ze nic nie powiemy babci bo to wstyd i powie ze to moja wina.Erik skoczyl do mnie,ze to zaden wstyd ze ktos caly czas mnie oszukiwal.Ale i tak nic nie powiem. teraz moge zacytowac budke suflera: Znowu w zyciu mi nie wyszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_ona_ona setunia niewiem czy ja takie wrazenie tylko odnosze czy takie masz zamiary, odczuwam ze czepiasz sie dziewczyn,czasami wytykasz nasze wady i szukasz tych zlych stron w drugich polowach tez... hmm czym to jest spowodowane? zawisc? ja zobaczyłam ten wpis to na początku pomyślałam , że to chyba nie do mnie, że się pewnie pomyliłaś! ale jednak to do mnie dlatego pokaż mi te przykłądy moich wypowiedzi, skąd to wszysto wywnioskowałaś? dziwne, że tylko Ty to jakoś tak odbierasz? moze to coś tkwi w Tobie ze mnie tak odbierasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wrocilam z pracy🖐️ czytam czytam i nie wierze drach qrwa nie wierze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia kazdy ma prawo nas inaczej odbierac, nie zawsze super,my nie jestesmy tutaj zeby sie tlumaczyc i wyszukiwac naszych wypowiedzi, a wiesz dlaczego?bo jak piszesz od serca to to po prostu leciszszszszs :D matko i corko,pol jak nie wiecej na kafe moze ma mnie za czepiajaca sie idiotke,no i co z tego?luzikkk dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
znowu wszystko sie posypalo na swieta,zawsze przed swietami wszystko sie wali dlaczego?:( bardzo Ci wspolczuje:(przytulam my tu jednak jestesmy towarzyszkami niedoli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia poprostu sposob w jaki pisalas czasami do anji i blueoczki odbieram za czepiajacy sie ;) moze to tylko ja obieram , we mnie nic nie tkwi, nie probuj i mnie rozgryzac , mam prawo miec swoje zdanie o Tobie to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×