Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość różyczka:(:(
Setunia, lekarka powiedziala mi ze to mogą byc zastawki serca. on ma dwójke dzieci. my tez jakies planujemy,on chce dwójke a ja jedno. my jestesmy 3 lata ze sobą. ale juz dzis mielismy kłótnie i nie jestem juz zadowolona z tego ze wynajmujemy mieszkanie. wogole niektóre rzeczy ukrywa przede mna. dzis sprawil mi przykrosc. ale coz często to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm rozyczka, miotasz sie w tym zwiazku od dluzszego czasu, na co Ci facet ktory ma dwojke dzieci i w dodatku nie jest tak jakbys chciala? hm. On bedzie jeszcze wiele lat placil na te dzieci one zawsze beda w jego zyciu, nie mowie ze ktos kto ma dzieci nie ma szans na normalne zycie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(
mi jego dzieci nie przeszkadzają,ja je pokochałam i to bardzo i lubię z nimi jeździc na wakacje,spedzac czas,odprowadzac do szkoly,pomagac przy lekcjach.dziec są kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(
mam nadzieje ze tak nie powiedzą,bo tez czasami mysle ze teraz moge miec dobry kontakt z nimi a potem jak dorosna to niewiadomo.mam nadzieje ze bedzie ok ale tak jak pisałam wczesniej to roznie jest z tym moim i same widzicie ze mam nadzieje ze ten wyjazd za granice duzo mi da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z a ona ona...rozyczka z pasierbami tak juz jest...jak bedziesz dawac prezenty...a jak beda starsze to bedziesz na wszystko pozwalac to beda dla ciebie dobrzy,lecz kiedy sie sprzeciwisz to ci powiedza ze nie jestes matka i nie masz prawa im rozkazywac.takie jest zycie...zreszta jak ten twoj facet juz teraz ma takie ,,dziwne" podejscie...to co bedzie kiedys?myslisz ze taki wyjazd zmieni wszystko na lepsze jak jakies czary?to jest prawdziwe zycie,nie jakas bajka,problemy same sie nie rozwiazuja.Jak w tej chwili sa nie rozwiazane to same sie nie rozwiaza. Wogole nie rozumiem,twierdzisz ze zrobil ci przykrosc...jak zawsze zreszta...dziekuje bardzo...za takiego faceta. teraz sobie przypomnialam jak kiedys pisalas...totalnie naiwnie, ja chyba wtedy nie chcialam nawet tego komentowac...teraz tez nie widze sensu.Zyj tak jak uwazasz,to twoje zycie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(
macie racje,ten wyjazd nic nie zmieni, to mieszkanie wspolne tez nie i juz tego nie chce. wczoraj mialam taką sytuacje ze..... szkoda gadac pokazywał mi rózne komentarze na facebooku i jedno nazwisko dziewczyny wydalo mi sie znane i pytam sie kto to,on zaczął opowiadac itd.i po 5 minutach do mnie,czemu tak zaglądam na jego facebooka, a ja no co laptop jest na wprost to przeciez sie troche widzi a zresztą mowie do niego a masz cos do ukrycia?a on ze to jego prywatne sprawy i on sobie nie zyczy bym sie interesowala kto to jest itd. (juz dla mnie dziwne),to ja wziełam laptopa i odwrocilam by nic nie bylo widac a on rzucił laptopem i prawie mnie rzucil na podłoge i to dwa razy!!!bylam w szoku jego zachowana. pomyslalam ze jeszcze troche a zacznie mnie bic.mam dosc.rano juz mu nie zrobilam sniadania,nawet nie patrzyłam na niego a on czy ja jestem zła?a ja nic,nie odzywams ie do niego. ale zobaczcie o taką drobną rzecz!!jak człowieka zmienia. teraz ciesze sie ze jade,bede miała spokoj,juz mnie nie bedzie ranic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Rozyczka smutno mi jak czytam o Tobie:(Nie pozwol sie tak traktowac Juz wczesniej pisalas o jego wyskokach Masz zanizone poczucie wartosci:(Az tak go kochasz? Na ile jedziesz do Niemiec? Ile w ogole masz lat bo zapomnialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka widocznie ma coś do ukrycia....myślę , że Twój facet bardzo często nad sobą w ogóle nei panuje.....i kto wie jak to si,ę może kiedyś skończyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) wróciłam z Niemcowni ;) fajnie było ale nudno bo coz mozna robic z dwójką maluchów ... codziennie godz 7 rano zywy budzik stał obok mojego łózka i czekał az wstanę ... :D słodki ale ja nie jestem przyzwyczajona do małych dzieci :P cieszyłam sie juz do domu a tu na lotnisku mi mówi Pani ze niestety lotnisko nieczynne ze wzgledu na pogode i radzi przebukowac bilet na nastepny dzien ... masakra ,ja umówiona na wieczór z roberto a tu nic z tego ;) ale sie zdecydowałam ... bo coz to za spanie na lotnisku :P zakupy udane dwa płaszcze, trzy pary spodni , dwie pary butow itd :D :P a własnie nie mowiłam Wam ze vet dzwonił i pytał co u mnie słychać nowego :D mam go w czapce jak to Drach mowi :P dzis jade do znajomych ktorzy mnie z nam poznali...miałam z nim isc ale powiedziałam im ze nasza znajomosc umarła smiercia naturalna i nie mam ochoty z nim na spotkanie ...dzis pewnie beda wiercic dziury w brzuchu ;) pozdrowienia i zycze Wam udanego WEEKENDU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózyczka:(:(
ja jade na 3 tygodnie.a lat mam 26 (dużo i wiem ze glupiutko mysle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Anja!! no tak jak mowisz, weterynarz mial swoja szanse ale chyba za sztywny dla Ciebie dziewczyny jade za dwa miesiace na Cypr ;-) wykupilismy ze znajomymi wycieczke :) w silowni do ktorej chodze szukaja trenerow! tyle ze ja jeszcze kursu nie skonczylam hehe ale dam rade wierze ze sobie poradze sama , codzien chodze na cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozyczka to ze masz 26 lat nie znaczy ze duzo i ze glupio myslisz, kazdemu zdarza sie robic glupoty w roznym wieku, kiedy sie zakochamy to juz wogole ;-)) ja bym sobie dala spokoj niedosc ze gosc nie traktuje Cie tak zebys byla szczesliwa to jeszcze bawisz jego dzieci, sory, ciekawe co na to Twoi rodzice zaloze sie ze zadowoleni nie sa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) ja tylko pomacham ... i ide spac ....tydzien masakryczny a jutro do pracy i w niedziele tez na rano ale po poludniu randeczka i we wtorek tez ;) jestem wykonczona na maksa zapierniczam za inne dziewczyny bo chore ale kasa wpada i jest mi potrzebna wiec sie zgadzam ;P ale .... wyskrobie jeszcze czas dla B i M..;)aha dla bruneta m . juz nie :) przed wczoraj zakonczylam znajomosc miesieczna :D okazał sie gowniarzem an maksa niedojrzały ;) a ja za facetem latac nie bede ;)))) mam to w czapce ;)(by drach) Buziaki :)) widze ze cos sie tu kreci z nowo-starymi bywalczyniami ;) :* efa, a ona ona:*, drach:*, anja:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_ona_ona jade dziś do douglasa i musze zobaczyć ta nową perfume która polecasz ;) chciałabym coś nowego ale nie umiem nic nowego dla siebie wybrac ... zawsze sie konczy na chanel :D wczoraj znajoma polecała jakas perfume za 900 zl-100ml tylko zapomniałam nazwy i mozna ja kupić tylko w jednym sklepie u nas ... musze to sprawdzic :) słuchajcie wczoraj znajoma o ktorej Wam wspominałam pytała co sie stało z vet ..wydawał im sie idealnym kandydatem do mnie hehe powiedziałam swoje ale ona od razu mowi wiesz ale ja mam jeszcze jednego super kolegę dla Ciebie :D :D mysle sobie ciekawe kogo tym razem :D jest z porzadnej rodziny jest sedzią i pisze ksiązke :O hahaha moze i tak jest ale dziekuję :D tam wole mojego roberto ;) on jest dla mnie jak na razie bardzo dobry i jest bardzo wrazliwy a ja to uwielbiam i czuje ze jestem dla niego NAJWAZNIEJSZA :P jakie plany weekendowe u Was ? buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KOchane:) anja 3maj sie roberta;) swatanie na sile nic nie daje heh;) cos o tym wiem ;) kazdy wie lepiej ;) powodzenia:) a ja szykujes ie do pracy wrr:P milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja 900 zl za perfum? wow ;-) daj znac co myslisz o nowym Lancome ;-) tez jestem zdania ze swatanie na sile nie ma sensu, pan sedzia ech co za nuda ;-) hahahah Blueoczka, Drach, Efa buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja uwazam tez ze 900 zl za perfumy to przegiecie...tylko jesli ty anja nie masz dzieci to na kogo masz wydawac :D ja dzisiaj kupilam 5 koszul mlodszemu synowi...ja musze przeliczac zeby dla wszystkich starczylo :)maly urosl sporo od zeszlego roku i wszystkie ciuchy do oddania.Prawie cala szafe ciuchow dzisiaj wyrzucilismy :( jutro u nas handlowa niedziela to pojedziemy z malym ,,szopowac " :D a dzisiaj w domeczku na kanapce, pelen luzik...trzymajcie sie Lalki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach a nie pomyslalas o sprzedaniu za malych a dobrych ubran np na ebayu ?;-) ja wlasnie wrocilam z zakupow mam nowa torebke http://www.next.co.uk/x513402s2 nie droga a fajna ;-) jeszcze druga mi sie podobala ale wybralam czarna.... kupilam szlafrok pantofle i pizamki dwie ;-) do szpitala i na powrot do domu ;) Kijanka dzwoni codzien... ;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki:) a ona ona torebka fajna ;) co do perfum to szalenstwo ;) dzis sciezki dzien mialam masakra znowu zostalam po godzinach :( Jutro na rano dyzur a potem to juz sie OPR..;P potrzebuje tego ..;P okaze sie czy odpoczynek sama czy z kims ;P buzka Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie ta torba tez podoba...ja wczoraj kupilam na ebayu kremowa z czarnymi ,,raczkami", mam plaszczyk kremowy z czarna lamowka przy kolnierzyku i mankietach, bedzie pasowac idealnie...butki juz wczesniej kupilam 13 cm :P kremowe z czarna lakierowana szpilka. a ona ona napisz jak bedziesz maszerowac do szpitala...komandos ma w tym tygodniu termin u lekarza na to samo co ty...widze ze sie boi...powiedzialam mu ze pojde razem z nim, zeby bylo razniej.On taki ogromny niedzwiedz i ja obok jak krasnoludek....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostawilas go?
Walczyl bys wrocila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(
hej dziewczyny, torebka super,bardzo mi sie podoba. dziś dzien mam jakis łóżkowy.nie chce mi sie wstawac i do tej pory caly czas leze,ale to przez te wszystkie wydarzenia. na dodatek kolezanka rozchodzi sie z chlopakiem,doszła do wniosku ze ją oklamuje i olewa, nic nie robi wiec napisala mu ze to koniec.a to kolega mojego faceta-postepowanie tez mają podobne jak z nia rozmawialam to wszystko było tak ja u mnie.i na dodatek kolega mysli ze to ja o wszystkim ją informowałam.moj sie pyta czy rozmawiałam z nia ostatnio.mowie ze nie,bo po co mam mowic ze kolezanka pisała do mnie smsy z roznymi pytaniami.dziewczyna jest fajna i szkoda mi jej,tez kocha swojego a on ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Rozyczka ja tez sie zapakowalam wlasnie do lozeczka z laptopem:Dale wstalam o 8mej X poszedl rano do pracymlody weekend we Wrocku:) wyskoczylam rano z lozeczka i pucu-pucu chatke:D wiecie ze mam hopla na tym punkcie no to bylo odkurzanie,podlogi,okna,pranie pozniejtrampki na nozki i pobieglam patrze a po mojej trasie bieg zaslubin ale sie zgapilam,moglam z nimi poleciec ale oni dopiero za godzine wiec zrobilam falstart:D wrocilam,mycie,zrobilam sobie ryz z tunczykiem z ogorem kiszonym wlasnej roboty i leze wczoraj bylam na pyszen rybce-dorsz ze szpinakiem i serem zoltym mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach odblokowali kinomaniaka,tam ogladalam misje-bez placenia i sie nie zawieszala w ogole na tej stronie mase filmow przelecialam http://www.kinomaniak.tv/ widze,ze jest tez Niemozliwe-doraco Wam polecam,piekny film Szukam Moj rower-ale tam na razie nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona-super torebka:) ja to ciagle kupuje cos sportowego Anja widze ze Roberto Cie uszczesliwia:)super blueoczka niedlugo swieta to odpoczniesz.Ja tez duzo pracuje bo wtedy mam wiecej wyplaty:P zdaj relacje z randki:) seta a Ty gdzie?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie...przyznaje sie bez bicia...przegielismy dzisiaj z moimi chlopakami na ,,szopingu"...Boze ile ja wydalam kasy...teraz tylko chleb z maslem :D starszy namowil mnie na garnitur,koszule, mlodszy na kilka koszul( kupilam dopiero kilka,ale twierdzi ze to za malo i musi jakos wygladac,bo nigdy nie zalezalo mu na wygladzie,ale teraz musi to zmienic bo dziewczyny patrza :D ),spodnie i kurtke...a ja sobie tylko korektor pod oczy zafundowalam :P moj starszy syn mowi,ze nas nie mozna wypuscic samych na zakupy...musimy miec jakiegos ,,hamulca",bo wydamy wszystko co mamy :D mam ogromne wyrzuty sumienia :( ale pocieszam sie...ze ciezko pracuje na to i nalezy nam sie cos od zycia :D komandosowi kupilismy super bokserki , niech wie ze nie jestesmy egoistami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach a co tam pracujesz ciezko to sobie nie zaluj ;-)) komandos to ma... ech choroba cywilizacyjna ;> laski to juz jutro napisze rano... Anja ciesze sie ze z Roberto tak fajnie :) Blueoczka randkuj przebieraj a co heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten MORGEN ;) Drach ja sobie tłumacze zakupy ze nie pale wiec moge a po drugie ciezko pracuje :P ale wyrzuty sumienia zawsze mam bo nie wiem ile paczek dziennie musiałabym wypalić :D a pracowac w kamieniołomach :D :P dziś test z english :O ide sie pouczyć ;) miłego tygodnia gwiazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×