Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość efa78
U nas wczoraj lalo-taka typowa jesien Dzis od rana sloneczko wiec wybralismy sie z X na dluuugi spacer-przydal mu sie na kaca:P zatrzymalismy sie na obiad po drodze pozniej mamy isc na lody niedlugo bede sie turlala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
no kurczę zjadłam pierwszy posiłek od kilku dni, jak mi dobrze, idzie ku lepszemu. Troche się boję tego pobytu w Piasecznie, oby serce nie wzieło góry nad rozumem. Zaczynam sobie przygotowywać plan co mam zabrać pierwszego razu, wolę to zaplanować i trzymać się planu. Wtedy jest większe prawdopodobieństwo że nie wymknie się coś sercu. Półtora roku temu inna pani wychodziła w podobny sposób z tamtego domu. O losie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi ciebie zal magda...przeszlam przez identyczna sytuacje, Boze, wiem jaki to zal...ze facet okazuje sie swinia po prostu,bo inaczej tego nie mozna nazwac.Ten facet potrzebuje pomocy, bo dopoki nie poradzi sobie z odejsciem zony,to bedzie ranil niewinne kobiety... rozyczka zgadzam sie z dammar, musisz sie zastanowic czy tego wlasnie chcesz w zyciu? moj mlodszy syn jedzie na wielkanoc do ojca do warszawy, starszy pojedzie do dziewczyny...a my z komandosem od wielkiego piatku do lanego poniedzialku pojedziemy sobie do Karpacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
magda dasz rade nie pozwol by ktos Cie ranil,bawil sie Twoimi uczuciami chcesz to ci pomozemy:)pojedziemy i wyjasnimy panu kilka spraw:Dtak po mesku;) drach karpacz?super szkoda,ze nie morze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
Moi drodzy nowi przyjaciele. Tak bardzo dziękuje wszystkim za te słowa które do mnie piszecie, wzruszyłam się gdy zobaczyłam te wpisy. Można odzyskać wiarę w ludzi, nie mam teraz dużo przyjaciół odsunęłam się przez ten zaborczy związek, ile straciłam teraz widzę, on siedzi sobie w domu zadowolony, ja sama po rozstaniu. wokół pustka, dzieci maja swoje związki, mieszkają osobno, a ja mam tylko masę wspomnień , o których na razie chce zapomnieć i nikogo. Przestrzegam żaden związek nie jest nic wart jeśli w nim niema przestrzeni dla odrobiny swojego życia, powietrza przyjaciół, ja tego nie miałam nie miałam. Tak lubię tu wchodzić , bo zawsze coś na mnie czeka. Jesteście super, można na was liczyć. Całe szczęście ze go nie posłuchałam i walczyłam o ten Mokotów, teraz miałabym miejscówkę pod mostem, bo Piaseczno byłoby zamknięte, mokotów spłacony pieniądze pewnie zainwestowane, mam trochę tego szczęścia i zdrowego rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa nad morze mam daleko :(...do karpacza jakies ponad 200 km, do kolobrzegu ponad 400 km w jedna strone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda jak znalazlam ten topik to bylam w twojej sytuacji...nigdy wczesniej nie pisalam na zadnym forum, jakos mnie to nie interesowalo. zobacz, juz ponad rok pisze z dziewczynami,prawie codziennie.Jedni musza isc do psychologa zeby sobie poradzic...mnie wystarczylo zagladac tutaj i pisac jak cos bolalo i jak cos mnie ucieszylo :D to taka fajna grupa wsparcia.Najbardziej spodobalo mi sie, ze trafilam na dziewczyny na poziomie,to wazne...i o podobnej wrazliwosci, a to najwazniejsze. pomalutku malymi kroczkami wyjdziesz z tego wszystko.Jeszcze czasami poboli, poplaczesz, ale bedzie coraz lepiej. a jakie bedziesz sobie butki kupowac?:D...jaki typ kobiety jestes? bo my juz mniej wiecej wiemy o sobie duzo :D prawie wszystkie mamy ciemne wlosy :D napisz cos o sobie...np. jaki wykonujesz zawod itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
A butki to sobie kupię e Venecji są tam takie piekne granatowe pantofle na wysokim ( bardzo) obcasie, sa w moim ulibionym koloże, a drugie są w pastelowym różu z kokardką na nosku też na ocasie. no i coś do dzinsów myslę że takie szare przetarte połączenie skóry z tkaniną. Kurcze jakim jestem typem kobiety trudne pytanie, odpowiem tak powszechnie postrzegana jestem za elegantkę, mogę się pochwalić że jestem inspiracją dla swoich koleżanek w pracy. Kiedyś nim poznałam J, często prosiły mnie o pomoc przy wyborze garderoby, taka trochę stylistką byłam. :), :) Lubie ładnie wyglądać dbam o siebie, gimnastykuje się trzymam wagę i pływam na desce na zatoce Puckiej:) w tym roku mam nadzieję zabrać moją wnuczkę pierwszy raz na deskę. Ja jestem ciemna blondynką, króciutkie włoski, mam 172 cm wzrosty, sylwetka wysportowana, ponoć b. atrakcyjna, ja tego nie czuję:) Pracuję w mediach od 15 lat. Jetem hmmmm.. szefem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
kurcze miało być " pantofelki w moim ulubionym granatowym kolorze :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja naprawde jestem przy tobie krasnoludek z moimi 164 cm :D a widzialas z najnowszej kolekcji venezi te pomaranczowe butki? tez jestem tradycjonalistka, ale jak tak patrze,to na wiosne bardzo modny bedzie pomaranczowy.Nie mowie o przebraniu sie na papuge ale tak sobie myslalam do jasnych jeansow te pomaranczowe przypasowaly by mi bardzo :D oj kocham butki w venezi :D :D :D widze ze jestes dosyc ,,zajeta osoba"...fajnie...ja wlasnie mam zamiar kupic sobie rower, taki normalny...i bedziemy z komandosem pedalowac po okolicy :D co do ogladania filmow...dziewczyny pytaja jakie najlepsze...ja jestem typem namietnie czytajacym, jutro wlasnie odbieram 2 ksiazki i nie moge sie juz doczekac.,,W ciemnosci" przeczytalam, ksiazka dobra,nie wydaje mi sie ze u niemcow bedzie niemozliwe obejrzenie tego filmu w kinach,szkoda, fajnie by bylo skonfrontowac to teraz co wiem :D czarnego labedzia chetnie bym obejrzala, pozostaje mi chyba tylko zciagniecie z inetrnetu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
Mam katalog w domu, wiec oglądam, tegoroczne wiosenna i letnia kolekcje są bardzo kolorowe, super ja lubię kolory, i butki są ładne, te czerwone wiązane też:) W tym roku pastele opanowały rynek, będzie na ulicach kolorowo, rower też mam jeżdżę po polach Mokotowskich i do Powsina, lubię rower fajnie po nim bolą mięśnie, chciałam sobie kupić rolki ale widziałam wypadek na rolkach i nie ośmielę się. Jesli chodzi o kino to ostatnio z J. byliśmy na "Żelaznej damie" to był nasz ostatni film, w planach był "Artysta" nie doczekaliśmy. mam kłopot z czytaniem chodzi o koncentracje, próbuje czytać "Złego" nie wychodzi jestem rozedrgana. Lubie komedie odstresują mnie. Kurczę jak ja się opuściłam przez te półtora roku, w ubiegłym roku wcale nie jeździłam na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ale sie rozpisalyscie :)) nie bede odpisywac na wszytskie posty jedyne co chce powiedziec nowym kolezankom to ZYCIE NIE KONCZY SIE NA JEDNYM MEZCZYZNIE magda co to Twojego wieku, moja mama ma 59 lat ma teraz faceta co ma 42 ! byla sama 6 lat co prawda, ale ma ;-) miala tez goscia przez 16 lat, po rozwodzie z trojka dzieci, miala 35 jak go poznala, on 27, byli razem 16 lat, wydajesz sie byc madra babka! dasz rade!! pisz tu do nas bedzie Ci latwiej , sciskam! dzis poszlam na dlugi spacer, piekne tereny 20 km przeszlam z kolezankami! piekna pogoda, chodzilam w krotkim rekawku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona ty to jestes specjalistka w dreptaniu :D nie wiem co musialo by sie wydarzyc zeby ktos mnie zmusil przedreptac 20 km :D albo autkiem albo na rowerku :P jak pojedziemy do karpacza to komandosa przegonie na Sniezke, a niech chlopak poczuje co to polskie gory :D moze troche zrzucimy...taaaaaak, jak bylyscie w karpaczu to znacie slawna knajpe ,, u gorala" w samym sercu karpacza...i tam maja takie swojskie suuuuuuper jedzonko :D juz widze swoje wpisy po przyjezdzie...: dziewczyny, tragedia przytylam 3 kg czy cos w tym stylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czerwone butki to wlasnie szukam, do tych dwoch skorzanych czerwonych kurteczek, odwiedzilam dzisiaj ebay niemiecki, ale jeszcze mi lapka nie zadrzala...ale zadrzy,jestem pewna...no chyba ze cudem gdzies tutaj blisko cos trafie.Do najblizszego sklepu venezi mam 101 km :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
a ja do sklepu venezji mam 10 min samochodem lub tramwajem te czerwone butki z cholewką powyżej kostki, są super, a balerinki jakie piękne kolorowe, żółte, pomarańczowe, piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te krotkie czerwone sa super, wogole to sie przymierzam do tych jasnych azurowych kozakow z kwiatem...juz jestem chora....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
z trzema kwiatkami, czy z dwoma ja widzę w katalogu jasne i trochę ciemniejsze, obie ładne i wysoka cholewka to ważne. Ja to mam problem bo mam rozmiar 40, to jeden z bardziej popularnych rozmiarów, rzadko jest w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te jasne :D a wogole z tego katalogu to ja po kilka par z kazdej strony od razu bym kupila :D....musze przyznac ze te butki nie sa wcale takie tanie....szkoda :( baleriny to nawet jakby byly ze zlota, to nie dla mnie.Jestem krasnoludek i w takich butkach jestem za malutka i po prostu nie potrafie w nich chodzic.I nozka w wyzszych lepiej sie uklada :D dobra, na dzisiaj koncze bo jutro tzreba wstac wczesnie wloski nakrecic i do pracy.Jutro czeka mnie ciezki dzien,kilka terminow i do 19ej nie wiem jak sie nazywam :D spijcie dobrze :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
witajcie, cos niedobrego się ze mną dzieje, mam nawrót znowu wróciły myśli, żal, rozpacz. Obudziłam się o 4 i az mnie skręca z żalu, bólu. Jestem zdenerwowana, trzęsę się chodzę po mieszkaniu. Znowu boli całe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia jeszcze troche tak bedzie...spokojnie,zrob sobie kawusi albo herbatki... jestem juz w pracy...milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Gutrn Morgen :) Muszę nadrobić zaległości ... dużo tego :) Witam nowe kobietki;) Magda48, różyczka : Podpisuję się pod tym wszystkim co Drach napisała !!! To nasza MĄDRA kobietka i zgadzam się z nią w 100% !!! Rożyczka dla mnie to chory związek a wręcz nienormalny :O Magda48 co do kasy ...niestety ale jestem pewna że nic nie dostaniesz facet świ***a i tyle ... Też całe życie popełniam ten sam błąd ...czyli za duzo wkładam w związek urlopy itd ale niestety kto ma miękkie serce musi mieć twardą D***Ę :O Sciskam i trzymaj się bedzie dobrze (łatwo się mowi.. wiem) U mnie bez specjalnych zmian ... :O dzwoni ,prosi itd :O Jestem uparta i tym razem nie odpuszcze ;) cały weekend pracowałam , zleciało i nie biłam się z myślami :O miłego dnia ! buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
GUTEN MORGEN miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(:(
cześć dziewczyny, chyba macie racje, jeszcze dzis zaczął znowu krecic,przez przypadek zadzwonil z mojego tel do byłej (niby nigdy nie rozmawia z nią pomimo tego ze ona czesto dzwoni, czesto mielismy zatarcia przez nia bo o twierdzi ze nie rozmawia z nia ale dziwne ze przez 3 lata cały czas wydzwania) i mi o tym powiedział,ze niby nie skojarzył numeru i zadzwonił jak se okazalo ze to ona to sie rozłączył, a ja myk do neta i zobaczyłam ze prawie 2 minutki sobie pogadali i hej pisze smsa ze troche sobie pogadali.a on dwoni i sie tłumaczy ze zadzwonił i nagle zapytal sie co chciała a ona tam zaczela cos opowiadac i hej koniec rozmowy bo sie rozłączyla.i kolejne klamstwo,mowi do mnie ze dosc ze mi powiedział to hej ja jeszvze jestem zła na niego,a ja to zawsze jak ona dzwoni to sie pyta co chce od niej??dziwna sprawa poza tym ze tak sie wsiekl ze masakra i ze skasował nr z mojego telefonu,ale ja i tak pamietam,ale przykro mi bo kreci.powiedzialam mu ze jak chce byc ze mną w związku to ma byc szczery a jak nie to sie rozejdziemy i niech komus innemu mydli głowe. ja jestem glupia bo widze ze kłamie,kreci a ja to toleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(:(
oczywiscie powiedzial ze to moja wina ze ja wszystko psuje bo rozgrzebuje to a ja do niego ze to on rozmawia i kreci bo twierdzi ze on sie rozlączyl a jak powiedzialam ze sobie pogadali to nagle o co chodzilo i ze to ona sie rozłączyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozyczka chyba zauwazylas, ze ja jestem niemilosiernie uczulona na kontakty komandosa z bylymi, uczulona do bolu i walcze jak lwica,jak czytalas nasz topik,to wiesz ze nawet kilka razy go wyrzucilam z domu. Ja nienawidze jak facet cos kreci, a juz z innymi lafiryndami to odpada. szkoda mi ciebie, bo ten twoj....nawet nie wiem jak go okreslic...to PORAZKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(:(
drach tez zaczynam tak sądzic ze poprostu tak bardzo chce związku i rodziny i szczescia ze wybaczam wszystko.nie wiem moze mowi prawde,ale dla mnie to dziwna sytuacja.tak czy siak powiedziałam mu wprost ze jak chce byc ze mną w związku to musi byc szczery a jak nie to papa.ale co z tego jak i tak nigdy nie dowiem sie prawdy?a moze poprostu porozmawiac z ta dziewczyną i zapytac sie czemu tak czesto do niego dzwoni???bo mam jej numer,nie wiem.bo ponoc ona ma jakiegos juz meza ale....co zadzwoniła do niego by poowiedziec ze widziala go na jakis portalach nie wiem i ze ona sie rozlączyła???to dziwne,moze dowiedziała sie ze kogos ma i to ją zabolalo i chciała z nim pogadac?nie wiem,juz rozne rzeczy przychodzą mi do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczka,wiedz o tym ze im bardziej zabiegasZ o niego tym bardziej on ma Cie gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa wszystkie film ktore ogladasz to smutne glebokie przejmujace pelne bolu i smutku??? a gdzie komedie ??? nie ogladasz ?:) ja do kina chodze zeby sie rozerwac i dobrze bawic wiec wybieram rozne komedie czy tez komedie romatyczne... a takie smutne filmy za bardzo mnie przejmuja i przygnebiaja ale tez prowadza do refleksji i dlatego takie wole ogladac w domu... magda widze ze Ty jednak silna i super kobietka jestes masz wiele pasji i zainteresowan i sobie poradzisz... choc teraz masz ciezki okresa to naprawde juz niedlugo wszystko sie zmieni... trzeba zajac sie praca i wszytskimi przyjemnosciami jakie musialas sobie odmawiac lub odkladac na pozniej. Korzystaj. buzka :) rozyczka niestety tylko jedno musisz zrobic raz a dobrze powiedziec Nie.Dosc. To nie ma sensu facet kreci ze hej. A u mnie ok wczoraj z M kolejny wieczor filmowy troche pogadalismy sobie powaznie wie czego oczekuje co mnie dreczy przeszkadza itd juz dawno tak szczerze nie gadalismy, mily wieczor udany naprawde. buziaki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(:(
czuje sie taka oszukana,jeszcze powiedział mi ze juz nic nie bedzie mi mowil.ja zadalam mu pytanie ze moze poczuła sie zdradzona skoro pytała sie o dziecko o jakies dziecko??nie wiem,nie rozumiem.nie wiem wogole co mam zrobic,czuje sie oszukana i źle jak z nią rozmawiał,po co go to interesowalo,gdyby nic nie było nie zapytałby sie co chciala i pewnie powiedzial ze ten nr to jest ojca czy matki,watpie ze powiedział ze to nr dziewczyny,raczej nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda48
Cześc dziewczyny, ciężki dzień, raz jest dobrze, raz jest dół, ciężko. Jestem już zmęczona, ta sytuacja huśtawka nastroi, dobrze że jest praca, trzeba wychodzić do ludzi spotykać się, trzeba trzymać fason. Niby rozumiem głowa myśli racjonalnie, serce dalej szaleje. Czekam, mam nadzieje że każdy kolejny dzień będzie przynosił ulgę, wiem jestem raptus, i tu się nie da niczego przyśpieszyć. Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×