Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

hej laski! blueczka to Ty wiesz najlepiej co czujesz :)) drach nowe mieszkanie? super ;> a Twoi synowie.. pewnie pekasz z dumy :)) super chlopaki wiecie co u mnie rozwija sie akcja z tym anglikiem, cholera jest mlodszy 3 lata, i mojego wzrostu, ale taki slodki, i zaskakuje mnie co dnia :)) malo tego poznalismy sie na cwiczeniach, widzial mnie brudna, spocona, biegajaca ;)) chce zebysmy probowali... ja sie troche boje ale chyba dam mu szanse, wyszlam pare razy z nim i nie ma nic co by mi przeszkadzalo do tej pory, jedynie to ze ja troche sie zrazilam do zwiazkow a wiecie co? moj ex r wczoraj napisal mi ze i tak kiedys bedziemy razem hahaha\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Blueoczka rob tak,zeby bylo Tobie najlepiej:) a ona ona-korzystaj z zycia.Mmoze to wlasnie ten?;) drach chyba sie przeprowadzasz?;)mam nadzieje,ze tam bedzie internet?machniij czasami lapka🖐️ dsammmar odezwij sie do nas:) rozyczka jak tam biegi z kolega? madzia wiem,ze trzymasz sie dzielnie:)podziwiam Cie:) tlenek pozdrawiam:)fajnie,ze tu wpadasz ja zapisalam sie na maraton spinningowy:)3 godziny pedalowania z dupkiem na gorze;) lubie sie tak dobic;) slonecznego dnia Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Dzień dobry ;) Kilka godzin i weekend się zaczyna ;) moj R przyjezdza bardzo się już cieszę na niego :) powaznie mowi o powrocie ...ciekawa jestem czy aby napewno ale plany są więc myslę ze nie zniszczy tego wszystkiego .... Wczoraj byłam z kotami u weterynarza ...wysterylizował dwie nasze kotki ,nie pytajcie jaka była noc ...masakra jak wariowały po narkozie :O Blueoczka Ty rób to co Ci serce podpowiada ...ja Cię rozumiem! to ze ja ..my.. zrobiłybyśmy inaczej nie znaczy ze robisz żle ! Tak jak piszesz jezeli ktoś jest w tej sytuacji to wtedy widzi pewne sprawy inaczej ...my nie znamy dokładnych szczegółów, ale tak czy inaczej ja Cię namawiam abyś się nie zgodziła na mieszkanie Twojego M z zadną inna KOBIETĄ NIGDY WIĘCEJ !!! decyzję pozostawiam Tobie ;) drach gdzie się podziewasz NASZA gwiazdo ? ;) buziaki dla Was wszystkich :* uciekam popracować a wieczorkiem jadę do kosmetyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
A_ona_ona u mnie facet musiał być wysoki (uwielbiam wysokie obcasy;)) i młodsi nie mieli szans... a od takich nie mogłam się odpędzić :D ale skoro facet jest godny uwagi... daj mu szansę i zobaczysz jak ją wykorzysta.... ;) Efa jak tam u Ciebie ...tz zdradz tajemnice jak się znajomość rozwija z nowym kolegą ;) miłego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem napisze, nie mam wogole czasu i jestem bardzo zmeczona :( wczoraj robilam z anja 220 palet z mix towarem,dzisiaj musimy zrobic ok.200, nie jestescie w stanie wyobrazic sobie jaka to mordercza praca....prawie nie moge chodzic tak mnie krzyz napieprza... wlasnie przeczytalam co napisaliscie...skomentuje pozniej blueoczka znasz mnie....JEZU!!!!jakas lafirynda pod jednym dachem?????? NIE WYOBRAZAM SOBIE TAKIEJ SYTUACJI!!!!!!po prostu NIE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tez lubie obcasy i wychodzac z nim tez je zakladam :)) najebalam ostatnio godzin w pray plus trening, wczoraj jladlam sie spac i czula ze bede chora... i jestem,.. a t do pracy a 8 dni laski co z naszym spotkaniem? ustalmy cos :)) pora rezerwowac nocleg itd :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczkaa:(:(:(
ja jestem za spotkaniem,jesli to impreza otwarta oczywiscie, a jak nie to spoko ja sie nie narzucaM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))witam :)))Kochane:) Dziekuje za wyrozumiałość ;) A ona ona :) ja bym zaryzykowała kobietko skoro widzial Cie w ekstramalnej sytuacji robicie obydwoje to co lubicie swietnie sie dogadujesz moiwsz ze nic Ci w nim nie przeszadza to nie ma przeciwskazan ;) w prawdzie ja tez nigdy nie mogla sie przelamac i spotykac sie z facetem ktory jest niski albo rownego wzrostu choc wcale nie nosilam i nie nosze szpilek na co dzien. Bylam tez z facetem pare miesiecy mlodszym ode mnie o prawie 5 lat i jednak mimo wyskoiej inteligencji i niby dojzalosci roznice szybko wyszly w dozeniu do celu planach na zycie itd on studiowal ja konczylam :D :) ale tutaj 3 lata to nie jest tak tragicznie duzo ;) Zycze powodzenia :) sport was polaczyl :) nie ma na co czekac :)3mam kciuki:) Drach tak tak znam Cie lafiryndy sa niestety wszedzie i nie uchronie M przed nimi ale Teraz sam mieszka i nie mam zamiaru juz wiecej tolerowac zadnej laski :) To byla pierwsza i ostatnia :D powodzenia co do mieszkanka nowego :) efa co tam slychac bo nic nie piszesz jak Twoj Romeo sie spisuje ?:) anja Dzieki Ci za te slowa :))) ja mm nadzieje ze Twoj R to juz naprawde sie zdecydowal na wsp;olne zycie :D a co do spotkania babeczki to myslcie intensywnie o tym :D bo nagadaniu sie skonczy chyba :D A Jutro o dziwo M udalo sie znalezc zastepce na pół dnia w koncu sobote spedze z nim wiec zakupy czekaja butki i bluzeczka ktora sobie upatrzylam :) i jeszcze pare innych rzeczy do kupienia wiec M bedzie towarzyszyc nie ma wyjscia :)musze testowac jego cierpliwosc :) Buzka milego wieczorka :) Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja to wszystko nadrobie :D blueoczka ja juz taka jestem, przeciez sie nie zabije, ale nie zgodzilabym sie na takie mieszkanie.Co do lafirynd to jest roznie, tak kolezanka komandosa o ktorej wam pisalam kiedys,teraz dla mnie pracuje,mam lafiryndke na smyczy :P... ona caly czas jest z tym swoim narzeczonym, nie grozna,komandos czasami mnie wk....ze tak za nia obstaje...jak bedzie za bardzo obstawal to go spakuje,po prostu...na razie jest spokoj... w niedziele mija 10 mies.jak razem zamieszkalismy,to nowe miszkanie bierzemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(:(
co do biegacza,pobiegalam ale kurcze jest mi niezrecznie bo bardzo wyczuwam ze jemu zalezy i mi to przeszkadza,chciałabym swobodnie pogadac z nim a czuje sie przez to spieta ostatnio troche spedziłam czasu tez z kolezanką jesli choddzi o mojego to po ostatniej kłótni inaczej podchodze,bardziej obojetnie ale jak dzis powiedzial ze idzie popic z kolegami i jak sie wystroil ze juz nawet powiedzialam jemu czy zamierza gdzies isc na randke bo tak sie wystroil,wypachniał ze szok. powiedzialam na koniec ze mu ufam ,a on spokojnie i to zniszczylo moje myslenie juz tak nie mysle jak kiedys ale do momentu tego jego wyjscia on byl mi obojetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(:(
hej dziewczyny, powiem wam ze przez ta noc duzo zrozumialam,ciesze sie ze wogole w nocy nie myslalam juz o moim gdzie sie bawią,był mi obojetny. ale smutno mi bo duzo myslalam ale doszłam do wniosku ze nie ma sensu,ze ja nigdy nie bede szczesliwa z nim,to co dla mnie wazne dla niego nigdy nie bedzie i wogole to nie ma sensu. teraz bede chciala by poczul jak to jest, jak nie jest sie waznym dla kogos,od dwoch dni juz tak nie wydzwaniam do niego,specjalnie wyłączyłam dzwiek,niech sie zastanawia i wogole,tylko szkoda ze wczoraj jeszcze mu powiedziałam zemu ufam,ale trudno i tak juz to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych 2 powyzej
rozyczka, nie mow tak. Walcz o niego. On cie kocha i szanuje to widac slychac i czuc. Nie pozwol mu odejsc bo juz zawsze bedziesz sama..... :-0 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych 2 powyzej podoba mi sie twoje poczucie humoru :D ale uwazam ze nie nalezy kopac lezacego...jezeli to wogole lezacy rozumie :D u was tez tak zimno jak u nas? porazka normalnie, nawet snieg padal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(:(
rozumiem rozumiem, wiem że do tych dwoch powyzej zartowala co do pogody to tak u mnie tez padalo i zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny w Londynie tez dosyc chlodnawo... jestem chora nie poszlam dzis do pracy, w ciagu ostatnich dni rozmawialam z 4 kierownikami ze jestesmy przepracowani ze to nie fair , powinni zatrudnic nowe osoby wczesniej bo brakuje nam juz od dawna ludzi.Zatrudnili pare osob ale oni jeszcze nie przeszli treningu, troche za pozno.. no i maja, nie poszlam dzis i jutro tez nie pojde niech sie tam zajebia ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D a ona ona a ja myslalam ze to tylko niemcow stac na wykorzystywanie ludzi,ale widze ze to normalne wszedzie.Ja na sama mysl ze mam jutro jechac do pracy ,jestem chora. Ty to i tak masz dobrze,bo mozesz byc chora...ja nie moge :(...po prostu... jeszcze do 31 maja chce w tej firmie pracowac i odejsc od 1 czerwca.Trzeba cos zmienic, bo mnie naprawde zamecza i da mojego modszego syna widze to ogromny problem ze nie mam mnie do wieczora w domu.Chce jeszcze z nim troche ,, pobyc", pojdzie do gimnazjum,kumpe itd.i czas przeleci. z komandosem tez widzimy sie tylko wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cisza tu dzis okropna ;)) drach moge byc chora i jeszcze mi za siedzenie w domu placa :)) ale ja nie wykorzystuje tego zawsze chodze, glupio mi dzwonic ze nie przyjde, chociaz duzo ludzi non stop tak robi i maja to gdzies.Zle sie czuje i postanowilam ze wezme sobie wolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moin,Moin :D wszyscy pracuja?...w anglii wolne ;) jako ze jestesmy z roznych zakatkow,mam pomysl...napiszcie jakie tradycje wielkanocne macie w swoich regionach :D ja od dziecka musialam w niedziele wielkanocna szukac prezentow w ogrodku ( niemiecki zwyczaj, ojciec mojej mamy byl niemcem,to tlumaczy wszystko).Teraz na Wielkanoc tez jade do mamusi i bedziemy z komandosem skakac po ogrodzie :D acha,i co musi byc na wielkanocnym stole u was... u mnie zurek z kielbaska i jajeczkiem i pieczona biala kielbasa...kocham pieczona biala kielbaske :D milego dnia...Arbeit macht Frei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dziewczyny ja pracuje po 12 godzin 3 tydzien bez dnia wolnego jeszcze ide w sobote i 2 dni laby dobrze,ze sa swieta odezwe sie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Bylam troszke zajeta dlatego tylko czytalam i zmykalam z forum :) z reszta w niedziele pracowalam. i rodzinka przyjechala do mnie na wiesc o tym ze mi sie Tv zepsul przyjechali z nowym :D bylam w szoku :) No nic teraz tylko przezyc do swiat :D aha wrocilam na swoje stanowisko pracy :D choc pracuje z innymi lekarzami bo teraz tez z chirurgami i musze sie przestawic na inny system pracy ale juz nie papierkowa robota ;) a tak w ogole Ciekawe co u Natka czy przeprowadzila sie do swojego faceta i poswiecila wszystko... mimio iz tak niedpuszczalne ja traktuje...teraz jakos mi przyszla do glowy ;) Anja co tam slychac ? efa zapracujesz sie nam i drach tez oj kobietki faktycznie wy nawet nie macie kiedy spokojnie usiasc i odpoczac ;) a ona ona zdrowka, fajnie ze mozesz wziasc wolne i Ci dupki jzu nie obrobia ze cos kombinujesz albo ze przciez dobrze sie czula dzien wczesniej to tak nagle chora itd... ja juz nie biore bo zawsze komentarze a powinnam to olac. Sama moiwlas ze inni tego naduzywaja a Ty musisz za nich zapierniczac;) Tak samo jak u nas jest czesc na umowie czesc na dzialanosci ja tez mam umowe bo dlugo tu pracuje a teraz szef tylko na dzialalnosc przyjmuje i ja mam urlop platny a inni nie i jak tylko wezme to wielka afera no prosze prosze ZNOWU sobie wzie,las urlop ;) itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammar
Ja daje znac ze zyje, Juz po przeprowadzce, makabra.Mam tak duzo zaliczen ze nie mam czasu kompletnie na nic.Ostatnio pisalam projekt z rachunkowosci, 3 bite dni mi to zajelo.Myslalam ze sie wykoncze, ale jako przezylam.Juz mam rozpiske egzaminow koncowych, ciemno to widze... Czekam do polowy maja, ja musze zdac wszystko do 4 tego bo robie certyfikat. Nie wiem jak mi sie uda. Juz mozg mi sie gotuje.Zajrze pozniej. Teraz mam wiecej wolnego wiec czesciej bede wpadac. Apropo Tlenek, kiedy masz urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenek3
Dammar A to mnie zaskoczyłaś :) czemu to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Witam ;) Jestem i ja ;) specjalnie nic się nie dzieje dlatego się nie melduję ale czytam codziennie :D Wczoraj byłam u "tescia" na urodzinach oczywiscie mają dziwny zwyczaj iż nie zapraszaja i człowiek sam głupieje jechać nie jechać ... ale pojechałam było ciasto więc liczyli że przyjedę :D z kolacja przeciągali a jak powiedziałam ze bede jechać do domu to tesciowa powiedziała zebym siedziała jeszcze chwilę zrobi kanapki... masakra z nimi jakaś ..dziwni są pod tym wzgledem u nas w domu urodziny czy ktoś przyjdzie w odwiedziny bez uczty się nie obędzie :D ale jestem na diecie wiec brak kolacji mi wyszedł na dobre :D Teraz to już przygotowania Świąteczne ...moj R przyjezdza sobotę a w lany poniedziałek idziemy chrzcić malego przyjaciółki :D miłego dnia GWIAZDY i GWIAZDORZY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja to u twoich tesciow obchodza urodziny jak u niemcow :D :D :D jak ja mieszkalam jeszcze tutaj na wiosce, to pol wsi sie schodzilo na moje urodziny.U niemcow to najwazniejszy dzien w roku,ale nie wszyscy robia imprezy jak my,robia cos lekkiego do jedzenia a pozniej sprzata sie stol i kazdy siedzi ze swoim alkoholem.Swoim w sensie ze nie przyniesionym przez siebie, tylko sam sobie polewa :D pierwsze niemieckie imprezy byly dla mnie szokiem...acha i tylko sie siedzi caly czas przy stole. u mnie to byl zawsze ogromny namiot na podworku, jedzenie gotowane i jeszcze zamawiane dodatkowo z knajpy, wielki grill wypozyczany z knajpy( przy takiej ilosci jaka przychodzila to nie mialam wyjscia) i muzyka z tancami do rana.Bardzo im sie zawsze podobalo,ale mowili ze u nich to tak jest tylko jak robia wesele.I co dziwne,na moich urodzinach bylo wylacznie polskie jedzenie, do granicy blisko,nie mam problemu.Zawsze sie cieszyli...acha a co do prezentow to oni robia symboliczne prezenty i jak ktos da wam w prezencie slubnym 10 euro ( mialam tak ) to u nich to jest normalne.Juz sie przyzwyczailam :) jutro ostatni dzien pracy, niemcy w piatek juz maja swieto,do poniedzialku nie bede w pracy...z radosci jutro chyba strzele sobie jakiegos drinka :P dammar jestem z ciebie baaaardzo dumna ! dla mnie wszystko co sie wiaze z rachunkowoscia i ekonomia to odlegla galaktyka :D na pewno nie bylo lekko i oczywiscie jeszcze w innym jezyku.Obojetnie jak znasz angielski,to zawsze w obcym jezyku sie uczysz i to sa dodatkowe trudnosci,wiem co mowie ;) tlenek to kiedy w koncu masz te urodziny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie nic nowego ;) drach mnie tez szokuje ze w Angli takie cienkie prezenty sa na weselach, co prawda w Polsce sie troche przepadza.Pamietam jak pojechalam do Lizbony na wesele znajomych z Anglii dwa lata temu i ludzie robili zrzute, kwoty jakie wrzucali wywolywaly u mnie smiech i zazenowanie, powiedzialamze sory ale sama od siebie dam bo mi glupio bylo z nimi ;] Anja.. oby w koncu cos wyszlo bo dlugo juz czekasz, kiedy on wraca na stale ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenek3
Drach Jutro mam :) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)J apropo slubow faktycznie my sie wystawiamy i mniej niz tyle i tyle wstyd dawac, kazdy odrazu komentuje ze ten dal tyle a mogl wiecej bo go stac a ze inny nie ma a sie wystawil itd. tak juz jest i bedzie...a to co opowiadacie to szok. pozdrawiam :) widze ze ja drach a ona ona i anja i efa tlenek ;) 3mamy sie nadal na tym temacie stara mocna ekipa a pozostali juz o nas zapomnieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja praktycznie juz od dzisiaj mam wolne,bo tak bardzo mnie glowa od rana bolala ze niemcy puscili mnie do domu...nie odpoczelam,bo tel. non stop dzwonil,musialam tlumaczyc. tlenek to ty jestes z pod barana...ambitnyy do bolu...i jak sobie cos zaplanuje to musi to osiagnac...oj moglabym jeszcze dlugo pisac...opiekunczy... jutro moj mlodszy syn jedzie na tydzien do ojca do warszawy... acha i zapomnialam wam powiedziec ze starszy zaczyna szkole od wrzesnia,bedzie sie ksztalcil na IT-system elektronik w TELECOM, lepiej nie mozna bylo sobie wymarzyc.Tydzien szkoly i 3 tyg. praktyki w TELECOM, na 30 osob przyjeli tylko 2 i miedzy innymi mojego mlodego z polskim obywatelstwem,sukces ogromny.To to jeszcze nic,za praktyki beda mu placic,w pierszej klasie 740 euro miesiecznie,w drugiej 790 euro i w trzeciej 840 euro.Wiem, bo dzisiaj przyszla umowa do podpisania i wszystko tam zamiescili.Przy okazji zawod super,zawsze sobie pozniej znajdzie prace.Tutaj znam niemcow ktorzy marza zeby tyle zarabiac,a mlody za praktyki tyle dostanie. I u niemcow jest przepis,ze jezeli dzieci dostaja kase za praktyke to musza jakas czesc oddawac rodzicom :P....podoba mi sie :D jutro spie dlugo, u nas juz swieta :D pozdrowienia dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka:(:(:(
jek dziewczyny ja czytam was codzieniie, śledze wasze dzieje ale co ja bede pisac o swoich problemach, narazie powoli probuje byc twardsza ale ciezko,pomimo tego caly czas dowiaduje sie nowych przykrych rzeczy i czasami jest dobrze przez to ze staram sie byc twardsza i jestem upierdliwa i konsekwentna a czasami jak wychodzi cos na jaw smutnego to znowu zmieniam sie w ta mała smutną myszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×