Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

tlenek moje dzieci rozmawiaja po polsku, nie kloca sie, nigdy im na to nie pozwalalam i jakos sie udalo.Oni wiedza ze dla mnie najwazniejsza rzecza na swiecie jest zeby oni sie szanowali i kochali ponad wszystko.Czesto im mowie, ze jezeli bede widziec ze sie kochaja jak bracia i ze sobie bezinteresownie pomagaja,to ja juz nic wiecej od zycia nie potrzebuje. oboje robia bledy w polskim,a maly jak pisze to uwielbiam :D to po tych obiadkach tlenek ile kilo do przodu ;)...u mnie 1,5kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
anja gratuluje:) mam Wam tyle do opowiedzenia ale net mi nawalil moze dzisiaj zrobia do pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Dziękuję Wam kochani...;) Noszę pierscionek i jestem BAAAARDZO szcześliwa :D jak to niewiele trzeba aby kobietę uszczęsliwić na chwilę :P Moj R zostawił kilka rzeczy i mowi ze nie bedzie juz ich woził niepotrzebnie ...:D drach nikt nie pisze jakiego jezyka się uczysz... ja myślę ze TURECKI jest Ci bliski i chcesz się dogadać z turasami :D :P co do dzieci SUPER można tylko co po niektorym dać namiary i niech wezmą przykład z Twojego wychowania ! bardzo mi się podoba i tak naprawdę to dzięki Tobiei to Ty zasługujesz na pochwałę!!! ;) Efa kobieto pisz bo już tak nas zwodzisz od kilku dni ...a ja wczoraj myślałam o Tobie ;) A_ona_ona wiem był czas ze sama zaczynałam spisywać go na straty... ale widziałam jak walczył o nas i czułam ze mu zależy! mial..ma i bedzie miał.. swoje maki ale kto ich nie ma :O dammar, Blueoczka ,drach ,efa ,tlenek ,A_ona_ona życzę Wam słonecznego dnia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Dziękuję Wam kochani...;) Noszę pierscionek i jestem BAAAARDZO szcześliwa :D jak to niewiele trzeba aby kobietę uszczęsliwić na chwilę :P Moj R zostawił kilka rzeczy i mowi ze nie bedzie juz ich woził niepotrzebnie ...:D drach nikt nie pisze jakiego jezyka się uczysz... ja myślę ze TURECKI jest Ci bliski i chcesz się dogadać z turasami :D :P co do dzieci SUPER można tylko co po niektorym dać namiary i niech wezmą przykład z Twojego wychowania ! bardzo mi się podoba i tak naprawdę to dzięki Tobiei to Ty zasługujesz na pochwałę!!! ;) Efa kobieto pisz bo już tak nas zwodzisz od kilku dni ...a ja wczoraj myślałam o Tobie ;) A_ona_ona wiem był czas ze sama zaczynałam spisywać go na straty... ale widziałam jak walczył o nas i czułam ze mu zależy! mial..ma i bedzie miał.. swoje maki ale kto ich nie ma :O dammar, Blueoczka ,drach ,efa ,tlenek ,A_ona_ona życzę Wam słonecznego dnia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Dziękuję Wam kochani...;) Noszę pierscionek i jestem BAAAARDZO szcześliwa :D jak to niewiele trzeba aby kobietę uszczęsliwić na chwilę :P Moj R zostawił kilka rzeczy i mowi ze nie bedzie juz ich woził niepotrzebnie ...:D drach nikt nie pisze jakiego jezyka się uczysz... ja myślę ze TURECKI jest Ci bliski i chcesz się dogadać z turasami :D :P co do dzieci SUPER można tylko co po niektorym dać namiary i niech wezmą przykład z Twojego wychowania ! bardzo mi się podoba i tak naprawdę to dzięki Tobiei to Ty zasługujesz na pochwałę!!! ;) Efa kobieto pisz bo już tak nas zwodzisz od kilku dni ...a ja wczoraj myślałam o Tobie ;) A_ona_ona wiem był czas ze sama zaczynałam spisywać go na straty... ale widziałam jak walczył o nas i czułam ze mu zależy! mial..ma i bedzie miał.. swoje maki ale kto ich nie ma :O dammar, Blueoczka ,drach ,efa ,tlenek ,A_ona_ona życzę Wam słonecznego dnia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Sorry dwa razy się wysłało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Teraz zauważyłam że poszło trzy razy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to nie turecki....TO RUMUNSKI :D nie smiejcie sie, nie wiem dlaczego tak latwo go przyswajam,jakos tak wychodzi...a ucze sie go bo przyda mi sie bardzo w interesach,ich rynek jest w tej chwili baaaardzo chlonny. rozumiem angielski...ale kto normalny uczy sie rumunskiego? :D...ale musicie przyznac ze rozrzut mam...rosyjski,czeski,niemiecki,lacina i rumunski :D wogole te jezyki nie pasuja do siebie... mlody dostal na komisji wojskowej kat.A,zdolny do sluzy wojskowej,w razie W nie bedzie obierac kartofli z babami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenek3
Drach Po świetach nie jest źle, ja w ogóle jestem z tych co mogą zjeść wszystko i waga ani drgnie, owszem, jak ograniczyłem palenie to mi apetyt wzrósł niepomiernie co odbiło się na wadze ale to i tak w granicach normy. Staram się przy domu fizycznie pracować zeby nie dopuscić do powstania oponki :) miłego dnia wszystkim, szczególnie tym z nowym gadżetem na palcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenek3
no i z tym rumuńskim, podziwiam, szacunek wręcz powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Guten Morgen ;) Rumunski :D:D:D chylę czoła ,pełen podziw ;) niepowiem ale "gadzet" :D na palcu robi dookoła ogolny zamęt :D a mnie jakoś tak wyjątkowo miło :D pozdrawiam MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Co tu taka cisza .... ;) miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlenek3
no właśnie, cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Anja. Tlenek... Cisza bo wszyscy w pracy :) ja wlasnie wrocilam mialam dzis caly dzien szkolenie potem egzamin :D Milego dnia i wieczorka :) p.s. weekendzik mam na leniuchowaniu a jak u Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej,hej:) anja milo,ze myslalas o mnie:)ja zawsze swoimi myslami przyciagalam cie na forum:) pamietam dzien swoich zareczyn-to bylo takie piekne show tak teraz mysle setki roz,kupa znajomych wielka niespodzianka cudowny dzien,wzruszajaca chwila gdybym mogla ja zamienic na reszte fajnych dni z X...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Z X zyjemy jak pies z kotem nie mozemy sie dogadac,on na kazda moja prosbe czy zwroceniu uwagi od razu wyzywa,przeklina:O dzisiaj tez wrocilam z pracy i patrze kupa rzeczy rozlozonych-torby,jakies jego narzedzia,wszystko na podlodze,drzwi nie moglam otworzyc i wejsc mowie,ze oddalam mu schowek caly,tylko dla niego sama nie trzynmam tam roweru zeby on mial gdzie swoje zabawki upchnac ale zeby w domu zostawil przestrzen dla nas a ten qrwa zaczal sie drzec rece opadaja:O ostanio rozmawialismy-na moja prosbe i on mi zarzuca,ze czeka na dziecko 14lat-dla niego to dziwne,ze nie mamy dziecka i ze nie spimy wcale mowie dlacego sam o tym wczesniej nie porozmawiasz,nie poruszysz problemu tylko jak ja zbiore sie na rozmowe to okazuje sie,ze Ty masz do mnie o cos zal ale wczesniej nic sie nie odzywasz i udajesz ze wszystko oki pytam czy myslales o naszej przyszlosci,powiekszeniu mieszkania,zeby dziecko mialo swoj pokoj w tym mieszkaniu jego rzeczy sie nie mieszcza a ten znowu,ze ludzie zyja po 10osob na kawalerkach tylko ja mam jakies nie wiadomo jakie wymagania:O pewnie:Odo nastolatka,prawie pelnoletniego dostawie lozeczko:O i mowie X,ze jego zabawki,narzedzia kosztowaly tyle co mieszkanie 2 jak nie 3 pokojowe:O albo chce sie miec rodzine i byc jej glowa albo cale zycie hobby i tym zyc:( mozna pogodzic jedno i drugie ale trzeba umiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
swieta-pojechalismy z mlodym do rodzicow X jemy sniadanie a ten do rodzicow mowi ze jeszcze kupi zabawke(kosztuje 1/3 mieszkania)i bedzie zbieral dopiero na mieszkanie:O cisnienie mi poszlo uszami po swietach mowie,ze wolalabym,zeby takie drogie zakupy uzganiaj ze mna i najpierw ze mna sie dzielil takimi pomyslami ten jak na mnie wjechal ze on nic nie chce kupic i po coja w ogole slucham i biore do glowy to co on mowi do rodzicow:O ogwrocil kota ogonem a przy rodzicach zgrywal rockefelera,ktory nie wiadomo ile ma kasy i ile juz kupil maszyn zapomnial powiedziec,ze na ostatnia ja mu pozyczylam polowe(a suma calkiem spora ,dobry samochod) a druga polowe pozyczyl mu kolega maszyna miala zarabiac ale chyba nie zarobi ale mozna poszpanowac,ze cos sie ma ale ja glupia byla:( chcialam mu pomoc bo wiedzialam jak mu zalezy zeby to kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
z Y dalam sie poniesc:)sa plany ,marzenia najpierw sie bronilam,wkurzalo mnie,ze dzwoni,daje o sobie znac ale teraz brakuje mi jak przez godzine telefon milczy rozmawiamy godzinami doslownie codziennie czuje jego obecnosc,zainteresowanie,pamieta co mowie-czyli slucha,przypomina nawet kilka spraw mi zalatwil urzedowych przez telefon bo mi juz rece opadaly pyta o mlodego,chce zebym przy najblizszej okazji poznala jego rodzicow ale nie napiera na nic,nie naciska,jest obiektywny,czasmi tez zwroci mi uwage na to co robie zle,skytykuje ale to wszystko na poziomie wiem,wiem poczatki sa piekne ale dlaczego mam nie byc szczesliwa chocby to mialo trwac tylko chwile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zza miedzy :D weekend przed nami :P....ja nie pracuje jutro....i jutro moj malutki wraca z warszawy,tak sie stesknilismy ze jedziemy go odebrac juz z Polski.Mlody mial dzisiaj nocowac u dziewczyny,ale dlatego ze maly jutro wraca,zostal w domu zeby pojechac z nami go odebrac. efa jeszcze nie wiem co napisac...troche skomplikowane to wszystko...wierze ze z jednej strony jest fajnie ale z drugiej...nieciekawie.Uwazaj na siebie...po prostu :) a o 17ej to jeszcze ludzie pracuja kochani...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej drach🖐️ pisz,pisz co myslisz no skomplikowane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa wiesz ze ja jestem typem walczacym...walcze o szczescie dla mnie i moich dzieci...i jezeli po drodze nikt przeze mnie nie placze...to ide dalej.Ja wiem jak chce zyc a czego juz nie chce.Odpowiadam w 100 % za swoje czyny,i nie interesuje mnie co powiedza inni wredni ludzie.Jezeli ja czuje sie szczesliwa i moje dzieci tez to wybor jest dla mnie prosty....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
rozumiem drach:) wlasnie to tez jest powodem nieporozumien w domu X ostatnio sobie za duzo pozwala w stosunku do mlodego ostatnio w zartach nazwal do darmozjadzikiem:O ze mna mogl duzo ale to chyba za duzo:O on niby nic zlego nie ma na mysli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa w koncu cos piszesz choc jest nie ciekawie... jakbys pisala o mnie i M, nic nie mozna mu powiedziec odfrazu sie obraza a ja to wszytsko w dobrej wierze... ale nie obyle co awantura... niby jest ogolnie dobrze a tak naprawde to sama nie wiem przeprasza przynaje sie do bledu stara sie ale potem znowu to samo... a u Ciebie to nie wiedzialam ze tak daleko jestes z tym Y. Widze ze obydwoje siebie potrzebujecie... A faktycznie brak rozmowy a on Ci teraz wygarnia X ze tyle czeka juz na dziecko jakby chcial dawno by o tym mowil albo okazywal...czasem wcale dziecko nie rozwoaze sytuacje jesli nie mozecie sie dogadac... Ty mowisz o mieszkaniu a on ma swoja gadkę, a jak moze twojego syna nazywac darmozjadem przeciez pracuje czy dorabia... a Twoj X jest samolubny jak moze myslec tylko o sobie o swoich potrzebach nie myslac o reszcie rodziny... sory ale tak to widze... on musi miec zabawke on chce dziecka ...ale gdzie w tym wszytskim wspolna rozmowa i jakiegolwiek wspolne dzialanie...cos jest nie tak kochana 3maj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
blueoczka witaj:) w koncu napisalm z Y nie jest dlugo,2 miesiace i tylko telefon,mail raz sie widzielismy przez telefon po 2 -4 godziny dziennie;) niezle tak wlasnie X jest takim egoista widzacym swoje potrzeby,hobby,pasje jak pojedzie do rodziny to jest takim wlasnie bohaterem,ktory im opowiada o swoich wyprawach,wojazach bylismy na obiedzie u jego ciotek 30 osob slychalo tylko jego fajnie,ze tak sie spelnia zawodowo ae rodzina sie rozpadla:(nie zauwazyl on nie dopiera w ogole sloe a mlody pracuje,nawet kieszonkowego nie prosi,sam zarabia i ja tez przeciez pracuje po 12 godzin dziennie wiec bez komentarza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Efa nie bardzo wiem co Ci powiedziec, musisz posluchac swojego serca, czy chcesz dalej byc z tym czlowiekiem czy nie, my tu mozemy wysluchac i wyrazic swoje zdanie nowy Y wiadomo ciagnie, nowe nieznane niezdobyte no i dba o Ciebie ( oni wszyscy na poczatku sa mili ) he he nazywanie malego darmozjadzikiem uwazam za conajmniej nie na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jaOkruszek
cześć kochane kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammar
Witam moje panie i panowie. Ale sie tu dzieje...Ja jestem troche zajeta, mam rozpisane egzaminy na kolejny tydzien, do szkoly wracam w poniedzialek, a w piatek pierwsze egzaminy. I tak wyniki poznam w czerwcu. Ja robie certyfikat wiec musze zdac do 4 go maja. Przez te swieta tylko sie rozleniwilam, w tym tygodniu zabralam sie do pracy i nic tylko pisze, raporty, eseje itp.Przez stres maz zaczyna mnie nazywac syczaca jadem, wiec wyobrazcie sobie jak musze byc wredna.Sama mam siebie dosc. Drach a mnie wlasnie rumunski przyszedl do glowy, myslalam jeszcze o tureckim.Rumunski wbrew pozorom nie jest taki odlegly od laciny, tam wiele slow jest z laciny, wiec nie powinno byc trudno.Moj syn chodzi do klasy z Rumunka, kocha sie w niej, ale to nie sa Rumuni jakich ja znam z Polski, to sa porzadni ludzie, ktorzy ciezko pracuja .Nie ich wina ze tylu Cyganow tam mieszka.Oni mieszkaja tutaj 12 lat.Wiec Drach zycze powodzenia i mysle ze ci sie uda. Jesli bedziesz miec pytanie, zadzwonie do nich i zapytam. Dzis bylismy w Adventure Park, bo moj syn ma urodziny w poniedzialek i wymyslil sobie taki prezent.A jutro idziemy do kina na Titanic bo moj mlodszy ma fiola na jego punkcie i w 3D musimy obejrzec. Mielismy jechac do Belfastu do Titanica ale nie ma czasu i pojedziemy dopiero w maju.Sama jestem ciekawa jak to wyglada, taki prawdziwy Titanic. Dobranoc wszystkim, milego weekendu wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Hallo ;) Efa jak miło że wrescie dajesz znak życia ;) ciezko kochana cokolwiek doradzić w tej sytuacji ... darmozjadzik ...no coż bez komentarza :( bedąc z Tobą wiedział ze masz syna wiec nie wiem do czego są potrzebne jego aluzje :( ja na Twoim miejscu przeczekałabym jeszcze troszkę i zobaczysz jak się bedzie dalej rozwijać nowa znajomość... ZRÓB TAK ABYŚ BYŁA SZCZĘŚLIWA!!! trzymaj się kochana , pisz częściej ;) Ja jestem dziś w pracy ale tylko do 13 wiec luzik ;) pozdrowienia dla wszystkich ! i życzę Wam udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammar
Efa ja ci nie dpradze, bo jesli chodzi o meskie zabawki to ja wymiekam. To co nam wydaje sie zbedne dla faceta moze miec zupelnie inna wartosc, lepiej niech Tlenek sie wypowie.Co do innych rzeczy jakie X powiedzial, chamskie to jest.On chyba musi sobie troche poukladac w glowie, bo gdzies sie zagubil.Moze odreagowuje stres sprzed kilku miesiecy, ale to nie powod by na was sie wyladowac. Ale wazniejsze jest to ze twoj syn jest samodzielny i dobrze sobie radzi,tego sie trzymaj, mozesz byc dumna z niego.To jest sukces. Trzymaj sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×