Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość efa78
Drach znam Monike i Vikinga,Sante Marie i Pirata:D prawde mowiac zadnym z nich nie plywalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Dobry wieczór ;-) Zacznę najlepiej od początku... Pojechałam po niego do domu i pojechaliśmy do kina. ... Do seansu mieliśmy pół godz więc wypilismy po kawce.... Film bajkowy nie polecam nic ciekawego... Później poszliśmy coś zjeść. ..on płacił kino ja zapłaciłam jedzenie. Podaliśmy posmialismy się i o 23 byłam w domu tz byłam wyszykowana to wyskoczylam jeszcze na balety :-D Szczerze to było jakoś sztywno strasznie. ... Dziś napisał mi smsa na dobranoc ... Zobaczę co będzie się dalej działo i czy będzie zainteresowany nadal ;-) Jestem dzis padnieta. .. Dobranoc laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa dokladnie...znam je wszystkie...Santa Maria z taka lafiryndka na dziobie :D na logo,ze nie plywalas, warszawiak tez nie siedzi non stop w Lazienkach czy w Palacu Kultury :D anja czekam na rozwiniecie akcji ;) sluchajcie, dzisiaj chyba nie zasne...nadszedl dzien,o ktorym myslalam ze nadejdzie moze za jakies 5-10 lat...i jestem w szoku !!!!Moj starszy syn mowi dzisiaj do mnie: Mamuniu,musimy pogadac.Jak slysze cos takiego,to juz wiem,ze nie oznacza to:Wygralas w totolotka :P :,,Mama Jessi( jego dziewczyny), zaproponowala nam zebysmy u nich zamieszkali,oddaja nam cala gore swojego domu plus jedno auto tylko do naszej dyspozycji." Ze 2 godziny rozmawialam z nim na balkonie w ta pizdziawice,bo palilam jednego za drugim z nerwow, on zreszta tez.On ma pieniadze,zeby samemu zamieszkac,o to sie nie martwie, ale mowie do niego,dziecko prawie 20 lat byles zawsze przy mnie,jak to sobie teraz wyobrazasz?A on: Mamo,przeciez kiedys musze sie wyprowadzic, to ja:,,Kiedys, to nie znaczy teraz...To on ze to przeciez blisko ( 8 km od naszego domu), ze zawsze bedziemy do siebie dzwonic i ze on bedzie nas odwiedzal.ODWIEDZAL...MNIE...to pytam sie a co z twoim bratem?maly bedzie w szoku...Oj to bede go do nas zabieral i takie tam...Komandos juz spi, jutro z nim pogadam.Jak sie zapytalam malego jak sie zapatruje na to ze jego brat chce sie wyprowadzic,to pierwsze jego slowa byly:To na pewno przeze mnie.Teraz jeszcze malemu bedzie trzeba wszystko przetlumaczyc.Mlody powiedzial ze da mu swoj telewizor ( wielki, super),maly ma swoj ,troche mniejszy,powiedzial ze jak zostanie w domu to mu moze jeszcze swoj oddac. Dziewczyny, nie wyobrazam sobie,ze mlody sie wyprowadzi,serce mi normalnie rozrywa, po prostu nie widze tego...NIE WIDZE. Nie jestem zaborcza matka,ale nie wydaje mi sie ze to juz ten moment,nie wiem, moze za swieze to wszystko, jutro spokojniej do tego podejde, na ta chwile SZOK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Morgen :) Drach hmmmmm ja nie mam dzieci i nie mam zielonego pojecia jak to jest i kiedy jest czas ... ale ja wiem z mojego doswiadczenia ze gdybym tylko mogła czas cofnac do 20 lat to pierwsze co bym zrobił to wyprowadziłabym sie z moim ex do jego mieszkania... ja tego nie zrobłam i to był błąd..... do dnia dzisiejszego siedze w domu dlaczego ??? bo wiem ze nigdzie juz nie bedzie mi tak dobrze jak w domu ... to taz a po drugie zawsze sobie mysle o BOSZE jeszcze tyle lat bede zyc sama jak rodzice odejda ze bede nie raz nie dwa wspominac i tesknic za tym prawie beztroskim zyciem .... ale niestety jestem tez z tego wzgledy troche kaleką zyciowa niestety musze to przyznac :( pomimo tego ze na Swieta Bozego Narodzenia bede mogła przeprowadzic sie na swoje to juz mysle ze moze jednak na wiosne .... :D Musisz ta mysl przetrawic ... nie zatrzymasz go to wiadome ,ciezko jest Tobie jako matce ktora chce dla dzieci prawie gwiazdki z nieba ...dzieci maja z Tobą z tego co czytam czasem raj na ziemi ..tez tak miałam tz MAM :D ale ja mysle ze chłopak dobrze robi i mozna mu tylko POWODZENIA zyczyc ! a do Ciebie bedzie wracał czasciej niz myslisz :D nie bedziesz miec dwojki dzieci tylko jedno dojdze ...synowa :) Jaka ja jestem dziś padnieta od rana ...ledwo nogi ciągne... chyba magiczna 40 sie zbliza duzymi krokami :D miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Jak byłam w dubaju to mój R koniecznie chciał popłynąć w morze na ryby... Sam nie chciał mnie zostawić więc namówił mnie na wyprawę POLDNIOWA :-D nie zapomnę tego do końca moich dni. ... Było supe wschód słońca bryza morska... Do momentu zatrzymania się lajby :-D mój R łowił a ja dokarmialam ryby :-D :-D :-D masakra ŻADNYCH STATKÓW :-D :-P najlepsze ze wypnyniecie było o 5 rano a powrót o 12. .... Więcej wam nie muszę pisać :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Odrazu wracam do waszych rozmow na temat pieknych miast ;)))) musze napisac ze wroclaw to cudowne miasto m aswoj urok klimat :))))) nie zamienie go na zadne inne odkąd tutaj w wieku 19 lat przyjechalam do szkoly na studia potem praca i zycie sie zaczelo to nie moglam sie przestac zachwycac tym miastem ;) i zostalam :) drach nie wiem ile dokladnie ma Twoj syn ale jak napisalam wyzej od 19roku zycia mieszkalam poza domem na poczatku w internacie takiej bursie jak chodzilam do studium medycznego, na weekendy wracalam do rodzicow, ale potem po szkole jak znalazlam tu prace ui wynajmowalam mieszkania to juz rzadziej jezdzilam. Dla mnie to normalne ze dzieci wyfruwają z gniazdka do szkoly na studia do innego miasta. Jesli mowa o zamieszkaniu z dziewczyna nie wiem czy to nie za wczesnie to bardzo powazny krok do tego z jej rodzicami. Ja nie mialabym watpliwosc co do wyfruniecia w zwiazku z nauka dalszym ksztalceniem ale zeby odrazu "bawić" sie w doroslych miec wlasne "mieszkanie" przy rodzicach partnerki i auto ? nie wiem chyba jestem staroswiecka to dla mnie duza deklaracja rodzice pewnie tej dziewczyny ciesza sie bo bedea ja mieli przy sobie Ty z pewnoscia nie. z drugiej strony moze to dobre rozwiazanie miec ich na oku choc nie przez Ciebie ;) powodzenia :) 3 maj sie ;) Anja widac ze nieiskrzy jest zwykle i bardziej z rozsadku i chyba nie tego szukasz ;) sama wiesz o czym mowie ;) powodzenia :) A ona ona Zgadzam sie z pozostałymi dziewczynami naprawde fajny gest z Twojej strony sadze ze ja postapilabym tak samo b ja nie umiem odmowic jak człowiek jest w takiej potrzebie. Tak jak efa powiedziala ze jedynie co do kasy i pozyczania jestem bardzo sceptyczna. Efa podziwiam z tym bieganiem :) I zazdroszcze nadmorskich klimatow ;) ale to juz nie raz Ci pisalam ;) ja kocham morze ;) Ale wole wroclaw a morze to na urlop ;) efa nie dobijaja mnie tym ogrzewaniem ja mam zimno i jestem zmarzluch i musze grzac nie da sie inaczej, ale chyba zaczne placic po prostu wiecej za czynssz to wtedy mi sie wyrowna na koniec rozliczenia inaczej chyba nie da sie w kuchni wogole nie grzalam a i tak mi pobiera ponoc tak wszdzie jest co jest wogole absurdem sasiedzi tez mowia ze maja zwroty czynszu i ze nie placa duzo i ze nie grzeja bo im cieplo, to tez chyba chodzi o ilosc osob mieszkajacych ja mieszkam sama i nienagrzeje jak 3 osobowa lub wiecej rodzina :/ szkoda gadac. to sie pozalilam:/ Joolia Witam nowa forumowiczke :) Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach tak myslalam i myslalam co Tobie napisac temat mi bliski,blizej jak dalej:Pznowu na weekend Wroclaw sie szykuje Powiem tak kocham mojego aniolka ale pozwole ma na samodzielnosc,czy to bedzie za rok(tak wlasnie mowi,ze za rok wyfruwa)czy za dwa moja mama wyprowadzila sie jak mialam wlasnie 20lat,moglismy zamieszkac z X razem,budowac swoj dom,swoja rodzine Nie wiem tylko czy u tej tesciowki bedzie im dobrze bo z reguly mieszkanie z rodzicami nie jest najlepszym rozwiazaniem-nawet jak ma sie osobne wejscie,pietro Pzy tobie zostanie mlodszy syn:) Taka kolej rzeczy,ze dzieci dorastaja,wychodza z domu i ida swoja wlasna droga Ale nadal sa naszymi dziecmi a my ich mamami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a teraz zykam spac 12h w pracy,jutro 14h dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa dasz rade ;) Drach podpisuje sie pod tym co efa z reszta pisalam o tym wyzej. buzka ;) niech sprobuja albo szybko wroci albo z przyszlymi tesciami sie dogada ;) a ona ona, anja co tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyperswadowalam mojemu synowi , ze nie dorosl do samodzielnego zycia :P na szczescie jest madry po mamusi ;) i zrozumial. Tamta rodzina moze zapomniec,jak chce krecic moim mlodym, komandos sie wk...zdenerwowal bardzo jak mu opowiedzialam o tym.On twierdzi ze tamci robia to celowo zeby mlodego zciagnac i jego pieniadze. Mlody zostaje w domu...to nie jest tak ze ja nie rozumiem ze on kiedys musi sie wyprowadzic, on sie jeszcze uczy..nie studiuje...nie jest odpowiedzialny na tyle zeby zamieszkac osobno.Moj mlodszy syn juz dwa dni nie byl w szkole,tak przezywa to ze mlody chcial sie wyprowadzic.Juz go uspokoilismy, jutro jedzie do szkoly...to byl dla nas wszystkich ogromny stres...bo my wszyscy bardzo blisko jestesmy :) a ona ona jak tam ;,Kijanka" ;) ? joolia nie chcesz powiedziec ze od poczatku bedziesz czytac nasze ,,wypociny" ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach to widze spokojna glowa ;) szybko Twoj syn zrozumiał że to nie ten czas ;) efa, anja, a ona ona :)pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tak na szybko ;-) ostatnie dwa dni spedzilam z moja Kijaneczka :D haha super bylo gralismy w Wii , taniec sport itd usmialismy sie po pachy, wspolne gotowanie zakupy itd Drach dobrze ze mlody zrozumial 20 lat ma to za wczesnie na wyprowadzke, ale wiem po swoim przykladzie ze nieraz na cos sie upieralam i mama mnie naprowadzala na wlasciwy tor Anja dobrze ze dalas szanse weteryniarzowi przynajmiej wiesz juz ze to nie do konca to, i nie masz do siebie pretensji ze nie sprobowalas jade dzis do Amsterdamu!! ;-)) blueoczka, Efa, dammar :)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej:) w srode bylam w rodzinnych stronach ponad 1000 km w obie strony dluga droga-tam,2 godziny i powrot jaka bylam zmeczona wyjechalismy o 4tej rano po 21wsze bylismy z powrotem padlam,a w czwartek musialam wstac 5,30 2 dni dochodzilam do siebie dziewczyny jak pogoda?u nas lato:) :) :) 22 C bylo dzisaj wytargalam znowu rower:D jutro pedalujemy z dziewczynami gdzies daleko super:)kurcze nie myslalam,ze jeszcze w tym roku gdzies rowerkiem wyskocze przeciez byly juz w nocy przymrozki caly weekend ma taki byc:) aha u nas weekend za 50%:) dzisiaj wciagnelam nalesniczki,pierozki i deserek jureo i w niedziele tez okupujemy knajpki futrujemy ile sie da w koncu promocja Polacy to kochaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ale cisza:P dziewczynay ile ja zdadlam:Odobrze,ze sie ten weekend skoczyl:D na szczescie dzisiaj pedalowalysmy 50km wczoraj popedalowalysmy tylko w strone grilla apozniej lodziarni:D a jak u Was weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie taka cisza ;0 efa ja tez w stronach rodzinnych ;) bylam u rodzicow i chrzesnicy ;) a niedziela z ukochanym dlugi spacerek, zakupy, kolacyjka milutko;P pogoda dopisala :) buziaki:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
nie pytajcie jak sie obzarlam w weekend:O w niedziele zakonczylysmy sezon bicyklowy:)60km trasa nadmorska dziewczyny gdzie jestescie? drach? a ona ona? anja ? dammar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
podczywaczki tez podrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Hallo :-) Ja nie strajkuje ale mam dola a pogoda dodatkowo mnie dobija :-( Jutro ranka z weterynarze Hehe spacer po pięknym parku tylko ze pogoda nie nastraja Ku temu aby randkowac :-P A co z reszta? ?? DRACH Ty mnie jakos wyjątkowo martwisz ze się nie meldujesz ??? Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydluzyli nam godziny pracy,teraz musze byc w firmie o 8 do 18.30 i mam tylko 10 min przerwy w ciagu dnia.Wiem ze calkowicie Niemcy przeginaja, ale inni pracownicy musze tez tak pracowac, po prostu jestem zmeczona i jak wracam wieczorem do domu to nawet laptopa mi sie nie chce wlaczyc.A tak wogole to wszystko u mnie pieknie :)...pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach jak to 10 min? czy Ty pracujesz legalnie? u nas do 9 godzin pracy ma sie pol godziny a powyzej 9 godzin jest godzina przerwy i to sie nalezy jak psu buda... u mnie ok :D praca cwiczenia nauka i z kijanka sie uklada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nocny marek ze mnie bo nabawilam sie wirusa ponoc jkais panuje i goraczka biegunka itd koszmar naprawde... dlatego w dzien spalam a w nocy buszuje ;) rzeczywiscie drach to absurd 10 min ? ja jako personel medyczny pracuje 7h i 35 min. i 15 min mam przerwy ;P nibychoc nie wiem czy nie 30 nawet ;P w kazdym razie bez przesady... chyba te niemcy zwariowały.. to rzeczywiscie nieludzkie. super ze a on aon ai drach u was wszytsko elegancko ;) ja czuje sie do niczego na sucharkach zyje (schudne:P jeden plus)jutro mam wolne i M tez nie tak mielismy spedzac wolna niedziele choc M sie mna zaopiekuje;) tyle dobrego wazne ze razem. buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa nie strajkujemy chyba ze moj organizm strajkuje i plata mi figle :/ buzka 3maj sie cieplo tam na pomorzu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewno ze pracuje legalnie...ale to jest prywatna firma i nasz szef mowi ze on ma wlasny kodeks pracy ( czyt. zameczyc czlowieka).Ja to jakos wytrzymuje,ale np. moja kolezanka ma 59 lat i martinie idzie to juz nie tak gladko.Wiadomo burzymy sie,ale to nic nie da.Uslyszelismy ze mozemy sie zwolnic...kazdy by chcial, ale tutaj we wschodnich niemcach jest ogromne bezrobocie.Mnie to tylko trzyma wlasnie ze jestem zatrudniona na czas nieokreslony i ze mam oplacana skladke zdrowotna i emerytalna. przedwczoraj spi....zepsul mi sie samochod i jutro odstawiam do warsztatu, juz sie ciesze...czesci do bmw sa bardzo drogie :( a przede mna malego urodziny 10 listopada. najlepsze to jest to ze w srode mamy wolne...wy macie w czwartek a my tylko w srode. W ostatnia niedziele listopada zawsze jest u nas swieto zmarlych.No i oczywiscie u nas juz pizdzi jak wszedzie :P anja napisz co tam w weterynarii nowego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach przeciez istnieje jakies prawo pracy, sa napewno rozne zwiazki zawodowe gdzie przedstawisz co sie dzieje i dobiora sie mu do dupy:> Ja mam urodizny 9 listopada :P a moja kijanka 6.11 dwa skorpiony :> ostatnio bylismy razem od wtorku wieczoru do soboty rano, czuje sie jakbysmy razem mieszkali hehe dzisiaj mam wolne, jestem w domu u siebie mam zaleglosci w domowych pracach no i urzadze sobie dzien pieknosci plus nauka wieczorkiem :)) Blueoczka zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiazki zawodowe masz w duzych panstwowych firmach,w prywatnych nie ma, moja firma to ja, martina,anja, mathias i moich 2 szefow.Jestesmy na 10 tys metrow kwadratowych i tak normalnie to ja odpowiadam za sprzedaz i tlumaczenia, anja za magazyn( ja zreszta tez), martina siedzi na kasie w sklepie i sprzata.Tak powinno byc,a jest, ja sprzedaje, odpowiadam za spedycje, za prowadzenie sklepu itd.Tylko nie sprzatam w firmie, powiedzialam im ze tego dla niemcow nie bede robic :P jesu same skorpiony :O...moj maly 10.11, moj tato 16.11, moj brat 5.11, moj dziadek byl 21.11....o skorpionach to moge ksiazke napisac :P....bardzo trudne charaktery...nie czarujmy sie...ale najporzadniejszy facet zawsze bedzie skorpionem...i sa baaaaardzoooo wrazliwe,chociaz inni twierdza inaczej.2 skorpiony razem?powinna byc walka....ale komandos jest wodnikiem,jak juz pisalam,najgorzej bylo mi sie dogadac w zyciu wlasnie z wodnikiem, unikalam wrecz ludzi wodnikow a z komandosem jakos sie zaskoczylo, czyli nie taki diabel straszny ;) blueoczka wspolczucie...ale bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny dzieki za wsparcie :) Ju jest lepiej niebo lepiej :) Praktycznie wszhytsko juz za mna :) Juz nie moge sie doczekac jak zjem normalny obiad albo kanapeczke ;P Co tam u was jak sie zaczal najcudowniejszy dzien tygodnia ;);););) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×