Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

no chyba najgorzej u mnie, nie przebijecie mnie ...dostalam wiadomosc z warsztatu, naprawa ma kosztowac wiecej niz wartosc mojego auta...no,to tlumaczac krocej...wlasnie zostalam bez auta, nie bede naprawiac bo to bylo by nienormalne.Jutro bede rozmawiac w sprawie kupna nowego,ale to nie bedzie takie proste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja leze juz z dupka w gorze...u nas jutro mamy swieto,wy pojutrze :) na nastepny tydzien bede miec juz nowe auto, jeszcze nie wiem dokladnie jakie,ale to obojetne...nara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u nas nawalilo ogrzewanie, hehe zimno jak niewiem ale ja mam swoj kaloryferek i sie grzeje ;-)) Drach u Ciebie to zawsze sa jakies "atrakcje" ;-) pozatym nic ciekawego, ucze sie ale idzie mi to jak krew z nosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****terapia
Zapraszam serdecznie do udziału w grupie wsparcia dla kobiet w trakcie lub po rozwodzie KOBIETA NA ZAKRĘCIE - zamknięta grupa terapeutyczna dla kobiet w trakcie lub po rozwodzie od listopada 2012 Zapraszam wszystkie kobiety, zmagające się ze swoimi emocjami, w trakcie lub po rozwodzie Rozwód to jedno z najtrudniejszych życiowych doświadczeń, z jakimi przychodzi nam się mierzyć.Tym trudniejszym jeśli macie dzieci, jeśli to rozstanie jest dla Ciebie zaskoczeniem. Świat, dotąd bezpieczny i znany, rozpada się na naszych oczach. To, co dotąd budowaliśmy, obraca się w ruinę. Nic nie jest już takie samo. Wraz z mężem czasem odchodzą przyjaciele. Nagle okazuje się, że nie należymy już do rodziny, z którą przecież spędzaliśmy ostatnie święta. Rozpad rodziny przeżywają dzieci, dalsza rodzina, przyjaciele. W takiej sytuacji trudno poradzić sobie z codziennością, a co dopiero z emocjami, które targają naszym sercem. Czasem brakuje sił by podnieść się z łóżka. Ale w tym doświadczeniu nie jesteś sama. Wiele jest kobiet w podobnej sytuacji. Wspólnota daje siłę dlatego proponuję, abyśmy przeszły przez to razem. Spróbujemy zamknąć ten etap w życiu, pożegnać to, co należy pożegnać, przepłakać to, co należy przepłakać. Może wówczas uda się ucieszyć czymś nowym i nauczyć się znowu czerpać radość z życia. Dla Was samych i dla Waszych najbliższych. Zapraszam do udziału w grupie. Informacje na stroniewww.przemiany.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie a ona ona...u mnie zawsze cos musi pier....sie wydarzyc ;) numery auta zrobie na mojego syna, na drugi rok dam mu w prezencie to auto, bedzie sie cieszyc :) ja sobie sama ,,terapiuje":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Witajcie :) Jestem tak wykonczona praca i obowiązkami ze nie mam czasu aby Wam coś skrobnąć... jeszcze ten angielski na ktory sie zawzięłam i powiedziałam sobie ze musze sie nauczyc i KONIEC ! wiec ucze sie sumiennie wczoraj do 12 godz przerabiałam powtarzałam itd :D Randka z weterynarzem była bardzo udana pomimo tego ze aura nie była nastrojowa ale spacer sie udał pozniej kawa długa rozmowa ... fajnie było :) ogólnie troszke jest lepiej u mnie ale R czasem jeszcze zadzwoni ..dzis dzwonił ...rozmawiamy i wiem ze jedno słowo i to po cichu powiedziane i mam go spowrotem ...ale ja juz chce zaczac zycie od nowa czy lepsze hmmm nie wiem czas pokaze :O kreci sie wielu amantów ale ja jakoś potrzebuje sie wyciszyć i porozmawiac z samą soba ...moze na urlopie bede miec czas aby pomyslec o swojej przyszłosci i zyciu ... ok szykuje sie i uciekam na angielski :) buziaki i zycze udanego wieczoru ! pozdrowienia dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Drach BMW to bardzo fajne auta ale BARDZO DROGIE naprawy ... ja w domu zawsze słyszałam od taty wszystkie marki aut oprócz BMW i francuów ,,,tak mi to wpoili do łba ze nie przepadam za bmw choc moj R miał ich kilka jednak ostatnio miał audi i o niebo lepiej mi sie nim jezdziło ... :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Anja wlasnie mialam pytac jak tam randeczka ;-) ciesze sie ze sie udala ;-) ja bylam dzis na 6 rano na cwiczeniach, wieczorem ide na druga godzine a pozniej mam randeczke z kijanka ;-) ahh Blueoczka jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammar 14
U nas Haloween. Moje chlopaki przyniosly po torbie cukierkow i znowu poszli zbierac. Wszedzie fajerwerki, ogniska pelno ludzi. I fruwaja balony ze swieczka w srodku. Wszedzie organizuja imprezy Haloweenowe. Ja mam duzo pracy ciagle egzaminy, ale na razie jest ok. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dammar wyobrazam sobie ze wieczorem to musi wszystko pieknie wygladac :) ja wogole lubie te wszystkie folklory :D chociaz ,,helolin ";) jakos do mnie nie przemawia, bardzo amerykanskie i te kostuchy, trupie czachy...to nie dla mnie :D anja dla mnie obojetnie jakie auto,byle by bmw :D...po prostu tak juz mam,moze byc nawet 20letnie...podobaja mi sie wszystkie modele i te bardzo stare i te nowe...wiadomo ze nic nie przebije nowej ,,siodemki". To ze bardzo duzo kosztuje utrzymanie to ja wiem bardzo dobrze...ale jaki komfort jazdy...ehh :D nie wiem jeszcze dokladnie jaki teraz wezme,najprawdopodobniej nowego golfa albo polo z malym silnikiem,ale tylko dlatego ze jak dam auto mlodemu to nie bedzie go duzo kosztowac utrzymanie,a ja i tak pozniej kupie bmw,albo dla mnie albo dla mlodego.Audi? chyba ze A8 :D ale mnie nie stac. a ona ona ja ciebie po prostu PODZIWIAM !!!!!! jutro smutne swieto, ale zycze wam udanego dnia...ja rano do pracy :( trzymajcie sie ( acha,slyszalyscie juz tekst? ,, serdecznie oglaszam sezon na,, ku**wa ale zimno" zamiast,, czesc" za otwarty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) J atez jutro do pracy :) az sie doczekac nie moge :) oby pacjentow nic nie bolalo :) i nie przyszli :) a on ona dobrze juz dobrze chyba wypedzilam ten wirus:) Jutro praca ale po poludniu z M sie widze mam nadzieje ze bedzie uanie ;)))) Anja walcz walcz nie poddawaj sie ja w Ciebie wierze ;) drach jkaby wszhtsko bylo elegancko bylo by za dobrze zawsze muszą byc atrakcje. Powodzenia z autem. Buzka dizewczyny ;) pozdrawiam was i efe co zamilkla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja sie czasami tak wyciszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammar 14
Haloween musze sprostowac, to irlandzkie swieto, nie amerykanskie. Dlatego wiekszosc mysli ze amerykanskie, bo Irlandzcy emigranci ktorzy emigrowali do Ameryki wprowadzili to swieto tam. Drach, ja mam slabosc do Audi, ale prawda jest taka ze auto musi byc niezawodne, chyba ze masz dwa. BMV jest super, ale nie chce myslec o kosztach utrzymania, u nas podatek od auta po 2 latach jest rowny kosztowi tego samochodu. Ceny u nas podobno takie jak w UK, tylko ze tam maja lepsze wyposazenie w tej samej cenie. Ja jezdze autobusem, mam miesieczny studencki i jade 15 min do szkoly.Ale tylko dlatego ze mam blisko przystanek. Pozdrawiam was dziewczyny Jutro mam egzamin z matematyki, musze sie uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski :D mam do was pytanko ;)...zamierzam zagescic i lekko przedluzyc wlosy...mam juz dosyc po 16-17 latach codziennie gotowac walki i siedziec godzine z nimi,bo inaczej sie nie nakreca moje cienkie wlosy :( ja wogole mam wlosy jak dziecko po umyciu, fryzjerki byly zawsze chore przy mnie, bo nawet trwala kiedys nie chciala sie trzymac. No i sobie wymyslilam ze je zageszcze i przedluze...znacie kogos kto cos takiego juz robil?jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
czesc dziewczyny:-) Drach mam ten sam problem właśnie leze sobie z walkami na głowie bo idę dziś na spacer z weterynarzem ;-) zaprosił mnie nie zgadniecie gdzie. ..:-P na nekropolie Hahaha sam przyznał że miejsce nie specjalne na randki ale mnie się przyda chwila spokoju i zadumy i wyciszenia więc jak najbardziej się zgodzilam:-P Mój r dzwoni waja chce naprawiać co zepsul ale powiem Wam że ja już nie mam ochoty na spotkania z nim.... Utwierdzcie mnie w tym że dobrze robię bo zwarjuje.... :O Wracając do zageszczenia włosów osobiście nie znam nikogo ale sama kiedyś chciałam to zrobić. .też mam włosy fatalne. .cienkie i bardzo mało :-( jednak zasiegalam opinii wielu osób i mi odradzano. ... Po zabiegu jest ok a efekty beznadziejne przechodzą w późniejszym czasie dlatego wycofałam się ostatecznie z tego. .. Dalej razna jakiś czas trwała a jak gdzieś wychodzę to walki. ... A zrezygnowałam dlatego że wcześniej poszłam na kilka zabiegów zamykania naczynek na buzi... Mało że cholernie dużo kasy to kosztowało to efekty marne mało tego zrobiły mi sue ciemne plamy które zawsze wychodzą jak się opalam. ... Od tego czasu nie ingeruje w naturę i po prostu boję się że włosy całkiem mi wypadną i zostanę łysa ;-) Drach jeżeli się zdecydujesz daj znać jakie efekty ?! Miłej niedzieli! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach widze ze nie tylko ja mam problem z wlosami ;-) moje tez wypadaja strasznie i sa doslownie wszedzie ;-) Kijanka mi powiedzial ze nawet jak bede lysa to bede ladna wiec nie ma zmartwienia ;-) jutro ide do fryzejra, chce jakas maseczke na wlosy, obetne je troche i kolor pewnie podobny do tego co mam teraz, mysle nad drobnymi pasemkami-refleksami, we wtorek ide na doczepianie sztucznych rzes i bede robic paznokcie zelowe na dlonie i stopy ;-) a co jak szalec to szalec ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja ty masz malo wlosow?...to ja bym chciala chociaz takie jak ty miec, ty masz piekne wlosy...ja jak umyje glowe i nie nakrece wlosow to wygladam gorzej niz sprzataczka z 80 ych lat ( nie ublizajac konserwatorkom powierzchni plaskich ;) )...czytalam na forum rozne opinie, wiele jest przeciw ale wiele dziewczyn jest tez zachwycona...nie wiem juz sama, wiem ze musze cos zrobic, trwala mi nie pomoze,bo mam krotkie wlosy i bardzo malo, bede jak poj*****na wygladac :D a ona ona paznokci nie moge robic, bo przy mojej pracy trzymaja sie gora 2 dni :(, uwielbiam ladne,zadbane paznocie z francuskim ,,manikirem" lub na ciemno-bordowo pomalowane. Tych wlosow nie odpuszcze, corka mojego szefa przedluzyla, ale strasznie je przyciela, twierdzi ze nigdy nie zalowala. Oczywiscie ze dam wam znac jak bedzie po ;) anja jak sie z weterynarzem rozwija, to rozwijaj...nie wracaj do tego co bylo...daj sobie szanse...a jezeli czesciej sie z nim umawiasz, tzn. ze jednak ci pasuje...z totalnym palantem przeciez bys sie nie umawiala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Q****WA pasuje mi miło spędziłam czas dziś w jego towarzystwie robi się coraz miłej ale ex dzwoni a mnie to doluje że on cierpi a ja się dobrze bawie :O Po****lo mnie! !!!! Przyjechałam zdolowana chciało mi się całą drogę wyć ...serce mi peknie ale nie chce wracać do tego co było !!!!! Drach moje włosy jak umyje to kitka jak od myszy ogon dopiero walki i cała stylizacja doprowadza je do porzatku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja o czym ty ku**a piszesz? ty sie dobrze bawisz a ex zalamany...zapomnialas juz jak cie potraktowal?oszukiwal? odpusc sobie goscia, potrzebujesz faceta przez ktorego nie bedziesz plakac,to jest wazne, faceta ktory jest na miejscu, wiesz ze z tym berlinem byl cyrk i on nie chcial zjechac do kraju.Weterynarza masz na miejscu, zawsze bedziesz mogla na niego liczyc i zawod ma dobry...wykastruje kilka kotow i na chleb zawsze bedzie :D wiem ze to nie smieszne...ale dziewczyno przestan ogladac sie do tylu.W zyciu juz tak jest ze jak w odpowiednim momencie nie wykorzysta sie szansy to ona przepada...ale przychodza nastepne i karuzela zycia kreci sie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
DZIĘKUJE DRACH! !!!!!! Potrzebowałam tego! !!!! Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zgadzam sie z tym co pisze Drach pozatym wiem jak to jest jak sie wspomina kogos kogo sie kochalo, nawet te zle chwile sa nieraz przycmione dobrymi, nie chce sie ich pamietac i zadaje sobie pytanie dlaczego nie wyszlo ze moglo byc fajnie ( bywaly przeciez piekne chwile ), prawda jest niestety taka ze to co bylo miedzy wami umarlo, on sciemnial i masz na to niezbite dowody, wcale bym sie nie zdziwila jakby sie okazalo ze kogos miedzyczasie puknal, chodzil sobie na dyskoteki sam, po co Ci ktos kto jest nieszczery, jestes piekna, madra kobieta i zaslugujesz na wiecej ide do fryzjera a pozniej do mamy piec sernik bo kijanka ma jutro urodziny ;-) a lakomczuch uwielbia sernik ciekawe jak mu polski podejdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym Anja jakbys byla teraz w szczesliwym zwiazku to by bylo Ci latwiej moze nawet bys sie smiala z tego co przeszlas i napewno bylo by latwiej zyc i zapomniec czasami ja myslalam po zakonczeniu zwiazku ze to juz koniec i nie ma fajnych mezczyzn i bede sama itd, wtedy mysli sie wlasnie o dobrych stronach Ex. prawda jest taka ze sa fajni faceci tylko nie zawsze odrazu na nich trafiamy , jutro urodziny kijanki i minie miesiac jak sie spotykamy ;-) a ex J malo sie nie zapali z zazdrosci ... prffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja1976
Dziękuje A_ona_ona! !!! Jak już nie daje rady psychicznie to do Was wskakuje i to mi pomaga ;-) Rozmawiałam też wczoraj z rodzicami są tego samego zdania DEFINITYWNIE ZAKOŃCZYĆ i nie mam patrzec wstecz... Utwierdzili mnie w tym ze robię dobrze. ... Jednak myślę jeszcze o tym wykształceniu. .. Zawsze uważałam ze taki sam lub zbliżony poziom wykształcenia ułatwia dialog pomiędzy osobami, duze dysproporcje pomiędzy poziomem wykształcenia utrudniają relacje..... ale skoro mnie zaprasza to nie prseszkadza mu to oby tak było... Jak będzie okazja to porusze ten temat. ..zapytam delikatnieco on myśli na ten temat ;-) Pozdrowienia i buziaki dla Was! u nas prawdziwa jesień. .. Leje deszcz masakra! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammar 14
Anja ja sie nie zgadzam co do wyksztalcenia.To znaczy ja uwazam, ze jeski jedna osoba jest np po ekonomii, a druga po filozofii, to nie maja o czym rozmawiac, bo mowia dwoma roznymi jezykami, maja inne podejscie do zycia, inny sposob patrzenia na swiat. Zapytaj weterynarza dlaczego wybral akurat ten zawod. Bo moze on kocha to co robi a studia po prostu pozwolily mu na to. Moze wlasnie wy macie wiecej wspolnego niz tobie sie wydaje. Nie jest wykladowca akademickim, wiec nie musisz z nim rozmawiac takim jezykiem, jest normalnym facetem, ktoremu sie podobasz i tyle. Jest ambitny, ukonczyl studia ( srodek do celu) by robic to co chce, wiec to chyba i twoje cechy charakteru. Jestes mloda, ambitna kobieta czy nie jestescie podobni pod wzgledem patrzenia na swiat? Ale to moja opinia, ty rob tak by ci bylo dobrze, jakkolwiek to brzmi. A ona ona, czyzby kijanka to Skorpion jak ty? No to u was musi iskrzyc. Drach ja tez mam cienkie wlosy i takie jak u dziecka, od ubieglego roku nie farbuje, zapuscilam je, zaczelam sie odzywiac, witaminy itp i przestaly mi wypadac. Nawet teraz gdy sa dluzsze spinam je ale juz tak nie wypadaja.Bo co roku mialam problem z wypadajacymi wlosami, zawsze wtedy skracalam, a teraz nie , ale polubilam swoj naturalny kolor wlosow. Ale ja nie mam siwych wlosow , pewnie bym je wyrwala ale jak na razie nie pojawily sie.Daj znac co zrobilas. Ja jutro mam egzamin z zarzadzania, i nie wiem jak sie tego uczyc, tam sa takie proste sprawy ze boje sie ze cos pomine. Ja to nie wiem kiedy ci studenci maja czas na imprezy, mamy tak duzo nauki ze na rozrywki niewiele czasu zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gwiazdy :D zarzadzanie to ja lubie wylacznie w praktyce :D... zgadzam sie z toba co do wyksztalcenia...czlowiek nie musi byc po sorbonie,zeby miec cos ciekawego do powiedzenia.Jak ludzie maja taki sam cel w zyciu to jest dobrze.Znam naukowcow z ktorymi 5 min rozmowy jest po prostu nudna,i znam ludzi bez wyksztalcenia z ktorymi fajnie sie rozmawia.Poziom czlowiek ma w sobie , nie na papierze, wole spokojnego,pracowitego i sympatycznego faceta po szkole zawodowej, niz chama inzyniera :P ( nie obrazajac tych po obu szkolach). anja ty musisz czuc sie dobrze w jego towarzystwie, bo jak bedzie ci na kazdym kroku a bron boze przy innych wypominal jakies braki to jest cham.Najwazniejsze zeby czlowiek robil cos z pasja...np. piekl wysmienity chlebek w piekarni, niby nie potrzeba byc profesorem zeby to robic, ale nie kazdy z nas upiecze chleb, co nie ? Dla kazdego czlowieka jest odpowiednie miejsce na swiecie, trzeba sie tylko czuc dobrze z tym jak sie zyje :D ( ze ja nie startowalam na filozofie :P ) :D a ona ona ja nie wiem jak kijanki podchodza do kuchni ;) ale dla mnie sernik to krol posrod placuszkow :D...a swiczka bedzie ? i girlandy i serpentyny? taki maly bajzelek? wiecie, ze ja w nocy przed urodzinami dzieci zawsze stroje jak po****na duzy pokoj w balony i girlandy,napisy na czesc solenizanta...i zawsze czekam rano na moment kiedy wejda do pokoju, niby robie to co roku,a chlopaki zawsze sa zaskoczeni :D i zawsze sie ciesza jak male dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wczoraj sie upiekszalam, fryzjerka zrobila dobra robote ;-) mam wciaz ciemne wlosy a na nich miedziane refleksy, scielam troszke z dlugosci i pocieniowane sa ;-) paznokcie mam zelowe, Drach wlasnie przy pracy w ktorej normalne paznokcie siadaja po dniu albo dwoch, zelowe sa najlepsze bo wytrzymaja dlugo a po jakis 3 tygodniach idzie sie na dopelnienie. Mnie to wkurza jak np dzis pomaluje a pojutrze juz odpryskuja i nie oszukujmy sie prawie kazdy lakier taki jest ;-/ zauwazylam ze najlepsze sa te najtansze za funta ;P ide o 11 na doczepianie sztucznych rzes, fajnie to wyglada widzialam u kolezanki bardzo naturalnie ;-) Sernik w lodowce dzis kijanki swieto, on uwielbia sernik moglby codzien sie nim opychac, polskiego jeszcze nie jadl ;-) ciekawe jak mu bedzie smakowal ;-) Co do wykszatalcenia parterow to roznie bywa , wiadomo ze ten kto ma nizsze moze czuc sie zle, czasami nie ma to znaczenia w zwiazkach ale znam przyklad gdzie facet ma nizsze od kobiety i ciagle jej tym zygal wszystko zalezy od manier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z Polski
dziewczyny ja też mam problem z włosami, są cienkie i bardzo wychodziły, moja córka mieszka w niemczech kupuje mi witaminy- SILICEA jest to krzem stosuje go od kilku tygodni, no jak bym zauważyła że się poprawia przynajmniej mniej wychodzą. pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ani z polski ja chcialabym miec w koncu normalna fryzure, chce cos zmienic...ja nie jestem zwolennikiem przyjmowania zadnych ,,sztucznosci" w tabletkach itd. Zaczynam watpic bo moj starszy syn zaczyna namawiac mnie zebym zostala przy swojej fryzurze, niemki w pracy twierdza ze moja fryzura do mnie pasuje...a jak fryzjerka mi coas spie*****zepsuje? :P w sobote robimy u anji w ogrodku takiego ,,ostatniego grilla ", bedzie zimno ale bedziemy sie rozgrzewac trunkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja1976
Witajcie Dziekuje WAM dziewczyny :) dobrze ze "Was" mam ;) wczoraj byłam u weterynarza ..jak wychodziłam to powiedział mi zeby mi nie było nudno w samolocie bo lot dlugi to pomyślał ze przygotuje mi ciekawą książke do poczytania :D Miasto Slepców. Poczatek przeczytałam rzeczywiscie zdaje sie być ciekawa :) podobało mi sie to... moim rodzicom rodzicom rownież ;) Nie mam kompletnie czasu aby dłużej pisać w sobote wyjezdzam :D ciesze sie ogromnie na ten wyjazd jak nigdy dotad ..wreszcie spokoj bez kłótni i stresu z R :) A_ona_ona ' ale sie ciekawie dzieje u Ciebie az miło poczytać :) uciekam do pracy BUZIAKI PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ememem
U mnie jest nieco inaczej bo to moj partner powiedzial ze to koniec,ze to nie ma sensu. Po jednej klotni ktora wywolalam ja stwierdzil nagle ze do siebie nie pasujemy, ze roznimy sie diametralnie. A ja chyba nie moge tego przezyc. Poltora roku temu wyjechalam na drugi koniec Polski, rzucilam wszystko zeby nam sie lepiej zylo. Przyjechal za mna. Pol roku temu postanowilismy razem zamieszkac. Poczatki trudne, dwa silne charaktery. Ale sie udalo wszystko sie zaczelo ukladac, nauczylismy sie razem zyc. Po prostu na codzien. Jestesmy razem prawie 5 lat, mamy bardzo bliska relacje. Byl moim pierwszym w kazdym calu. To co do niego czuje jest nie do opisania. A jak mi powiedzial dostalam histerii, pierwszy raz doswiadczylam tak okropnego bolu, bol fizyczny bol psychiczny. Dziewczyny jak sobie poradzic? Jak mam sie spakowac, wyprowadzic, dalej zyc bez niego? Ja sobie tego nie wyobrazam...On na widok mojego stanu powiedzial zebysmy dali sobie na wstrzymanie,zeby sie zastanowic, ale jak ja mam normalnie funkcjonowac wiedzac ze on juz podjal decyzje tylko czeka az ja dam mu spokoj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×