Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

ona :) to nie jest tak do konca :D ale wiem ze tak moze byc;)(czesto gadalimsy na gg i wiemy jaka jest nasza sytuacja randkowa on ma bardziej pogmatwana akcje;P;) on sie odzywa ale to ja go olewalam bo spotykalam sie z innymi;P a tym razem pow ze ok moze jutro ;P a z nim zaawsze fajnie sie gadalo ja nie ide na randke;P po prostu z kolega na piwko a po ostatnich wariactwach z M musze troszke spokojnej wersji zaznac ;) choc z drugiej strony to tez wariat i gadula;) ale wyrwac sie z domku zeby nie siedziec samej i myslec tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Czesc dziewczyny. Blueoczka, przykre ze tak wyszlo ale w sumie to powtorze za innymi, skoro tak to lepiej, ze wyszlo na poczatku. Na moje oko to nawet nie to, ze sie upil i odstawil cyrk jest probemem a to, ze potem chcial to wszystko zwalic na Ciebie. Typowa manipulacja ludzi, ktorzy nie potrafia sie przyznac do bledu i szukaja wytlumaczenia dla wlasnej glupoty. Od takich to trzeba sie czymac z dala. Dajesz rade dziewczyno. Drach czemu az tak smutno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypadek, po prostu bardzo podoba mi sie muzyka.Ja wogole bardzo lubie glos mirka breguly, taki cieplutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki jozefina no tak czulam sie winna manipulacja ze moze ja cos zle zrobilam ale ta trawka nie przeskoczę tego. Dzis sobie ostatecznie wyjasnilismy ze nie dojdziemy do porozumienia i ze to koniec znajomosci .. tylko po cholere on sie jeszcze odzywal do mnie wczoraj czy dzis.. jak nie moze pojec ze ja jestem przeciwna on twierdzi ze to nic zlego ze tylko popala kiedy ma ochote i nie jest uzalezniony od tego...i ze ja powinnam bardziej sie doinformoac co to jest i jak dziala ze gorszy jest alkoholo czy palenie papierosow i ze jestem staroswiecka boze. litosci. I tez wspominal o swoich podbojach dosadnie wrecz wiec to juz dobilo i zniechecilo mnie na calego i jak komnetowal ludzi w klubie kazdego zjechal prawie.;/;) a jak nie pil i nie palil byl rewelacyjny normalny facet. dobra temat zamkniety to jakasa masakra :) szkoda ale ide dalej ;P nie spotkalam sie z K. narazie odpuszczam. Nic na sile. teraz mam czas dla siebie bo ostatnio to mi tego brakowalo za szybkie tempo ;P zycia ;) mam czas na lekturę mam ksiazke od kolezanki 50 twarzy greya i dlaczego faceci kochaja zoly ;P haah;P drach:* witaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef i na
Czesc dziewczyny. Co słychać w wielkim świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef i na
A tak, wiem . Mnie już wyzwoliła :-P doczolgalam się do domu i idę spać. Deszcz pada, będzie się świetnie spalo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! u mnie nic nowego, z Kijanka sie nie odzywamy, no i dobrze w sumie bo taka "przyjazn" i przeciaganie nic dobrego nie niosa ze soba. 3 maja jade do Walii na dlugi weekend :) milego dnia, u nas dzis piekna pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) no tak praca praca caly tydzien na popoludnie... a ona ona kijanka sie nie odzywa bo po co taka "przyjazn" a ja chyba zaczynam postepowac dokladnie jak Ty...z tym M od trawki...widze podobny schemat do Ciebie, on nadal sie odzywa dzwoni...wczoraj przegadalismy godzine przez telefon... co ja wyprawiam...tak mi sie dobrze z nim rozmawia...zwariowalam... wiem on nie odpuszcza twierdzi ze fajna kobietka ze mnie choc staroswiecka...;) predzej czy pozniej bedzie dokladnie to samo co u Ciebie pewnie ale niech sie dzieje i samo rozwiaze... teraz traktuje go jako kolege...juz nic wiecej nie bedzie... miedzy nami zadnych uczuc(tak sobie tlumacz)...facet przyciaga mnie jak nigdy inny... i to mnie doszczetnie WKURZA i wyzwala we mnie takie skrajne emocje... co mnie kreci i ta jego muzyka ... posluchajcie http://www.youtube.com/watch?v=PctpvK9XZVc http://www.youtube.com/watch?v=z-FBd3r7OLc facet slucha takiej muzy ale nie tylko to akurat na odprężenie w pracy slucha ;) ja wiem co mi odpowiecie wiem ze to nie ma sensu i tylko sie oszukuje bo ja trawki nie zaakceptuje...i bedzie takim moim kolega jak kijanka az w koncu go oleje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrawielka
Cześć laseczki ;) Ehhh dziś jestem cały dzień smutna. Usunął zdjęcia... ah zabolało, jak cholera... myślalam,ze mniej będzie bolało... ale cóż. Postanowiłam, że idę jednak na studia od pażdziernika 60km od mojego miasta. Nic mnie już tu nie trzyma. Czas się wziąć w garść, tylko dlaczego to takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef i na
Ola świetna decyzja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane ;) aleksandra powodzenia ;) przewodnia mysl dzisiejszego dnia: wszyscy faceci to dupki :) Milego dnia ;) p.s. a ja czytam Greya ;) pozdrawiam efa.jozefina, a ona ona, anja, drach, aleksandra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrawielka
U mnie też dziwnie.. rano jak wstaje mam ciągle kluchę w żołądku. W ten sposó cały czas przeżywam to pierdo*one rozstanie. Idę na piwko ;p milego piatku ;) buziak :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ja chora:(musialam isc w nocy na pogotowie bo mnie dusilo a do lekarza nawet nie mialam czasu zeby przez tydzien isc:( caly tydzien po 13h,tamta i ta niedziele tez na szczescie tylko zapalenie krtani i stad te dusznosci na razie nic na oskrzelach nie ma zapalenie oskrzeli przechodze bardzo ciezko bo wtedy astma sie tez odzywa glos juz odzyskalam bo 2 dni prawie nie mowilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa moje klimaty mialam to samo... boshe 3 dni nic nie moiwlam to bylo straszne i tak nagle stracilam glos ;P koszmar ;P zdrowka ! aleksandrawielka buzka 3mam kciuki za Ciebie! a reszta dziewczyn ??? meldujcie sie ;P jutro u mnie randka ale ... troche pałzuje... ;P czekma na majowke nie czekam jednak na moje urodziny 1 maja ale na mojej chrzesnicy tak 3 maja : Pi dlugi weeek odpoczywam baluje itd :P 5ego ide do pracy dopiero ;);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrawielka
Jestem zła na siebie. Wychodzę i piję żeby o nim zapomnieć, ale jak wracam do domu to uświadamiam sobie jak bardzo mi go brakuje właśnie. I tak źle i tak nie dobrze, eh... jestem beznadziejna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis prowadzilam pierwsze zajecia w parku;) podobalo sie! i mi i dziewczynom a tak to nic nowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Czesc dziewczyny. U mnie nic ciekawego. Mlody chorowal, ( krtan) a on z tych co przy chorych drogach oddechowych lubi miec ataki astmy, wiec siedzielismy w domu. Juz nie moge. I w ogole jakas taka deprecha mnie zlapala. Nic mi sie nie chce. Trzeba cos z tym zrobic. Jeszcze nie wiem co. Efa zdrowiej szybko, i co tam w ogole u Ciebie? Blueoczka rob to na co masz ochote. jak nie chcesz chodzic na randki to je sobie po prostu odpusc. Nic na sile. Ola a o Ciebie sie martwie. Zapijanie zmartwien to zadno rozwiazanie, tylko wpedzasz sie w poczucie winy i gorsze samopoczucie. Wiem ze to boli, wszyscy to wiedza, ale to przejdzie . Jakie studia chcesz zaczynac? Noz kurcze 8 rano a ja smece. Najchetniej poszla bym do pracy ale to dopiero w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny deprecha chyba kazdego dobija ... taka zmiana pogody jest super:/ jozefina wiem ze nic na sile... :) dlatego zwalniam ..;)P Aleksandrawielka znam te uczucia za za dobrze i niestety czas musi tu zrobic swoje... przytulam! a ona ona gratulacje satysfakcja jest co ?:P efa, drach,anja co tam ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mma dzis wolne , pierwszy dzien od 2tyg ze moge sobie odpoczac ale co z tego jak zakupy pranie i sprzatanie czeka ....ale wieczorkiem relax moze zasluzony ..;P buzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poplakalam sie ze smiechu: Mowi facet do faceta: Panieee,jak Mlody podjezdza tom kalibrom pod dyskoteke to kurwy w drzwiach sie duszom :D :D :D ( pisownia prawdziwa :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrawielka
Ogólnie to piję w weekendy piwko , albo dwa. Dla towarzystwa i ogólnie. Nie żebym musiała czy coś :P Chcę iść na humanistykę drugiej generacji, to jest takie coś podobne do dziennikarstwa zbliżonego z informatyką itp. :P Nowy kierunek ogólnie. Zobaczymy czy się dostane, bo z tego co widzę dużo chętnych , a moja matura nie należała do nawybitniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
czesc dziewczyny:)ja juz po pracy ale od rana bylam Jozefina Twoj synek ma tak jak ja:(tez teraz mialam krtan zawalona a tak zawsze oskrzela albo pluca i zawsze dochodza wtedy dusznosci czuje sie juz lepiej chociaz kaszle nadal ale u mnie to sie zawsze ciagnie blueoczka a jak z tamtym?dzwoni czy daliscie spokoj? a ona ona-gratuluje,podziwiam:)jestes wielka ja na razie odpuscilam sporty chociaz kreci zeby wskoczyc na rowerek bo piekne slonce tyle,ze 7C pewnie zaraz przejade sie na cmentarz i zobacze co nad morzem ola dasz rade:)czas,czas,czas Fajnie,ze masz plany.Nowe znajomosci;)nowe mozliwosci i robisz cos dla siebie drach co u Ciebie? Anja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
u mnie nic nowego mam nadzieje,ze bede teraz mniej pracowala bo popadam w jakies przygnebienie ja tak nie moge zyc sama praca,musze robic cos co lubie,co daje mi satyswakcje,cieszy czyli pobiegac,isc na rower.przejechac z 50km:D,dobic sie,pasc ze zmeczenia i wtedy czuje ,ze jestem szczesliwa w domu spokoj,X nie pije bo chory,chodzi i ciagle mowi to ty mnie zarazilas(czyli ja) w sumie co zle to ja a piesci i rozczula sie nad soba:Omasakra jaki on chory(grypka),jak zle znosi to oslabienie:( ja choora z dusznosciami wstaje i ide do pracy i nie uzalam sie nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrawielka
Dzisiaj mi serce pęka. Chyba dlatego, że wczoraj wyprawiał swoje urodziny i widziałam fleshe od zdjęć... wtedy przygasłam. Aż musiałam zmienić miejsce imprezy. Pół dnia przepłakałam. Wczoraj do mnie zadzownił , że weźmie swój sweterek ode mnie. Jak napisałam mu sms'a o ktorej będzie to nie odpisał... Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa tacy sa wlasnie faceci my bierzemy sie w grasc i harujemy a facet lekkie przeziebienie bol glowy i umiera. Nic z tym nie zrobimy.:/ jak z tamtym ... hmm wlasnie sie z nim wczoraj spotkalam... bylo super niestety ;P nie palil trawki powowiedzialam ze jak sie ma ze mna spotykac to przy mnie i tego dnia ma nie palic... bylo milo naprawde przegadalismy znowu jakbysmy sie znali .. bardzo dlugo tak na luzie... ale sadze ze nic z tego nie bedzie bo ja jego niketorych akcji nie przeskocze... choc czas pokaze bo ciagle sie odzywa dlatego dalam szanse nie wiem my sie przyciagamy i rownie mocno odpychamy przez rozne sytuacje... ja tego nie ogarniam dlatego napisalam .. ze u mnie dziwnie ;P ale szukam dalej .. ;P to tylko tymczasowe...;P z tej maki chleba nie bedzie ;P jak to mowia ;P \wczoraj do ncy siedzieismy a dzis musilam wstac na 7 do pracy troszke powinkowalismy i tak jak efa moiwsz ja wzielam 2 ibumpromy wstalam do pracy na 7 i dalam rade a on mi dzowni ze on taki nie zywy ze boli glowa i umiera ... i ze pol dnia spal ;P masakra jakas ;) i ze mi wspolczuje i podziwia ze ja taka wytrzymala :P nie mma wyjscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×