Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość efa78
vivariva napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze jak syn za nim teskni Jak wtpatruje w telef Serce sie kraja Ale co Man zrobic Zabrać mu te nadzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona przelecisz przez topic i wniesiesz tyle energii:) fajnie,ze sie tyle dzieje:)spelniasz sie w tym co lubisz to na ktora te zajecia? jak wstane to przyjde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrawielka
wiem czytałam o tych etapach ... stwierdziłam fakr, że jestem w wielkim g*wnie, cały czas stoje w miejscu.... Nie wytrzymam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
co mam zrobic-serio nie wiesz gdzie on mieszka? a on w ogole nie dzwoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivariva
Jestem w pułapce swoich uczuć, mam faceta (nie męża !), nie mam dzieci, kredytu, nic. A mimo to nadal nie potrafie odejść. Mam powodzenie u mężczyzn, zawsze byłam pewna siebie i dbałam o siebie. Po 2 latach z nim (a to on na początku był zakochany, a ja długo nic do niego nie czułam) sytuacja się odwróciła. Jestem uzależniona od kontaktu z nim. On mnie rani, ja się strasznie wkurzam,a potem on nawet nie przeprosi, a ja i tak do niego napisze. Jestem słaba, nie mam własnego życia, nie potrafie się oderwać. Logika kaze uciekać, serce pamięta tylko dobre chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wytrzymasz:)masz nas:)dasz rade my Cie przytulimy,wesprzemy probowalas sie czyms zajac?moze jakis sport? bieganie dobre na wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
vicariva calkiem podobnie jak u mnie:( tez nic nas na dobre nie laczy,zadne zobowiazania i jest dobrze jak on nie pije jaka ja jestem wtedy szczesliwa a jak pije to mnie nie ma:( moje zycie to jego picie albo niepicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
tyle,ze ja coraz bardziej zdaje sobie sprawe,ze on bedzie pil i ze jego nie zmienie ale ja moge cos zrobic no tyle wiem al nic nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef i na
O efa tu się z Toba nie zgodzę, bieganie jest dobre tylko na bolesne strzykniecia w stawie skokowym;-) za to rower jest dobry na wszystko, albo kawa z ciastkiem. Zwłaszcza ciastko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrawielka
EFA dziękuję :* Vivariva... jakbym widziała siebie. Głupie serce, choć mózg dawno mówił, że uciekaj. Nie był zły, chciał się bawić skoro ma 21 lat.... Mnie imprezy nie kręciły,chciałam mieć go tylko dla siebie... źle. Wszystko źle., Uzależniona byłam od niego... nadal jestem. ehhh :( Z jakich miast jesteście? Ja okolice Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dobra na wszystko jest czekolada ale dobra:P no i lody:)kocham dzisiaj tez wciagnelam,nie odpuscilam chociaz spacer byl krotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja zachodniopomorskie,mam do Bydgoszczy jakies 240km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrawielka
Zawsze mówię, że okolice Bydgosczy, bo to jednak to samo województwo, ale do Chojnic mam 30km :P A to już pomorskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivariva
Poznań, a ja nie mogę nic jeść :(((( nie chce mi się wstawać z łóżka, telewizja mnie nie interesuje, wiosna także...najlepiej siedzieć/leżeć i patrzeć w okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja do ch+o+j=n+i+c mam 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Poznan jakos mi najblizej:) vivriva depresja?:(myslalas o psychologu?ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivariva
30, zmykam stad. Dam rade, musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
no to jestesmy w podobnym wieku;)prawie dasz rade wpadaj do nas marudz,placz,krzycz co tylko chcesz ale sie nie poddaj walcz o siebie,swoje szczescie,spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandrawielka
dokladnie walcz o swoje szczęscie, choć wiem jak to łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ola ale Ty walczysz i masz juz male sukcesy:)i dasz rade ja to wiem,ze dasz rade bo dzielna kobieta jestes ja nawet nie mysle czy dalabym albo dam rade:O musze czerpac z Was(z Ciebie Olu tez)sile i wiare,ze da sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
tesknicie czasami za kims?tak bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa Ja czasem tesknie za moim R :O Ale tylko czasami .... mysle czesto jakim byl h*** Bosze ze ja tak dlugo sie z nim meczylam... był ostatnio obok domu rozmawial z moim bratem powiedzial na koniec ze ma Pozdrowic moich rodz o mnie nie wspominal.... powiem Wam ze boli po 7 straconych latach ludzie staja sie zupelnie obcy dla siebie :O Roberto za to wynagradza mi te wszystkie krzywdy :) Jutro mam wolne ale pospie sobie :D Buziaki milych snow dziewczyny ! A ona ona PODZIWIAM CIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
anja to przykre tym bardziej,ze mam wrazenie,ze sie tak po ludzku nie rozstaliscie,nie pogadaliscie ale gdyby nie taka sytuacja to bys nie poznala roberto:)kurcze tak fajnie sie czyta,ze sie komus udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Nie pochwalilam Was sie,ze wrocila moja K.To wiecej niz przyjaciolka.Kurcze jak jest na miejscu to wszysto wydaje sie takie latwiejsze.Wystarczy,ze jest,ze sie wygadam bo ona zawsze ma czas Nie daje "zlotych"rad czyli sie nie wymadrza,po prostu jest:) a znamy sie od dziecinstwa.Moi rodzice znali sie z jej rodzicami i kiedys,jak bylam mala,przyjezdzalismy tu na wczasy ona jest mlodsza 4 lata wiec dla mnie byla gowniara:D Pozniej sie tu przeprowalismy zlez K.mam tak dobre relacje chyba gdzies od 3 lat bo ona emigrowala zraz po swojej osiemnastce Teraz tez ja nosi czasami po europie ale jak jest to kilka domow dalej:) No kochamy sie:) moj lek na cale zlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Nie pochwalilam Was sie,ze wrocila moja K.To wiecej niz przyjaciolka.Kurcze jak jest na miejscu to wszysto wydaje sie takie latwiejsze.Wystarczy,ze jest,ze sie wygadam bo ona zawsze ma czas Nie daje "zlotych"rad czyli sie nie wymadrza,po prostu jest:) a znamy sie od dziecinstwa.Moi rodzice znali sie z jej rodzicami i kiedys,jak bylam mala,przyjezdzalismy tu na wczasy ona jest mlodsza 4 lata wiec dla mnie byla gowniara:D Pozniej sie tu przeprowalismy zlez K.mam tak dobre relacje chyba gdzies od 3 lat bo ona emigrowala zraz po swojej osiemnastce Teraz tez ja nosi czasami po europie ale jak jest to kilka domow dalej:) No kochamy sie:) moj lek na cale zlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
z radosci 2 razy napisalam:D do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam zrobi?
Efa Kiedyś pytałam gdzie mieszka. Kilka razy. Najpierw mowil ze w akademiku (bo poszedł tez na studia- na ktore w sumie sama go wysłałam - jeszcze przed ta sytuacja) to mowil ulice. Dopóki nie zaczął tak sie zachowywać nawet nie wnikalan. Ale pozniej sprawdziłem. I na takiej ulicy nie ma akademików. Jsk mu to powiedziałam to napisał ze nieważne gdzie mieszka. Wiec nie wiem. Do mnie nie dzwoni. Jak ma kaprys to odpisze na sms-a. Nawet do syna nie dzwonił. Ale po moich słowach - dość ostrych - zaczął dzwonic. Ale syn i tak ma zal, ze wtedy kiedy on chce gadac, to on nie odbiera O młodsze dziecko nie pamietam kiedy zapytał sie mnie co u niej,czy zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
co mam zrobic-a on daleko jest od Ciebie?Czemu nie pojedziesz i nie sprawdzisz gdzie on mieszka,co robi Kurcze ja bym sie na pewno przejechala mieszkasz wokolicy Wwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×