Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

hej jestem w pracy, na oczy prawie nie widze ale jakos sie trzymam...czlowiek juz sie u tych obkurwiencow zahartowal :P komandos daje mi jakies lekarstwa, tyle pomagaja ze glowa nie boli, ale rozbita jestem okrutnie.Niemcy powiedzieli ze puszcza mnie szybciej dzisiaj do domu( ale to mi ku***wa duzo pomoze :P ), nie moge isc na zwolnienie.Musze pilnowac zeby mi zaplacili wyplate, od kilku lat co miesiac musze im przypominac ze maja mi zaplacic.komandos jak sie zbliza moja wyplata to chodzi taki zdenerwowany, pobil by ich...ale co zrobic... efa lzy mi stanely w oczach,jak czytalam o ferrero...pieknie :D...ja pomimo goraczki o 2.45 jadlam szarlotke z lodami i smietanka:P komandos mowi ze pilnuje, zebym nie schudla...ale wredny :P :D efa. przekaz dziewczynom mojego maila, ja jestem na facebooku, na nk nie ma mnie, nie zatwierdzilam nowego regulaminu,zrezygnowalam tam. dobra lece pracowac... dzieki za wsparcie w chorobie Laski...nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) piekne kobietki :) Anja Chyba kazda ma inne wyobrazenie o sobie :))) Milo was Zobaczyc Efa i Anja :) Kto jeszcze sie odsloni :) buzka :) Milego dnia we Wrocku Slonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach jest w moich znajomych na FB;) ale my sprytne jestesmy:D wrocilam z pracy i czekam na znak od psiapsioly-idziemy czarowac trenerow na silownie:D chodzimy tylko tydzien a wszyscy nas znaja mnie pan zapytal jaki mam cel,a ja-chce zostac krolowa balu na sylwestra:D musialybyscie widziec jego mine:D ogolnie duzo smiechu ale cwiczen tez po wczorajszej godzinie marszu na biezni i 30 min interwalo(1,5 min szybki bieg,1,5 mn marsz nogi w doopsko mi dzis wlazly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
pomaranczko mama sie nie wymelduje bo ona MUSI chodzic tu do swoich lekarzy mimo,ze mieszka 30km od wieeeelkiego miasta ona MUSI tu bo tu zna lekarzy taka jest jej wersja u swojego meza nie jest i nie byla nigdy zameldowana-sa po slubie 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba znalazlam Drach ;) Blueoczka znajdz mnie Maggie T, Efa Ty juz wygladasz jak gwiazda balu! wyobrazalam sobie ze jestes blondynka :) wlosy w kucyk i jasne oczy , super masz sukienke :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D heheheheh....a_ona_ona...znalazlas mnie :P sluchajcie bez czarowania, wy jestescie bardzo ladne dziewczyny...naprawde pasuje do was okreslenie GWIAZDY....sluchajcie...nie ma miedzy nami zadnej blondynki? w takim towarzystwie to ja moge przebywac :D leze w lozeczku...komandos sie kreci po domku i caly czas sie pyta czy moze cos dla mnie zrobic...ja nic nie chce, nie mam sily...to wymysla jakies rzeczy, wku****l sie dzisiaj troche na mojego kolege z pracy, bo zadzwonil na firmowy tel. i zapytal sie czy puscili mnie juz do domu bo wie ze zle sie czulam i moj kolega odpowiedzial ze niektorzy nawet jak sa chorzy to sie wywiazuja ze swoich obowiazkow.teoretycznie troche brzmi jak komplement,ale nie dla komandosa ktory sie martwi.Juz szaleje ze jutro mam zostac w domu, a ja nie moge, to powiedzial ze mnie zawiezie do pracy i odwiezie mnie do domu zaraz po terminach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Oj dobrze ze nie bladynki jestesmy :) wyslałam Wam wiadomosc na @ :) zycze wszystkim MIŁEGO WIECZORU! dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Drach co znaczy wy jestescie ładne dziewczyny ... GWIAZDY... przeciez Ty jestes jedną z nich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja juz po cwiczeniach;) moja psiapsiola wpadla oko trenerowi-mistrz w kulturystyce:) wszystkie jestesmy gwiazdy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j :)hej dziwczyny w Londynie coraz zimniej ;) zastanawiam sie jak to bedzie teraz cwiczyc bo zajecia na ktore chodze odbywaja sie w parku.. latwo sie przeziebic ;) randka nr 3 minela bardzo milo spacerowalismy po centrum a pozniej herbatka :)) dziewczyny bez zadnej sciemy teraz pisze, wszystkie jestescie laski nie z te ziemii, zaslugujecie na to co najlepsze i fajnych facetow :)) ten kto nie docenia to duren ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zza miedzy :D a_ona ona dokladnie w tej chwili to samo pomyslalam...widzialas anje i jej R...? przeciez facet musi byc skonczonym palantem zeby nie pilnowac takiej Laski :P... najbardziej cieszy mnie, ze obracam sie w tak zadbanym gronie :D ja juz tez sie zastanawiam,jak to jest ze takie fajne dziewczyny maja problemy z facetami?...nieprawdopodobne :D...to jak WY macie to ja tym bardziej :P leze w lozeczku...niemcy puscili mnie wczesniej do domu, ale te okurwience nie mysla, poszlabym do lekarza,dostalabym lekarstwa i poszlo by szybciej, ale NIE...mam codziennie przyjezdzac,do poludnia robic dla nich pieniadze i do domu...a to ze sie tam mecze to h***j, wazne ze maja kase... blueoczka, dammar a gdzie wasze zdjecia? :D...szkoda ze inne dziewczyny juz nas nie odwiedzaja :(...czlowiek juz sie zzyl troszke...JARZEBINKA!!!!!!!!!!!!!!!!TO I JA DOLACZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Slyszycie mnie tam po drugiej stronie??????????napiszcie chociaz ze wszystko o.k u was :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Witam same LASKI ;) A_ona_ona faceci to smme durnie;) mniejsze lub wieksze ale bez wyjątku :D Drach prosze Cię już nie przesadzaj ! on mnie pilnuje a ja jego :D heheh A mnie najbardziej cieszy że nie ma wsród nas bladynek hihihi :D Moja bratowa jest bladyna i zawsze sie nawzajem przekomarzamy :D Zdrowiej nam szybko Drach bo Ty nas tutaj rozkręcasz :D bez Ciebie byłaby cisza .... Jade za chwilkę do weterynarza z kotkiem... martwie się bardzo o niego ... niby poprawa a od niedzieli znowu gorzej :( :( :( coś czuje ze po znajomości mi go zaleczy ...:D pozdrawiam Piekne Panie i zycze miłego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja mnie sie wydaje ze szkoda ze nie ma blondynek...brakuje jakiegos aniola...;) ooo, to sie weterynarz ucieszy z wizyty, nie zdziw sie jak zaproponuje znowu jakies spotkanie :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pieknosci :) Anja Z R. pasujecie do siebie fajna parka z Was :) a co do weterynarza szkoda ze go nie widac tak dokladnie z za tych okularow :) Tez sie zastanawiam jak inne dziewczyny jak mogl tak sobie odpuscic w pewnej chwili Ciebie nie kumam tego :) Drach podalam namiary Efie na naszej klasie albo na FB, chyba nie bedzie problemu znalezc mnie w znajomych Anji na FB albo Efy (tylko nie wiem czy mnie juz dodala ;) miasto wroclaw ułatwi sprawe ;) drach Ciebie jeszcze nie odnalazlam prosze o namiary na maila :) a ona ona wyslalam zaproszenie na Fb :) mam nadzieje ze Cie nie pomylilam z kims innym :) Narazie jedno glosnie wszystkie szatynki i brunetki :)))) jak miło :)) na maila wysle tez Moje zdjecie z M. do anji i efy tylko mam maila wiec do nich tylko wysle ;) buziii :) p.s. to juz nie jestesmy dla siebie tak calkiem anonimowe :))))) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny ja tak szybko bo zawijam sie do spania ;) pewnie ze zadbane towarzystwo a nie byle kto :))) a uwazam ze kolor wlosow nie ma wielkiego znaczenia w tym kim sie jest , narazie same bruetki sie w naszym towarzystwie ujawnily :)) To i ja sie dolacze chyba sie odlaczyla :( Jarzebinka tez znikla pewnie szuka nowych futer :))) dzis spotkalam sie z kolezanka nie moglysmy sie nagadac a pozniej bylam na cwiczeniach, mam takie zakwasy ze ledwo chodze ;) 3 dni pod rzad ciezko cwiczylam :))dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blueoczka od razu cie znalazlam.Nie bylo problemu, dostalam wiadomosc na fb ze z a ona ona i anja jestescie zaprzyjaznione.No i wrocek sie zgadza :D to prawda, wszystkie mamy ciemne wlosy :D ja czuje sie juz troche lepiej, komandos spi. dzisiaj wiedzialam ze mial duzo stresu ze swoim szefem.Bylam wczesniej w domku, komandos przyjechal jakby nigdy nic i pomimo ze mam katar okrutny,wyczulam ze cos pil.Pytam sie co pil, a on ze nic...to mowie mu zeby mnie lepiej nie wk***ial, bo dzieckiem nie jestem.W koncu sie przyznal,ze szef tak go zdenerwowal ze wypil drinka... to mu mowie, to teraz mozesz byc z siebie dumny...nie klocilam sie bo nie chcialo mi sie juz po prostu, on stara sie mnie przekonac ze to przeciez nic nie znaczy ze wypije jednego drinka...pier***li jak potluczony!!!!!, nie zdziwie sie jak jutro tez lyknie...powiedzialam mu ze nie bede tego tolerowac, lata mi to juz po prostu... ide spac...dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Cześć laski ;) Co tu tak spokojnie Efa ,Drach , Blueoczka, A_ona_ona i cała reszta ? Dziś od samego rana mam bardzo duzo pracy , jutro z samego rana jadę do mojego R ..uwielbiam z nim sniadania i nie tylko... ;) zostane tam na kilka dni nie wiem dokładnie kiedy wroce ale planowo w środę chcę być w pracy. Tak beznadziejnie się dziś wyspałam :( od samego rana RED BULL :D ale za to od jutra zacznie sie spanie do południa imprezy i ZAKUPY :D :D :D UWIELBIAM to błogie leniuchowanie! :D U wetwrynarza było spokojnie , myślę ze chłop odpuścił i wie że "MY " to inny świat :D nastepna wizytę mam za dwa tyg ;) Blueoczka pozwoliłam sobie wysłać Was Drach nie wiem czy mogłam :) ale jak odsłona to pełna :) Drach nawet nam nie pisz ze zapił !!! jeden to nic złego tylko zeby na jednym zakończył.....będę jechać niedaleko Was jutro i powiedz tylko słówko podjadę osobiście go UBIĆ!!! :D :p Fajnie że nam zdrowiejesz ! miłego wieczoru Wam życzę ! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D ja juz prawie zdrowa... komandos nie zapil, ale cos tam wypil, wyczulam chociaz nie bylo po nim widac.Dla mnie wystarczy ze zamoczyl chociaz gebe... dzisiaj caly wieczor prawie kloce sie z nim o to.przebiega to dosyc spokojnie,bardziej jako wymiana pogladow,ale odechciewa mi sie tego wszystkiego.Mnie nawet nie chce sie z nim klocic :( dzisiaj przyjechali do mnie rodzice z waloweczka :P,urwalam sie z pracy na 2 godz., komandos tez przyjechal.Spotkanie bylo udane, powiedzialam mamie jak ja to wszystko odbieram, powiedziala: Bo widzisz dziecko...nie mozna miec w zyciu wszystkiego...i tak to wlasnie wyglada. anja jakbys jechala kolo mnie,zajedz...napisze ci adres mojej firmy...jak bedziesz jechac do berlina to bedziesz doslownie przejezdzac kolo mnie, od zjazdu z autostrady masz 1 kilometr do mojej firmy...ale byloby fajnie, ja bede w pracy do 18ej :D co tam dziewczyny slychac ciekawego?komandos wlasnie widze uklada sie do spania, a niech spi...mam chociaz luzik....w niedziele jade do polski ze wszystkimi...:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski...co jest ? :D jak bedziecie sie ociagac z pisaniem,to bedziemy naszego tematu najpierw pol dnia szukac :P wczoraj bylam u mamusi :D...brzuchy napasione maksymalnie :D dzisiaj arbeit...ale jest luzik... anja jak bylo w berlinie? :D pozdro dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja76
Hallo wszystkim Paniom :-) Jestem jeszcze w de ;-) co tu taka cisza u wszystkich jest super ?! Pozdrowienia z Berlina wracam w środę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzien dobry dzien dobry! Raport z Londynu! ;)) nie mialam jak pisac bo weekend spedzilam z A !!! ostatnie pare dni bylam chora, w czwartek piatek i sobote zdychalam, ogolnie to jestem na chorobowym do 4 listopada bo mnie w pracy tak wkurwili ze poszlam do lekarza i mam wolne due to stress at work ;) kij im w dupe mam 100% platne wolne i sie relaksuje a wracajac do A, pracuje od pn do pt 8-18 w sb 8-13, i dzieli nas jakies 1,5 godz drogi .. ach ten Londyn no i w sobote bardzo chcial do mnie przyjechac zebym nie byla sama itd, n poczatku mialam opory bo wiecie jak to jest jak sie jest chorym... jak sie wyglada itd ale sie zgodzilam , przyjechal wino kwiaty... kurde ex R mieszkal 10 min autobusem odemnie a jak bylam chora to mial to w dupie ! nabil chlopak plusow :)) blo milo i zanim sie skapnelismy bo ostatnie metro juz pojechalo ;) zostal u mnie spedzilismy razem niedziele a pozniej zaproponowal zeby jechac do niego na nastepna noc ;) narazie boje sie za bardzo ekscytowac, to dopiero poczatki ale dba o mnie i narazie nie widze nic co mi wadzi, kurczeto jest prawdziwy facet !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona ona no to lepiej nie moze juz byc :D jak apollo taki troskliwy to super...ja zawsze uwazalam ze w takich momentach jak choroba nalezy sprawdzic czlowieka a jak facet nie przejmuje sie naszym zdrowiem to przepedzic trzeba...:D a tymi obkurwiencami w pracy to sie nie przejmuj, dobrze zrobilas...teraz mozesz chociaz troszke odzipnac :D ja w weekend dowiedzialam sie ze nasz szef ma raka...zobaczymy co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) to widze u wszytskich sielanka to dobrze :) Tez wam sie inaczej pisze jak juz wiemy z kim tzn widzialysmy nasze osoby ?:) mi troche tak w sumie wolalam moje wyobrazenia o was moglam bardziej dzialac z wyobraznia :))))) a u mnie mimio iz troche mialam problemow w pracy i tez ostatnio problemy rodzinne to z M uklada sie super :)))) Bylam teraz na week u rodzicow i juz normalne z nimi pogadalam o M... ze mamy jakies plany i ze chcemy sprobowac na nowo:)))) powiem wam cichutko ze nawet gadalismy juz o dacie slubu....;) ale narazie mieszkamy osobno( ja tak chce), M duzo pracuje i splaca kredyty jest na dobrej drodze. Ciesze sie ....bardzo!.jutro sie widzimy i w srode caly dzien mamy dla siebie bo mamy wolne od pracy milo jak druga osoba potrafi poswiecic dla Ciebie caly dzien :):) A co do opieki w czasie choroby to M spisuje sie zawsze wzorowo robi obiadki, herbatke i leki podaje a kiedys w nocy mialam tak zapchany nos ze nie mogl juz patrzec i sluchac jak sie mecze i wstal ubral sie w nocy i poszedl piechota(bo nocne autobusy co godzine) kawal drogi do apteki 24h normalnie jest kochany :)))) A mówilam Wam ze ostatnio przyszedł po mnie do pracy i pieknego kwiatka dostalam kompletnie sie nie spodziewalam :) I osttanio tez kupil mi kosmetyki o ktorych mowilam ze musze sobie kupic a on mi pewnego dnia je wrecza :) (fajnie ze mnie slucha:) Tego jest pelno :) potrafi zaskoczyc i jest Kochany :) Dobra koniec wychwalania bo jakby to przypadkiem przeczytal wpadlby w samouwielbienie a tego nie chce :) Buzi buzi sciskam cieplo bo zimnutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Blueczka tez mam wrazenie ze jest inaczej odkad sie zobaczylysmy ;) zrobilo sie tu ciszej ;) u mnie w sumie nic ciekawego, jutro mam kolejny etap rozmowy o prace, bardzo bym chciala sie tam dostac :)) blueoczka iesze sie ze u Ciebie wszystko sie zaczyna ukladac :))) pozdrawiam wszytskie gwiazdy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przyjechali klienci i znowu zero czasu...ale pozdrawiam was bardzo cieplutko zza miedzy...napisze pozniej :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do efa78
tez chcialabym was zobaczyc :-( Jestem wasza podczytywaczka wierna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do efa78
tez chcialabym was zobaczyc :-( Jestem wasza podczytywaczka wierna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do efa78 do bardzo fajnie,ze chcesz dolaczyc, ale nie uwazasz ze ogolnie to bardzo malo o tobie wiemy?np. skad jestes itd? masz racje , ty nas podczytujesz...ale za czesto sie nie udzielasz...nie wiem jak reszta dziewczyn zareaguje, ale mnie sie wydaje ze za krotko sie znamy na taka ,,otwartosc". my z dziewczynami piszemy prawie dzien w dzien od stycznia, wspieramy sie tylko jak mozna... nie mam nic przeciwko temu zeby wciagnac cie do naszego grona,ale moze wiecej o sobie napiszesz,bylo by milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×