Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

Gość do efa78
Dzieki drach. Zartowalam troche, zdaje sobie sprawe ze mnie nie znacie i nie bedziecie wysylac mi fot. Zaintrygowalo mnie tylko to ze piszecie jakie jestescie atrakcyjne :-) stad moja ciekawosc. Tak ogolnie to jestem z wawy. Pozdrawiam slonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:))) Powiem Wam szczerze ze chyba chodzi oto ze odkrylysmy wszystkie karty juz nie dosc ze wiemy co u kazde sie dzieje to teraz juz wiemy jak wygladamy ;) a tajemniczosc, mala niedostepnosc i wyobraznia ktora mozna bylo szalec na wasz temat juz jest odkryta ;) szkoda ;)troszke nawet i zaluje ze sie tak ODKRYLYSMY :) ale juz za pozno :) bo jak bylam ciekawska jka wygladacie bardziej jakos mi to pasowalo :)))a Wy co myslicie ?:P a ona ona ja tez sie ciesze\ ze sie uklada, powodzenia w sprawie w pracy :) drach nie pracuj tyle gdzie przyjemnosci ;) efa anja gdzie sie podziewacie ;P anja to w sumie wiem u ukochanego godza sie i docieraja ale juz jutro pewnie zda relacje ;))))))\ buzka :) Buziiiiiak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do efa78 super ze mnie rozumiesz. sluchaj, ja moge tylko napisac co ja widzialam i przyznam ze bylam troche zszokowana ( milo ),bo to naprawde przypadek, ale te dziewczyny ktore ja widzialam, sa BARDZO atrakcyjne. spotkalysmy sie tutaj nie wiedzac jak wygladamy i ogolnie wyglad nasz byl nam obojetny,chociaz mozna bylo wyczytac z naszej lektury o bieliznie, paznokciach,fryzurach,futerkach, szpilkach itd.Logiczne,ze tylko dziewczyny zadbane sa zainteresowane takimi tematami. Kazdy wyglada jak wyglada, ale spotyka sie czasami ludzi powiedzmy grzecznie: z prymitywnymi twarzami... zapewniam cie, ze tutaj w tym towarzystwie nie spotkalam nikogo takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha do efa78 mieszkalam na ursynowie, zawsze bede miec slabosc do okolic metra ursynow :D...jak dzwoni ktos z polski z warszawy sluzbowo, zawsze sie pytam czy czasami nie mieszka na ursynowie, mialam klienta dembowskiego ( moj syn chodzil tam do szkoly), facetowi udalo sie bardzo tanio zrobic u nas zakupy :P lece bo szef mnie wola, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do efa 78
Drach oczywiscie ze Cie rozumiem. To milo ze nie dosc ze sie tutaj "zaprzyjaznilyscie" wirtualnie to jeszcze jestescie atrakcyjne, tzn te ktore sie odkryly bo chyba ze 2 dziewczyny juz nie pisza. Bardzo fajnie ze piszecie i piszcie dalej, bo czytanie o waszych losach jakos mnie wciagnelo. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do efa 78
Tak wiem juz o tym pisalas :-) tez dobrze znam te okolice chociaz mieszkam po drugiej stronie Wisly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do efa78 od poczatku robisz mi wrazenie ,,rozgarnietej" ;)...pamietasz ? :D fajnie bedzie jak napiszesz co porabiasz w warszawie, jak zyjesz...jak u nas to widzisz albo sie meczymy z jakimis obkurwiencami w zyciu prywatnym albo w pracy :D komandos juz zdazyl mnie dzisiaj wk***ic... dzisiaj tez wyczulam ze cos lyknal...no szlag mnie trafi...on mysli ze nawet jak wypije piwo to ja nie wyczuje... do niego juz chyba nigdy nie dotrze...juz nie mam ochoty pisac, cisnienie mi podniosl...on nie widzi problemu...a ja tak...pie***le to juz, robie swoje,on niech robi swoje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Dzień dobry :) Wróciłam dziś rano do szarej rzeczywistości :( :( :( Słuchajcie krotki był urlopik ale bardzo udany :) Były rozmowy POWAZNE i tak jak i u Ciebie Blueoczka o ...SLUBIE ;) heh ale nie bede zapeszac ... zbyt wczesnie! Show był bardzo udany i warty zobaczenia! moja mama ma w listopadzie urodziny wiec mam prezent z głowy ;) wysle ich tam razem z tata ;) Drach wypiłam za Twoje zdrowko szampana i byłaś w moich myslach ;) Z komandosem nieciekawie mam nadzieję ze bedzie ok ! nie wierzę że odpuściłby TAKĄ KOBIETE!!! Blueoczka SUPER ze Wam sie układa , A_ona_ona myslę ze nareszcie bedziesz miała tak jak w głębi serca sobie zyczysz kogoś na stałe ;) a z Twojego opisu jest tak jak powinno być a nawet lepiej :D powiem Wam szczerze że teraz tez mi sie jakoś gorzej z Wami pisze miałam wyobrazenia co do Was ...było inaczej, ale nie mamy juz sie teraz nad czym zastanawiać ciekawość była górą i fajnie jest :D Teraz mam DUUUZO zaległości mało tego Drach mnie zaraziła i zaczyna sie u mnie przeziębienie byłam dzis u lekarza po prochy ale o chorobowym nie ma mowy ;( pozdrawiam i zycze miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D anja fajnie ze odpoczelas...berlin piekne miasto :D....a na kolor rzeczywistosci to my mamy najwiekszy wplyw...jak bedziesz chciala to bedzie rozowo :D mnie dopada jakas deprecha, nic mi sie nie chce, caly czas czuje sie zmeczona...powiedzialam dzisiaj komandosowi ze stracilam jakos ochote do zycia...do tego stopnia,ze mysle o tym zeby go ,,usunac":P oczywiscie byl w szoku, powiedzial ze to chwilowe i ze wszystko bedzie dobrze...taaaak, jak sobie sama to zorganizuje to na pewno. ide zaraz spac, musze wstac o swicie bo jutro rano musze kupic prezent mojemu mlodszemu synowi, 10 listopada ma urodziny.Marzy juz od dawna o keyboardzie, powiedzialam mu ze mamy inne wydatki i tak drogiego prezentu nie dostanie... na pewno bedzie w szoku, bo wlasnie jade kupic keyboard...to chyba ostatnia rzecz jakiej bedzie sie spodziewal... wiecie, ze dla dzieci zrobie wszystko, jakos sobie poradzimy z innymi sprawami.Maly jeszcze nie wie, ze 10ego zabieram go, starszego syna i jego dziewczyne na caly dzien do Planety zabaw i pozniej do Auqa Parku, dzieci zwalniam z lekcji( raz w roku z okazji urodzin mozna :P ), ja wzielam specjalnie 2 dni urlopu.Pojade do szkoly Malego porwac :D, jego Pani juz jest we wszystko wtajemniczona...niemiecka mama nie zrobilaby czegos takiego....dlatego lepiej miec polska :P efa co tam nad morzem, zimno, co nie?u ciebie to prawie caly rok wieje, jak ty mozesz wytrzymac w takich warunkach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula33
Witajcie Kobietki;) dawno mnie nie było ale tak po cichu poczytywałam sobie z doskoku. fajnie że sie "poznałyście" naprawde super pomysł. aż troszke Wam zazdroszczę tej zażyłości i tego że jesteście razem, można powiedzieć na dobre i na złe. U mnie z R. w miarę w porządku, ale za to inne problemy nie odpuszczają. Już stwierdziłam że równowaga w przyrodzie musi być i jak coś jest super to z drugiej strony przywali tak że człowiek nie ma siły się podnieść. Miałam w połowie października ważny egzamin - podchodziłam do niego juz 7 raz i znowu w plecy. Poświęciłam masę czasu na przygotowanie się i znowu kicha. Do tego moja mama wyczynia cuda po ślubie mojej siostry, ma do wszystkich pretensje jak ktoś coś skrytykuje i wtedy ona wydzwania z żalami że jak to moża we własnej rodzinie coś powiedzieć złegłe, a prawda jest taka że jak pojechalismy 500 km na ślub to dali nam zimny domek do spania (8 stopni) wiec po nocy szukałam hotelu. Ale co tam powścieka sie powścieka i tyle że sobie nerwy psuje, ja napewno teraz do niej nie będe dzwoniła, zawsze tylko moja siostra była super a ja na boku. To niech sobie z nią z dzióbków piją ja mam już to w d.. . No dobrze już nie bedę Wam marudzić, Miłego dnia http://www.strykowski.net/kawa/Cappucino,_zdjecie_kawy_z_pianka,_fotografie_biurowe_kawy_1416.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Dzień dobry ;) Nie pytajcie jak jestem przeziebiona ... jechałam do berlina to juz cos mnie brało a tam jeszcze sie doprawiłam, przepisał mi antybiotyk wiec powinno szybko minąć ...! chodze do pracy nie lubie lezec zostaje w domu jak mnie połozy 40st temperatura! Drach tak masz rację jak chcemy to widzimy rozowo...;) Super mama z Ciebie tez tak miałam zreszta do dzis mam az za dobrze :D ale gdzie i z kim nam bedzie lepiej... Zycia surowego i okrutnego jeszcze beda mieli po dziurki w nosie ! Beda zawsze mile wspominac dziecinstwo , jak to było superowo:D Zawsze wszyscy mowia ze u Was nie ma mowy zeby dzieci zwolnic ze szkoły a Ty tu piszesz ze z nauczycielka wszystko ustalone ?! wiec rozumiem ze zalezy jakie sie ma układy z Panią tak ?:) Kasiula33 nie marudzisz pisz! Efa czemu nam nic nie piszesz ? wszystko ok u Ciebie? pisze dzis od godz dziewiatej i caly czas cos nie umiem dokonczyc ;) smigam do pracy bo znow cos ... milego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie mam anja ukladow z pania, pani po prostu wie,ze ja nikogo nie slucham i ze jak sie nie zgodzi to i tak zrobie jak chce i po prostu nie wysle malego do szkoly :P oni wiedza ze jestem bardzo walczaca mama ( moge, bo moj maly jest maly geniusz i pozwalaja mu na wiecej)...wlasnie wygral olimpiade matematyczna w szkole i jedzie na ...wojewodzka po polsku mowiec bo tutaj jest troszke inaczej :D pozniej napisze ...nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do efa78
Drach, weszlam na wasz topik bo tyle tu ciepla i duzo energii pozytywnej, zwlaszcza od Ciebie. Podziwiam ze jestes tak energiczna babka. ostatnio jestem jakas nie do zycia, nic mi sie nie chce, chodze rozmemlana, chociaz nie cierpie takiego stanu. Dlatego szukam jakiegos punktu zaczepienia "wskazowki" ale wiem ze wszystko tak naprawde zalezy od nas, ze jesli same czegos nie zmienimy to nic sie samo nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do efa ja mam tak samo jak ty...to musi byc przez ta pore roku, bo jak to inaczej wytlumaczyc? widzisz, wszyscy mnie postrzegaja jako przebojowa,optymistyczna, a mnie juz wszystko tak wk***ia ze szkoda gadac... tylko ja wiem, ze musze sobie sama poradzic...zycie mnie tego nauczylo i wiem, ze musze znowu zaczac sobie wmawiac ze wszystko bedzie dobrze, ze przeciez inni maja jeszcze gorzej itd.itd. mnie sie wydaje, ze jak tracimy tak lekko cel to nas dopada zwatpienie...po czlowiek zapieprza od rana do wieczora i nic.... dlatego probuje malymi kroczkami wychodzic z tego dolka...mnie potrafi ucieszyc jak usiade z komandosem wieczorem i zjemy razem serniczka lub szarlotke, jak moje dzieci przyjda sie przytulic...wtedy mysle a h***j ze wszystkim, to sa te najwazniejsze momenty w zyciu, reszta to tylko dodatek :P ( acha, zapomnialam napisac ze keyboard juz kupiony, spoznilam sie nawet do pracy przez to, moga mi podskoczyc :P....nic nie powiedzieli, wiedza ze dla dzieci wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
pomacham Wam na znak ,ze zyje🖐️ lece na trening aeroboks-debiut kolezanki a my jako kroliki doswiadczalne;)bedzie nas az 3:D przyznam sie,ze nie agladalam bo tak poimprezowalam w piatek,ze 2 dni mialam wyciete z zyciorysu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
aha pokaze Wam moje uppatrzone lapmy do duzego pokoju wiszaca http://planetadesign.pl/?p=productsMore&iProduct=1798&sName=LAMPA-GLAM-LUX wolalabym,zeby to byl material w oslonie znalazlam nawet taka ale jest czarna wiec nie bedzie pasowala stojaca http://planetadesign.pl/?p=productsMore&iProduct=1124&sName=LAMPA-DELICATE-gold pewnie daje piekne swiatlo kolezanka mi powiedziala,ze wiszacej nie dobiera sie do stojacej jak butow do torebki:D jest jeszcze taka stojaca-z tej serii co wiszaca http://planetadesign.pl/?p=productsMore&iProduct=1011&sName=LAMPA-GLAM-podlogowa Ludwik XVI:D X mnie zabije:D Nawet mu nie mowie,ze juz wybralam bo on wybral lapmeczki takie drewniane:D i jak kobiety Wam sie widza? W ogole fajna ta strona z lampami i dodatkami kolezanka mi pokazala-jest projektantka wnetrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa lampki super...bardzo eleganckie i w tej chwili bardzo modne.Wiesz ze mamy klientow z calego swiata i podobne modele wiem,ze od razu sprzedam :D fajnie ze zyjesz :D wlasnie wrocilam do domu z pracy...komandos siedzi obok i ,,wciaga" pierogi z mieskiem i ruskie :D smieje sie ze dla niego to orientalne jedzenie,ale bardzo lubi polskie jedzenie :D wiadomo,bylismy u mamusi to nas zaopatrzyla na dluzej :D jutro mamusia przyjezdza do niemiec i na pewno znowu cos przywiezie :D do efa78 i jak weselej troche? mowie ci,kup sobie kawalek szarlotki,wstaw do mikrofalowki na pare sekund, dorzuc pozniej troche lodow i DUUUUUUUUUUUUUZO bitej smietany...od razu zrobi ci sie lepiej :D a masz faceta do ktorego mozesz sie przytulic, albo ktory moze cie chwilke po pleckach podrapac?...ja to uwielbiam....pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach🌼 doradz mi prosze do duzego pokoju wiszaca mam ale ktora stojaca do niej? do mlodego-plafon-mowilas,ze teraz niemodne czy ta na tych sznurkach? tyle,ze mlody wysoki na 2 m:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efa ciezko doradzic jak nie widze ,,calosci"( pokoju)...ta zlota mnie sie podoba, ale nie wiem czy do ogolnego wystroju bedzie pasowac. Zdaje sie na twoj gust, juz wybralas dobrze, to z reszta sobie poradzisz. Z tymi plafonami troche przesadzilam, takie zwykle plafony sa juz niemodne, ale ogolnie ,,decken leuchten" moga byc rozniste i piekne. ze wzgledu na wzrost mlodego to bedzie najlepsze wyjscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Dzieki Drach za pomoc:0Jestes niezastapiona:) No nic chyba Ludwik XVI pozostanie domownikiem:Dtylko nie wiem czy wszczyscy z tego powodu beda szczesliwi Ta stojaca zlota tez mi sie podoba Nad wiszaca sie zastanawian-nie wiem jak ten plastik wyglada do mlodego jestem pewna-prosta lampa on ma pokoj w zabudowie-duza szafa i dlugie biurrko narozne-pod nim szafki z prawej strony a na wprost kompurer i krzeslo kolor-jasna trawa morska z ciemna przeplatane slinka mi cieknie na mysl o tej szarlotce moj mi dzisiaj przywiozl pyszne zapiekanki do pracy-jeszcze cieple i ugotowal zur jak bylam na treningu wlasnie wciagnelam;)kwasny fest;) duzo kielbasy,boczku i jajek nigdy nie schudne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
HAY laski ;) dobrze Efa ze nam zyjesz;) lampy ktore wybrałaś mnie sie podobają a stojącą mam podobną w pracy jakiś czas temu były podobne w IKEI wtedy kupiłam od razu dwie i czesto pada pytanie klientow gdzie zakupilismy je ;) oznacza ze sie podobaja :D ja na Twoim miejscu bym sie wogole nie zastanawiała choć nie jestem zwolennikiem zakopow internetowych gdyz do konca nie wiadomo jak ten plastik jest wykonczony ... jak bede meblowac dom to wtedy bede klientem Drach :D mają piekne lampy! Słuchajcie co do szrlotki ..lodow...słodkosci UWIELBIAM ale niestety pozwalam sobie tylko w Berlinie :D całe zycie na diecie a rezultaty srednio zadawalające...:( a najgorsze ze jestem chora i przez jakis czas zero cwiczen :( a dobrym wytłumaczeniem sa tabletki pod ktore trzeba zjeść :D :D Moj R jak na razie bez zarzutów stara sie :) jutro sie widzimy ;) Nic koniec pauzy ;) zrobie sobie cherbatkę z imbiru i do pracy ... ale pozytywna mysl... weekend :) miłego dnia kobietki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D nie wszyscy maja jutro wolne :(... ale co zrobic...trzeba jakos zyc...od 10ego mam wolne ( z okazji malego urodzin :P )...on malutki juz tak przezywa,bo wie ze bedzie wielka niespodzianka...wczoraj mowi : Mamo, a tam gdzie pojedziemy to bede mogl to zabrac do domu? ( on nie wie ze do bawialni i auqaparku jedziemy i mysli ze zadnego prezentu nie dostanie).Tak to wszystko pieknie zorganizowalam, ze bedziemy mieli piekny dzien :D a maly oszaleje z radosci :D lece, niemcy przywiezli obiad ( waze juz 54 kg :P )..komandos dzis powiedzial ze postara sie zebym do tych pieknych 57 kg dobila w weekend...ale wredny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do efa78
Drach, no wlasnie chodzi o to ze niby mam ale juz nic niechce od niego ani drapania ani niczego innego. Tak sie porobilo i tak to trwa. Dzieki za mile slowa. Kurcze ciezko mi sie tutaj uzewnetrzniac, wole was podczytywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do efa nikogo nie bedziemy zmuszac :D ja tez nienawidze dzielic sie zyciem z innymi, ale przyszedl taki moment gdzie pisanie tutaj z dziewczynami bardzo mi pomoglo...bo zawsze jestem zosia samosia,a tutaj zobaczylam ze inni troche inaczej to wszystko widza i to pomaga ( oczywiscie jezeli masz kontakt z ludzmi na poziomie, bo na kafe ciezko takich znalezc :D, nam sie udalo ;) dzisiaj zadzwonila moja kolezanka z polski, ona mieszka blisko granicy, porzadna i poczciwa dziewczyna, i uslyszalam od niej to samo co od ciebie, ze juz nie ma ochoty, ze po prostu wszystko jakos mija,ze nie ma sily ze alles ble,ble odpowiem ci tak samo jej : a chcesz tak do konca zycia miec? mlode lata stracic tylko dlatego ze tak wygodnie? jak jest uczucie to walczymy jak nie ma to dajemy spokoj,dajac miejsce nowemu , moze wspanialszemu uczuciu. No pewno ze to ryzyko i nie jest latwo, ale zeby zmienic zycie,trzeba sie baaaaardzo napracowac...albo nad aktualnym facetem albo nad ulozeniem nowego zycia. A dlaczego ,, juz ci sie nie chce..np. drapania ?)...dlugo jestescie razem?macie dzieci?...................ZARAZ MAMUSIA PRZYJEDZIE DO MOJEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!juz dzwonila....niech te obkurwience zobacza jak powinna wygladac 60 letnia kobieta :P powiedzialam im ze jak przyjedzie taka gwiazda tylko ze z jasnymi wlosami to maja mnie zawolac,bo to moja mamusia :D...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
pomacham Wam🖐️ bylam 2 godziny na silowni z rego godzine na biezni-nogi wlaza mi w dupke:P Wciagam wlasnie zurek;)moj obiad:D zaraz moje dziecko przybedzie:)Byl kilka dni w gdansku na lotnisku-szkolil sie jak wygrywac przemytnikow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do efa78
Drach tak, mamy dziecko, jestesmy juz dlugo razem. Wiele zlego sie wydarzylo i nie moge mu tego wybaczyc. Ciagle wracam do przeszlosci i zaluje ze dokonalam takiego wyboru. To mnie gryzie, a ostatnio jakby sie nasililo. Nawet myslalam o psychologu, ale jakos w to nie wierze. I tak idzie wszystko byle jak.Zycze Wam milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
dracj ja Ciebie uwielbiam za tych obkurwiencow z pracy :D :D :D fajnie o nich piszesz:D zjem i nakladam farbe bo wyplowialam i mi blondy wyszly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
pomaranczko🖐️ ja chodze do psychologa teraz sama-pewnie wiesz bo nas podczytujesz;) jest o niebo lepiej w moim zwiazku,w relacjach z innymi,w pracy,z mama(tzn z mama nie ma nic a wczesniej doslownie pozwolilam ej wejsc na glowe) stalam sie silniejsza osoba potrafiaca powiedziec swoje zdanie,mowie NIE jezeli cos mi nie odpowiada(wczesniej prawie na wszystko sie zgadzalam a pozniej za to biczowalam duzo jest tych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×