Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

efa :)))wiedzialam ze tak pomyslisz :) chodzi o to ze na pewno nie jako brunetke sobie wybrazalam :))) czlowiek poznajac wirtualnie osobe zawsze w glowie uklada sobie jakis obraz :) Buzka dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Dzien dobry :) Jestem w pracy ale tak szybciutko streszcze co u mnie sie dzieło w weekend ;) było SUPER ;) przyjechał moj R o 15 i zaczeło sie od rozmowy dłuuuugiej rozmowy ... powinnismy ja dawno temu przeprowadzic! dalismy sobie OSTATNIA szanse jezeli ja zmarnujemy nie ma odwrotu!!! moj R obiecał ze wraca w styczniu... (jeszcze mam watpliwosci) ja dalam słowo ze jak bedzie na miejscu zgadzam sie na jego upragniony slub... czerwiec... zapytał tylko czy sie zgodze powiedziałam ze czekam na to 6 lat odpowiedział "ok zostaw reszte mnie" zostawiam ;) Brakowało mi go strasznie... miałam odczucie ze z wzajemnością... nie był obojetny! wczoraj pojechał do domku o 23 był na miejscu, dzwonił i dalej nie moglismy sie nagadac do 1,30 ;) NIc nie mowie i nie bede zapeszac musze dalej cierpliwie czekac, mam nadzieję ze to oczekiwani dobiega końca ....:D jade w piątek do niego mam wykupiony show na jego 40 urodziny ;) ma je coprawda w listopadzie ale pozniej jest show Swiateczny wiec wykupilam przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Drach wysłałam @ wyobrazałam sobie ze jestes niską sliczną bladynką:D a Ty piszesz czarne włosy i zielone oczy :) Blueoczka Ty mi sie przysniłaś pisałam jak wyobrazałam sobie Twoją osobę ale chetnie Cie poznam jak wyglądasz w rzeczywistosci i tutaj prosba do EFY ;) przeslij prosze moj adres @ blueoczka:) pozniej napisze musze popracowac ! u nas słonecznie :D miłego dnia ! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anja
To ty malo rozgarnieta jestes bo drach wielokrotnie pisala ze ma czarne wlosy i jest filigranowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Być moze ;) nie przecze skoro tak piszesz cos w tym musi byc :D nie przeszkadza mi to moge byc nawet nierozgarnieta heheh :D pozdrawiam do anja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej do anja poplakalam sie ze smiechu z twojego tekstu :D :D :D....ale nie trzeba od razu tak ostro... jestem w pracy, zero czasu...pozniej napisze....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anja
Kurde ale ja nie chcialam ostro... :-) Teraz i ja sie smieje, moj tekst wydal mi sie po prostu... glupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
hej,hej blueoczka tak ja jestem brunetka ale farbowana;)naturalna ciemna blondynka ale jakos siebie nie wyobrazam w jasnych wlosach farbuje juz jakies 18lat:Dmam ciemna oprawe oczu,ciemna karnacje wiec w blond wygladalabym jak zarowka w gettcie:P Co do matki-to oni na nic innego sie nie zgadzaja:O Moj ojczym potrzebuje kase i dlatego chce ten dom,zeby przepisac na nich Za uzyskane pieniadze nie kupia tu kawalerki-dobrze o tym wiem ale to juz ich problem Zmienie zamki.Policja nie ma prawa jej wprowadzac Jak bedzie szalala to ja wymelduje administacyjnie-z powodu niezamieszkiwania lub wysle pismo o rozwiazaniu umowy uzyczenia a za bezumowne korzystanie wezwe do uiszczania jakies kwoty-odszkodowania znam to bo kiedys tak wlasnie matka mi robil;a,gdy mieszkanie bylo na nia ja w nim mieszkalam jednak,oplacalam wszystko sama ale ona przyslala mi takie pismo i zlosyla wniosek o eksmisje Musialam placic wtedy chyba 800zl(a to bylo 10lat temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
anja ciesze sie,ze porozmawialiscie.Rozmowa,rozmowa i tylko rozmowa wyjasni wszystkie niedomowienia,sprzeczki My kiedys tez malo rozmawialismy tzn ja duzo mowilam ale glownie sie nakrecalam,wysylalam za duzo komunikatow,na rozny temat Zaczynalo sie od nieprzykeconego gniazdka a konczylo wypominaniem,ze nie bylismy na wczasach takie wylewanie wszystkich pretensji Teraz moj X mowi czego oczekuje,rozmawia,wspolnie cos ustalamy a ja sie nie nakrecam Dzisiaj mnie jednak wkurzyl:P Ja zalatwilam przechowalnie dla rowerow na zime a on mowi,ze nie wie czy tam da rower bo teraz mysli o czyms innym:O I tak od tygodnia kilka razy dziennie-ja cos pytam a on -nie wiem teraz mysle o czyms innym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jade wlasnie na boot camp a pozniej randka nr 2 z panem przystojniakiem:)) odeZwe sie pozniej,milego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja leze z goraczka, mam grype, rozpieprza mi glowe itd., nie pisze wiecej ,postaram sie zasnac, dobranoc,...jutro musze isc do pracy, bo te obkurwience nie daly mi wolnego, przewroce sie chyba tam jutro :( wygladam jak 5 nieszczesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej klaudia to chyba jakies przeczucie ,bo wlasnie czytalam twoj topik...no masz nieciekawie dziewczyno....:(....ale zawsze jest jakies wyjscie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy u was też jest tak zmino szaro i do du.. że łapie was chandra ;/ nienawidzę jesieni długie wieczory w domu pełno czasu do rozmyśleń i dołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa za zamienione zamki to ty jeszcze kare zaplacisz, nie masz prawa osobie zameldowanej utudniac dostepu do mieszkania.Wystarczy ze sa tam jej rzeczy i juz mozesz pozegnac sie z eksmisja. Znam to z autopsji.Moj maz ma meldunek w Krakowie w polowce domu. Tam sytuacja prawna nie jest wyjasniona bo dom jest wlasnoscia jego pradziadka i jego zony, austriakow a dokumenty zostaly zniszczone w czasie wojny.Babka zameldowala tam mojego meza a po jej smierci nikt tam nie mieszka.Druga polowke nalezaca do kogos innego kupila jakas rodzina.Tam jest wjazd przez czesc mojego meza wiec musial wyrazic zgode na to by przejezdzali.Po slubie mieszkalismy u mnie w domu a czasem tam, ja nie bardzo chcialam bo ten dom wymaga ogromnego remontu.Sasiedzi chcieli odkupic od mojego meza jego czesc, a gdy sie nie zgodzil, probowali go wymeldowac.Ale on ma osobne mieszkanie wiec nie mieli prawa tam wejsc, byly tam jego rzeczy.Poszedl do urzedu zlozyl zeznanie ze tam mieszka( de fakto mieszkal u mnie).Na podstawie jego slow wycofano wniosek z zaznaczeniem ze sasiedzi nie moga juz wiecej zlozyc wniosku o wymeldowanie.Teraz tez nic sie nie dzieje mimo ze maz jest w Irlandii juz 6 lat, meldunek nadal ma wlasnie tam.Zaznaczam ze tam sytuacja prawna jest niejasna, nie ma spadkobiercow.To znaczy sa, ale nie na papierze.Maz mogl zlozyc wniosek o zasiedzenie ale zrezygnowalismy z tego.Teraz ma tam mieszkac jego matka bo po uwolnieniu czynszow nie stac jej na mieszkanie.W tym domu straszy, wiec ona sie broni rekami i nogami by tam nie mieszkac. Efa mowisz ze oni nie pojda na inny uklad, ale to ty rozdajesz karty i decydujesz.Jak rozdasz zle to przegrasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez szaro i zimno...ale my sie nie poddajemy i u nas nie ma miejsca na depresje i chandry...szkoda nam zycia, co nie dziewczyny ? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce jest przepis, ze jezeli nie mieszkasz pol roku tam gdzie jestes zameldowana, to wlasciciel ma prawo cie wymeldowac administracyjnie( musisz to najpierw udowodnic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
klaudia🖐️o jakim temacie Drach mowi bo ja nie w temacie;) drach biedactwo:(wez jakas aspirynke i witamine C.Wygrzej sie koniecznie:P a ona ona-koniecznie zdaj nam relacje z randki:) dammar-to oni rozdaja karty:przynajmniej matka nie bedzie miala sluzebnosci a osoba zameldowana nie ma juz takich praw jak w przypadku tego dozywotnego zamieszkiwania sa podli:(ale ja nie mam wyjscia na razie ona tu sie nie pcha-jest obrazona:O ja tez do niej pierwsza reki nie wyciagne bo powroca stare czasy a tak mamy teraz spokoj:)co w obecnej sytuacji jest nam bardzo potrzebne Te ostatnie 2 tygodnie byly ciezkie i dobrze,ze matka zakotwiczyla u kolezanki bo chyba bym jej nie zniosla:( ja wlasnie wrocilam z silowni,pocilysmy sie z przyjaciolka 2 godziny;) moj w pracy.dzisiaj widzielismy sie tylko rano bo jak uslyszalam,ze nie ma glowy do czegos tam po raz kolejny to wyszlam na sale i wrocilam jak on poszedl do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komandos czekal na mnie w domu, nie pojechal na trening.Tylko jak weszlam w drzw ,nie zdazylam zciagnac butow , stal w drzwiach z dwoma opakowaniami jakis lekarstw i zapytal czy chce herbatki z cytrynka.Biore wiec jakies lekarstwa, nie przechodzi cholera nic, ciezko oddychac... klaudia nie ma czasu myslec, ze pod kolderka cieplo i lepiej zostac w domku.A jak nie chce ci sie wychodzic to chociaz pomaluj sie pieknie, zrob sobie fryzurke, paznokcie...od razu poczujesz sie lepiej...pamietaj ze radosc i szczescie jest w nas samych, pozwol tylko im sie uaktywnic...(taaaaak,ja z tym czerwonym nosem od kataru to wogole moge juz straszyc dzieci :P ) efa nie wiem co tobie doradzic, bo nie znam sie na tym wogole, zeby cos madrego doradzic to trzeba miec pojecie...tak ze nie chce ci mieszac w glowie z tym domem.Chcialabym jak najlepiej dla ciebie i mam nadzieje ze cala ta sprawa skonczy sie dla ciebie pomyslnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Anja napisze tylko jedno ciesze sie bardzo :)))))))))))))))) Jakbym widziala swoja historie:) tez nie zapeszam tez byly rozmowy i tez daje szanse :))))))))))) milego(mam nadzieje) ogladania mojej osoby :) na nk :) mam nadzieje ze macie tam profile ;) nie mam maila tylko do drach :) widzialam tylko efe dalej kobietki czas na odslone :) czekam :) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drach kuruj sie buziaki :) a ona ona udanej randki zeby w koncu cos wiecej wynikło :) efa a ja jestem szatynka w sumie a farbuje sie na "mroźny kasztan" :D a co do twojej mamy spokojnie wszytsko po malu sie wyjasni, obyscie w koncu doszly do porozumienia bo ile mozna sie szarpac szkoda ze Twoja mam tego nie rozumie. Buziaki 3maj sie . pozdrawiam pozostale dziewczyny dammar, klaudia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wlasnie wrocilam ;) jest fajnie dogadujemy sie swietnie! jutro randka nr 3 ;) Drach zycze szybkiego powrotu do zdrwia;) dolacze do Was z ukazaniem sie :D fajnie bedzie Was zobaczyc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
klade sie wczoraj do lozka po ciemku,odkrylam koldre i wskakuje a tam mi cos po plecach zapalilam swiatlo patrze moje ulubione ferrero pod koldra z karteczka-oslodz sobie zycie choc przez chwile moja kobietko:) X wyszedl do pracy wieczorem ale wyczul,ze jestem juz zla na niego za to-teraz o tym nie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elfa
czemu mama nie wymelduje się sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elfa
czemu mama nie wymelduje się sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Dzień dobry dziewczynki ;) Niektore z Was to nocne mary :) ja dawno spie o tej porze ..nadrabiam dzisiaj zaległości :) Blueoczka znalazłam Cie na Nk odpisałam ;) Drach mam nadzieję ze dzis zostałaś w domu i się wygrzewasz ! to jest na nic dobre takie przechodzenie grypy! aczkolwiek tez tak robię chyba ze mam temperaturę 40 st i mnie położy na dobre :) Zdrowka zyczę ! biedna Ty "nasza" ! ona_ona Tobie to pozazdrościć ;) randka jedna za drugą ! i dobrze chciałabym abyś dobrze wybrałą i znalazła drugą połowę pasujacą do Twojej! wiem ze to nie takie proste ;) Co do Twojej osoby mam wyobrazenia.. już nie pisze jakie bo zaraz ktoś wyleje na mnie kubeł zimnej wody :D:D:D Efa SUPER się zachpował ten Twój !!! widać za wie o co kaman :) witam Klaudie! ale nie wiem o czym pisze Drach ?! pozdrwaiam Was i zycze UDANEGO dnia!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa ale milo z jego strony!! taka pierdola a jak cieszy:))) \ wiecie co ja nie mam doswiadczenia w sprawach sadowych/spadkowych ani wiedzy ale wiem napewno ze zameldowaej osoby nie mozna wyrzucic zadna sila tymbardziej zmienione zamki nic ie pomoga Efa przemysl zanim cokolwiek zrobisznajlepiej zasiegnj porady prawnika a ja mam teraz 3 dni wolne :))) jupi!!dzis mam luz w domu zalegle prace domowe pozniej kosmetyczka , cwiczenia, i jade do centrum na randke ;) odrazu po w sportowym stroju a co :D heheh za to jak zobaczymnie w sobote to padnie jak sie odstrzele ;) jutro spotykam sie z dawno niewidziana kolezanka polatamy po sklepach, kawusia itd ;) a czwartek mam girls night out! bedzie nas 5 conajmniej i idziemy na driny :))) anja narazie to poczatki zobaczymy ale wszytsko jest na dobrej drodze ;) ciekawa jestem jak sobie mnie wyobazasz;) hehe moze nikt nie bedzie wylewal kubla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×