Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IwonaKbh

Boze... jacy ci polacy sa beznadziejni :(

Polecane posty

Gość IwonaKbh

no... jak w temacie :( czemu polscy mezczyzni to lajzy bez jaj i do tego zadufane w sobie dupki??? maminsynki, maja 2 lewe raczki, do sexu zabieraja sie jak pies do jeza... juz nie wspominajac o tym, zeby pomogli zonie w domu... ogolnie to wiekszosc polakow, dobrze wyglada do 30 roku zycia... potem to juz mogila :( chleja i sie zala jakimi to sa dupkami :( ahhhh zal mi was panowie :( wezcie sie w garsc i stancie choc raz na wysokosci zadania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagno sragno
Iwona sikam na twój wstrętny ryj ze wstrętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata, dziadek i reszta
z rodziny IwonyKbh: potwierdzame :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszku....dzieci zazwyczaj wychowywane sa przez obojga rodzicow, a syn powiela zachowania po ojcu... chociaz nie wiem czy komus takiemu jak ty warto cookolwiek tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu... co za meskie lajzy tu wypisuja... :( :( :( zeby na mnie nasikac... trzeba byc odpowiednio wyposazonym :( pomysl o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Tunezyjczyka
iwono pomóż mi,Jak mam dostać się z Tunezji do Polski ,proszę iwono ,pomóż mi .Mąż mi zabrania zabrać dzieci do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arab,poies na baby
Iwona,a pamiętasz naszą upojną noc?Jak ci wsadzałem pod migdały a potem do odbytu a ty wyłaś z bulu?Pamiętasz tą upojną nic .Wiem że lubisz Sadomaso .Jak cię lałem z pięści to widziałem że to lubisz.Czuję że długie lata przed nami.Bo ja lubię gwałcić i bić Polki,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, ciekawa jestem w jakim środowisku się obracasz skoro tylko na takie łajzy trafiasz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 231986
Niestety ale brzydkie Polki nie spotykają ładnych i mądrych Polaków,Miałam koleżanki które były grube i brzydkie,żaden Polak ich nie chciał,tylko arab je chciał.Co prawda arab je traktował jak szmaty,ale dla nich lepszy arab niż miała by być samotną panną.Fajni Polacy to interesują się tylko ładnymi Polkami.Jest to trochę przykre że otyłe i mało atrakcyjne Polki to porządni Polacy ignorują,i zostają im tylko araby,które nie są wybredni i biorą wszystko co ma dziurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co też opowiadasz - w każdej nacji są i świetni mężczyźni, i mniej świetni i tacy nieciekawi - podobnie jak dziewczyny. Mo jest przystojny, zaradny i ma poczucie humoru. Ale bardzo uparty. A za to taki przytulaśny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia moze masz racje... jednak w zyciu nie spotkalam INTELIGENTNEGO???? polaka... a juz nie mowiac o przystojnym... szkoda, ze same pijaki cuchnace gorzala w PL mieszkaja :( :( :( i do tego wstyd za granica robia... oj robia... :( ostatnio zlapali 90 polakow w DK :( za to, ze nie legalnie jezdzili autem na PL blachach... usmiali sie dunczycy z biednych obsiusianych polaczkow :( PRZYKLAD: zatrzymuje policja auto na PL blachach (passat) wysiada burak i policjant sie go pyta: -do u speak english? polak-yyyyy???? policjant-german? polak-yyyyy? policjant-danish??? :) (hope less) polak-yyyyyyyeeee???? policjant-polish???!!! YES! DOKUMENTY PROSZE :) dunczyk sie nauczyc polski... :) dodam jeszcze, ze ten pan BURAK z PL spal w tym aucie :) bo po co placic za wynajem??? bardzo czesto chodze jako tlumacz do skarbowki albo na policje :) bo polacy to lajzy... kobiety sobie lepiej radza :) JESTESMY NAJLEPSZE!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko na temat
swoj do swego ciagnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelasz sobie gola
z jakiej patologii ty pochodzisz? naprawde musi to byc nieciekawe srodowisko skoro w zyciu nie spotakalas jednego czlowieka zaslugujacego na szacunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki słów parę
No to miałaś fajnego ojca i dziadka... nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( coraz wiecej meskich ciot sie tu wypowiada :( dlaczego polscy mezczyzni maja tylko wielkie ego? :( i ni pozatym... brudne, zarosniete, zapite malpy :( smierdzi od was potem :( przedtem zreszta tez :( wstyd wstyd wstyd zawod: "zona polaka" :( jakies szkodliwe powinni tym kobietom placic :( :( :( i darmowe porady u psychologa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloikls
nie przesadzaj opisani to nieuki a stasze ma racjem to wina powalnych mamusiek ktore mowia synkowi ze ZADNA dziewczyna nie jest jego warta i powiem wam cos coraz wiecej dziewczyn pojdzie za obcokrajowcem znam kolesia hiszpana w samolocie poznal Polke - zakochany na maxa a ona? nie jakas specjalna, skromna, figura srednia ...ale nie gruba na ulicy przecietniara dla Polaka - "za malo" buahaa jasne ale madra zna jezyki hiszpan sie poznal i na pewno jej nie wypusci lata do niej ciagle, koszty, raz 1 godzin autobusem jchal, cal noc zeby na lotnisko dojechac ... nie szkoda mu czasu, pieniedzy .. widac ze jest nia zafascynowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dosłownie 2och ktorzy sa fajni, maja pasje, nie przeklinaja, szanuja kobiety i idzie ich wyciagnac na rozne wydarzenia kulturalne. Reszta Polakow ktroych spotkalam to menele, moze dlatego ze mieszkam poza Polska a tu w wiekszości tania siła robocza się zjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloikls
11 godzin milao byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 251986
Dobrze że ja żyję w "innej"Polce niż wy.Pewnie dlatego że jestem ładna i atrakcyjna i spotykam samych przystojnych i atrakcyjnych Polków.Żal mi brzydkich i otyłych Polek,bo dla nich są tylko ci śmierdzący i pijący Polacy:( Chyba że pozostają wam damscy bokserzy,czyli araby:D dla nich to czym grubsza i brzydsza to tym lepsza:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy gdzie sie czlowiek obraca. Menelstwa jest niestety duuuzo. Ale na takiego to normalna dziewczyna nawet nie spojrzy katem oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszyscy jednak Polacy sa takimi dupkami jak opisuje IwonaKbh ... Niektórzy sa bardziej inteligentni. Mieszkam za granica i niedaleko mnie jest kemping gdzie mieszkaja Polacy i tam tylko libacje alkoholowe.... Polak na Polaka patzrec nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 251986
czy taka Polka może się podobać Pollakowi?: http://www.youtube.com/watch?v=TsdHDND165M http://www.youtube.com/watch?v=6J05wrzIFs8&feature=related Ona wygląda na 40 lat a nie na 26.Czy jakikolwiek Polak chciał by takie coś?Myślę że nie,dlatego dziękuję bogu że ja jestem atrakcyjna i nie muszę być musłunmanką,ubierać takie szmaty i poniżać się przed arabem.Lubię jak przystojni Polacy mnie podrywają.Robią to w inetligęntny sposób a nie jak araby,czyli w prostacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 251986
Ja żyję w Polsce Tuska, a wy w Polsce pisssss... (sama nazwa mówi za siebie) dlatego ja nie rozumiem waszych problemów, ja żyję wśród młodych, prężnych a nie dziadów, i tyle chciałam powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszyscy jednak Polacy sa takimi dupkami jak opisuje IwonaKbh ... Niektórzy sa bardziej inteligentni. Mieszkam za granica i niedaleko mnie jest kemping gdzie mieszkaja Polacy i tam tylko libacje alkoholowe.... Polak na Polaka patzrec nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh dobrze, ze tu nie ma zadnych campingow :( bo to jeszcze wiekszy wstyd bylby :( Kasia - fajnie, ze swoje fotki wrzucilas :) lubie wiedziec z kim pisze... milo mi Cie poznac :) a tak na marginesie... moi drodzy forumowicze... dobrze o tym wiecie, ze jestescie cienitcy pod kazdym wzgledem (pisze o meskiej czesci) i wasze proby udowodnienia, ze jest inaczej... sa poprostu zalosne :( chyba tylko bardziej zalosni jestescie wy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×