Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość madzia mazowsze
to juz koniec przelewuw na luty z tego co sie dowiedziałam w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzylam na tamto wczesniejsze forum juz dziala i doplaty wplywaja nawet ostatnia z1.12 wiec jest jak na loteri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
iwonka ja pieke placki po imprezach juz pare lat i proponuje ci moj przepis,zawsze sie udaje tylko pamietaj zawsze maki przesiej przez sitko i delikatnie wymieszaj 6jaj 6 lyzek cukru 3 lyzki maki 3 lyzki kartoflanki no i proszek na pewno ci wyjdzie i bedzie puszek a ja te dzis ma dzien dziecka bo mam tatusia swojego na 3 dni ale mi dzis dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja301
powiedziała mi pani z biura powiatowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedker łodzkie
Witam Czytam to Wasze forum i sam nie wiem co myśleć moja mama ma 8 ha razem z lasami decyzja z początku grudnia, konto sprawdzam co dziennie i ch... na nim jest. Co do tych stypendiów to nie wiem ja w gimnazjum nic nie dostawałem w technikum zresztą też, jak oni to przeliczyli to z tego hektara przeliczeniowego to ja niby mam w ch.. kasy:P Wkurwaiać mnie to wszystko zaczyna, w tamtym roku patrzyłem w historii na banku dopłaty były na początku grudnia( 2 tygodnie od dostania decyzji) a teraz 2 miechy i gówno jest. W Warszawie żadnych telefonów nie odbierają, jak się zaraz wnerwię to wyślę im ze 1000 maili a nie usuwają. ONW w ciągu tygodnia dostaliśmy, a tą kasą sobie dziady obracają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Tak naprawde to nie wiem do ok 10 nie było pózniej musiałem jechać do płocka wróciłem 15 30 to już za póżno , a na dodatek swiatła prawie cały czas nie było więc w banku też by nie sprawdzili gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
kaja nie sluchaj ich oni tak gadaja bo juz maja nas dosyc ale my nie jestesmy gapami futrowani i swoje wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Łódzkie
Witam możecie podać adres tego fora na którym tak dają:) są jacyś szczęśliwcy z Łódzkiego pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Hej dziobaski!Malwina,nigdzie na forach nie dają,w centrali dają dziś w szyję,oby kur...a nie za nasze dopłaty.Gabi,bużka-ale ty szczęściara.Ja dnia dziecka nie mam,dzieci wyrosły,same sobą się zajmują,za to w dzień babci stary mi zrobił święto,ale cham,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
no wiesz?ja bym sie obrazila!no ale iwona 3 dni szybko zleca i nastanie znowu szara zeczywistosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to jesteście jacyś dziwni najpierw się pytacie człowiek grzecznie odpowie a później jakieś dziwne docinki ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wal i duś
Jak myślicie do czerwca to rząd się wyrobi bo myślę , że jak będą w takim tempie wypłacać to ciężko im będzie , ja już trochę się pocieszm krówki odpuszczają będzie lepsza kasiorka i przestane wyglądać na te moje zabierane przez cały rok pieniądze , no chyba że im też się krowy wycilą , co może nie prawda że zabrane wchodząc do unii saletra kosztowała tona 300 zł z jakimś dużym hakiem podatek na usługi ,remonty ,maszyny ciągniki i urządzenia był zerowy środki chemiczne ile kosztowały , a ile kosztują,,,,, ecetera , ecetera , więc co nie zbierają nasze pieniądze , aby raz w roku nam je wypłacić .Interweniować na nasze ceny to potafią przypomijcie sobie sytuacje z mlekiem czy cielętami gdzie cena dochodzła blisko 20 zł za kilogram to rząd potrafił cenę zablokować bo to tak nie może byc no i chlapneła do 10-12 zł a przecież to nie oni nam płacili tylko niemcy ,włosi i inni , ale w drugą strone to już nic importu na mięso , przetwory mleczne to już nic nie mogą zrobić i nie mogą zablokować raczej nie chcą , a w rządzie jest partia chłopska i powinna o nasze interesy dbać .No ale partia obrotowych to potrafi dbać tylko o siebie i swoich kolesi , dobrzy to jesteśmy tylko przed wyborami bo podobno w ich miemaniu polski chłop to głupi sprzeda się za PENTO WÓDKI I KIELISZEK KIEŁBASY zobaczmy przy wyborach a w sondażach PO traci , a obrotowi na mój głos niech nie liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina wejdz ARiMR-dotacje fundusze itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
Witajcie, ja dzwoniłam kilka razy do centrali, dwa tygodnie temu Pani powiedziała ,że moja decyzja jest zatwierdzona do wypłaty w lutym, na poczatku lutego , wczoraj dodzwoniłam się ponownie i mi powiedziała, że termin realizcji jest juz wpisany - na 7 luty, 8 powinny byc na koncie, pożyjemy zobaczymy.....wkur....a mnie juz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glidia świętokrzyskie
u nas były dwa przelewy w tym tygodniu w banku dec 1 12 0000000000000 i co dalej ? gratuluję szczęśliwcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Ja cierpliwie czekam na decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro sprzedaję resztę żyta ok15 ton......ale co dalej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
PSL powinno dostać czerwoną kartkę , może chłopcy przemyślą skąd się wywodzą i kogo powinni reprezentować.Cztery lata bez ławy sejmowej pomoże im realnie spojrzeć na problemy wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram..czekam tylko do wyborów........ja i inni się im kur..a odwdzięczę...........dziadostwo..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia mazowsze
suchajcie wszyscy golaski właśnie dostałam sms WPŁYNEŁY MI DOPŁATY już nie jestem goła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fainie...chociaż niektórym się szczęści.......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryś
no to madzia bedzie bal.wypij za nas ale nie za duzo bo jutro przez nas bedziesz miala potworny bol glowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia jadę niedługo w tamtym kierunku ........to wpadne na kawkę...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa podaj kakretnie nr na ktory dzwonilas bo mam cos 5 szt i huj koncowki od 00-04 i 43,44 ale tam nie ma nikogo w domu wszyscy wyszli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Madzia,mordo ty moja-wal do teściowy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa - Mazowsze
Ja dzwoniłam pod te zwykłe numery , teraz troche mniej ludzi dzwoni i nie jest ciągle zajety, najlepiej pod ten 22 595 03 03 i tam Pani przełącza. A dzwoniłam kilka razy , na bieżaąco mnie informowano i zgadza sie co mówili, jak na razie . Zobacze czy we wtorek będę miała forse...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona dolnośląskie
Paweł-PSL realnie patrzy......jak kasę zaje...ać rolnikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas myślę o Leperze,ale gorzej z jego otoczeniem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecho
witam wszystkich tez jestem golasem decyzja 8 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×