Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Aldona na grzańca i zraziki zawsze!Starego zaprowiantuje i jestem gotowa-haha-ale ci się trafiło,znakiem tego,że coś tam po trochu kapia,no i właśnie tak mi mówił mój kurewnik powiatówki,że coś tam skapuje,ale jak nie dostanę to nie uwierzę.Aldona-duże masz gospodarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rus,Niemiec i Polak trafili do wioski kanibali.Po naradzie wodz mowi; Ten ,ktory zaoferuje mi najwiecej pieniedzy ,zostanie uwolniony. Rus krzyczy - milion rubli.Po chwili zastanowienia wodz wskazuje na kociol z goraca woda.Niemiec drze sie - miliard euro.Znow wodz wskazuje na kociol.Podchodzi do Polaka ; no a ty ile mi zaproponujesz? Polak; Widzisz wodzu to drzewo? Tak, widze odpowiada wodz.No to tyle pieniedzy jak do tego drzewa i jeszcze w p..du.. Tyle samo zycze nam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
swojego mamy 16 i tyle samo dzierżawy ,głównie łąki bo krowy trzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi,skrec po drodze do mnie.Pomozesz mi wziac wiecej antydepresowki i profilaktycznie wezmiemy antygrypine.jak impra to impra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogula łódzkie
hej ludziska w niedzielę było zero na koncie a dziś jest kasa nie wiem kiedy wpłyneły ale radość wielka dec 8.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, doradz mi .Pepkowke tez brac? U Aldony oblejemy tego cielaka. niech chlop sie wyspi.Czy walimy do Czarnego,musze wiedziec bo polece kany dopozyczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,ja mam antydepresówkę!Ma takiego kopa,że uuuuu!Mam decyzję,no wreszcie przynieśli skunksy,tyle namotania,a oni kur...a u siebie wsio trzymali,teraz to nie popuszczę na drugi rok,będę gnębić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO PEWNIE,ZE IM WIECEJ TYM LEPIEJ! WIECZOREM SIE ODEZWE,PAPA!!!!!!!!! :) ZAPRASZAM WSZYSTKICH...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik arimr
czyta to forum codziennie i widze ze zeszlo na psy, same pustaki tylko tu zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi mężczyzna do lekarza i mówi: - Panie doktorze chciał bym oddać nasienie. - Dobrze proszę przyjść jutro. I lekarz daje mu słoiczek. Na drugi dzień przychodzi ten sam mężczyzna: -Panie doktorze próbowałem prawą ręką i lewą ręką. Poprosiłem żonę próbowała lewą ręką i prawą ręką i między nogami i pod pachą i nic. Nawet poprosiliśmy naszą sąsiadkę Halinę o pomoc próbowała lewą ręką i prawą ręką i ustami i za cholerę nie mogliśmy odkręcić tego słoika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
witam was . gratuluje Iwonko w koncu sie doczekałas co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iwona to pierwszy krok juz za toba!jutro bedziesz miala kasiore! ale powodow do picia!kasiora,cieleta u mnie ma sie na prosiaczki!oj bedzie sie dzialo! czy ktos preferuje winogronowke?jak by co za pazuche zlapie zeby bylo dla urozmaicenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki dziewczyny.Winogronówka może być,aby nie jarzębiak,po tym cholerstwie trzy dni rzygałam.Oj Beti i Gabi jaka ja bym skowronek była jakby przyszła kasiorka jutro.Stary powiedział,że decyzja to pikuś,ale kasę to za te moje pyszczenie możem i w tym czerwcu dostać.Nie piskaj stary-gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Hej dziewczyny ja mam cytrynówke pycha,Iwona gratulacje kasa też pewnie niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
hej kobietki czy wy naprawde takie trunkowe jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
jak tak czytam te wasze wypowiedzi to nie mam wątpliwość ze tak jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadi,to nie grzech,jak tak se pomarzem.Ale ja na ten przykład abstynentką nie jestem,lubię małe co nie co,lecz bez przesady.Jak to moja babcia mówiła....maleńkiego dla kurażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
ale niech nikt nie odbiera mojej wypowiedzi złośliwie bo ja mówie to z sympatią i z ciekawością wpadam na te strony ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
kurcze ze światłem warjują całe popołudnie ledwo krowy wydoiłam dwa razy pstrykali no może teraz dadzą spokój -no gdzie wy jesteście ludziska jakby co ze światłem to zapas świeczek jest także stół oświetlimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
iwona jak sie upewnisz to daj znać hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadi
aldona czym doisz krowy jak jest brak światła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×