Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość aldona wielkopolska
Gabi twój maluszek jest jedynakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aldona wlasnie tak!!!!!!!!!!!!!! i tak chyba zostanie!!!!!!!!!!!!!!1nie moge utrzymac ciazy!!!!11111111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
przepraszam ,teraz rozumiem skąt ten strach o malca ,ale uwierz dzieci szybko się odnajdują w nowym świecie ,ja mam piątke troje już pełnoletnich córka wyjechała do poznania pracuje i się uczy przyjeżdża raz na miesiąc ale jak nie dzwoni ze dwa dni to się zamartwiam reszte mam w domu ale wiem że kiedyś też pojdą i boję się tego -eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie boje sie nawet o jego katar. a w zeszlym roku w kwietniu mial usuwaneko huza na klatce piersiowej!plakalam caly miesiac. na szczescie tylko zwykly torbiel bez zmian!!!chucham i dmucham na niego bo jest najwiekszym skarbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
pamiętam jak mój starszy syn miał wycinane migdałki w wieku 5 lat wtedy bardzo się bałam ale twojego strachu nie jestem w stanie i nie chce sobie nawet wyobrazić ,twój synek ma wspaniałą ,kochającą i silną mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldona silny to jest moj maz on go zanosil na wbicie welflonow i na uspienie na sale operacyjna. ja plakalam jak dziecko pod drzwiami.jestem slaba bardzo i sama sie tej slabosci boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
żadna normalna matka nie może ze spokojem patrzeć jak jej dziecko cierpi ,ja płakałam przy szczepieniu moich dzieci , a nie należe do tych co się szybko rozklejają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona wielkopolska
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek mówi do tatusia: - Tatusiu, zrób żeby słoniki biegały. - Syneczku, słoniki są zmęczone. - Tatusiu błagam, zrób żeby słoniki biegały. - Synku, słoniki są naprawdę bardzo zmęczone. Cały dzień biegały na Twoją prośbę. - Tatusiu proszę! Ostatni raz... - No dobrze, ale to już ostatni raz bo słoniki padną! Kooompaniaaaaaa! Maski włóż!!! Trzy okrążenia dookoła poligonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Witam Wszystkich,wczoraj na baletach w Poznaniu byłam.Dziś od rana cyrk piec szlag trafił do końca,zimno jak cholera>wymiana na nowy potrwa pewnie cały dzień.brrrr 2 wyjścia mam albo do sąsiadki się ulotnić albo pod pierzynke.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,a mnie dzień zaczął się w miarę dobrze,słoneczko świeci,mrozu tylko -4,a przywieżli nową kanapę na wymianę po wielkiej kłótni z panem z działu reklamacji,a Tobie Syla współczuję w taki ziąb bez pieca,ale lepiej idż do siąsiadki to może się czymś mocniejszym rozgrzejecie,życzę szybko ciepełka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita wszystkich sylwia to pech porazka,wiem co to znaczy.szoruj do sasiadki moze cos skapnie!! dzis robie to cudo bananowe zapraszam wieczorem na wyzere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Golaski!!!!-Syberiada!!!!Kur...a zimno jak cholera.Na koncie pustki,no jak zwykle.Hanka!-jesteś WIELKA!Staremu czytam te kawały i wyję w głos,on gada że nie rozumie,to masz se sam poczytaj,mówię-taki poważny a sam się usmarkał ze śmiechu.A dziewczyny rozpisały się wieczorkiem o dzieciakach,pewnie że matka przeżywa jak żaba okres wszystko co tyczy się jej dziecka.Ale powiem,mam też już wnusia i byłam przy cesarce córki,pierwsza go zobaczyłam,wzięłam na ręce,na dodatek skalpelem ciachnęli mu tyłeczek,zaraz go zszywali na żywca,bo takim szkrabkom nie podaje się jeszcze znieczulenia,ja co obstrzelana z różnymi ekstremalnymi wypadkami(w tym pracowałam wiele lat)myślałam że korknę,kolegę który łatał tą rankę mojego skarbka mało nie pobiłam.Ma już pięć lat skończone,a tak go kocham,że czasami myślę,że bardziej niż swoje dzieci.Nawet wzięłam rok bezpłatnego,żeby pomóc go wychować,czego nie mogłam zrobić mając swoje dzieci jak były małe,trzeba było po prostu wracać do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Iwona kiedy mnie po wczorajszym jeszcze trzyma haha,Hanka u mnie dwie kukuły wydały o której wróciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Właśnie eske dostałam od sąsiadki,lece i ....cytrynówe biore a pird...ić raz się żyje na tym bidnym padole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko przed wyjściem uśpij swoje kukuły,bo znowu wydadzą o ktorej wrócisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechodnia zaczepia trzech oprychów uzbrojonych w noże. Żądają pieniędzy. Napadnięty, nie tracąc głowy, mówi: - Lepiej uważajcie, znam judo, karate, kung fu... Gdy napastnicy zniknęli w ciemnościach, dodaje: ...i jeszcze parę innych japońskich słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie iwona mialas co przezywac!!!wspolczuje!!!! wlasnie upindolilam biszkopt i odczekam troche i dalej na wieczor bedzie gotow!!! dobrze za ja nie mam zegara z kukulka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Do zegarmistrza prychodzi klijent z reklamacjąproszę pana on teraz tyka , przeciesz o to chodzi , niezupełnie ,jak go pryniosłem to był barometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
mowi mąż do żony idz po piwo, kochanie morze jakieś magiczne słowo, czary mary wypierda..j po browary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zegar z kukułą,ale jest taki stary,albo ta kukuła już emerytka,nie kuka,albo wiecznie na kacu i jej się nie chce.Dziś na obiad schabowe,bo piątek,jeszcze przyjdzie czas na post,a że piątek nie wyjątek,tak więc Gabi napocznę te skrzynkę porterka,a że stary też zapomniał o naszej rocznicy(ja też,ale on nie wie)to zrobię dziś show może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijany facet po piątym piwie wychodzi do toalety. Jakieś 2 minuty po tym knajpą wstrząsa mrożący krew w żyłach krzyk dobywający się z kibelka. Za jakieś pieć minut znowu. W końcu barman nie wytrzymał i idzie sprawdzić, patrzy, siedzi tam ten facet, więc pyta go: - Czemu się pan tak drze? A facet: - Panie, usiadłem na kibelku, zrobiłem, co trzeba, spuszczam wodę... i jak mnie coś nie ściśnie za jaja! Za chwilę znowu - ciagnę tę wajchę - i jak mnie nie ściśnie! - Bo to nie kibel, idioto, tylko wiadro od mopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że w domu nie ma nikogo,bo tak się uśmiałam z tego kawału.pewnie myśleliby,że matka oszalała śmieje się do kompa....ale lecę robić coś jeść,bo zaraz wszyscy wrócą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×