Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość maja lubelskie
był rok 2010 kat pyta skazanego jakie masz ostatnie życzenie .Napić się wina ,a jaki rocznik 2050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
przychodzi baba do lekarza panie doktorzenie mam włosów na pi..e, doktor oglądai mowi ile razy pani dziennie To robi Noooooo5 6 razy .Proszę panina autostradzie też trawa nie rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie mężczyzna autobusem. Za nim stanął inny mężczyzna i szepcze mu do ucha: - Ti, ti, rogaczu... Po powrocie do domu wyjaśnia incydent z żoną. - To na pewno jakiś głupi żart, nie zwracaj na to uwagi - odpowiada żona. Następnego dnia w autobusie mężczyzna słyszy znajomy szept: - Rogacz, rogacz, i w dodatku skarżypyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga s(as)
przychodzi jasio do apteki: -poproszę coś przeciwbólowego! -a co cię boli?-pyta sprzedawca -narazie nic,ale tata na wywiadówkę pojechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga s(as)
idzie pijak szosą.spotyka kobietę: -ile mam gózów na głowie-pyta kobiety. -trzy -a,to jeszcze dwie lampy i bedę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga s(as)
co robi źle zainstalowane ksero? -ksero kopie! siedzi chłop w przychodni i głośno beczy.podchodzi do niego drógi -czemu pan tak beczy? -a wie pan,pryszedłem tu oddać krew do analizy,a przez pomyłkę obcieli mi palec!po chwili ten co zagadnął zaczyna beczyć trzy razy głośniej -a pan czemu beczy? -a wie pan ja tu przyszedłem oddać mocz do analizy... wiecie co było dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga s(as)
chłopu obcieły noge.chciały mu przyszyć drógą.jedną miały czarną-nie chciał.drógą miały od kobity.to niech bedzie babska,byle biała-powiedział.za tydzień idzie do kontroli -no i jak ta noga-pyta lekarz. -no dobrze...jak sie wstanie to sie idzie...najgorzej to przy sikaniu... -a to czego? -a no bo ta noga stoi,a ta kucać chce polak,niemiec i rusek lecą samolotem.ruskowi zachciało się srać poszet do pilota: -panie pilocie,gdzie tu jest łazienka? -tu nie ma łazienki,wystaw dupe przez okno.wystawił dupe przez okno,a na dole ksiądz odprawiał msze -panie boże ześlij nam dar!spadło gówno księdzu na łeb -co chcesz za ten dar?! -papiru,papiru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i chłopaki!-to,że ja mam dziś show,ale po 22:00,a wy co?Plebania i Klan?no nie!No chodżta pogadać!Mąż sąsiadki dziś gada do mojego starego,co jego stara nie pije(bo nie pije) i nie pali,alem się uśmiała w duchu,ja żem ją palić nauczyła,a tak kotłuje jak mój komin kiedy śmieci naładuję do pieca(pies z ekologią),ale on o tym nie wie.No spróbujcie se wyobrazić kobitkę 70 i parę jak uczy się fajczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka!-obejrzeła ja sobie te tuby z you,ale powiem ci co nie miara jako reklama se teno ch**j doł to ja nie mogu!!!!Pies moj by nie chciał tego mięsiwa zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Oj Iwonka ty diabełku haha,u mnie wraca ciepełko i kac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale macie mysli w glowkach! kawaly boskie ale sie usmialam!!! iwona kurde ta skrzynka piwka tak mnie kreci!!!!!a skad ty cholero masz az tyle browarow?!???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi!-ja dolny śląsk-to blisko,piwko koles mi przywozi za sianko....czech...a jaki...uuuuuu-fajowy,ale,co,w wieku nie takim......ale ,jego wujek,jak mówi no prawie w moim,a mój stary tylko pyrcy-ja ci zara pokaże co wyglado chlop z gospodarki-ja mu na to-tosz ty obisztrausie najlepi wygldasz przez okno-nie,żarty-stary mój jest super,przynajmniej dziś-obacem utro!Kur...a1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
hejka ;) dostałam dzisiaj przelew z rolnosrodowiskowych ;) zawsze to cos . zycze spokojnej nocy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty iwona mialas cos dla nas cholero zostawic a po literkach widze zes sama wszystko wypila!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
dawac kobitki na pomorze na imprezke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam dziś przy sobocie to by się przydała jakaś impreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga s(as)
witam.u nas mały co brat przywiózł już rozrabia w chodziku,normalnie wszystkim się interesuje.u nas krowy wczoraj dwie się ocieliły i to jeszcze jednego dnia zapłodniane.tylko ta różnica,że jedna w nocy,sama,a druga w dzień i ciągneliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Iwonka chyba wczoraj imprezowałaś z tym Czechem na sianku skoro dzisiaj cię wszystko boli oj chyba się działo aż ci zazdrorzczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Iwonka chyba wczoraj imprezowałaś z tym Czechem na sianku skoro dzisiaj cię wszystko boli oj chyba się działo aż ci zazdrorzczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Sory za najpierw wyskoczył mi jakiś błąd a teraz patrze dwa wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Rodzice Jasia uprawiali sex w pozycji pieska Nagle w drzwiach stanął Jasio . Kurde muszę wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji pomyślał tatko .A ty niedobra Ty... ryknął tatko i zaczął walić mamci klapsy w pupę .Nie będziesz już Jasia więcej bila A masz .A Jasio krzyczy ,Super tatko super ,Wyruchaj jeszcze kota żeby mnie nie drapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga s(as)
miała matka trzech synów.jednego wysłała do sklepu. -tylko nie idź przez cmentarz,bo wyskoczy duch.-powiedziała mu przed wyjściem.on jednak poszedł przez cmentarz i wyskoczył duch -jak mnie nie pocałujesz w dupe to bedziesz mówił "to my,to my" -nie pocałował go w dupe.idzie do sklepu.kasjerka się pyta -co chciałeś -to my to my dała mu nic i kazała iść na ławkę,żeby se przypomniał co miał kupić.poszedł drugi syn też przez cmentarz i też wyskoczył duch. -jak mnie nie pocałujesz w dupe będiesz mówił aby łyżką "patelnią w łeb".nie pocałował idzie do sklepu -co chciałeś -łyżką patelnią w łeb.dała mu łyżką patelnią w łeb i odesłała na ławkę. poszedł trzeci syn też przez cmentarz i też wyskorzył duch -jak mnie nie pocałujesz w dupe to będziesz mówił aby"sto lat sto lat" nie pocałował i poszedł do sklepu -co chciałeś -sto lat sto lat.zaśpiewała mu sto lat i odesłała na ławkę.za chwilę przychodzi policjant. -wiecie,że zabito księdza -to my to my-mówi pierwszy -czym go zabiliście -łyżką patelnią w łeb-mówi drógi -ile za to dastaniecie -sto lat sto lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotelowy do recepcjonistki: - Zasłałem dzisiaj łóżko!!! - Och, bardzo dziekuje, że się pan trudził... - Dłobiazg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×