Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Życzę zdrowych pogodnych radosnych Świąt w gronie rodziny i oby następny dla rolników był łaskawszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Maju Nawzajem Najlepsze Życzenia Bożo Narodzeniowe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale tu cisza!! gdzie wszyscy?? moze doplaty dostaliscie i na wyprzedaze wszyscy szturmem wyruszyliscie?? u mnie kasy brak:( pozdrawiamw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Kochani cisza jak makiem zasiał hahahahahaha ja sobie sama w tym roku prezent zrobiłam pod choinkę mamy możliwość mieszkanie wykupić w Warszawie za 10 % wartości rynkowej szkoda stracić taką okazję tam gdzie ja mieszkałam z moimi rodzicami a po drugie wyszły mi środki do pani zmywającej i zamówiłam z netu oryginalne z Niemiec w konkurencyjnej cenie i świetny zakup lepiej domywa niż nasze w Polsce kupione no i wagę do ważenia do 40 kg bo mój stary chce się bawić w wędlinę robić na sprzedaż cieszą że żywiec zaś w dół idzie to zaszalałam choć raz Kochane wróćcie ze świątecznych Karaibów :):):):)Buziam Was i do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach cisza taka bo pewnie każdy siedzi i sączy herbatkę zieloną po tych wszystkich obżarstwach u mnie też konto puste ale po Nowym Roku będzie lepiej:) Zorka a to żeś zaszalała ale co tam każdemu należy się odrobina szaleństwa ja planuję już od Nowego Roku szalec ha ha ha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walidus
Witam decyzja 26 11 nadal nie ma przelewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
te srodki wcale nie sa z niemiec tylko cofki z lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta z dolnośląskiego
Rolnośrodowiskowe: decyzja 7.12.2011r.-dzisiaj 28.12.2011r. dostałam pieniądze,Tak że już wszystkie 3 płatności dostałam,jak jeszcze nigdy tak szybko.W zeszłym roku do lutego czekałam.Mam niecałe 6 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Małgosia to są oryginalne Niemieckie zero Polskiej litery Finisch do zmywarki są z hurtowni z Bonn i Berlina mam znajomego co Robi w tej firmie i mi przywiózł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam co tu tak pusto chyba wszyscy już dostali kasę i szykują się na szampańską zabawę sylwestrową a ja nawet decyzji nie mam życzę wam dosiego 2012 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam decyzję tylko rolnośrodowiskową i kaski nie ma , sylwester w domu młodzież się bawi na wyjazdach to ktoś musi być w obejściu czuwać bo już raz nam oborę spalili. zaraz wejdę na konto i zerknę co tam się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierzemy 12 miesięcy, oczyszczamy je dokładnie z goryczy, chciwości, małostkowości i lęku. Po czym dzielimy każdy miesiąc na 30 lub 31 części tak, aby zapasu wystarczyło dokładnie na cały rok. Każdy dzień przyrządzamy osobno, z jednego kawałka pracy i dwóch kawałków pogody i humoru. Do tego dodajemy trzy duże łyżki nagromadzonego optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarenko ironii i odrobinę taktu. Następnie całą masę polewamy dokładnie dużą ilością miłości. Gotową potrawę przyozdabiamy bukietem uprzejmości i podajemy codziennie z radością i filiżanką dobrej, orzeźwiającej herbatki.Niech na co dzień, nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba. Do Siego Roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
SZCZESCIA ZDROWIA W NOWYM ROKU DUZO PIENIASZKOW JAK ROWNIERZ UDANEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Jestem kochani,całe Święta z bachami,komputer przejęli-no istny dom przemijającej młodości-ale wczoraj wszystko wyjechało,bo co będą na wsi Sylwka spędzać?No i dobrze bo tak mi już wszystko zrobili do góry nogami,że myślałam co by spokoju tyćkę łyknąć,to wezmę na ten czas do obory się wprowadzę-haha-nie ma tego złego.Kochani-kasy brak,jak u was wszystkich,nie będę biadolić co jeszcze brak,bo to dziś radować się trzeba,ruskie szampanskoje jest,najtańsze ale też dobre,księzycówka jest,żarło pozostało poświąteczne,petardy zakupione,oj będzie bal.Wszystkim wam życzę spełnienia marzeńtych zwykłych i niezwykłych,oby ten rok choć ciutke lepszy był od mijającego.Udanej zabawy,wystrzałowych szampanów i żeby przynajmniej ta noc była bezproblemowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Kochane i Kochani Życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku 2012 Oby Dla Was Był Lepszy Niż Miniony Szampańskiej Zabawy :):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
swieta sie skonczyly jedzonko sie konczy w lodowce coraz wiecej miejsca ciekawe co bedzwe z kasa dobrze ze rodzice maja emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Nowym Roku to fakt niedługo w lodówce będzie tylko światło jak jeszcze nie wyłączą za niezapłacony rachunek ale myślę że aż tak to nie będzie optymistka ze mnie chyba ale to dobrze bo myślę że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Witam Was Kochani!!!!!!!Prawda,że w lodówce już coraz więcej światła,oj prawda.Wiosna dziś nie do pojęcia,moje wyklute kurczaki wcale nie na karmie,tylko to co se wygrzebią,konie,krowy na pastwisku,mówią że jakaś w niemczech bydlęca zaraza panuje,tylko kurwa patrzeć,jak do nas przyniesie,ciekawe co za franca.Najgorsze to,że niewiadomo,kiedy ta cholerna zima będzie,oby nie przyszła w czerwcu-umarł w butach-bida i nędza.Kasy oczywista ni widu ni słychu,jutro wybieram się do powiatowej,spytać.Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
bydleca zaraza powinna przyjsc na urzedasow a nie na krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tam ! kasy ani widu ani słychu , kilka byków sprzedaliśmy bo żyć jakoś trzeba.Była dziś kolęda u nas plebana mamy super nie jest materialistą. u mnie też bydło po dworzu chodzi tylko do obory wejdą się napić i pojeść.Zima ma być podobno w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hejka uuuuuuuu straszą wichurami brrrrrrrrrrr .Trzymam za Wasze dopłaty kciuki :):*:*:) ehhh no cóż zwykła rzeczywistość .Jak zwykle obiecanki cacanki a głupiemu radość .Chociaż by się złotem rzucali na wybory nie pójdę więcej Pozdrawiam 3-cie się Kochane do sklikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia pomorskie
oj lecą sobie w kulki,czy ktoś w pomorskim dostał dopłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no wieje jak cholera!!! leca i to tak po bandzie ze szkoda slow!! my juz w domu ze soba nie gadamy bo szkoda slow!!!czlowiek ma takie nerwy ze lepiej milczec!!! mozna sie wykonczyc!! trzymajcie sie ciepolo i niech nikt nie daje sie witrowi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia jestem z pomorskiego i też nie mam kasy .decyzję mam tylko na rolnośrodowiskowe i nic. sąsiad ma z tego samego dnia i miał 30.12 kasę a na decyzję bezpośrednią to sobie pewnie poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×