Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Witam u mnie na poprzednim forum również jest napis ,,przekroczenie parametrów serwera". Czy ktoś już dziś dostał kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zablokowali tak robia co rok jak im sie nasze slowa prawdy nie podobaja!!! ale naszej kafeterii nam nie zblokuja!!!redakcja jest nam bardziej przychylna!! pozdrawiam nieobecnych!!! iwwoooooonnnna!!! gdzie ty!!! nie mow ze kase dostalas??? pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lubaszanka masz racje!! tez tu jestesmy wszyscy ci co jedziemy na tym samym wozku!!! a chociaz przez kable mozna powyzywac i ponarzekac bo juz na starego nie ma co sie drzec i dasac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Mam nadzieję że reszta też tu trafi bo kilkanaście razy padło hasło " kafeteria" . Ale z tym serwerem to pojechali równo i jak tu nie strajkować ! Już protestują lekarze, aptekarze, rybacy, celnicy i policjanci.Tylko patrzeć jak wyjdą wędkarze:), tylko my nadstawiamy policzek ze spuszczoną głową .Chyba najwyższy czas się przebudzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Kuj. pom.
hmm... ja tam dopłaty zainwestuję w pół litra i we wrotki ;).. jak na czterech bezpieczniej, to na ośmiu już super bezpiecznie... tylko nic nie płacą cholery zafajdane... już powoli zaczynam odrdzewiać widły i może jak z nimi wjadę do arimru to mi coś do sensu powiedzą. "Kafeteria" padło nie raz i ja tak tu trafiłem więc możliwe, że więcej też tu trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek Biłgoraj
Witam wszystkich farmerów i farmerki ;) Rolnik to ma zawsze pod górkę -nawet serwer nam zablokowali . W temacie dopłat -no cóż ,decyzja 16 -12 i kasy oczywiście nie ma ,ale mam nadzieję że do 20 Lutego zapłacą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Oj tam widły, u mnie są jeszcze dwa granaty w świątecznym ubraniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek Biłgoraj
Nasze forum już działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
działa ale na wpisy tego Karolka to już patrzeć nie mogę-Rolnik Idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa lodzkie
o jestescie tesknilam caly dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem i ja:) Chłop pojechał ,a ja czekam na DECYZJE !!!!! Nie mam żadnej,na tamtym forum ciągle bedą blokować jak to juz wcześniej bywało,dlatego załozyłam to i nigdy nam nie zablokowano tego na kaffe. Iwonka się zgubiła nam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Wiem Basiu i wielkie ukłony Ci za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubelszczyzna
ja mam decyzję z 25 11 i byłem o 15.30 i kasy brak chyba że doszło później a co do karolka to on ma swój świat i swoje kredki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Miło mi:) Karolkowi napisałam co o nim myslę. Ma oprócz duszy hooja i uszy ,a sadzi się jakby wszystkie rozumy zjadł. Wiecie u nas tak piżdzi że masakra normalnie:( Żeby tylko prądu nie wyłączyli bo bez ksiażki nie zasne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
U nas też dawało , a przez 3 min. to taki grad napierniczał że masakra! Dzwoniła przed chwilą moja córka z Chojnowa (Dolnośląskie) i mówiła że u nich burza z piorunami! A mój mąż dzisiaj woził myśliwych i przywiózł śliczne , dorodne Kurki....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też tak wieje. I na dodatek co dzień leje. Woda z rowów wylewa się na pola i tu widać jak pracuje nasza melioracja. 34 lata gospodarzę , składki płacę a raz miałam wyczyszczony 20 m odcinek rowu. Decyzję mam 30.11 kasy brak. Dziś dostałam decyzję rolnośrodowiskową. Może te pieniądze szybciej trafią na konto. Z tego co czytałam na tamtym forum to dziś płacili rolnośrodowiskowe z połowy grudnia i parę bezpośrednich. Mam nadzieję że jakoś dotrwamy do dopłat. Pozdrawiam wszystkich oczekujących. A ten Karol to pojeb do potęgi. Z zasady nie klnę ale jak widzę takich kretynów to przekleństwa same się cisną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Ba , pisał że zjeżdża z forum a jednak powrócił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wiało oj wiało dzisiaj całkiem ładnie jak dotychczas Karolek z tego co czytam ma chyba "swoją "giełdę i broni wstępu , nawet już się go czytać nie chce nic na koncie się nie zmieniło , na deser coś słodkiego Rafaello Składniki Przepis 3 paczki krakersów sezamowych (najlepiej Lajkonik) 30 dkg wiórków kokosowych 3 małe cukry wanilinowe 2 kostki margaryny (ja używam Kasi) 1,5 szklanki cukru 4 szklanki mleka 4 płaskie łyżki mąki pszennej 4 płaskie łyżki mąki ziemniaczanej 3 żółtka 4 łyżki płatków migdałowych wyjąć z lodówki margarynę 1 szklankę mleka, żółtka, cukier, cukry waniliowe, mąkę pszenną i ziemniaczaną zmiksować do rondelka wlać 3 szklanki mleka i wsypać 10 dkg wiórków kokosowych, zagotować, masę żółtkowo- mączną wlać do gotującego się mleka z wiórkami, zagotować aż powstanie coś na kształt budyniu, odstawić do wystygnięcia (nie studzić "na szybko" np w wodzie bo się rozwarstwi) margarynę o temperaturze pokojowej zmiksować, dodawać do niej po łyżce zimnej masy budyniowej i dalej miksować na puszystą masę, na koniec dodać 10 dkg wiórków kokosowych i znów zmiksować na prostokątnej blaszce (takiej jak do szarlotki) ułożyć warstwę krakersów na niej ułożyć warstewkę masy kokosowej, potem znów warstwę krakersów i masy kokosowej na zmianę z krakersami, układać tak, żeby górną (ostatnią)warstwę tworzyła masa. na koniec posypać pozostałymi wiórkami i płatkami migdałowymi wstawić do lodówki (najlepiej na całą noc) ciasto jest najlepsze na drugi dzień kiedy krakersy delikatnie nasiąkną mlekiem z masy budyniowej smacznego :o) PS "budyń" musi być zimny (nie może być nawet letni) żeby margaryna się nie roztapiała bo masa będzie wypływać z ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa lodzkie
dzis bede robic..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Kuj. pom.
Mam wrażenie, czytając to drugie forum, że coś chyba ruszyło z tymi dopłatami... oby nam wszystkim wypłacili jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem szczęściara. W piątek , 13 a ja dostałam kasę. !3 zawsze dla mnie była szczęśliwa a od dziś szczególnie. Lecę robić rafaello i zapraszam do mnie na imprezkę. Mam różne nalewki : najlepsza z pigwy. Zabalujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BożenaDolnośląskie
Witam moi kochani chcę was pocieszyć zaczeli placić dziś przyszła kasa a decyzja z 22 listopada myślę że jutro dostaną wszyscy pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halino szczesciaro!!! wpadamy tylko iwone trzeba szukac z butelczyna ksiezycowki!!! dla mnie prosze szklanke mleka!!!ale w czerwcu odbije sobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Witajcie! Ale się wkurzyłam !!! Wczoraj cały dzień mnie nie było więc nic nie pisałam .Dzisiaj wchodzę na to drugie forum by sprawdzić co mnie ominęło a tam ktoś jako lubuszanka sobie pisze . Co za dziadostwo! Teraz na tamtym forum będę się podpisywać Karol i wszyscy tak zróbmy przynajmniej Karol będzie obrażał Karola a nie konkretną osobę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Hej Basieńko gdzieś Ty się podziewała a i Iwonka teraz przepadła Wy tak na zmianę jak jedna się pokazała to druga przepadła hahaha co słychać u Was u mnie za kilka dni będę babkowała pisklaki się wyklują nie chce któraś koguta mam ze 40 sztuk na rosół za chwilkę gotowych u nas sprzedaję za 30 zł rozprawionego aaa wam coś powiem u nas na rynku kobietki jaja sprzedają na kilogramy no ale nie o tym chciałam Wam powiedzieć jest taki babsztyl co przynosi kurczaki nie rozprawione z flakami i nosi je po kilkanaście tygodni te same ze wszystkim aż sprzeda wiemy te co sprzedają jajka między innymi i ja i sra w parafię no ale cóż ona stoi sama a my zawsze jedna obok drugiej jakaś baba kupiła tego kuraka od niej to jak odeszła i powąchała go to wróciła i od różnych ją zwyzywała hahahahaha bezczelna Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zorka mąż przyjechał zza granicy to trza było chłopem sie zająć trochę;)Teraz niedawno znów pojechał więc czasu więcej.Śniegu u nas napadało że miejscami zaspy bo wieje ciągle.Jutro do koscioła możemy nie dotrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, mleko się znajdzie.Żeby nie było tak pięknie to jeszcze czekam na rolnośrodowiskowe ale na te to dopiero decyzję dostałam. U nas nie ma śladu zimy tylko wieje . Iwonkę chyba zasypało tam pod Śnieżką albo znowu z kręgosłupem coś jej dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×