Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Zorka222
o masz ehhhh u nas znajomy z żoną mieli na kręgosłup operację ale lekarz zabronił im pracować bo dyski im powypadały przewalone z kręgosłupem ale jak byłam u lekarza to podniosła mnie na duchu że 3/4 społeczeństwa cierpi na kręgosłup i ja też zaliczam się do nich mam takie bolesne 20 szt zastrzyków także Iwonka nie jest sama :):):):):):) dajcie spokój ze śniegiem o mnie ze 30 cm spadło do chlewu mus odgarniać od garażu też i od obory mój stary się śmieje że czarownicę ma wczoraj na mapę pogody na tvn spojrzałam no i tak jakoś powiedziałam niech u nas popada i za kilka chwil zaczęło u nas tak sypać że świata nie było widać uśmieli się domownicy że czarownicę mają hahahahaha życzę miłej Niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam ! oj śniegu napadało ale się poodpychaliśmy ciekawe na jak długo po ciągle pada i jest -1 .jutro to będzie zaprawa do kiszonki do obory żeby wjechać bo dzisiaj to było wszystko przygotowane na niedzielę.Rafaello czeka na konsumpcję w lodówce i dobra kawka i można siedzieć w domu. a w jakie cenie u was jajka bo ja sprzedaję z domu po 50 gr bo mam trochę kurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Haniu u nas jaja sprzedajemy po 80 gr a na kilo po 12-13 zł za kilo a na kilo i wchodzi 14-15 jajek ja mam z młodymi 200 szt kurek ale to i te koguty też i młode z września bo wcześniejsze co się wykluły to stary posprzedawał a w tym roku to powiedziałam mu że sprzedam go razem z młodymi jak mi sprzeda hahahah ja mam do 15 kilo jajek na tydzień nie zdążą znieść i już wpadają ludziska po jajka także na razie jajka są w cenie podejrzewam że cena spadnie przed świętami jaja były u nas po 17 zł za kilo teraz tak jak napisałam ale jesio trosiu to będą po 10 zł za kilo .A cyrk jest bo mój stary ma hopla na punkcie ozdobnych kur i ma kurkę co znosi zielone jajka i mamy zielononóżki to są jajka od obydwóch kur bez cholesterolu rozchwytują je jak ciepłe bułeczki i płacą po 4 zł za sztukę .U nas podział jest stary hoduje bydło pomagam u ale ja kury mam :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BożenaDolnośląskie
Zorka 222 z kąt jesteś bo bym kupiła takie jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BożenaDolnośląskie
Te po 4 zeta a może ktoś mieszka kolo Wroclawia i ma takie jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Bożenko jestem z Podlaskiego mieszkam w okolicach Siemiatycz będziemy w kontakcie :):):) a nie problem wysłać do nas też jajka ozdobne przysyłają z wrocławskiego i ostatnio z zakopca przyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
agus co to za glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czemu taka cisza czyżby wszyscy odśnieżali chodniki i podwórka wreszcie trochę ładniej na świecie Zorka strasznie drogie u was jajka, ja sprzedaję po 60gr i aż tak wielkiego popytu nie ma jak u ciebie a te zielone to muszą fajnie wyglądac dziewczyny kupowałyście kiedykolwiek ciuchy, buty lub cokolwiek na iButik.pl wczoraj trochę tam pomyszkowałam i powiem że niektóre rzeczy są godne uwagi pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Hej Wszystkim!!!!!Troszkę mnie nie było,ale już jestem.Zima w pełni,przykryło ten syf,błoto.Odgarniam śnieg od rana,bo przez noc z pół metra nasypało,ulepiłam już bałwana,jeszcze go ubiorę i niech stoi czeka na listonosza,bo ja już nerw nie mam.Aneta ja kupowałam parę rzeczy w Butiku,fajne są promocje,a w Jeleniej otworzyli taki sklep właśnie e-Butik,to sa takie właśnie rzeczy co sprzedają tez w necie,ponoć w większych miastach to sklepiki tej sieci napewno są,ale polecam bo ciuchy są fajne.Dziś na obiad biały barszcz z jajami od zielononóżek,bo mam takich sporo,ale jaja od nich u nas chodzą po 1zł,ale najlepiej mi schodzą te normalne po 60gr.Wpadajta na jadło i śliwowicę prościuteńko z Czarnogóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no iwona a ty co?? nie ladnie tak sie obijac!!!pieniachy juz dostalas??? u mnie oczywiscie pustoo!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Do dupy z tymi dopłatami , Kręcą w departamencie szumowiny jedne aż cholera człowieka bierze.Płacą ludziom z połowy grudnia a ja z listopada i kasy wciąż brak. Gabi czytałaś na tamtym forum wpis tej młodej co jej krosty na piździe wyskoczyły ? Sory za wyrażenie ale czasami człowiek nie wytrzymuje.Pozdrawiam już nie mal bezśnieżnych okolic Zielonej Góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kochani dzisiaj kasz na koncie z decyzji zrównoważonej i rolnośrodowiskowej z dnia 16.12. woj pomorskie. Jutro jadę do powiatówki dowiedzieć się co z decyzją obszarową bo nie mam . pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no czytalam te idiotke!!da debili na swiecie!!! u mnie oczywiscie konto 000 trafia mnie szlak i takie mam nerwy ze nie wiem jak ta moja dzidzia wytrzymuje!!! wczoraj sie troche buntowala az sie przestraszylam. ale ile czlowek moze wytrzymac i czekac za swoim!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny maja ludzie w głowach poprzestawiane a ten link otworzyłyście niby z harmonogramem wypłat pewnie nie ja jedna go otworzyłam a jak otworzyłam to od śmiechu nie mogłam sie utrzymac zdjęcie ogromniaste tylko to nie to forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Haniu gratulacje ja nie mam żadnej decyzji a jak to jest z tymi rolnośrodowiskowymi ja słyszałam że od ostatniej wypłaty nie morze przekroczyć 12 miesięcy Gabi nie stresuj tej swojej dzidzi p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Kuj. pom.
ja tylko z krótką informacją: dostałem pieniądze z bezpośrednich, dec. z 06.12.2011.. pozdrawiam Was wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę jutro jechać do powiatu listonosz przyniósł decyzję obszarową z datą 16,01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
ooo znalazła się zguba hahhaha wy tak na zmianę z Iwonką Basiu Haniu Serdecznie Gratuluję ale narobili Kochani wiecie że faktury na paliwo składamy do końca lutego .A kumpela jest sołtysem i mówiła że chcą zrobić żeby 3 razy do roku składać ale tak zrobić żeby mało ludzi wiedziało sama mi mówiła także jest zarąbiaszczo doją nas z każdej strony :):):):):):)Życzę miłego wieczorku Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
czy juz wszyscy dostali kase bo siedza cicho jak myszy w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam zaraz dostali to co przyszło z rolnośr, to poszło na nawóz i dalej czekamy na wypłatę obszarowych. po ile u was olej napędowy bo wczoraj u nas był po 5,77.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
decyzja 1 12 2011 kasa dzisiaj olej napedowy unas okolo 6 zl ukrainski tanszy podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Nie no, to czekanie to się chyba nigdy nie skończy! Wczoraj sprzedałam pług to przynajmniej przez chwilę odetchnę ale na jak długo? Mam jeszcze mulczer w zanadrzu a ogłoszenie już poszło....Ropa u nas po 5.75 więc zatankowałam auto do pełna coby jeszcze faktury na ten miesiąc załapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas olej napędowy po 5,79. Mam nadzieję że jak zamówię większą ilość to dadzą trochę upustu. Po niedzieli zamawiam żeby jeszcze mieć fakturę do rozliczenia na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Witojcie!!!!Plucha po kolana-ja pierdziu!-w piwnicy bagienko-jak zwykle.Sakwa pusta,aż mrozi,no i dziś dodzwoniłam się do województwa,powiedziano,że 90 tys rolników miało kontrolę,i że dopiero to weryfikują,ja jej na to że miałam już wsio zatwierdzone,tylko na kase czekać,a przez te ich głupoty,fotograficzne mierzenie gruntów,gdzie w miejscu lasu,kurwa zrobili mi pole z owsem-pytam jej kurwa kto ten burdel sprząta,bo jak tam wpadnę to wypierdolę wsio!!!!!No słuchajta powiatowa gada co tylko decyzja z Wrocławia przyjdzie,zaraz ślą na stolicę,ja te kurewskie pismo od tej debilnej firmy pomiarowej dostałam bodajże w pażdzierniku chyba albo w listopadzie,już mi ludzie z powiatowej wyliczyli że mniej więcej jest ok,a tu kurwa pieprzą co innego,o kant dupy te kurewską unię,i chwała ci Najwyższy,że to się rozjebie.Wpadajta na śliwowicę,bo na to wszystko to się dziś zaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska 123
kase przelali 19 ale co z tego jak tak szybko sie rozeszla i teraz trzeba czekac az do drugiego roku szybciej poszla jak przyszla he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Wczoraj dodzwoniłam się do W-wy ale pani "nie mogła"(czytaj nie chciała) udzielić mi takiej informacji i odesłała mnie do regionalki .Zgodnie z jej wskazówkami udałam się do stolicy FALUBAZU i pani z mojego oddziału agencji przedzwoniła do Warszawki i przekazała mi że kaska w poniedziałek ok.14.00 na koncie! Także oby do poniedziałku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuj9jh9h9
lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubuszanka kasia
Ludzie coś się ruszyło! Wielkopolska wychodzi strajkować przeciwko cenom paliwa 28.01 .Szczegółowe informacje na naszym starym forum Z całym opisem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia wielkopolska
witam proszę o namiar na stare forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×