Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

o witam trochę mnie nie było bo po euro wyjechałam na krótki urlop żeby zregenerować się przed żniwami Wichura była też i u nas 20-letnia wierzba przewróciła się na budynek gospodarczy ale na szczęście nikt nie ucierpiał Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam . dosłownie 2 km od nas przeszła trąba powietrzna szok , bardzo współczuję tym ludziom to prawie sąsiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej Ludziska Kochani jak w Waszych okolicach spokój i cisza .Haniu ale Twoje budynki nie doznały uszczerbku .Jak mi przykro tym wszystkim u których była trąba .:(:(:(:( Pozdrawiam 3-majcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie właśnie ogladam filmy z yt o tornadach jakie przeszły nad polską, skóra cierpnie jak się patrzy dzieki Bogu u nas takich nie było i mam nadzieje że nie będzie A ten polski rząd da 6tys zł i mysli że cały dorobek życia za tak śmieszne pieniądze ci ludzie odbudują PARANOJA szkoda że przez tą Wiejska taka trąba nie przejdzie Dziewczyny a u was jak tam? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba ubezpieczać mienie
:o a nie wyciągać ręce na datki od rządu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na szczęście u mnie nic się nie stało ale widzieliśmy jak trąba idzie to kiedyś tylko w filmach się widziało a co do firm ubezpieczeniowych to stwierdzają że uszkodzenia są nieznaczne a widzicie jak jest w telewizji u mnie jak doszczętnie kiedyś spaliła się obora to orzekli że przecież posadzka została tak więc się nie oszukujmy a wojewoda opiera się na szacunkach ubezpiczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaMazowsze
Witam po długiej nieobecnosci:) Psuło się po kolei ,jak nie komputer to modem ,to przez te burze zasięgu nie było. Otóż kobity: dzis kończę 40 lat!!!!!!!! Wypijta za moje zdrowie:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochani. no troche mnie nie bylo ale niestety moja 1,5 miesieczna coreczka nie daje mi chwili wytchnienia!! jest masakra niewiedzialam ze dziecko moze miec tyle sily i energi!!!ja padam na pysk a ona sie dalej drze!! u nas traba byla parenascie metrow od nas.dzielila nas tylko wisla i to chyba ona nie przepuscila!!ale pogoda ogolnie do dupy!! a teraz musze sobie wziac jakas pomoc bo w niedziele mam chrzest mojego rozwrzeszczanego dziecka a sama nie ogarne tego!!niestety na elane nie mam co liczyc!!jak zwykle od 6 lat!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
BASIU STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM ..................... Przyjmij najlepsze życzenia urodzinowe dużo szczęścia i słodyczy tego i owego Ci Marzena życzy czyli ja :):):*:*:*:*:*:*. Spóźnione ale serdeczne .ja za 4 miechy skończę 32 :):) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Gabi Kochana dawaj adres i Ci pomogę :):):* obskoczymy chrzest obie :):) no tak bywa wiem coś o tym ze nie można na innych liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Zapomniałam dodać a gdzie reszta naszej ferajny gdzie Iwonka się zgubiła chyba na piechotę wraca z Euro :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ta twoja"rozdarta" córcia to konkurencja dla elany trzymaj się kochana dasz radę wiem coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Gabi to na zaś Sto Lat Wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń dużo zdrówka i słodyczy tego ci Marzena życzy :):* Kochane hej odbiło mi kuopilam sobie do ogrodu gęsi garbonose :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanko :kupujecie w necie cebulki roślinek różnych jeśli tak to gdzie zachorowałam na lilie wszelakie ale nie wiem gdzie są tanie i dobrej jakości Pomóżcie:) Gabi może po chrzcie twoja "rozdarta" córcia troszkę sie wyciszy i da Ci chwilę wytchnienia;) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Anetko Hejka u mnie na wiosnę są na bazarze wszelakie lilie jakie tylko chcesz jeżeli dobrze pamiętam to cebulka kosztuje ok 1 zł pewno i będą pod jesień :):):):):):):):):):):):):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zorka za pomoc pewnie się wstrzymam i poczekam a ja znalazłam takie po ok 3 zł i myślałam że to prawie darmo ale pewnie zależy też od odmiany.Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Kochani Hejka no i zaczyna się my dziś zaczynamy żniwowanie na dzień dobry pszenżyto i żyto suche jak papier a za 1,5 tyg mieszanka oby pogoda dopisała ŻYCZĘ UDANEGO ZBIORU OBYŚCIE BEZ ŻADNYCH PRZESZKÓD ZABRALI DO STODÓŁ SWOJE PLONY Z PÓL ORAZ ŻEBY WAM POGODA DOPISAŁA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam , rzepak skoszony rewelki nie było z 35h przezimowało 3,5 ha reszta zaorana na wiosnę z resztą czekamy może dzisiaj coś siekniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich nieobecnych i zapracowanych,czy dziewczyny szykujecie się już na dożynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani. nie mam czasu nawet dla siebie!!mala jest strasznie rozdarta i musi byc caly czas nianczona!! u nas juz tez zniwa w toku!!jeczmien sypal calkiem calkiem!!a dzis mlocilismy mieszanke i jest rewelacja 8 z h. zostala przesiewana pszenica jara. szykujemy sie na srode ale tu juz nie bedzie takiej rewelacji!! pozdrawiam i zycze szczesliwego ukonczenia zniw!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Dziewczyny Hejka u nas dożynki będą jak pogoda dopisze na razie pada zostało pszenżyto z żytem i kawałek mieszanki . Wiecie co gotowałam barszcz czerwony i z ogrodu okaz zabrałam ważył burak 1 kg 36 dag , a cebulę mam taką że 2 cebule i 1 kilo ważą z nadwyżką hehhehehehe a jeszcze są i większe . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o Zorka to ty jakieś mutanty w ogródku masz no u mnie to buraczki całkiem fajne , ogórków utrzęsienie już nie chce mi się zaprawiać a cebula to malutka , żniwa na połmetku takie z doskoku trochę pogody to w pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ale paskudna ta pogoda ostatnio:( Zorka ty chyba jakieś sterydy wstrzykiwałaś w te swoje warzywka. u nas już po żniwach teraz sezon malinowy w pełni no i niedługo rok szkolny:książki zeszyty aż głowa mała. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH PO DŁUGIEJ NIEOBECNOŚCI:) OSTATNIO SĄSIAD MI MÓWIŁ,ŻE PONOĆ DOPŁATY W TYM ROKU MAJA PRZYCHODZIC BEZ DECYZJI,ŻE ICH W OGÓLE MA NIE BYĆ I TRZEBA TYLKO KONTA SPRAWDZAĆ,WIECIE COŚ O TYM,BO JA PIERWSZY RAZ TAKI ABSURD SŁYSZAŁEM,POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej oooooooooo CZARNY ejo tak ja też to słyszałam że bez decyzji tylko konta sprawdzać :):):):) .Dziewczyny nic nie wstrzykiwałam jedynie chodziłam i raz w tygodniu pieliłam :):):):) . No 1 wrzesień szybko się zbliża w przyszłym tygodniu idę książki kupić i resztę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.tak czarny to prawda!! teraz to juz w ogole beda robic co chca !!a ja mam takiego dola bo dzis moj kuzyn slubuje a ja przez moje dziecko i zniwa i maciore ktora sie prosi znowu musze siedziec w domu!! mam juz dosc i jak mnie depresja nie dopadnie to bedzie cud!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi współczuje ci,ale tak często bywa jak nie ma kto pomóc,polepszy sie dopiero jak córka pójdzie do przedszkola,to samo przechodziłam,musisz być silna i trzymaj się zasady, że jutro tez jest dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×