Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość HALINA1955
O, to daleko ode mnie. Myślałam że może bliżej Koszalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Halinko obyło sie bez burzy,padal deszcz wiec mysle,ze to dobra wrozba poza tym jeszcze wczoraj piekne slonce i nadal bedzie slonecznie.Kiedy w kwietniu slonko grzeje rolnik nie zubożeje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Byłem na skupie , świnki po 6,40 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Okolice Radomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ciężko pracujący!!!!!!Ciepełko z rana,ale w nocy padało(nie lało tylko smarkało),po południu ma być ładnie,to dosadzę kwiatów jakich.Gabi nie ma sprawy,nawet tydzień możesz posiedzieć,ja tam lubię gości.Wpadnijcie wszyscy,to będą fajne balety.Baran ubity,dziś mięsko w szybką marynatę,po niedzieli palce lizać,jak kto nie lubi to indora ubiję też.Lecę kozy wydoić,potem zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Iwona pozazdrościć,ja uwielbiam góry a mam tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Iwonko zazdroszczę ci takich widoków u mnie nawet rzeki nie ma wiesz co to i ja się wybieram do ciebie na te marynowane mięska a szczególnie na piękną przyrodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.nie dawno wróciłam z łodzi bo brat wersalke kupiła nie maja w samochodzie haka i im musieliśmy zawieść.paweł a dokładnie jak sie nazywa twoja miejscowość może znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Też zazdroszczę Iwonie widoków. 20 lat mieszkałam nad samym jeziorem ( 10 metrów od domu). Teraz mam wykopany staw ale to nie to co natura. Poza tym mój staw nie ma dopływu ani odpływu. Jakieś rybki tam pływają ale to wszystko dla upiększenia . Mam też oczko wodne . Te namiastki jednak nie zastąpią natury. No i góry....Nigdy nie byłam w Sudetach natomiast w Tatrach wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona,wiem że masz pieknie chociaż nigdy nie byłam w górach,ale mam rzeczke za droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka pozazdrościc widoków.Jedynymi górami jakie mogę zobaczyc są góry Świętokrzyskie kiedy wyjdę za stodołę i do tego jest przejrzyste powietrze.Pozdrawiam i życzę szybkich przelewów tym co jeszcze czekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam smarkalo caly dzien dzis ale mam tatusia do pomocy wiec trz bylo wykorzystac iwona jak ja ci zazadroszcze 3 razy bylam w twoich okoloicach i sie zakochalam:) szklarska poreba,karpacz cudo okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ziomale!!!!!!Jestem.Wiosna całą gębą,już z pieskami polatałam po łące,matuchno jak to wszystko pachnie!Gabi,dziewczyny,tak góry przepiękne miejsce,całym rokiem magia.No balety się szykują jak ta lala,tylko co by mnie te warszawiany nie oszukali,bo kurwa chyba bym te tancbudę rozsadziła.Miłej niedzieli z rosołkiem życzę(choć ja tej głodnej zupy nie za bardzo lubię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich,Iwona zazdroszcze ci tego stawu z rybami, w Kotlinie Kłodzkiej kiedyś byłam na wycieczce,ładnie tam,ale jednak najładniej u nas na Jurze,przy ładnej pogodzie to widać zamek i ostance i nie zamieniłabym sie na inny rejon Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalo
ze dziś niedziela to moze kawał na czasie ....... Rozmawiają dwaj ksieża - wiesz co ? my chyba nie dożyjemy zniesienia celibatu , hmm , odpowiada drugi , my nie ale moze nasze dzieci ..... ; miłej niedzieli zycze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Znając naszą rolniczą rzeczywistość to portfel Iwony tylko przez moment będzie pełny. A nie zamykał się będzie bo ciągle będzie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.iwonie zazdroszcze widoków,a w świetokrzyskim byłam nieraz to i tam jest ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,piękny dzień dzisiaj,wróciłam z wywiadówki od mojej młodzieży taki zwyczaj że w niedzielę są zebrania z rodzicami to technikum rolnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam jakoś wiosna jakoś tempo idzie tak miało być ciepło może by i było ciepło ale jest wiatr zimny a dziś był prymrozek no Iwona dziś to dopiero będzie się działo u ciebie tylko bardzo mocno nie szalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć pracy!!!!!Deszcz u mnie dziś,kurwa pokrzyżował plany.Patrzę od rana jak sroka w gnat na konto-nic się nie pojawia.Maja-jak nie przyjdą pieniądze to dopiero zaszaleję.Mam takie nerwy,że nie mogę nic zjeść.Obiadu nie gotuję bo żarła przygotowałam na tę fetę.Stary dziś obrządza sam,ja pilnuję banku-haha.Wstawajta dziewczyny,a nóż widelec trza się do mnie szykować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale pogoda:( pod psem iwona ja juz se lepek umylam,zarcia naszykowalam co zeby z glodu nie po umierali jak do ciebie wyparuje nie denerwuj sie u mnie byly pieniadze o 17 wiec jeszcze caly dzien trzymam kciuki mimo beznadziejnej pogody milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ulewa ale to nic Iwonko dopłyniemy.całe szczęście że udało się zasiać bo teraz nie będzie można wjechać,Jak u was z rzepakami jeden dostał nawóz i puścił i chyba coś będzie a drugi dostał też nawóz i czas do końca tygodnia potem trzeba będzie zaorać ale nie wiem co zasiać ,bo poszły opryski na jesień na rzepak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto karmelowe z kawową pianką SkładnikiPrzepis Biszkopt: 5 jajek, 1/2 szklanki cukru, 1/2 szklanki mąki, 3 łyżki mąki ziemniaczanej, 1 łyżka proszku do pieczenia, 2 łyżki kakao. Krem karmelowy: 2 szklanki mleka, 2 budynie karmelowe, 2 łyżeczki kakao, 1 szklanka cukru pudru, 1 kostka margaryny. Kawowa pianka: 1 opakowanie śmientan-fixu (śnieżka), 1 szklanka mleka, 1 łyżeczka kawy, 3 łyżki cappuccino, 2 łyżki żelatyny. Biszkopt: Mąkę, mąkę ziemniaczaną przesiać, dodać proszek do pieczenia, kakao i wymieszać. Oddzielić białka od żółtek. Z białek ubić pianę, nie przerywając ubijania dodawać cukier a następnie po jednym żółtku. Masę wymieszać delikatnie łyżką z mąkami, proszkiem i kakao. Przelać do formy i piec około 30 minut. Krem karmelowy: Ugotować budynie na mleku. Margarynę i cukier puder utrzeć na puszysta masę, powoli dodawać po łyżce wystudzony budyń i ucierać dalej. Na koniec dodać kakao. Kremem przełożyć biszkopt. Kawowa pianka: Kawę i cappuccino zalać 1/2 szklanki wrzątku, wsypać 2 łyżeczki cukru i wystudzić. Żelatynę rozpuścić w 1/3 szklanki gorącej wody. Zimne mleko zmiksować ze śnieżką, powoli dolewać wystudzoną kawę (nie wlewać fusków z dna) nie przerywając miksowania a natępnie dodać przestudzoną żelatynę, wymieszać i wylać na przełożony kremem biszkopt. Ciasto posypać wiórkami gorzkiej czekolady i wstawić do lodówki, żeby stężało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Babciu, nie widziała babcia moich tabletek? Były takie małe, oznaczone LSD.... -Pierdolisz tam tabletki, smoka w kuchni widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka stoi przy garach i zeskrobuje brud z patelni teflonowej nożem. Do kuchni wchodzi mąż i mówi: - Zgłupiałaś?! Czemu skrobiesz nożem po teflonie? - Sam jesteś poteflon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega opowiada koledze: - Byłem u lekarza i poprosiłem o syrop od kaszlu, a on dał mi nie wiem czemu środek na rozwolnienie. - Zażyłeś ten środek? - Zażyłem. - I co, kaszlesz? - Nie mam odwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Placi pani mandat - mowi dwoch policjantow, zatrzymujac samochod, jadacy z nadmierna predkoscia. - A czy nie moglabym zaplacic w naturze ? - Co to znaczy " w naturze " ? - No , wiecie, musialabym zdjac majtki i wam dac ... Policjant odwraca się do kolegi i pyta : - Potrzebne ci są damskie majtki ? - Nie ! - Mnie tez nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×