Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Witam.I znowu u nas zimno a u nas gorac jak w lato i nawet przymrozków nie ma: Czym sie różni rozjechany kot od rozjechanej teściowej? -Przed kotem sa ślady hamowania Jak zmieścić 100 Żydów do malucha? -Czterech na siedzeniach,reszta do popielniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam co tak cicho czy to wszystko pojechało do Iwonki podziwiać piękną naturę przyrody Iwona nić nie piszesz czy w końcu przyszła ci kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam co tak cicho czy to wszystko pojechało do Iwonki podziwiać piękną naturę przyrody Iwona nić nie piszesz czy w końcu przyszła ci kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Witam mam pytanie czy ktos z Was wie jak nazywa się krzew podobny troche do bzu o fioletowych kwiatach ,to jakis nowoczesny krzew mowa o nim byla bodajze przy wiśni piłkowanej tutaj ale nie pamietam jego nazwy;(pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Byc moze jest to drzewko ozdobne ,nigdzie nie moge znalezc;(Napewno jest to jakis nowoczesny krzew lub drzewko raz je widzialam ale nie pamietam nazwy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Juz wiem znalazlam to glicynia;)inaczej ez wisteria chinska jednak to pnącze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadei wiem o co ci chodzi,ale nie znam nazwy,kiedy byłam w sierpniu na Jasnej Górze rośnie tam caly rząd tych krzewów o fioletowych kwiatkach,bardzo ładnie sie prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale tu cisza pogoda sie zrobila to wszyscy na dwor wylegli a iwona sie zatracila albo swietuje z radosci alebo znowu ja w konia zrobili iwooonnaaa:) hania placek bedzie wyprubowany w przyszly piatek bo stary swietuje 31 urodziny:) juz dzis zapraszam na imprezke,swiezyzna tyz bedzie i do popicia tez nie zabraknie milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Dziękuję Mario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ Gabi nie taki znowu stary toż to młodziak! Iwonka świętuje bez nas ,albo faktycznie ją w konia zrobili-chamstwo- a może znowu jej komp wysiadł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Tak tak Amadei to jest glicynia przepiękne pnącze które kwitnie na niebiesko, fioletowo lub nawet biało. Ja jeszcze nie doczekałam się kwiatów u mojej bo mam ją dopiero 3 rok a w pierwszych latach nie kwitnie. Musisz tylko przygotowac mocne podpory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Aneto niestety nie mam tego pnącza;(U mnie w okolicy nikt nie ma ,a sliczne jest to pnącze.Nie wiedzialam ze jest tez biale.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny!!!!!Kasa wpłynęła,zaraz rozparcelowana,ale najważniejsze,że długi oddane i znów mam twarz.No co?Nikt nie wpadł na popijawę?Święcenie było,a jakże!Dziś kac normal i ten najgorszy morał.Zamówiłam se siatkę leśną,jutro będzie,trza ogrodzić pastwisko.Roboty full.Co tam dziś pitrasita?Ja to chyba ogórkowej zrobię,na kaca.Teraz lecę,bo kozy beczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Iwonka ! to ty nas nie zauważyłaś byliśmy z tobą w tych radosnych chwilach! na obiadek dzisiaj rybki z własnego stawu wczoraj wyciągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona do męża: - Musimy zwolnić naszego szofera... Dzisiaj o mało mnie nie zabił! - Zaraz zwolnić... Dajmy mu drugą szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekka masa cytrynowo-kokosowa SkładnikiPrzepis - 2 galaretki cytrynowe Winiary - 300g wiórków kokosowych - 1 duży kefir (500ml) - 1 szkl. śmietany 30%, - 3/4 szklanki cukru undefinedGalaretki rozpuścić w 2 szkl. wody, ostudzić. Wiórki połączyć z kefirem i pozostawić na 30 min. Śmietanę ubić z cukrem. Wiórki połączyć z galaretką i śmietaną i przełożyć na biszkopt. W oryginalnym przepisie masę wykłada się do tortownicy wyłożonej biszkoptami. Ja zastosowałam ją do przełożenia biszkoptu na dużej prostokątnej blaszce i wyszła mi całkiem gruba warstwa masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marycha zaszła w ciążę i szczęśliwie urodziła. Ponieważ jebliwa była kobitka, miała trudności we wskazaniu ojca dziecka, więc na wszelki wypadek w pozwie do sądu o ustalenie ojcostwa wskazała wszystkich chłopow ze wsi z sołtysem włącznie. Sąd nakazał więc pobranie krwi wszystkim panom. Na pierwszy ogień poszedł sołtys. Sołtys w ambulatorium, a pozostali nerwowo i z niepokojem oczekują swojej kolejki. Po chwili wychodzi wesoły i uśmiechniety sołtys i radośnie już w drzwiach głośno krzyczy: - Chłopy, nie bójta się! Nie dojdą! Z palca biorą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no tak myslalam iwona ze sie zatracilas:)ale nalezalo ci sie,najwazniejsze jest to ,ze mozna chociaz splacic dlugi:D u mnie dzis karkowka w sosie muszrardowo-kevzupowo-smietanowym(wlasny mix) hania dzieki za te inspiracje milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla Wielkopolska
Iwona gratulacje wreszcie się doczekałaś,hanka dzięki za kawały u mnie dziś polędwiczki i sos czosnkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskieja
Witam no Iwonko gratulacje nareszcie się doczekałaś ale ile to cię kosztowało nerwów ja dziś po całym dniu gracowania padam kręgosłup mi wysiad wczoraj miałam przymiarkę ale tylko trochę bopóżniej byłam na pogrzebie u 21 letniego chłopaka który zginął wypadku ja mam syna w tym wieku to jest tragedia dla rodziców ja nie mogę w to uwierzyć że go niema znałam go od małego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Ja dziś umyłam 6 okien i drzwi balkonowe. Pozawieszałam świeże firanki. Jutro biorę się za generalne sprzątanie. Odsuwam wtedy wszystkie tapczany, łóżka i większość mebli. Czasem też przestawiam graty. Zajmie mi to pewnie cały tydzień bo mam 8 pokoi, kuchnię , 2 łazienki i pod całym domem piwnicę. A przy tym nie za bardzo lubię sprzątać. Z natury jestem raczej leniwa. Lubię za to czytać książki, gram w gierki ucząc się przy tym angielskiego . Lubię prasować więc co dzień mam jakieś pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ FERAJNA!!!!!!Obrobiona,kac wygasł,roboty full.Halina nie zazdroszczę,mam 6 pokoi,dwie łazienki,kotłownię i piwnicę,to wszystko do ogarnięcia nie licząc podwórza,zajebać się można,o oknach nie wspomnę 12 sztuk,robię to na raty,na pierwszy rzut te od podwórza,a potem te od drogi,chwała Bogu żem w ubiegłym roku wszystkie wymieniła,to rozkręcanie i podwójna robota odchodzi.Prasowania nienawidzę i po wyjęciu z pralki składam te łachy i szmaty w kancik na 20minut,potem to tak wieszam,zdejmuję suche i bardzo rzadko coś trzeba wyprasować.Też leń mnie dosięga często,mało czytam,ale za to maluję jak mnie chandra dopadnie,kawiarni u mnie nie ma taka knajpa tylko,ale wpadam do koleżanek do koła gospodyń i robimy se party od czasu do czasu.No to miłego dnia dziewczyny,u mnie dziś baranina,jak kto lubi zapraszam.Lecę kozy doić,i muszę koniki dziś oczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam jak mi dziś wyłażą zakwasy zimowe u mnie dziś pada deszczyk Iwona dużo masz tych kóz i co z tym mlekiem robisz ja kiedyś miałam kozę ja dzieci były małe bo mi często chorowały to powiedziano żeby pili kozie mleko to kupiłam kozę niewiem czy to pomogło ja okna już pomyłam porządki podwórkowe porbione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje wam tego sprzątania,mnie wyręczają córki,obok mnie lekarz buduje mały domek z poddaszem mówi,że większego nie chce bo nie mysli pracowac tylko na ogrzewanie,a i sprzatania mniej.Amadei czy masz juki ogrodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dziewczyny okna i firanki dopiero w wielkim tygodniu uwielbiam sprzatac,prac,prasowac i tp jestem po prostu pedantka na podworku oprocz trawy nie moze byc u mnie zadnego zielska wiem ze to moze zboczenie ale juz taka jestem i cieszy mnie jak ktos przyjezdza i chwali porzadek i czystosc ja mam juki w ogrodzie szczerze zbytnio mnie nie inspiruja lubie tylko jak zakwitna milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dziewczyny okna i firanki dopiero w wielkim tygodniu uwielbiam sprzatac,prac,prasowac i tp jestem po prostu pedantka na podworku oprocz trawy nie moze byc u mnie zadnego zielska wiem ze to moze zboczenie ale juz taka jestem i cieszy mnie jak ktos przyjezdza i chwali porzadek i czystosc ja mam juki w ogrodzie szczerze zbytnio mnie nie inspiruja lubie tylko jak zakwitna milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas dziś pogoda całkiem fajna ,świeci słońce a miało padać, pranie to u mnie prawie codziennie, okienka pójdą w ruch po niedzieli,w ostatnim tygodniu przed świętami to reszta porzadków,ale w większości to liczę na córki (21 i 19),teraz odkrywamy kopiec z ziemniakami i trzeba wybrać do sadzenia. Biszkopt ciemny z herbatnikami SkładnikiPrzepis Biszkopt: 8 jaj, 1 szkl. cukru, 6 łyż. mąki, 4 łyż. kakao, 2 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia, Zaparzyć 0,5 l herbaty, dodać 100 g wódki - poncz. Masa: 1 puszka masy krówki, 1 margaryna Kasia. Dodatkowo: Herbatniki (ok.21 herbatników na jedną warstwę), 2 dżemy z czarnej porzeczki. Upiec biszkopt i przekroić na pół.Biszkopt nasączyć ponczem. Wyłożyć 1 dżem. Na ciasto ułożyć warstwę herbatników nasączonych delikatnie ponczem. Warstwę posmarować masą krówkową (I tak do wyczerpania masy i herbatników - najlepiej 3 warstwy).Na ostatnią warstwę ciastek wyłożyć dżem i na koniec położyć drugą część biszkoptu.Ciasto udekorować polewą czekoladową. Pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826pomorskie
hej dziewczynki ;) widze ze dalej jestescie to super ;) gratuluje Iwona w koncu sie doczekałas . pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×