Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość HALINA1955
Mąż też białko mial czerwone i to chyba ponad miesiąc ale przy tym nie było widać że jest przecięte. To powinien zobaczyć fachowiec. Na twoim miejscu poszłabym jednak do lekarza. Paweł , zaraz będę szukać jakie to jeszcze mogą być zboża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Mam nadzieję że uda mi się to wkleić i nie będę musiała tego przepisywać * krzyca, * pszenica płaskurka, * pszenica samopsza, * proso, * owies szorstki, * lnicznik siewny, * komonica błotna, * nostrzyk biały, * sałata łodygowa, * lędźwian siewny, * soczewica jadalna, * pasternak Nawet nie wiem jak większość z tego wygląda ale taki mam wykaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia jedz jutro do lekarza nabajeruj ze ci lzawi i boli i musi cie przyjac na pewno ci zylki popekaly i zrobil sie wylew w oku ale lepiej zeby cie lekarz obejrzal BOZE a co to za roslinki??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam po słoneczku widać wiosnę ale po nocnych pszymroskachto rano nie chce się chodzić po dworze Basiu ty powinnaś być przyjęta bez kolejki a dziś jedz do lekarza rodzinnego po skierowanie i też powinnaś iść beż kolejki jako z wypadku tylko u rodzinnego też idz bez kolejki i niech ci nie wciskają głupot że musisz czekać miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochaniutkie!!!!!!No Basia to żeś se narobił!!!A u ciebie bodajże w Przasnyszu to chyba okulistyka jest?Dawaj tam,bo stary cię zostawi.Ale ciepło jak słonecznie.Tylko konto syberyjskie mam,ziąb na nim jak na biegunie.Gotujeta co dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cholera swieci slonce ale zimno jak cholera u mnie dzis leptowina w sosie wlasnym iwona ale tobie ma sie na pieniadz:) a u mnie to po doplatach juz slychu nie ma:(i co dalej milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
A co to jest leptowina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.co ludzie pierdolicie że zimno u nas jest teraz 18oC.dlatego codziennie mam robote i jestem z przerwami.basia,mieszkam gdzieś okolo 50 km od radomia,15 od zwolenia,30 od kozienic,15 od lubelskiego,300 do mazurskiego(chociaż u nas jest dzielnica nazwana mazury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Aga to ja mam do lublina 35 kilometrów to całkiem nie daleko od siebie mieszkamy w dzień jest ciepło ale w nocy są przymrozki cały dzień jest robota na dworze a u nas są na dodatek rekolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei
Mam do Was pytanie czy można sadzic juz lilie tygrysie czy jeszcze poczekac z tydzien?pytam,bo w tych woreczkach foliowych juz wypuszczaja zielone.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to my prawie sąsiadki . Ja do Lipska mam 24 km a to już niedaleko do Zwolenia a i do Lublina całkiem niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak samopoczucie??pododa w miare ja tam nie wiem ale ja juz wczoraj wszystko do ziemi wsadzilam,zawsze tak robie i co roku jest przepieknie a co do lili to mysle ze mozesz je w sadzic ja moje lilie wczoraj odladalam ,wyszly juz z ziemi i maja ok6cm wiec wsadzaj milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hej dawno mnie nie było ale musiałam troszku pozałatwiać spraw :):):):) co u Was słychać Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.ja dziś trawe w rowie wygrabiłam,śmiecie wypaliłam i wreszcie se odpoczne.dobrze że ciotka przyjechała do pomocy.ja do lipska mam z 80,do lublina też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!Dopiero się z pola zwaliłam,stary orał co jesienią nie zrobił bo bagno było,a ja kamienie zbierałam,jadła se wzięlim,po po piwku i robota wykonana.Zaraz wlezę na jakie godzinę do wanny.A....najważniejsze-dziewczyny u mnie po niedzieli balety,dodzwoniłam się dziś z pola do tej cholernej wawy i jutro idzie przelew,tak że w poniedziałek,wtorek kasa może być.......BALANGA będzie.No to do jutra rana,ma ponoć padać to w chałupie posiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no iwona ja cie bedziesz miala kase no to ja zaczynam sie rychtowac,szukam pomocy i smigam do ciebie ale na 1 dzien bedziesz mnie miala na glowie pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Iwona, ja pieniądze miałam w ten sam dzień co wysłali przelew. Do Warszawy dzwoniłam o 10 a koło 14 już były na koncie. Na sobotę możesz szykować balangę. Szkoda że ja tak daleko mieszkam bo ja mieszkam w pólnocnej wielkopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel1
Kilka dni próbowałem dodzwonić się do Warszawy niestety nikt nie odbierał. Jak zwykle szumne zapowiedzi wypłat dotacji spaliły na panewce.Mój brat dostał tylko rolnośrodowiskowe, ja wielkie zero , może w kwietniu coś zapłacą . Jeśli wiecie kiedy będą przelewy to skrobnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ziomale i Ziomalki!!!!!!Jakoś nie pada to chyba cusik zacznę dziełać w ogródku.Dziewczyny ta kasa co ją dostanę,jak wczoraj se księgowałam to 4 tysiaki na moje szaleństwa zostaną,oczywista balet jest po niedzieli,sąsiad łamigłówkę przytaszczy-cały baniak-barana ubijem,żarło będzie i zapojka też,ze trzy dni pobalujem.A ktoś tam pytał gdzie mieszkam-niedaleko Jeleniej Góry-pociągiem troche trza się nawywijać,ale jak chceta awionetkę wynajmę.Do Pawełka-Paweł,to wszystko o kant dupy pierdolnąć,kasa co ją dostanę na długi pójdzie,jak każdy z nas jestem zadłużona po uszy.A tak ,jak jej na koncie nie uwidzę to nie mam pewności,czy będzie.Teraz się ciesze,zobaczymy co będzie w poniedziałek.Dziewczyny dziś wsadzam bulwy kwiatów-nie znam się za bardzo ale chyba nie zmarzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełek wejdż na BGK,tam na na wiadomości czy co techniczne,coś takiego,i tam są na dole harmonogramy wypłat za 2011r.A kiedy decyzję miałeś?Bo z tego wszystkiego co wiem,to jak dzwonisz i pytasz to chyba do przodu dają te sesje wypłat.ale ja nie znam sie na tej kurewskiej bankowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja lubelskie
Witam u ciebie nie pada a u nas taka mżawka ale jest ciepło to mówisz że poszalejesz tak jak i my wszyscy to się zdaje że to kupa kasy ale jest tak wszystko drogo to fajnie że nareszcie dostaniesz pieniądze ja tesz jak przestanie padać to mam zamiar wysadzić bo ja już trochę posadziłam Iwonko ty chyba mieszkasz w bardzo ładnej okolicy że nawet masz staw rybny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no iwona ale bedzie sie dzialo:D ja juz wczoraj wysadzalam niektore bulwy dzis nic nie zrobie bo wieje i pada:) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadei@onet.eu
A u mnie grzmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mnie nie było bo sialiśmy i kamienie zbieraliśmy itp, Iwonko w końcu się doczekasz kochana powinnaś dostać premię za wytrwałość.Mam w powiecie ząbkowickim rodzinę to czekaj na mnie ja jestem z pomorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Amadei, burza o tej porze roku wróży chudy rok w rolnictwie. Ale nasze wszystkie lata nie są tłuste więc jeszcze jeden chudy to nie robi różnicy. Jednak lepiej żeby ta przepowiednia się nie sprawdziła. Dość już tego biedowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Hanka z jakich okolic Pomorza bo ja mieszkam na granicy pomorza i wielkopolski. A konkretnie 35 km od Piły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINA1955
Coś Basia się nie odzywa. Czyżby coś nie tak z okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×