Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

Gość lolittta321
liczba plemników: 88,4 mln/ml RUCHLIWOŚĆ: szybkie - 5% (norma powyżej 25%) :( Postępowe: 30% (norma powyżej 25% - czyli na granicy) Nieruchome: 50% (norma do 15% ) :(((((( po 3 godz. w temp. 37st. martwe 23% (chyba ok. bo norma jest do 50%) Morfologia: prawdidłowe 12% (norma od 15%) patologiczne 88% (czyli totalna dupa!!!) komórki spematogenezy 1% (norma 2-3) Mój m się załamał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slucha jak chcesz moze na gg to skonsultowac ja ci przesle wyniki mojego m i ci powiem co i jak bo tak na forum sie nie da jesli masz gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
jasne, mam gg: 11792464

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittta321
Hej Dziewczyny? Co u Was? Ja jestem po wizycie u innej lekarki - okazało się, że laparoskopia nie jest konieczna, że lekarka spróbuje wyregulować cykle farmakologicznie! Zobaczymy co to będzie. Właśnie mam do Was pytanie, brałam duphaston na wywołanie miesiączki od 24dc przez 5 dni 2x dziennie, @ miałam dostać najpóźniej 1 marca, dziś jest 4 a tu nawet symptomów żadnych nie mam... nie wiem co o tym myśleć? Może poczekam jeszcze do wtorku, tak 2 tyg. od odstawienia może @ przyjdzie. Piszcie co u Was! Pozdrawiam wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka2666
Hello :) Ja właśnie dziś umówiłam się do lekarza i wizytę mam na wtorek :) Już się nie mogę doczekać :) Mam nadzieję, że rozwieje wszystkie moje wątpliwości, doradzi, skieruje na badania.. jednym słowem, ze coś się w końcu ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej u mnie wczoraj była owu:) przynajmniej tak mi się wydaje:P miałam charakterystyczny ból podbrzusza, pogorszyła mi się cera - kilka syfków wyskoczyło- do tego dzis temp 36.7 a takiej jeszcze w tym cyklu nie miałam:) wszystko na to wskazuje, dzisiaj było przytulanko więc zobaczymy. lolittta mam nadzieję że ta lekarka Ci pomoże i wyregulujesz hormony:) no i dostałaś @ czy musisz czekać dalej?? gosieńka dobrze że się umówiłaś do gina:) mam nadzieję że rozwieje Twoje wątpliwości:) TheOleska, ambrosia, ania co u Was?? nunusia jak się czujesz? Dziewczyny piszcie żeby nam topik nie umarł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania29-2011
hej dziewczyny!!! mnie zaczał juz powoli opuszczac optymizm coraz bardziej jestem przybita swoja sytuacja,mam 15 dc brak sluzu płodnego temp wskazuje cykl jednofazowy .takze u mnie kolejny cykl staran bedzie bez owocny.w przyszłym miesiacu wybieram sie do lekarza zeby cos zaradzil na te cykle bez owulacyjne,bo nawet duphaston mi nie pomogł.Wiec ja teraz czekam na @ ktora mam dostac 17.03 Pozdrawiam was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka a nic cieakwego nie slycha praca ,dom ,praca dom i td...jak to zycie ja mam dzis 5 dc niedlugo te dni ale jakos nie zalezy mi na tym i nie staram si jakos juz bo musze juz sie pogodzilam z ta mysla ze póki co ciazy nie bedzie mnie te 2,5 przeszlo roku juz wykonczylo juz mam troszke dosc i raczje bedziemy musieli sie poddac inseminacji tkaze jeszcze wiele przedmna zeby sie udalo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) jak wam mineła niedziela? ja dzis byłam na malych zakupach. a gruchaweczka dzieki dzis czuje sie super w przeciwienstwie do wczoraj, bo calutki dzien co chwilke mnie wymiotowało bo ostatnio wogole z tym to jest masakra, dzidzius cały czas sie o sobie przypomina.:) moj M jest pewny ze to bedzie chłopak nie przyjmuje innej obcji hehe mowi ze "wie co zrobił" ja mam cichutka nadzieje ze bedzie dziweczynka:) pozdrawiam cieplutko wszystkie :*:*:* i czekam na wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoya3112
witam was dziewczyny. jestem tu nowa wiec nie wiem co i jak. zalozylam nowy temat ale widze ze bezskutecznie :) staramy się z mężem o dzidziusia .to nasze pierwsze starania, więc mam parę pytań. mam nieregularne miesciączki. od jakiś 9 miesięcy skrupulatnie wszystko notuje. Pierwszy cykl trwał jakos 48 dni, drugi 39, trzeci 66, czwarty 38, piąty 66, szósty 47 dni. z mężem staramy się o dzidziusia od 12 lutego, kochalismy sie bez zabezpieczenia, oczywiscie maz konczyl we mnie, 12.02, 13.02, 14.02, 15.02, 17.02, 18.02, 19.02, 21.02, 22.02, 23.02. i na 23 się skończyło gdyż mąż wyjechał i dopiero za dwa dni wraca. dziś zmierzyłam sobie temp w pochwie i bylo 37,5. zadnych objaw nie mam, jedynie piersi mnie trszke pobolewają i zrobiły sie tak jakby 'pełniejsze'. Przez ostatnie dni miałam straszny apetyt, który wczoraj mi przeszedł. We czwartek byłam u ginekologa, kazał mi zrobić test, zrobiłam tego samego dnia i wyszedł negatywny. Czy możliwa jest ciąża? Nie wiem kiedy powinnam się spodziewać miesiączki, ale przez ostatnich pare dni miałąm silne skurcze w podbrzuszu więc pomyslałam sobie, że to dni płodne. Słusznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoya3112
i dodam ze ostatnia miesiączka była 2 lutego.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania29-2011
witaj latoja3112 ja przed pierwsza ciaza tez miałam bardzo nieregularne cykle,ale gdy zdecydowalismy sie na dziecko z mezem udałam sie do lekarza i dostałam duphaston na wyregulowanie cyklu i juz po miesiacu stosowania cykl sie wyregulował i zaszłam w ciąze.wydaje mi sie ze powinnas pierwsze wyregulowac swoj cykl tak bedzie łatwiej w staraniach o bobasa bo łatwiej jest doszukac sie owulacji.jesli chodzi o bole w podbrzuszu to u kazdej chyba jest inaczej,ale moga oznaczac owulacja jak rowniez zlblizajaca sie @ lub ciąze.zycze powodzenia w staraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoya3112
bylam u lekarza, przepisano mi luteine, bo juz 2 miesiace nie mialam miesiaczki, miesiaczka nadeszla,przepisano mi tabletki antykoncepcyjne na regularne @, pod ostawieniu tabletek momentalnie wszystko sie poplatalo..i tak do tej pory.ale dziekuje za rade i za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj latoya moim zdaniem powinnas zrobic sobie badania hormonalne na początek bo te nieregularne okresy to nie sa normalne;0 nunusia chłopak dziewczyna ,nieważne byle zdrowe;) a umnie ok,objawów poprostu zero ,@ napewno przylezie,cycki nawet przestały juz tak bolec taze napewno nici z ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrosiu co bedzie to bedzie:) bedzie moje :* a Ty dopoki nie masz @ to nic tu nie załamuj sie, pamietasz jak to było ze mna? jak pisałam ze nic z tego bo to bo tamto? wtedy Ty mi pisałas zebym tak nie mowiła dopóki nie przyjdzie @. tez byłam wiecej niz pewna ze nic z tego nie bedzie takze kochana jeszcze nic straconego, u kazdego to inaczej wyglada :* trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka2666
Hej :) ja idę już jutro do lekarza :) Najgorsze jest to, że odkąd pisałam, że zaczęłam brudzić, to dalej mam ten "okres", czyli dalej brudzę... nie wiem czemu... miałam w tym czasie chwilę mocnego krwawienia, a potem dalej brudzenie.. i tak już ponad 2 tygodnie.. Jutro do lekarza, niech mi mówi, co się ze mną dzieje. Na razie nawet się nie kocham z moim lubym, bo się boję ze coś mi jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gosienka powodow moze byc duzo, albo jakies hormony albo nawet mogłas byc w ciazy i poronic, ale najlepiej to Ci lekarz powie, ja jak miałam 17 lat to miałam dokładdnie cos takiego jak Ty, "brudziłam" prawie miesiac! poszłam w koncu do lekarza i przebadał mnie dał jakies tabletki na zatrzymanie i zalecił duzo roznych badan przy czym okazało sie ze wszystko było ok, jakos w listopadzie teraz tez miałam takie brudzenia miedzy miesiaczkami to mi lekarz powiedział ze to mogłam byc ciaza i ze własnie mogłam poronic ale okazało sie inaczej bo były to poprostu zaburzenia jakies hormonalne i mi po paru dniach przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka2666
hej :) 🌼 Cały dzień już mam w głowie tą wizytę u lekarza :) buziaki i wszystkiego dobrego w Dniu Kobiet, kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET I OWOCNYCH STARAN :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoya3112
witam was moje drogie:) odstatnio tu sie cos udzielalam. Mimo takich dlugich i roznych cykli, moje starania prawdopodobne sie udaly!:) okropny bol piersi, nabrzmaile, sutki sie powiekszyly i tak jakby 'splaszczyly', bardzo uwidocznilly sie zyly, wogole piersi sie nie da dotknac. temperatura w pochwie od trzech dni 37,5 nie spada wogole, nie mam wogole apetytu i straszne hustawki nastroju. swoje starania zaczelam 4 tygodnie temu,teraz leci 5 tydzien. mysle ze cos sie trafilo!:) jutro udam sie po test, ale mam jakies takie wewnetrzne przeczucie ze sie udalo :) pozdrawiam i zycze kazdej z was tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania29-2011
gratuluje latoya ,napisz jutro tak dla potwierdzenia jak wyszedł tescik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo latoya,mam nadzieję ze twoje przeczucia okazą sie trafne i kolejnej z nas sie udało:) ja niestety tez mam przeczucie ze sie nie udało,a jak do tej pory nigdy przeczucie mnie nie zawodziło;) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka2666
abyłam dziś u lekarza (wczoraj się spozniłam :o) i dostałam duphaston i closltibegyt czy jakoś tak :) może się z tym uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoyla3112
robilam tescik. jedna kreska !!! ale wydaje mi sie ze cos zle zrobilam. bo kupilam strumieniowy i nie patrzylam jak to robie i wyszlo ze 'zmoczylam' sama plastikowo koncowke, a na ulotce wyraznie jest napisane zeby zmoczyc caly ten wskaznik i doslownie minimalnie kaplo, i jedna kreska. Jutro pojde po jeszcze jeden :) bo bol piersi okropny nadal, @ brak, i do tego temperatura dalej 37,5 od 5ciu dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoyla3112
jak to jest z ta temperatura w trakcie miesiaczki? nagle poczulam potworny bol brzucha, bylam w toalecie i zauwazylam ze krwawie. zmierzylam sobie temp 37,5 taka sama jak rano nic nie spadlo. co to moze byc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latoyla kochana mi to niestety wygląda na poronienie:( sama tego nie doświadczyłam, ale z tego co czytałam to tak to się właśnie odbywa - ostry ból podbrzusza a potem krwawienie. Niepokoi mnie tez ta utrzymująca się wysoka temp bo jest tak ,że w dzień kiedy ma przyjść @ lub dzień przed temp obniża się. Koniecznie idź jutro do lekarza. Mam nadzieję że się mylę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne z ta temperatura bo ja jakies dwa misiace mierzylam temperature i nawet po okresie u mnie o na wynosila ponad 37 hmmmmmm u mnie 9 dcale juz sie nie staram niech sie dzieje co chce nie mam juz sil na to wszystko i cierpliowosci limit sie wyczerpal pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theoleska i moze dobrze, wiele tak ma ze jak juz przestaja myslec tak bardzo i sie starac to zachodza, rozmawiałam ostatnio z moja kuzynka ma teraz 2 letniego synka, strasznie chciala dziecka u nich byly tez jakies problemy, starali sie pprawie rok, ona wariowala opowiadała mi ze po stosunku caly czas lezala z nogami do gory i jak miala owulacje to seks musial byc codziennie, w koncu przestala sie starac bo nadzieja odeszla i nie zwracala juz na to uwagi, nawet nie zauwazyla ze okers sie spoznia tylko jej maz sie pytal kiedy ma dostac okres i zauwazyla ze juz 2 tydzien nie ma... zrobila test i okazalo sie ze jest w ciazy! ile ona wyplakala tez lez... pprostu jak odblokowala ta blokade MUSZE ZAJSC W CIAZE to sie jej udało, wierze ze u Ciebie tez tak bedzie, trzymaj sie kochana:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka2666
mnie wczoraj lekarz pytał, czy biorę antybiotyk, czy częsciej chodze siku i tego typu pytania...mówił, że możliwe, że wczesne poronienie było, ale nie jest w stanie tego stwierdzić na pwno. Teraz dostałam leki i mam przyjsc na kolejną wizytę, kiedy będę miała jajeczkowanie, gdy będę brała clostilbegyt, bo chce zobaczyć na usg czy moje komórki prawidłowo "działają" podczas owulacji... nie wiem jak to ująć :o także wyliczył mi tabletki i cykl jaki będę teraz miała, mam termin na ostatni dzień marca lub 1 kwiecień. Zobaczymy. A ja dalej krawawię, podobno po duphastonie miało przejść, a wygląda jakby się nasiliło :o Latoya, mam nadzieję, że to nie było jakieś wczesne poronienie, najlepiej powtórz test.. może spróbuj płytkowym..ja tych strumieniowych nie lubie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×