Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

franiolka

b. wczesna ciaza a farbowanie wlosow

Polecane posty

hei:-) wiem, ze topikow takich mnostwo ale i tak sie pytam: czy we wczesnej ciazy (5 tydz.) mozna farbowac wlosy? wiem, ze wiekszosc odradza, ale ja wlasnie mam taaakie odrosty i planowalam wizyte do fryzjera wlasnie teraz, nie wiedzac, ze jestem w ciazy. trzy miesiace uplyna tak pod koniec marca, a do tego czasu to ja bede wygladoala malo estetycznie. a wlosy farbuje i rozjasniam na blond, wiec czarne odrosty sa male piekne. ale oczysiwscie dzidza naj naj wazniejsza. wasze doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja jestem brunetka a tez farbuje sie na blond :) mozesz robic wlosy ja ostatnio robilam a jestem chyba w 8 tc do lekarza mam na 8 lutego wtedy mi da skierowanie na usg to bede wiedziala w ktorym dokladnie jestem :)bo nie pamietam dokladnie ktorego okres mialam ostanio,ja odrosty robie rozjasniaczem i robilam w tamtym tyg poprostu nie wydychaj tego zapachu wes sobie husteczke i oddychaj przez nia jak ktos bedzie ci nakladal farbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambarka, dzieki:-) fryzjerka uzywa takiej farby co w sumie nie smierdzi, tylko szczypie na poczatku. ale musze z tym siedziec jakies 40 min wiec sama nie wiem. wiem tylko, ze wygladam okropnie s tymi odrostami. a tki mo cos mowilo, zeby je wczesniej zrobic :-) a ja czekalam i sie doczekalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbbhjbjbjh
ja nie wiedząc,ze jestem w ciąży zmeiniłam kolor włosów;) Farba loreal, zawsze pieknie sie trzymała, zmyła mi się (!!) po tygodniu a kolor nie złapał wszędzie i wyglądało to nie za ciekawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literowke:-) a moze faktycznie lepiej pczekac do 12 tyg. ale to taaak dlugo. czekam na opinie innych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1981
do 12 tyg nie jaest wskazane farbowanie...najlepszym okresem na to jest 2 trymest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez farbowalam po 12tc bo tez farbuje na blond i mialam straszne odrosty ale jakos przeczekalam te pare tyg. jezeli farbujesz na blond to musisz uwazac w ciazy bo hormony szaleja i kolor moze wyjsc ci inny nic zazwyczaj czyli zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja farbowałam i normalnie mi łapało. Przestałam jak mi zaczęło to przeszkadzać tzn jak miałam odruch wymiony od zapachu farby. Jakoś w 4tc farbowałam na blond i wyszedł mi najpiękniejszy blond jaki kiedykolwiek miałam - nie wiem czy zasługa ciąży czy tak się złożyło ale jak widać to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy glupie
idiotki co ma farbowanie do ciazy. jak ma ta farba przejsc do krwiobiegu ?? chodzilysice kiedykolwiek do szkoly? ja np farbuje wlosy a nie skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja farbowałam włosy całą ciąże i nic się nie działy. teraz farby nie są już takie jak kiedyś, są delikatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam26
ja farbowałam całą ciąże ale mówiłam fryzjerce o ciązy i dawała łagodne farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farba przenika przez skore do narzadow wewnetrzynch i rowniez do dzidziusia. to zostalo udowodnione. trudno chyba nalozyc farbe na wlosy omijajac zupelnie skore glowy. jesli juz koniecznie chcecie farbowac to najlepiej po 12 tyg. ciazy, wtedy juz wszystkie organy dziecka sa uksztaltowane. i koniecznie farbami nie zawierajacymi amoniaku. bo nie tylo wdychanie amoniaku szkodzi, ale on rowniez przenika przez skore. tak samo trzeba uwazac na kremy do twarzy, w ciazy nie powinno sie stosowac kremow przeciwzmarszkowych, bo najczesciej zawieraja retinol, a to moze szkodzic dziecku. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli obawiasz się farbowania włosów w trakcie ciąży to znam na to rozwiązanie - Biokap. Jest to na tyle bezpieczna farba, że można ją stosować nawet podczas ciąży bez żadnego ryzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie dobre namiary - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=501 Farbowanie włosów to po prostu zwracanie uwagi na totalne podstawy i właśnie dzięki temu mozna wiele zdziałać, te włosy moga wyglądać normalnie. Wszystko jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×