Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Ale tu cisza ? Święta ida to chyba dlatego. Wczoraj zaczelam testowac owulacje i chyba wwypadnie mi na swieta i nie bede miala zabardzo jak dzialac :( a czy jak przytulanko bedzie szybciej np dzis to do soboty czy niedzieli " zolmierzyki" poczekaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka a dlaczego nie będzie jak? Mąż Ci wyjeżdża? Poczekać mogą pod warunkiem, że masz płodny śluz (czasami jest on tylko wokół szyjki, nie obserwuje się go na zewnątrz). Wszystko jest możliwe ale najbardziej płodny czas jest dzień przed owulacją i w dniu owulacji rano (podobno ;-) ) * Ja dziś zamówiłam sobie zioła ojca sroki nr 3. Mam też castagnus przygotowany na kolejny cykl. Coś mi się rozregulowało - kolejny cykl taki że 4 temp po owulacji są blisko linii a kolejne szybują do góry jak oszalałe - dziwne... :/ Ale owulacja była, przynajmniej tyle. CHoć nie czuje żebym w tym cyklu była jakaś szczególnie płodna. Pobolewa mnie też brzuch, nie wiem czy i się endometrium za bardzo nie rozrasta, trochę to takie uczucie rozpychania. * O tych ziołach czytałam cuda. Zamówiłam ich 300 gram więc chętnie się z którąś z Was podzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord bo będziemy spali u rodziców a tam nie ma zabardzo warunków sle zobaczy sie moze gdzies sie uda :) a te ziolka to co daja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i moze znacie fajne pomysly ns rozpalenie faceta bo moj dzis wrsca wieczorem z pracy i chce mu zrobic jakas goraca niespodzianke? Niekoniecznie cos tylko sexy z bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka - brak bielizny :P najlepiej jakbyś mu jakoś dała o tym znać a później jeszcze kazałabyś mu zjeść kolację z taką świadomością - oszaleje :P Ale przytualnki mogą być na spokojnie :) Chyba, że ktoś śpi z Wami w pokoju :( Albo jedźcie gdzieś na łono natury na "piknik" :P * Te zioła podobno regulują cykl, niektórym dziewczynom poprawiają jakość śluzu. Dużo kobiet po nich ładnie zaciążyło, Oczywiście zdarzają się i takie którym zioła nie pomogły :( Ale nie ma w nich nic podejrzanego także postanowiłam spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Iczozord to dasz znac jak te ziolka :) Aga jak sie chce to zawsze sie gdzies miejsce znajdzie :) ja czekam do 22kwiernie do 27 kwietnia w tych dniach wszystko sie okaze :) ale jakis wiekszych nadziei nie mam.. KOCHANE ZYCZE WAM ZDROWYCH I SZCZESLIWYCH SWIAT W GRONIE NAJJBLISZYCH :***!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia - dobrze prawisz :) Ja teżnadziei sobie w tym cyklu nie robię, ale z tyłu głowy mam taką myśl, że nigdy do końca nie wiadomo :) * * Dziewczyny, święta Wielkanocne są wyjątkowe. Zmartwychwstanie pokazuje, że nie ma rzeczy, której nie dałoby się pokonać! Niech to będzie umocnienie dla nas, źródłó nadziei i wiary w to, że wszystkie nasze trudności uda się przzwyciężyć i że będziemy upragnionymi mamami :) Wszystkiego dobrego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny rowniez zycze spokojnych swiat w gronie najbliższych! zrobilam kolejny test i znowu nie pokazal mi owulki a wg mnie powinna byc jutro albo w niedziele dziwne czy one moga nie pokazac a owulka moze byc? Bo sluzu mam więcej i mokro tez jajniki mnie pobolewaja wszystko swiadczy o niej a test noe pokazuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka skoro masz sluz oznacza ze owulka sie zbliza, a test moze nie pokazywac jeszcze bo stezenie hormonu jest za niskie, zdazalo Ci sie tak kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety. We wtorek tydzień temu zaczęłam plamić, poronienie w piątek zabieg. Mija tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka nie wiem bo dopiero zaczelam ten cykl robic testy. Kiedys czytalam ze niektorym nie wychodza pozytywne ale owulacja byla. roxanka rak mi przykro kochana nie wiem jak cie pocieszyć jestesmy z toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka - mi test pokazał jaśniejszą kreskę a następnego dnia miałam skok temperatury. Wg instrukcji testu powinna już wtedy być równie ciemna albo ciemniejsza ale nie była. Także nie wiem jak z tymi testami... * Roxkanka... :( :( :( No po prostu... smutno mi, przytulam mocno! Nie poddawajcie się, macie siebie a Wasze dzieciątko po prostu wybierze inny moment aby do Was przyjść. I przyjdzie! Do nas wszystkich! Co się dzieje dziewczyny, że tyle mamy poronień na tym forum? :( Załamuje mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za wsparcie. wolę myśleć, że tak miało być. Pamiętać radość, a nie to co złe...... Dzięki "Tej" krótkiej chwili, bardzo sie do siebie zbliżyliśmy, inaczej podchodzimy do życia, bardziej chcemy się "przygotować" do bycia rodzicami. Fakt, pozostaje ból, żal i pytanie dlaczego my.... Życzę każdej parze, którą los podobnie doświadczył, żeby znaleźli w sobie siłę, aby razem, we dwoje przez to przeszli i doczekali Wielkiego szcześcia, zawartego w MALEŃKIM CZŁOWIEKU..... Wesołych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiejnocy :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, los ostatnio nam nie sprzyja Dziewczyny:-( Roxanka trzymaj sie jakos, choc pewnie okres swiateczny dostarczy klopotliwych pytan ze strony rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxkanka coś jest w tym o czym piszesz - gdyby nie nasza strata nigdy może bym się nie dowiedziała jak bardzo mogę liczyć na mojego męża. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxkanka strasznie mi przykro:( 3maj sie agnieszka nie stresuj sie, bo iczozord ma racje, u niektorych dziewczyn wogole nie pokazuje kreski a do owulki doszlo, nie kazdy organizm ma wysokie stezenie hormonu podczas owulki tak jak przewiduje to test, ale rób dalej, zobaczysz co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki blondyneczka! Bede robila tak jak mowisz! Wczoraj udany i owocny wieczor :) wasze wskazowki pomogly :) jeszcze raz wesolych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuje za wsparcie. Poronienie to wielka strata dla kobiety jak i mężczyzny. I czasem o tej drugiej osobie zapominamy. W szpitalu poznałam dziewczyne, która tylko mówiła ze " JA, moje, on tego nie odczuł, to ona cierpi, tylko ona straciła, on to ma w du**e" a biedny chłopak siedział cały czas przy niej, po kątach płakał, obwiniał się. A Mój był w delegacji,rzadko dzwonił, po prostunie mógł, a potem gnał na złamanie karku, nie spał wogóle, oboje w samotności, na odległość...... wiele bym oddała mieć go wtedy przy sobie, niestety, los chciał inaczej. Tamta dziewczyna nie umiała docenić tego co miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka nie ma sprawy :) Dziewczynki chcialam Wam pozyczyc Wesołych i Spokojnych Świąt, oraz Mokrego Dyngusa, i zebysmy szybko zobaczymy dwie kreseczki :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
jak tam dziewczyny po swietach? mnie cos lapie... wszystko mnie boli i strasznie dziwwnie jest mi i mam 37,7:/ ech nie dobrze nie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Oliwia ja co swieta swoje sie nasluchalam od rodziny ze czemu jeszcze nie ma dziecka:-( szkoda tylko ze nikt nie wie ile mi bolu sprawiaja takie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta i po świętach :( Oliwia mnie juz od tygodnia bierze angina paskudna! magda to współczuję ci u mnie na szczęście nie pytają narazie! ale nie znosze takich pytan. A tak na boku dziewczyny udalo sie zadziałać w święta chociaż testy nie pokazaly u mnie owulki zabardzo jednak uważam ze była bo jajniki i macica daly o sobie znać wczoraj rano tak mnie zarwalo ze mosialam chwile poleżeć pozatym po udanym przytulanku mialam na papierze troszke krwi albo to owulacja ale cos naruszylismy :) A jak u was kiedy termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
to jest najgorsze co moze byc ... a nie wiedza co tak na prawde czujesz w srodkj .. chvdsz dziecka staracid soe a oni jeszcze dziure wierca ... ech rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym u mnie 8dc, a @ w najlepsze... Dziwne bo przewaznie mialam 5,6 dni i spokoj, a teraz chcialabym zaczac nowe starania, a nie moge:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie 7dc, @ juz sie skonczyla i nasze leczenie tez, ale mój M wyjezdza w ten weekend wiec zołnierzyki raczej nie wytrzymają do owulki :( magda wiem jak to jest jak sie ciagle pytają kiedy dzieci bedziemy mieli, na szczescie w te swieta za duzo rodziny sie nie widzialo, a moja mama tylko pozyczyla nam dyskretnie przy jajeczku dzidziusia:) moja mama wie o wszystkim wiec jest okej:) agnieszka jednak te testy nie u kazdego zdają egzamin, ja tez za specjalnie sie nimi nie sugerowalam... Oliwia to cos Cie rozkłada, polopiryna i do łozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
u mnie dzisiaj 28dc na razie cisza .. nie wiem czy mam judro go dostac czy w niedziele ... ech poczekam na nic nie licze bo sie jeszcze przelicze ...blondynka ja juz dzisiaj normalnie 36,8 tylko glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no to super :) takie jednodniowe moze byc :p ale strasznie sie czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×