Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Iczozord to mnie teraz nastraszylas z tym poronieniem, ale nie sadze zebym byla w ciazy. Niby @ po terminie, ale testu nie robilam. Poza tym mialabym pewnie inne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
u mnie dzisiaj 29dc :) dzisiaj powinnien byc okres ale go nue ma ale nie napalam sie bo moze do soboty przyjsc bo ostatnio bylo 28dc a poprzedni 32dc :) wiec jeszcze czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia właśnie dlatego ja mierzę temp :P Bo okresu spodziewam się licząc od dnia owulacji a nie od dnia miesiączki - to bardziej pewne bo długość cyklu może się zmieniać (wtedy wydłuża się pierwsza faza - przedowulacyjna). magda myślę, że jakby to była tak wczesna ciąża to nie miałabyś takiego krwawienia. ja też poroniłam wcześnie ale jednak chodziłam w ciąży pełne 4 tygodnie. Czasami są takie zmiany z różnych przyczyn... Ja miałam kiedyś cykl 23dniowy ni z gruchy ni z pietruchy! A po nim wszystko wróciło do normy także to może być taka jednorazowa anomalia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
jutro zaczne rano mierzyc :) alenie wiem czy bedzie prawidlowa bo zle sie czuje od 3dni wiec nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia to czekamy razem z Toba:-) Blondyneczka tylko ze co gin zrobi, nawet mnie nie przebada jak jeszcze mam @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia zacznij mierzyc tylko jesli dostaniesz okres - Od pierwszego dnia cyklu zawsze rano przed wstaniem najlepiej o tej samej porze, w ustach pod językiem zawsze z tej samej strony wędzidełka. Można też w pochwie lub odbycie ale ja tego nie praktykuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ale jak ten okres sie nie konczy to trzeba będzie pojsc bo jest za dlugo, odczekaj jeszcze 2-3 dni i jak sie nie skonczy to musisz pojsc do lekarza, chciaz jakies usg powinien Ci zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odczuwalam straszna ochote na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Magda moja @ trwała również więcej niż standardowe 7 dni, ale narazie nie będę szła sprawdzać tego. Myślę że to zmiana klimatu, przesilenie i tryb życia spowodował zmiany w moim organizmie. Może dzisiaj Ci się wszystko unormuje. Ja dziewczynki na jakiś czas uciekam z forum. Jadę na wycieczkę i wrócę dopiero po majówce :) Będę 3mać kciuki za wszystkie!!! 3majcie się cieplutko i mam nadzieję że po powrocie część z Was pochwali się II krechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Postanowiłam dołączyć do forum, bo ja również bzikuję już czekając na dwie kreseczki...Przeczytałam prawie wszystkie strony forum i fajnie, że można tu znaleźć takie wsparcie. Staramy się z mężem o dzidziusia od około 6 m-cy. Wszystkie poprzednie cykle były do siebie podobne, a w tym miesiącu mam objawy, które albo sobie uroiłam :-( albo na prawdę świadczą o tym, że w końcu nam się udało. Jestem teraz w 23 dc, cykle mam średnio 30 dniowe. Owulacja była ok 13-15 kwietnia (wiem tylko na podstawie własnych obserwacji, nie robiłam testu owul.), staraliśmy się 11, 12 i 15 kwietnia. Owulacja była dość bolesna, prawy jajnik dawał się we znaki. Później od 19.04 znowu zaczęły boleć mnie jajniki, na zmianę, raz lewy, raz prawy, do tego ciągnięcie w dole brzucha niemal jak na okres. A dziś zauważyłam troszeczkę brązowego śluzu. Wiem, że moje wątpliwości rozwieje jedynie test wykonany najwcześniej 30.04, ale świruję już, czas wlecze się okrutnie. Może wiecie jak przestać o tym wszystkim tak intensywnie myśleć? :-) Pozdrawiam ciepło wszystkie czekające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pozostaje mi nic innego jak czekac:-) Skakanka w takim razie odpoczywaj i dzialaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami - nooo jakbyśmy wiedziały to byśmy na pewno tak nie świrowały jak czasem nam się zdarza :) życzę dużo cierpliwości i pochwal się jak tylko będziesz coś wiedzieć. I pisz jak nie będziesz miała się komu wygadać, to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skakanka miłego odpoczynku kochana! malami witamy cie na forum. No z ta cierpliwościa to faktycznie czasem jest ciezko ale jak cos to pisz dodamy ci otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie. Nikt tak nie zrozumie ześwirowanej na tym punkcie kobiety jak druga kobieta wyczekująca pozytywnego testu :-) Najbardziej do myślenia daje mi mój dzisiejszy lekko brązowy śluz. Zdarzyło mi się plamienie może 2 razy w życiu tak w drugiej połowie cyklu, ale teraz oczywiście chciałabym, żeby to było plamienie implantacyjne... Ale czy temu plamieniu może towarzyszyć delikatny ból podbrzusza i jajnika? Chcąc się doedukować przeszukałam oczywiście internet. Rożnie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no temp dalej 36,8 :) ale dzisiaj zasnelam w dzien ale to chyba przez pogode bo leje caly dzien... jutro od rana bede patrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia temp tylko rano :) Po południu potrafię mieć wahania nawet o 1 stopień w zależności od tego co robię. Także tym się nie sugeruj. * Przyszedł okres :D CHyba jutro dopiero na dobre przyjdzie, narazie plamienie ale jest git :) Cykl miałam bardzo krótki 24 dni ale cieszę się bo szybciej będzie można się starać :) OD jutra biorę castagnus :) Będziemy mieć majowe dzieciątko - wierzę w to! W końcu w maju jak w raju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziwne, bo wgl. nie mialam wzrostu temperatury, a jak nienormalna latałam z termometrem. A jak sobie radzić? Nie wiem, spacer? Zakupy? dobry film? każdy musi jakiś tam sposób sobie znaleźć...... ja szyłam na maszynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Dawno nic nie pisałam ale śledzę wasze poczynania cały czas i trzymam za was kciuki. U mnie nic nowego, nadal się staramy chociaż różnie to bywa bo mój m ma tyle pracy ze mijamy się w drzwiach. Przestałam robić owutesty, dni płodne określamy po sluzie, nie będę się stresować ze "teraz trzeba" bo tylko mnie to demotywuje. za to ochotę na seks mam tak niesamowitą ze sama sobie nie poznaję... ;) to chyba ta wiosna ale słyszałam że po 30stce tak się dzieje. Kiedyś myślałam że jestem rozbudzona ale chyba dopiero teraz rozumiem co to naprawdę znaczy. ;) Jakoś teraz miałam dni płodne i działalismy ostro wiec może coś z tego będzie ;) chociaż serio Przestałam się nastawiać i niczym się nie przejmuje. Jak nie teraz to kiedy indziej. Życzę wam żeby się wam udało, cieszcie się seksem samym w sobie, to dobra terapia na dola ;) jesteście superlaski ;) nie testujcie za szybko, nie wariujcie, nie badajcie szyjki, nie obserwuje biustu,wszystko samo przyjdzie bez względu na to co wam się wydaje. Dajcie o siebie przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a u mnie chyba @ zawita dzisiaj :( temp 36,5 no to czyli spadek tem chyba dzisiaj nastapil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzisia masz racje ale to trudne jak ktoś bardzo chce maluszka. Oliwia puki nie przyszła jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no nadzieje mam! ale coraz mniejsza :( alee rano jak spojzalam na termometr to az mi sie szklanki zrobily ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spadek niezbyt optymistyczny ale tak naprawdę powinien martwić spadek poniżej temp sprzed owulacji a skoro nie mierzyłaś wcześniej to nie wiesz w sumie czy to juz jest tak nisko czy nie. Po prostu trzeba czekać... niestety to jest chyba rada na wszystkie nasze bolączki :/ Mi dziś temp się podwyższyła za to :p Ale brzuch mocno okresowy i plamienie jest także dziś wzięłam już castagnus, wiesiołek, magnez :P Nowy miesiąc przed nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od paru dni obserwuje swoje piersi, patrzę oczywiście czy się powiększyły :p Specjalnej różnicy w rozmiarze nie widzę, bolą mnie lekko, sutki są wrażliwe w dotyku i jak zawsze miałam takie malutkie krosteczki na brodawkach, tak teraz na lewej piersi są te krosteczki ciut większe i uwypuklone, już nie tylko pod wpływem innych czynników, jak dotyk czy zimne powietrze...Czy też tam miałyście albo macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
jest brazowe plamienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia to widzę że mamy synchro :) Nie martw się :) Wysłać Ci zioła ojca sroki?:D Mogę się połową podzielić (jak juz je dostane:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
nie wiem. dzisiaj targaja mna wszystkie uczucia smutek zal wscieklosc roznioslabym cos i taka nie moc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny pisałam do Was ostatnio że miałam cień cienia kreski. Dzisiaj czyli po dwóch dniach powtórzyłam test z innej firmy i dalej tak samo, prawie w ogole nie widoczna :( czy od implantacji ktora przypuszczam ze mialam w piatek bo mialam 2 dni plamien brązowych mogą jeszcze nie wyjsc testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×