Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość nowa Oliwia
no gratulujemy :* zaraz nas bardzo prosimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 2912
Hej dziewczyny, cztery dni przed owulacja mialam stosunek przerywany , tydzien pozniej poszlismy z chlopakiem na calosc bo zaczelismy starania o dziecko, rano na majtkach zobaczylam brazowe uplawy, nigdy wczesniej nie mialam takich uplawow, a na dodatek czuje bol w jajnikach. Moze ktoras z Was moze mi powiedziec o przyczynie tych uplawow? Czy moze to byla implantacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka czyli na calosc poszliscie 3dni po owulce tak? braz moze oznaczac implantacje ale nie musi, moze to byc objaw niskiego progesteronu lub jakas infekcja.... to zalezy tez czy ten braz bedzie jednorazowa sytuacja czy będzie trwał dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania666
Dziękuję wam bardzo jestm przeszczęśliwa uwieżcie że gdyby si tylko dało to bym was zaraziła <3;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, stare i nowe przyszłe mamusie :* Pisałam na forum jakiś czas temu o tym,że staramy się o dziecko od dawna, że moja gin stwierdziła jajniki policystyczne i miałam mega plamienia przed i po okresie. W końcu trafiłam na fajną ginekolożkę, która jajniki policystyczne wykluczyła i zapisała na plamienia duphaston . Biorę go od 4 cykli. Nie pisałam długo bo wiecie jak to jest, czeka się a potem ....rozczarowanie. W tym cyklu jednak było inaczej. Co prawda tydzień przed miesiączką dostałam brązowego plamienia i już myślałam,że to okres, ale starym zwyczajem obkupiona w testy ciążowe zrobiłam pierwszy w niedzielę- 3 dni przed terminem @, a tam...2 krechy:) od razu wiedziałam,że to ciąża, nie wiem jak to wytłumaczyć...test w pon też potwerdził, we wtorek gin na usg jeszcze nie widziała niczego, ale wysłałą mnie na bete i dziś 184 czyli ok 4 tydzień:) Co do implantacji- rzeczywiście ja miałam przez 2 ni bardzo skąpe brązowo-czerwone plamienie i jakoś z tydzień po owulacji tak mnie bolał cały brzuch ,że myślałam,że zejdę. Myślałam,że to po kebabie ale jednak nie;) więc dziewczyny- warto wierzyć i znaleźć mądrego lekarza , który zna się na robocie. Uda się i WAM !! Pozdrawiam i przesyłam pozytywne fluidy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo jednorazowe plamienie, piereszy raz w zyciu cos takiego mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 2912
Tak , trzy dni po owulacji poszlismy na calosc, to bylo jednorazowe plamienie, pierwszy raz w zyciu cos takiego mialam. Juz trzy razy bylam w urojonej ciazy wiec jeszcze nie skacze z radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Chloe gratulacje;) dobrze,że trafiłaś na dobrego lekarza. I prosze udało się;)nam też się uda dziewczyny, czuję to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh :) fantastyczne wieści :) Serdeczne gratulacje!!! Dbaj o siebie i odpoczywaj mamusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Chole gratuluję! :* ja dostałam jakiś skurczów brzucha ... leże i okłady robie bo zwariować idzie... aż robi mi się jakaś nadzieja jak tak druga już pisze ze 2 krechy ma że aż sama chce te 2 krechy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję przyszłym mamusia :-* moze i nam sie uda i grono sie powiekszy :) w koncu lepsze wiesci na forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
O jaaa!!! Tak Wam gratuluje dziewczyny! Wiedziałam, że w końcu sie posypia dwie kreski! ! Cudownie :D i tak jak poprzedniczki Prosze jak możecie zaraźcie nas ;) moje obiawy bez zmian, testuje za równy tydzień. W dzień dziecka i w dzień matki nie ma innej opcji muszą być dwie kreski!! Ps: ja też zazwyczaj z telefonu, przepraszam za błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka79
nowa Oliwia z tego co tu czytam to jesteśmy w takiej samej sytuacji , jeśli chodzi o dzień cyklu, dzień okresu i objawy więc może i ja zrobię sobie test 26 na dzień matki , bo miałam robić 24 w tą sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
o to dobrze ze ktos jest "taki sam" jak ja :p a ktory dzien cyklu masz Dorka? bo ja mam 26 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka79
dzisiaj wskoczyłam na 23 dc to jednak te 3 dni różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
a juz myslalam ze ktos bedzie w tym samym cyklu :) a kiedy mialas owu? i na kiedy masz termim@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak te dni sie dluza do tej @ czemu to musi tyle trwac. Eh ja czeka do 25dc i testuje :) Dzis ide na panieńskie to troche się wyluzuje i przeztane o tym myslec czasem mam pobolewania tak jak by szyjke mialo mi rozniesc ale nie chce sie nakrecac. Niektórzy mowia ze jak testy owulacyjne pokazuja dwie krechy to mozliwa cisza a jak myślicie po jakim czasie testy owul to pokaza od owulacji tak mnie kusi zrobic tedt owil jo zostalo mi kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
mnie juz korci zeby jutro zrobic ... ale cos mowi mi ze mam nie robic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dziewczyny! sprawdzalam na kalenarze dni plodnych ... a nie robilam juz tego w tym cyklu ale cos podkusilo ... i na 28dc pokazalo mi ze dzisiaj powinnien byc @ a na 30dc w niedziele ... i juz wszystko mi sie pomieszalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia a kiedy mialas 1dc? usiadz spkojnie, wes kalendarz i policz, moze Ci sie dni pomyliły:) agnieszka testy owulacyjne mogą pokazac ciaze ale nie muszą, ja raz tak wlasnie próbowalam w ten sposób te testy bo mi zostalo i dosłownie prawie do samego okresu byla druga blada kreska, a test ciazowy negatywny i przyszła @... wiec moze spróbowac ale nie dokonca sie sugerowac... bo niezaleznie od wyniku testu owulacyjnego moze oznaczac ciaze lub nie... lepiej jest kupic sobie testy ciązowe o czulosci 10 wtedy mozna zaczac wczesniej testowac... na allegro są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
blondyneczka 1dc byl 25.04 a w kalendarzu wychodzi 28 w niedziele a 30 we wtorek wiec nie wiem jak tam licza w tych kalendarzach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia to jak sobie weźmiesz normalny kalendarz i policzysz dni to jak nic od 25kwietnia do dzisiaj minelo 28dni... nie wiem jak Ty to wczesniej policzylas, moze sugerowalas sie owulka i dodalas dwa tyg, jak do pon nie będzie @ to na dzien matki testuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
to nie wiem liczyc nie umiem ha ha ha a ja sie wg na @ nie czuje ... zawsze byly plamienia przed @ ...a teraz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia to zalezy jak dlugi bedzie ten cykl, skoro owulka byla 16dc to pewnie kolo 30dni będzie cykl ale to ze sie nie czujesz jak na @ to bardzo dobra oznaka:D piekny prezent bys miala na dzien matki:) 3mam kciuki i informuj nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaW
Witam Was kochane. Pisałam tu niedawno. Miałam nadzieję, że w tym cyklu udało nam się i wreszcie będę w upragnionej ciąży. Niestety mój cykl wydłużał się coraz bardziej, a testy wychodziły negatywne. Przedwczoraj i wczoraj czułam dość silne kłucie w podbrzuszu z prawej strony. Dzisiaj nie wytrzymałam i poszłam do ginekologa. I dobrze, że poszłam... Okazało się, że mam torbiel na jajniku. Dostałam duphaston. Oczywiście ten cykl jest już stracony, co mnie strasznie smuci, ale przez następne dwa nadal mam przyjmować lek i mamy starać się o dzidziusia. Mocno mnie to zasmuciło, lekarz wpatrywał się w ten monitor w skupieniu, a jak obrócił go w moją stronę to aż zamarłam, bo myślałam, że pokaże mi jakąś maleńką plamkę i pogratuluje mi ciąży... No ale cóż, pozostaje nam rozpocząć intensywne starania po miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola a to nie robil Ci wczesniej ginekolog usg? Czy to tak nagle sie pojawila ta torbiel? ale nie przejmuj sie, podleczy Cie i przeciez zaraz wracacie do staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
blondyneczka one sie pojawiaja szybji... ja mialam robione usg pod koniec miesiaczki ale doktorka kazala mi przyjechac za 2 tyg zeby cytologie zrobic robila tez usg dopochwowe a yam 5cm torbiel w 2tygodnie sie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×