Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość MartaWWW
Laska, jajnik moze tez promieniowac. Moze Ci sie wydawac, ze inna strona boli. Albo moze to jakas kolka... Mnie bardziej boli prawa, ale w lewej tez mnie cos pobolewa. Nie mam nigdy tak, ze boli prawa i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogobellka
Dzieki za odpowiedz kochane!! Bardzo bym chciala zeby to jednak bylo zagniezdzanie ale nie nastawiam się za bardzo. Jest to pierwszy cykl starań i jakoś nie wierze zebym miala w zyciu tyle szczescia zeby sie udalo za pierwszym razem :) z czystej ciekawosci napisalam, bo wczesniej takich boli nie mialam i zastanowilo mnie to czy cos moze byc na rzeczy czy po prostu nie zwracalam na nie uwagi w poprzednich cyklach :D Choc bylo by to dosc dziwne zeby takich ukluc nie zauwazyc albo wziac je za cos innego. Powodzenia laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogobellka
MartaWWW - klucie czuje w po obu stronach. jednak wybitnie ta prawa strona sie wyroznia. tak czy siak trzeba czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
do czwartku jak nie bedzie @ ide na bete nie bede kupowac domowych testow zaplace wiecej ale bede miala czarne na bialym czy jest ciaza czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Dziekuje kochane;* caly czas mnie pobolewa brzuch, ale to chyba lepiej, że boli bo to znaczy, że dużo się tam dzieje. Musi być wszystko dobrze nue ma innej opcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Kurczę, właśnie się dowiedziałam, że w czwartek popołudniu wyjeżdżam :\ także badania musze zrobić jutro żeby odebrac wyniki w czwartek rano. Beta raczej piwinna wyjsc bo jutro bedzie 14 dzien po owulacji. Jakos tak dzisiaj jestem kobietą małej wiary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Kika - mam to samo... Jakos mi tak dzisiaj nic nie pasuje... Nawet nie wiem czy się nie pospieszyłam z tym staraniem... Nic mi nie jest po drodze. Dziś strasznie mnie boli w krzyżu... Tragedia jakaś. Kwaśny posmak w gębie nie ustępuje, a dziś nie wymiotowałam. Wymiotuje przeważnie pod wieczór, ale to mogą być też hormony... Uspokoiło mnie to, że lekarz wykluczył jakieś torbiele itp. Z tego się najbardziej cieszę :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Marta - chyba lepiej szybciej niz za późno ;) musimy być cierpliwe i zobaczyć czy to wszystko co nam się nie zgadza, mimo wszystko nie łączy się w jedno. Najgorsze czekanie. Ale wszystkie tu czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczek87
Dziewczyny nie uwierzycie! Dostałam okres i myślałam że poroniłam. Zrobiłam w szpitalu beta i nie uwierzycie! W piątek robiłam beta wyniosło 992 w sobote wieczorem dostałam okres, dziś zrobiłam bete mysląc ze już po wszystkim odebrałam wyniki a tu 1400!! jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Kruczek super wieści. Jednak ludzki organizm jest zagadka, a zwłaszcza kobiecy. No to gratulacje po raz drugi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczek87
Normalnie szok. ale jestem taka szczęśliwa! Niech się maleństwo trzyma. Ale nadal się boje, ale wydaję mi się że ładnie beta rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczek87
Gdy trochę ochłonęłam i poczytałam o becie hcg, znów się boję. Beta rośnie mi za mało po 3 dniach. ;( chyba powinna być większa... i znów mam zmartwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruczek znalazłam cos takiego odnosnie przyrostu bety: 66% w ciągu 48 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml 114% w ciągu 72 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml a u Ciebie jest 70%w przeciagu 3 dni, nie znam sie na tym ale podobno nie wartosc ale przyrost jest najwazniejszy, a u Ciebie troszke za malo, skonslutuj to jak najszybciej z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczek87
Powiem wam dziewczyny, że zaczynam mieć wszystkiego już dość. To wszystko dla mnie za dużo, ciąża, okres, beta i żaden z lekarzy nie chce mnie przyjąć. Zaczynam się powoli łamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Kruczek, wierzę... Człowiek się stara, robi co może i dup@ blada. Całe życie pod górkę. Jesteśmy z Tobą! Wszystko musi się samo rozwiązać. TRZYMAMY KCIUKI!!!!! Dziewczyny, a ja mam pytanie. 25 maja (21 dc) widziałam pare kropel krwi - około 6-7 dni po owulacji (lekarz mi powiedział, że możliwe, że implantacja zarodka). Dziś mam 23 dzień cyklu. W piątek mam urodzinową bibę i wiem, że może powód głupi, ale czy myślicie, że w 26 dniu cyklu powinien mi coś test wskazać?? Kupiłam test Check&go w Rossmanie i jest na nim napisane, że wykrywa ciąże już 6 dni po zapłodnieniu (nie wiem czy to może być prawda). Nie ukrywam, że chciałabym się napić jakiegoś drina czy coś i myślicie, że jeśli nic nie wyjdzie to raczej byście stawiały, że nic z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczek87
Dzwoniłam do przychodzi" najbliższy wolny termin to 26 czerwiec" prosze ją a ona, że wszystko zajęte, Mój prywatny przyjmuję w czwartek. Jutro jade do szpitala Bo mam już wszystkiego dość. Najgorsze że z urzędu pracy wysłali mnie na 3 dniowe szkolenie o efektywnym szukaniu pracy. dziś jutro i pojutrze zajęcia i ja biedna zapomiałam o dzisiejszych, myślałam że w niedziele i poniedziałek poroniłam pobiegłam i czekałam na bete. Zaraz się okaże, że z urzędu pracy mnie za to wyrzucą i nawet do szpitala nie bede mogla iść. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest z tymi szkoleniami z urzedu ale jutro lepiej idz na poczatek i powiedz temu wykladowcy o co chodzi to moze Cie chociaz wpisze na liste... jak mu powiesz ze jestes w ciazy i musisz jechac do szpitala to powinien zrozumiec albo chociaz zrobic notatke, zawsze to inaczej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
a może uda Ci się załatwić coś ze szpitala jakiś wpis czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Dziewczyny, a co myślicie o tym teście co napisałam wyżej. Może wyjść czy nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruczek gdzieś przeczytałam, że statystyka swoją drogą, a organizm ludzki jednak nie zawsze jej podlega. Czasem wolno rosnąca beta nie oznacza nic złego, po prostu pewną anomalię, nietypowość a kobieta rodzi zdrowe dziecko. Czasami jednak może to być jakiś znak, że coś się dzieje. Musisz czekać, to będzie dla CIebie najtrudniejsze ale dasz radę, wiem to! * Byłam dziś u lekarza. Krwawię już w sumie 4 ty tydzień, 3ci po poronieniu, krwawienie się nasiliło. Diagnoza - 5cm torbiel na jajniku. Macica czysta. CIąży mogło wcale nie być... A cóż, torbiel fałszująca wynik testu ciążowego może naprawdę wróżyć źle... Kolejna kontrola za 10 dni. Mam naprawdę dramatyczny okres w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord naprawde? nie no w szoku jestem... 3maj sie Kochana, bedzie dobrze zobaczysz... i jaki jest plan na tą torbiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczek87
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Chciałam powiedzieć, że od 16 roku choruję na nadczynność tarczycy , a gdy skończyłam 24 lata na niedoczynność tarczycy. Dziś zrobiłam wynik tsh i wszystko sie uregulowało z 5 tsh zrobiło się 2 tsh a brałam tylko pól tabletki z 25 Eurytox. Mój organizm cały oszalał. Ciąża sobie tsh wyregulowała. Jutro dziewczyny napisz co i jak. Dziękuję że mnie wspieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Iczozord bardzo mi przykro;( jak dla mnie to Ty jestes baaardzo silna. Ja pewnie bym się już dawno załamała. Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Kruczek teraz nie możesz się dołować bo to w niczym fasolce nie pomaga. Musisz być silna i powtarzaj sobie, że wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczek87
Będę spokojna zatem,co ma być to będzie. Moim pierwszym objawem ciąży było zmęczenie i ból piersi i czułam się jak na okres. Fasolka stworzyła się w Szwecji, pojechałam odwiedzić męża i miałam w Polsce załatwić ubezpieczenie samochodu i wrócić do niego, byłam 100% pewna okresu. Używałam sauny, biegałam po fiordach i robiłam długie spacery, nawet nie podejrzewałam ciąży. Ja miałam długie cykle do 39 dni! zaczęłam plamić myślałam ze okres się zaczął i tak sobie test zrobiłam bo chciałam zobaczyć na czym to polega i jak to działa, a tam 2 kreski. Gdybym testu a potem bety nie zrobiła dzisiaj nie wiedziałam bym że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan na torbiel jest taki, że może zniknie po prawidłowej miesiączce. Dostałam cyclonamine na zatrzymanie krwawienia. Ale wiem, że torbiele fałszujące wynik testu ciążowego to często nowotwory złośliwe. Pozostaje czekać. Jedziemy z mężem w sb do Częstchowy. Zobaczymy... Ale różowo to nie wygląda niestety. Mój lekarz mnie żałuje, powiedział, że to aż boli że takim osobom jak ja to się zdarza (wiecie, świadoma, zadbana, zdrowa, pragnąca dziecka bo przecież nie wszystkie jego pacjentki takie są). Mówi, że ostatnio to prawie ze mną płakał w tym gabinecie ;-) Fantastyczny lekarz. Jeśli któraś z Was jest z Gliwic lub okolicy to mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruczek87
iczozord pomodlę się dziś za ciebie o twoje zdrowie . Będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord i tej torbieli nie bylo wczesniej widac? kurcze ja sie nie znam, ale moze nie ma co zakladac takiego najgorszego scenariusza... trzymam kciuki za Ciebie zeby wszystko worcilo bez problemow do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×