Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Kruczek - dziękuję, bardzo mi tego trzeba!!! Blondyneczka nigdy nic nie było widać, zawsze miałam wszystko wzorowo. No nie zakładam najgorszego scenariusza, ale nawet w ulotkach testów ciążowych jest napisane, że nwotwór daje fałszywy wynik testu :/ No nic, przyjmuję leki i czekam. Nic mi nie pozostaje. Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
u mnie dziewczyny dalej cicho ... nie ma nic moj M zaczyna powoli sie cieszyc bo to 33dc i nic ... ale ja mam jakies zle przeczucia ze ten test prawde pikazal i nie ma ciazy echh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
ja robię rano test (24 dc), bo w opakowaniu są dwa :P Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Iczozord trzymam mocno kciuki musi byc dobrze! Marto jak wyjdzie negatywny to i tak za wcześnie, mimo ze pisza 6 dzien to i tak pierwszy dzień spodziewanej miesiączki jest najbardziej realnym terminem na robienie testu :) Nowa Oliwia! Beta koniecznie! :) i wszystko bedzie jesna :) pieknie by bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord na poprzedniej wyzycie nie bylo torbiela widac? odpowiecie na moje dreczace pyt ktore zadalam wcześniej z dwie str? Robilam wczoraj test oczywiscie negatywny ale sadze ze to za wczesnie bo 23dc co tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Agnieszko moze byc za wczesnie. Niektorym kobietom wyszedl dopiero test po paru dniach po @. Rozmawialam wczoraj z siostra ( ma 2 dzieci) i z drugim dzieckiem tez jej wyszedl test szybko. Jeszcze przed @. Mi tez sie udalo w 22 dniu. Nie ma reguły. Jedno jest pewne do poki nie masz @ wszystko jest możliwe i mozesz byc w ciaży. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneiszka LH wytwarzany jest tylko przez moment, wywołuje owulację i zanika. Jednak może być tak, że organizm zaczyna przygotowywać się do owulacji jednak nagle coś się zadzieje i się z tego wycofuje. Dlatego hormon może występować dłużej w organizmie. A może owulację miałaś troszkę później i poziom LH jeszcze niezupełnie spadł. Rozciągliwy służ i test owulacyjny wykrywający LH mogą wskazywać na to, ze owulacji jeszcze nie było. Czasami w cyklu można zaobserwować nawet 2-3 fazy śluzu płodnego ale do owulacji dochodzi tylko raz. Potwierdzenie owulacji da CI monitoring lub zaobserwowanie skoku temperatury - wtedy będziesz mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Nie ma reguły na testy z moczu. Najlepiej po albo w dniu spodziewanej @. Ktoś wcześniej pisał, że na te paskudne torbiele nie ma reguły, potrafią się pojawić nagle w danym cyklu, wiec przy badaniu może być ich nie widać, a po badaniu mogą zacząć rosnąć :/ Jadę na bete dziewczyny! Trzymajcie kciuki.jakos tak jestem dobrej myśli. Nigdzie tylko znaleźć nie mogłam czy musze byc na czczo czy nie, jeden artukul znalazłam, że nie. Wolałam jednak nie ryzykować i jestem bez jedzenia. A Wy jaką macie informacje? Trzeba być czy nie trzeba? Mocno ściskam, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika bycie na czczo czy nie nie ma żadnego znaczenia - możesz jeść ile chcesz, nawet za dwoje :) Torbiela nigdy nie było widać, miałam USG robione 3 tyg temu i nie było go - jajniki czyste. No i nagle 5cm. A test ciążowy nadal wychodzi pozytywny, mniej ale jednak nadal. Macica czysta, obkurczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Kika, który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika321
Hej dziewczyny, troszke mnie nie było a tu takie rewolucje na forum... Iczozord aż nie mogę uwierzyć ze takie zawirowania masz w życiu :( trzymaj się kochana! :* Natka, kruczek gratulacje :* A ja kończę dziś 18 tydzień :) od kilku dni maleństwo potrafi mi nie źle zakopać :) wspaniale uczucie :) wczoraj bylismy na usg i będzie dziewczynka :) tak jak czulam od samego poczatku :) Ogólnie czuje się dobrze, stopy mi tylko puchna i dłonie :( Oliwia daj znać jak tam wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
MartaWWW mam 24 dc. Przy 27 dniowych, 14 dni od owulacji. Byla moja ulubiona pielęgniarka, obiecala ze jak tylko przyjda wyniki to mi napisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
ja właśnie dzwoniłam do labo i powiedzieli, że jest jeszcze za wcześnie (24dc przy 30-31 cyklach). Mam przyjść sobota lub poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Marika dziękuje;) cieszę się, że u Ciebie wszystko ok i niunia rośnie;) Kika trzymam mocno kciuki. A wracajac do testow to na tecie pepino ( czulosc 10) wyszla mi bledsza kreska niz na tecie nordtest o czulości 25. I badz tu madry czlowieku, ale ważne, że jest. Moze tylko producent pisze, ze ma wysoka czulość a w rzeczywistości wszystkie maja taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka na jasność kreski nie patrz. Po prostu intensywność barwnika jest różna w różnych testach. W bobo teście kreski są leciutko różowe a na testach z allegro bordowe. W czułości chodzi o to, że na pepino kreska pojawi Ci się po prostu wcześniej, nawet jeśli będzie słabo widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Kika, dziś bedziesz mieć wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli moze byc za wcześnie rozumiem na wykrycie na tescie? Dodam ze mam taki sluz przezroczysty dosc duzo go i mam uczucie mokra tak podobnie jak przy owulce a zawsze w tym dc nie mialam sluzu dopiero przed @ mi sie pojawial. Dzis juz nic mnie nie boli hm nie wiem co muslec jeszcze jutro mam wziadc dupaston i vhyba jutro rano zatestuje bo boje sie ze jak go odstawie to jest mozkiwodc ze jak cos jest to sie nie utrzyma jak uwazacie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
w ogóle to naszły mnie pewne refleksje ;) i trochę mnie to wszystko dziwi... Medycyna tak poszła do przodu, że jesteśmy w stanie przeszczepić nawet twarz, a nadal nie ma sposobu, by wcześniej niż przed okresem dowiedzieć się o ciąży. Powinno się nad tym popracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Gratulacje dla wszystkich z dwiema kreskami ;)!!!! Dajcie o siebie. Iczozord to wcale nie musi być coś złośliwego. Test możesz mieć dalej pozytywny bo może co się jeszcze nie oczyścila macica...hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
u mnie cisza ^^W piatek ide na bete ale jak jutri nic nie bedzie oczywiscie :) dzisuaj mialam takie dziwne uczucie jak by @ mi lecialale nie leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Dziewczyny bylam dzis na becie. Chce sprawdzic jakie jest we krwi stezenie nim pojde na wizyte, bo jeszcze troche poczekam. Jak myslicie kiedy isc? 7-8 tydz? Dzis czuje się dobrze, tylko rano troszke sie w glowie krecilo i bylo niedobrze. Piersi urosly;))) bola przy dotyku. Teraz bardzo delikatnie czuje brzuszek, ale czuje sie bezpieczniej jak pobolewa, bo wiem ze sie tam wszystko rozciaga. Wynik bety bede miec jutro kolo 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ja tam bym Ci radziła w ogóle nie chodzić na betę bo się potem będziesz tylko zastanawiać czy dobrze rośnie, dlaczego za szybko albo za wolno itp. Ale ja mam złe doświadczenia. Dla własnego spokoju możesz sprawdzić i nie ma to znaczenia kiedy to zrobisz. Musi przyrastać prawidłowo co najmniej 66% co dwa dni. * agnieszka a może Ty po prostu teraz dopiero masz mieć owulację? Odstawić duphaston powinno się stopniowo a jak masz potwierdzona ciążę to lekarz pewnie zaleci przyjmowanie go do końca 1 trymestru. * faktycznie medycyna mogłaby coś zrobić :P Z drugiej strony to nam pokazuje, że nie jesteśmy jednak panami własnego losu i nie nad wszystkim będziemy panować, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Iczozord nie bede wiecej chodzic na bete. Poszlam tylko bo chce sprawdzic czy mnie testy nie oszukuja;)) wiem, że to glupie;-) nie mam zamiaru sprawdzac przyrostu. I tak nie zmienie nic w tej kwestii juz. Czekam na wizyte. Gdzies na 3 tyg pojde. Moze zobacze juz fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord owulacje mialam juz w tym cyklu bo testy mi ookazaly i sluzu troche tez bylo. I wtedy dzialalismy. Do jutra biore te tab ja biore tylko jedna dziennie. Wiec jak test wyjdzie negatywny jutro to moge odstawić? Bo juz sie pogubilam a z drugiej str 25dc moze byc za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja mam 34dc i kompletnie czuje sie na @ chodz dzisiaj zachcialo mi sie kiszonego:p cos czuje ze jutro odwiedzi mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka a powiedz mi czy ty tez masz takie dziwne bole jak by do krzyza i do miednicy bo wczoraj spalam po pracy i obudzilam sie az 3 razy bo mialam wrazenie ze cos mnie boli i zmienialam pozycje ale bylam tak zaspana ze nie bylam pewna czy to sen hehe :-) na dodatek dzis nie mam bólu podbrzusza ale za to jajnik pobolewal. Piersi batdzo bolace az nie idzie ich dotknac ale to moze akurat byc po progesteronie. I ogolnie jakos tak spac mi sie chce codziennie po pracy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia pisalas wcześniej ze w czwartek idziesz na bete i co? a mialas juz takie dlugie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Dostalam sms z laboratorium beta hcg ujemny. :( tylko MartaWWW mi pielegniarka mówiła tez ze moze byc za wczesnie. Bez sensu te nadzieję. Jest mi jakos tak smutno dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Kika przykro mi;( Agnieszko plecy mnie nie bola jeden dzien tylko bolaly, ale to pare dni wczesniej. Pobolewa brzuch tak dolem jakby macica i jajniki od czasu do czasu daja o sobie znac. A ten bol jest taki dziwny jakby pieczenie uczucie goraca w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×