Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

U mnie wydażyło się cos dziwne go wczoraj... byłam na kontroli u hematologa bo mam problem z leukopenią że za mało krwinek białych a wczoraj wyniki idealne i Pan doktor zapytał i powiedział żebym zrobiła test ciążowy bo u kobiet w ciąży problem znika. W duchu sobie myśle przecież w ciąży nie jestem bo dostałam @. Ale jednak wczoraj tylko raz podpaskę zmieniałam i nie było tego dużo a dziś prawie nie leci... robiłam rano test z allegro i nie z pierwszego moczu... czy te testy mogą się mylic? już nadziei nie mam ale może jednak coś w ty jest ;-) co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Agnieszka to moze zrob kolejny tescik?:-) a ktory dc jestes? U mnie dzis 22dc i okropne skurcze w podbrzuszu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
agnieszka te testy wychodzą dobrze. Przynajmniej te które ja miałam były OK i wiarygodne. Ale sama wiesz, że zdarzało się tu u nas na forum, że test wychodził pozytywny dopiero hohoho od terminu miesiączki. :) NADZIEJA UMIERA OSTATNIA! xxx Byłam dziś u lekarza. Torbiel się nie zmniejszyła, na drugim jajniku pojawiła się mała torbiel tzw krwotoczna ale lekarz prawie na nią nie zwrócił uwagi bo powiedział, że nic to takiego nie jest. Śluzówka cieniutka, ładna, podobno lepsza niż wcześniej. Krwawienie przeszło w plamienie. No i czekamy. Aha, testy ciążowe wychodzą już negatywne. Torbiel powinna pęknąć samodzielnie w okolicach miesiączki. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
A ka się zmęczyłam dzisiaj w drodze na tramwaj. A w tr amwaju... Blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie jednak dwie kreseczki!Powodzenia mamo pięcioraczków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Gościu gratulacje;))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dziewczynki, jestem podnieta. Po 50 metrach do pracy się zmeczylam :) ściskam i trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam 32 dc i prawie nic nie leci. 2 dni @ i to tak słabo to chyba nie dobrze. test robiłam w 31dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Baletka, mam to samo! W sklepach sie mecze, na spacerach tez... Tragedia! Nie moge sie normalnie poruszac! Dzis spalam od 14.00 do teraz :/ nic nie zrobilam w domu czy do pracy. Nie wiem co sie dzieje, ale wole juz spac niz ma mnie mdlic! Masz mdlosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Tak sie zastanawiam jak dlugo od owulacji powinna mi sie utrzymywac podwyzszona temperatura? Niemilosiernie pobolewa mnie podbrzusze i ciagnie od paru dni prawy jajnik. Dzis mierzac mialam 37,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Czy tutaj można zamieszczać zdjęcia? miałam testować jutro z rana ale nie wytrzymałam, więc mam bladą kreseczkę już teraz. Jutro rano raz jeszcze, żeby uwierzyć :) majątek wydam na te testy xD Marta, powiem Ci że dzisiaj to jakaś masakra.. duszno, twarz pali, jem więcej,żeby nie było mdło (w sumie tylko w tramwaju tak ostro miałam) biust boli, ale odczuwam to raczej jakby zimno mi non stop było niż jakieś zwiększenie. Poza tym ludzie mi mówią w pracy, ze jestem niewyraźna, głowy nie mam :) i brzuch boli trochę jak na @ ale leciutko. trochę się boję, że to pójdzie wszystko z @, bo wiem, ze tak też czasem bywa :( No i ślinotok na śledzie, ale jaki! o mammamia! ps. przepraszam za tamte kulfony - pisałam na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Caroline - 14 +/- 2 dni. Prawidłowa faza wysokich temperatur trwa od 12 do 16 dni. Przyjmuje się, że 18 dzien wysokiej temp oznacza w 99% ciążę :) Baletka - kreska jest - pewność jest! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ja agnieszka robiłam test w 31 dc paskowy i co wyszedł negatywny, poszłam 4 dni później na bete a tam już 4 tydzień . ;D więc wiesz :D dziewczyny nie lepiej isc na bete :D ? 100 % pewności i tylko około 30 zł a na testy wydaje sie fortunę ! teraz juz wiem ze warto wydac raz te 30 zł i miec pewnosc niz niewiadomo ile na niewiadomo ile testów i sie zamartwiac ;D ja sie czuje swietnie czasami mnie mdli ale wymiotowac nie wymiotuje :D ale spac mi sie nie chce ale jak przyloze głowe do poduszki do odrazu odlatuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Oliwia dbaj o siebie i oby tak dalej bez komplikacji:-) Blondyneczka co z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu zyje, czekam na @... pozatym wczoraj mialam gorzeb dziadka wiec jestem nie specjalnie rozmowna ostatnio :( powodzenia Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka86
Kochane ja w 14dc mialam owu. potem kilka dni pozniej mialam bole brzycha i jajnikow az ciaglo. w 22 dc kreska druga niemal niewidoczn, w 24dc kreska bardziej widoczna, w 26 dc kreska nadal slaba a beta hcg 47mlu/ml a dzis jest 29dc wczoraj bol brzucha a dzis plamienie brązowe i bol jak na okres a leci slabo i teraz hit! dwie kreski czerwone a okres jakby dostalam czy cos no nie wiem co myslec bylam juz na becie ale wynik dop ok 12.00 wiec musze czekac nie wiem co mam myslec jesli beta sie podwoi to ciaza jest ale skad plamienie i bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
blondyneczka trzymaj sie kochana:* mam nadzieje ze jak Twoj maz wroci z delegacji to uslyszymy same dobre wiadomosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
jolinka trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Ja znów testowałam i taka sama bardzo słaba kreska. Boję się trochę tej niedzieli (termin@), że przyjdzie i wszystkie te testy to będzie jedno wielkie oszustwo :( Uwierzę dopiero jak pójdę do ginka, albo jak będa 2 mocne krechy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dziewczyny jest mi smutno i trochę jestem przerażona. Druga kredka wychodzi coraz słabiej na testach :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Przykro mi Baletka...co prawda jeszce nic nie przesadzone ale u mnie tez tak bylo...zarodek sie nie utrzymal niestety...testy z dnia na dzien byly co raz slabsze...co tez nie oznacza ze u ciebie mmusi byc tak samo...sciskam cie mocno...mozliwe ze nie jest wystarczajaco silny u mnie chyba nie byl :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu dziekuje :* a maz wraca za tydzien albo za dwa, a ja dzisiaj dostalam okres wiec od poniedzialku ruszam z badaniami... jakos to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe28
Barlrtka- może masz za mało progesteronu w sobie? Ja tam miałam, wtedy nigdy zarodek się ne utrzyma, bo progesteron go chroni... Bieginij do gin i po duphaston, to ochrona dla maleństwa. Ja brałam go parę cykli od 15 do 25 dc a jak zaszłam to nie przestałam go brać. Teraz jestem w 7 tc. i nie plamię. Duphaston to naprawdę ochrona dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko, ja mam takie przeczucie ,że niedługo się uda , zobaczysz będzie dobrze . Trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
agnieszka co tam u Ciebie? Baletka aby móc porównywać testy powinnaś każdy robić o stałej porze dnia, najlepiej wieczorem. Jeśli robisz w różnych porach i różnych firm to kreski będą różnej intensywności. Blondyneczka - do boju! :) Trzymam za Ciebie mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczynki... narazie nie mam na nic sily, tak mnie męczy ta @ i jeszcze ten upał... nawet nie chce mi sie jutro na te badania usc :/ ... ahhh ja tez za Was trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dzięki Kochane. Mam 3 testy z poranka, 2 z południa/popołudnia. Moja @ nie nadeszła wczoraj, a wczorajszy poranny test wyszedł z jedną słąbą kreską. W całej mojej historii nigdy nie zdarzyło się, abym "przechodziła" termin @, więc dziś rano zrobiłam betę, a o 18.00 ide do lekarza. Trzymajcie kciuki. Ja mam przeczucie, ze jest rewolucja w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dzięki Kochane. Ja mam 3 testy z poranka, 2 z południa/popołudnia. @ wczoraj nie nadeszła, a wczorajszy poranny test pokazał bladą kreskę. Nigdy mi się też nie zdarzyło "przechodzić" termin @, więc mam poczucie, że będzie w naszym życiu rewolucja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka, trzymamy kciukasy!! Ja robilam 3 testy tej samej firmy. Beta Ci prawde powie. A jakiej firmy robilas testy? Masz w ogole jakies objawy? Cos Ci dolega z ciazowych objawow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Blondyneczka jak widać po moim podwójnym wpisie to ja tak :) Marta cd objawów to jestem słaba, po południu życie ze mnie ucieka, spać chodzę ok 21.00, jak nie zjem czegoś to mnie mdli i jest mi słabo, no i tak... wc 10razy dziennie - max wytrzymuję 1,5h :) mam takie uczucie w podbrzuszu jakbym miała dostać @, ale nic sie nie dzieje i mnie tak... rozpycha, nie wiem jak inaczej to ująć. biust wrażliwy ale do przeżycia, wrażenie jest jakby był dlugo napięty,a w dotyku niezbyt jędrny (jak te sztuczne piersi w śmiesznych sklepach ;)) w sensie tak się rozlewa w rękach, a mam wiecie... male B.. :> wybaczcie te szczegóły anatomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×