Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość natka natka
Dziekuje Iczozord;) uspokoilas mnie troche;) skonsultuje to z innym lekarzem. U niego i tak bym nie prowadzila ciazy bo powiedzial mi, ze juz go nie bedzie schodzi moze na emeryture. Prawda jest taka, ze co ma byc to bedzie;) trzeba byc dobrej mysli. Ciesze sie, ze u Ciebie krwawienie ustalo na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord dostalam ten Twoj lek, nawet nic nie powiedzialam, sama mi przepisala, ale w zasadzie nie wiem na co on jest... a o tym Spironolu czytalam ze obniza ten moj hormon ale nie na zawsze, całe zycie podobno bede miala go podwyzszony jesli nie bede brala leków... a objawa sie to tym ze mam wiecej niechcianych włosków i tym ze zatrzymuje mi sie woda w organizmie i przez to nie moge schudnac a odchudzam sie cale zycie:P i fakt ze nawet jak nie jjem to mi ciezko... iczozord bardzo sie ciesze ze u Ciebie wszystko wraca do normy, i jaki jest dalszy plan u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disan
witajcie, czytam i czytam i postanowiłam napisać bo dziś coś się stało- mam 29dc (od pół roku 28 cykle ostatni 33 wiec ten nie wiem ile ma trwać)- dziś trzy silne ukłucia w okolicy lewego jajnika może niżej - w tym momencie szłam i aż z bólu sie zgięłam- 4-5 h poźniej w białej wydzielinie z pochwy czerwona krwista plamka - co o tym myślcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Wczoraj tj 26dc zrobiłam test. Niestety albo juz pozamiatane albo kupiłam słaby test (jakiś paskowy z Rossmana) bo wynik oczywiście negatywny:( Temperatura wciąż powyzej 37.2 i boli tylko jeden jajnik (prawy). Kurcze nie pozostaje mi jak tylko czekanie do jutra. Reszte objawów to chyba sobie wmawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
caroline może być za wcześnie na pozytywny wynik. Blondyneczka - castagnus działa na przysadkę i reguluje wydzielane przez nią hormony płciowe :) Plan jest taki, że staramy się od tego cyklu ale już bez liczenia, po prostu spontanicznie. Lekarz daje zielone światło i mówi, że mamy tego nie odkładać. Zobaczymy :) disan - nic nie można powiedzieć - na dwoj***abka wróżyła. Trzeba czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Ehh ta pogoda mnie wykonczy:-( przed chwila w pracy zrobilo mi sie slabo, myslalam ze zjem jogurt i bedzie ok, ale tylko mi staje w gardle:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
No może i za wcześnie. Wciąż sie temperatura utrzymuje 37.2-37.4 Dziś jest dziwny dzień i nie wiem czy spowodowany ciśnieniem czy innym czynnikiem ale czuje sie do bani. Płakać mi się chce bez powodu i to nagle. Strasznie mnie mdli i jestem zmęczona. Chciałabym brać to za dobrą wróżbę ale poczekam jeszcze do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Caroline 26dc to naprawdę wcześnie. Temp jest bardzo obiecująca. Pozostałe objawy również, choć jak już pewnie wiesz nie można ich brać za pewnik. Ale trzymamy kciuki :) Melduj się regularnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
natka ja trafiłam na takiego gina, który nic nie mówił tylko praktycznie bez badania kazał przyjść nie wcześniej niż 7 lipca, więc 2 dni później bylam u innego i dzisiaj mam usg, luteinę etc. Idż do innego, szukaj swojego lekarza. Chciałam Was o cos zapytać: kiedy ujawniłyście się w pracy? miałyście na początku zwolnienie lekarskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline, poczekaj cierpliwie. Masz ładną temp, więc kto wie, kto wie :-) A samopoczucie może zależeć od wielu czynników. Mnie też ostatnio jest momentami słabo i duszno i z apetytem rożnie, a o ciąży nie mam mowy, bo jestem w 9 dc :-) Ale odebrałam wyniki i są świetne :) Pani doktor powiedziała, żeby bez stresu działać jeszcze przez pół roku, a jak się nie uda, to wtedy zaprasza. Ale spodziewa się mnie wcześniej, jak tylko okresu zabraknie :D Tak więc jestem nastrojona pozytywnie i mamy zamiar owocnie działać już w tym miesiącu. Jestem pewna, że w poprzednim cyklu stresem zatrzymałam owulację, więc w tym miesiącu postaram się NA PRAWDĘ nie spinać, nie stresować i nie martwić, ani w pracy ani po pracy :-) 3majcie się dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Baletka jutro na 10 ide do ginekologa,do ktorego chodzila moja siostra w ciazy i.kolezanki z pracy. Mam nadzieje,ze.piatek 13 nie bedzie pechowy. Dzis juz lepiej sie czuje psychicznie;) wazne, ze zarodek jest prawidlowy i mam nadzieje, ze za dwa trzy tygodnie uslysze i zobacze serduszko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze dziewczyny że u was wszystko się dobrze układa. Ja za to w wiecznym stresie na uczelni zjazd 10 dniowy mam i na nic nie mam czasu i nawet nie mysle o moim cyklu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny;) jestem nowa tutaj;_) postaram sie opisac moja sytuacje w miare szybko, mam zdiagnozowane PCOS i nie mialam owulacji, zaczelam sie leczyc w poznaniu i sie okazalo ostatnio ze wystapil w koncu pecherzyk(bez stymulacji lekami) pecherzyk pekl w 20 dniu cyku, (tydzien temu w piatek,) ogolnie mam dluuuuugie cykle, bez tabletek moge sobie czekac nawet 3 miesiace... a tu dzis zaczelam plamic najasny braz z lekkimi plamkami czerwonej krwi, i teraz moje pytanie czy te plamienie to moze byc zagniezdzanie zarodka czy moze wyjatkowo szybko okres przyszedl?? dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Baletka ja w pierwszej ciąży mialam plan ze ujawnie sie dopiero po 12 tyg bo pracowalam w centrum handlowym i wiedzialam ze ta informacja zdenerwuje kierowniczke a zlosci zostana na mnie przelane (a nie chcialam sie w ciazy denerwowac i stresować przez nia bo to i tak chory przypadek na glowe) :) ale koniec w koncu inaczej sie stalo. Przy pierwszej wizycie dostalam zwolnienie bo mialam krwiaka na macicy i musialam lezec jak kloda. Czyli dowiedzieli się bardzo szybko. Ale to w sumie nawet lepiej bo moze jakbym nie dostala to moglby peknac a wtedy juz najgorsze :/ A co do testu to teraz pocwicze cierpliwosc do soboty czyli juz po terminie bede a wiec cos juz powinno pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Natka dobrego samopoczucia w ten piękny piętek :) Caroline, dzięki (też miałam taką szefową ;)) Ja pracuję w korporacji i mam b.fajnego szefa, a teraz czuję się jak wypluta, dlatego właśnie pytam. tym bardziej, że lekarka sugerowała zwolnienie. Poza tym od wczoraj boli mnie gardło i jak normalna ciążowa temperatura to 36.7 max, to dzisiaj mam 37.1. Zastanawiam się czy iść do lekarza już czy poczekać. Dzisiaj ostatni dzień pracy potem tydzień urlopu ale w weekendy zjazdy i szkolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
To jest jedyny okres kiedy mozesz isc na zwolnienia 100% platne i jeszcze nie poniesiesz konsekwencji a niestety w 1 trymestrze trzeba najwiecej na siebie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Caroline postanowiłam pójść do lekarza. Jestem przeziębiona, co jest zapewne wynikiem rozchulanej klimatyzacji. Niestety czuję się coraz gorzej. Boję sie trochę o dzidzię, bo chociaż maleńka to teraz właśnie jest najbardziej ciężki czas. Zastanawia mnie coś jeszcze - czy tylko ginekolog może wystawić kod choroby B(ciążą)? czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Każdy lekarz Ci wystawi zwolnienie. Najlepiej byś miala ze sobą jakis dokument czy papierek z którego lekarz jest w stanie potwierdzic ze jestes w ciąży. Chocby karta ciazy czy wcześniej wykonane badania. Może nie chcieć ale roznie to z nimi bywa. Ja w pierwszej ciazy w okolicach 20 tyg podziebilam sie i skonczylam z 39.5 na izbie przyjec w szpitalu. A wiec lepiej dmuchac na zimne tymbardziej w pierwszym trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Dziewczyny ale sie ciesze;))) wszystko jest w jak najlepszym porzadku;) zarodek prawidlowo umiejscowiony. 27 szczegolowa wizyta, z wynikami, zalozenie karty ciazy;) ful wypas jak to stwierdzil lekarz;) ach juz nie moge sie doczekac. Powiedzial pan doktor, ze juz powinno byc serduszko;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
natka gratulacje !!! :) Caarolinee dziękuję za doinformowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Natka jeszcze raz gratulacje:-) chyba faktycznie @ do mnie idzie, bo az mi sie lezki zebraly jak przeczytalam Twoj post:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Natka, mam wizyte 26 :)))) tez wszystko bedzie widac :) fajnie, fajnie :) ja mam dzis straszne mdłości... Chodzil za mna ryz i sajgonki i :)))))) jestem juz po 1 porcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Dziekuje Wam kochane;) Magda a moze to nie @ tylko Ci hormony na dzidzie buzuja;)) Marta ale idziemy rowno;)) bede juz znala termin porodu. Pewnie bedzie zblizony do Twojego;)) jednak piatek 13 nie jest pechowy dzis dla mnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Natka, mam nadzieję, że jutro okaże się czym te wahania są spowodowane, bo powinnam dostać @... staram się nie nastawiać na inną możliwość, bo wiem jaka w tym cyklu była częstotliwość przytulanek, ale to jest silniejsze ode mnie i jakaś mała iskierka nadziei już się wytworzyła... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Magda trzymam kciuki. Czasem wystarczy jeden raz zeby sue udalo wiec mysle, ze czestotliwosc nie ma tu wiekszego znaczenia. Czekamy na info;) Iczozord krwawienia nie powrocily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Wstałam. .. test zrobiłam. .. i wyszedł negatywnie:( Kurcze ale dziwnie bo zawsze mam 28dc i wczoraj powinnam była dostać a tu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Caroline moze przez stres Ci sie lekko przesunal? Do mnie @ ma dzis zawitac- nie pogniewam sie jak jednak o mnie zapomni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Stresów raczej nie mam bo siedzę z dzieckiem w domu :) Raz w życiu mi sie spóźniła tj przy pierwszej ciąży a tak to zawsze ksiażkowo 28dc , rano. Albo za niski hormonu i narazie go test nie wykrywa domowy albo poronienie wczesne :/ i wtedy za pare dni @ przyjdzie. A tego się boje bo miesiac temu poronilam w 6tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×