Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Marta gratulacje :) oby ponowny test wyszedł również pozytywnie :) Oliwia nie ma co się kłócić, już leć do Męża i ładnie się pogodzić proszę :) a my czekamy na Twoje wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Oliwia nie denerwuj sie;) jak wynik bedzie pozytywny to przejda wam wszystkie zlosci. Trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Oliwia stres z was wychodzi ale musisz wyluzować ;) dawaj znaki od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Oliwia nie trzymaj nas w niepewnosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dziewczyny 127 mIU/ml a norma jes 1-10 tygodni 201,64->225000,00 wiec chyba nici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia Gratuluje !!! :D ja znalazłam takie normy: 3 - 4 tydzień: 9 - 130 mIU/ml 4 - 5 tydzień: 75 - 2 600 mIU/ml wiec wysztko jest okej:D ciesz sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Nowa Oliwia jeszcze nic straconego, wazne ze jest pozytywna. Pewnie trzeba bedzie powtorzyc, mysl pozytywnie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowa Oliwia
ciesze sie ale tak cicho bo obawiam sie najgorszego :( ze to za malo ze to ze tamto przerazilo mnie ze tam norma jest od 201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Moze bobo zagniezdzil sie pozno i dlatego poziom jest nizszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ja nie wiem skad oni wzieli az 200, tym bardziej ze nie wiadomo kiedy konkretnie u Ciebie byla owulka i kiedy doszlo do zagnieżdzenia... to naprawde są indywidualne sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
dziekuje dziewczyny za to ze jestescie ! w poniedzialek dzwonie do gin i sie umawiam na szybszy termin ! niech mnie przyjmuje i mowi co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
ciesze sie ciesze :) ale i tez martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Oliwia gratulacje;)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowa Oliwia
dzoekuje! ale stresuje sie ze to za mali:( i ze fasolka zle sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Oczywiscie ze sie martwisz... I kazda z nas tez by sie martwila na twoim miejscu i bez znaczenia tak naprawde jest jak bardzo chcemy cie pocieszyc i przeslac pozytywne mysli bo ty i tak bedziesz sie zamartwiac o wymarzona i wyczekana fasolke... Trzymaj sie cieplo i daj znaj xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Oliwia nie stresuj sie! Zrobilabys sikanca, druga krecha walnelaby cie miedzy oczy i nawet nie analizowalabys tego ;-p jest beta dodatnia? Jest! Glowa do gory, cyc do przodu i ciesz sie tym co,jest ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowa Oliwia
kocham was dziewczyny ! i trzymam za was kciukasy! :* WAM TEZ SIE UDA JAK UDALO SIE MI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Cos tu tak cicho sie zrobilo jakos... Ja jestem w 22 dc ktos jeszcze jest moze w podobnym momencie w cyklu? Bedzie nam razniej testowac lub ... :-( x? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 19 dc /30. Ostatnio mialam 31 ale to,zasluga castagnusa,;-) w tym mcu,jednak nie testuje bo nie bylo staranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  iczozord
Oliwiaaaaaaaaaa :D:D:D:D To jest jak najbardziej pozytywny wynik!!!! :D Mało jest bo to dopiero początek :) Nie martw się :) Do ginekologa też za szybko się nie umawiaj może... choć w sumie, idź dla spokoju ale nie martw się jeśli na usg nie będzie jeszcze zarodka bo to wcześnie :) CIesz się, dbaj o siebie i nie kłóć się z mężem :D:D:D:D Ale ostatnio obrodziło w dobre wieści, kto następny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Hej hej!! Chwilę mnie nie było i takie informacje! !! Marta,Oliwia gratuluje!!! Wspaniale !! Dużo zdrówka! :* Ja mam objawy jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia456
Oliwia gratuluję! wiedziałam że tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Ach miałam wczoraj taka długą odpowiedz ładna napisaną i mi sie telefon zawiesił. Dziewczyny bardzo bardzo się cieszę! W końcu wspaniałe wieści! Juz wiem dzięki Wam, że trzeba po prostu uzbroić sie w cierpliwość! Życzę Wam duuuzo zdrówka! Dbajcie o siebie żeby fasolki sobie zdrowo rosły: ) nie dzwigajcie nie przemeczajcie się! Kwas foliowy i zdrowe jedzonko! EEw. zachcianki ;) Ja czekam dzis na @. Wczoraj czułam się typowo na nią. Ból krzyżowy, bol podbrzusza i silne zmęczenie. No ale wstalam i na razie nic. Oby tak dalej ;) zobaczymy. Jestem teraz u teściowej i ciągle tylko slysze aluzje kiedy ona bedzie miala wnuka... nawet nie wie jak mnie to denerwuje. Tak jak ja bym sama nie chciała. Najważniejsze to sie nie denerwować ;) buzka dziewczyny! Witam nowe na pokladzie! WItam magde po urlopie! Dobrego dnia! I czekam na kolejne dobre wieści! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Czesc dziewczynki... Kika obys sie @ nie doczekala... A tesciowa... Jak to tesciowa robi wszystko zeby...u mnie dzisiasiaj znowu spadek temp... Powiedzcie mi dziewuszki czy to moze byc przez to ze sie budzilam w nocy wiele razy? Poza tym to chyba nici w tym cyklu... Jeszcze 2 dni temu myslalam ze moze a teraz to juz znowu dola lapie :-( caluje was dziewuszki i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
u mnie dziewczynki świetnie ;D ach chyba dopiero teraz dotarło to co się stało ;) w nocy lekkie pobolewania brzucha było M mówił mi że mam go nie straszyć :P ale powiem wam patrzyłam na kalendarz ciąży i tam mi wychodzi 6 tydzień ;/ a ja miałam taka mała betę w poniedziałek zapisuje się na szybszy termin do gin !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwa super :) cieszymy się Waszym szczęściem :) Kika teściowa jak to teściowa- znam ten ból :) Ja wczoraj zaszalałam na imprezie i dziś nie mogę dojść do siebie, może porządki pomogą na zwalczenie kacyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia tak się cieszę waszym szczęściem. Wszystko napewno będzie dobrze! ! Teraz to tylko odpoczywaj :-) za to u mnie dzis rano migrena strazzna odstawilam duphaston i wydaje mi sie ze to dlatego ze hormon spadl ;-( no nie wiem zobaczymy czy dostanę @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Czesc dziewczynki...Oliwia jak samopoczucie? Agnieszka i co przyszla @?... Magda kacyk wyleczony? U mnie temp troszke wzrosla wiec humor mi sie poprawil 5 dni do @ i to czekanieeeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×