Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość natka natka
Hejka dziewczyny;) ale cisza;) wszystkie weekenduja. Oliwia jak sie czujesz?? Agnieszko jak u Ciebie? Pozdrawiam wszystkie buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Tak jak pisałam Wam wcześniej byliśmy wczoraj na Jasnej Górze w wiadomej intencji. Także w intencji zdrowia dla nas, wyprostowania moich komplikacji. O Was też pamiętałam :) No i nie uwierzycie!!! Dziś koniec krwawienia! Została tylko delikatna wydzielina w kolorze kawy z mlekiem przeplatana śluzem (nie widziałam go u siebie od miesiąca!). A wczoraj krwawica pełną gębą więc koniec absolutnie się nie zapowiadał. :) :) :) Wczoraj zaczęły mnie też boleć piersi, są lekko nabrzmiałe. Także możliwe, że za kilka dni dostanę prawdziwą, normalną miesiączkę. Ehhh :))) Dawajcie znać co tam u Was. Chętnie usłyszę więcej dobrych wiadomości, takich jak u Oliwii (swoją drogą pisz coś Oliwka bo widzisz, że się wszystkie interesujemy :PP). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis 28dc narazie cisza brzuch czasem pobolewa. Tylko od wczoraj i dzis tez jest mi co jakis czas niedobrze prawie tak jak bym miala zwymiotowac. Niestety musze czekac jeszcze do 30 dc :-( Ile dni po duphastonie powinna przyjsc @? Iczozord widzisz jednak wiara i modlitwa pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Iczozord bardzo się cieszę, dziekujemy za naszą modlitwę;* bedzie dobrze u Ciebie czuje to;) Agnieszko czyli wszystko dobrze się zapowiada. Ja czuję się dobrze;) piersi bolą, ale tylko przy dotyku. Odzywa się raz prawa, raz lewa strona jakby w pachwinach, ale czytalam, ze to normalne. Jezeli tak bede znosic ciaze to bedzie super;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
A zrobilam dzis rano test;) jest mocna 2 kreska, wiec stezenie rosnie;)))) i fasolinka tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka to znakomicie :-) teraz to tylko odpoczywac odpoczywac i jeszcze raz odpoczywac:-) A jak rodzice zareagowali na wnuczątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Ashaka kacyk wyleczony, choc bylo ciezko:-) dzis od rana mam spiecie z mezem:-( Natka dbaj o siebie i Malenstwo:-) mysleliscie juz nad typami imion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej :) AGNIESZKA - no właśnie pomaga! Zawsze w to wierzyłam ale po prostu mam teraz namacalny dowód!!! Oczywiście kto nie chce, ten nie uwierzy ale jak dla mnie to nie przypadek że tak to się zeszło w czasie :) No i krwawienia nadal brak, wydzielina coraz bardziej czysta. Jestem wniebowzięta! A te Twoje mdłości... No no, nie zapeszam :) Czekamy na testowanie :) NATKA - też słyszałam, że takie boczne bóle są normalne :) Powiem Ci tak - im więcej objawów ciąży, nawet uciążliwych tym będziesz spokojniejsza że wszystko z dzidzią jest OK - poziom hormonów wysoki a to dobrze. Oczywiście niektóre kobiety przechodzą ciążę bezobjawowo i to też fajnie ale z własnego doświadczenia wiem jak się świruje jak jednego dnia jakiś objaw jest a później zanika. Dbaj o siebie, teraz masz prawo do tego aby byś małym samolubem :) MAGDA - no takie spięcia to nic przyjemnego ale za to godzenie się później to czysta przyjemność :) w związku trzeba czasem schować dumę do kieszeni, to trudne. Całe życie będziemy się tego uczyć. Najważniejsze nie to, że się kłócicie tylko to, że później dochodzicie do porozumienia :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord może teraz wszystko wróci do normy :) oby Twoje intencje zostały wysłuchane :) Wiem, że nie ma co się kłócić, ale kurcze myślałam, że miło spędzimy niedzielę- wspólne gotowanie, obiadek, spacerek może wypad za miasto... a on się wybrał na jakiś mecz :( Poza tym jestem jakaś podenerwowana, od rana bolą mnie plecy i mam kłucie z lewej strony na wysokości kolca biodrowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Dziekuje dziewczyny;) wszyscy sa bardzo zadowoleni, bo juz sie kaxdy dopytywal;) dla coreczki mam imiona Zosia lub Pola ale dla syna nie mam wogole, a nie ukrywam, ze chcialabym chlopc. Ale najwazniejsze, zeby bylo zdrowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka :) Mam znajomą, która nazwała córkę Apolonia (nie wiem czy Ty bierzesz to pod uwagę, czy po prostu Pola). Z mężem jednak wprowadziliśmy praktykę przy doborze imion taką, że imię zestawiamy z przedrostkiem Pani/Pan i to pozwala nam ostatecznie się przekonać lub nie do imienia. Trochę śmiesznie brzmi zwrot "Pani Polu" :P przynajmniej dla nas :D Nie piszę tego, żeby Cię zniechęcić, bo sama uważam, że imię fajne, szczególnie zdrobnienie "Polcia" jest urocze; Po prostu tak mi się przypomniało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Dziękuje Iczozord bo nie myslalam nigdy pod tym katem. ;) no to bedzie Zosia tzn Zofia;) choc wole zdrobnienie Zosia i jeszcze Zoska mi sie podoba(jak bedzie lobuzowac) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Ci, że abstrahując od tego czy imię Zofia komuś się podoba czy nie (mnie bardzo :) ) to jest ono uniwersalne - i dla małej dziołszki i dla nastolatki i ma spieszczenie ale nadaje się też dla dorosłej, poważnej pani prezes :) Nie każde imię takie jest. Np imię Adam występuje tylko w opcji poważny pan Adam lub mały chłoptaś Adaś :D Choć imię piękne to brak mu takiej pośredniej, luźnej wersji. Czasami warto też się chyba zastanowić nad tym czy wybrane imię ma obcojęzyczne odpowiedniki (jednak idziemy w kierunku podróżowania i imię Szczepan może być dość kłopotliwe za granicą :) ). Zosia występuje jako Sophie także bez kłopotu da się przetłumaczyć i każdy będzie wiedział jak się do niej zwrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
no witam was nie było mnie, u mnie dziwne pobolewanie brzucha az wczoraj sie poplakalam z bolu ale pochwili znikaly i juz wszystko ok ! dobrze sie w miare czuje nic mi nie dolega ani nic :D mdlosci nie mam zachcianek nie mam nic :P tylko czesciej witam w wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu doskonale CI rozumiem... tez bym byla zła... my z mezem ostatnio ciagle sie kłocimy a jestesmy na odleglosc... nie wiem co sie dzieje... iczozord byc moze to pomoc Matki Boskiej a moze przypadek, zawsze lepiej wierzyc ze ktos nad nami czuwa i ja CI tego zycze zeby czuwała i zeby pomogla:) oczywiscie dołączam sie do podziekowac na Ciebie za to ze pomodlilas sie i za nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Blondyneczka hormony w nas buzują chyba zbyt mocno :) najchętniej to skoczyłabym gdzieś na spacerek i piwko w plenerze, ale na ten weekend dałam za dużo czadu sobie i muszę wystopować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu wiesz... hormony hormonami ale oni tez czasami nie zachowuja sie fer a na dodatek nie widza w tym nic zlego a w nas sie gotuje... taki nasz los, ze musimy przymknac oko i zyc dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh nie wytrzymam brzusio coraz bardziej boli, z lewej strony przeniosło się na okolice pod pępkiem :( nic tylko opatulić się w kocyk i położyć się przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Na pewno nie na @, bo u mnie dopiero 18dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to nie na @, moze cos sie dzieje :D u mnie 21dc i cos mnie dzisiaj podbrzusze boli, ale po co to boli skoro nic sie nie dzieje... co za dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Heh Blondyneczka predzej moj brzusio sie buntuje na jedzenie, bo na urlopie dogadzalam sobie egzotycznymi owockami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Hey. Mam takie pytanie bo już trochę zglupiałam.... Otóż 17 maja poronilam samoistnie w 6tc i za zgodą lekarza(po wykonaniu badań) dostałam zielone światło do dalszych starań. Plodny śluz tzw kurze białko zauważyłam już 9dc (licząc od 17 maja). Postanowilam podjąć próby starań. ..no i tak ciagnelam 9,10,12,13 dc. Przez te wszystkie dni pobolewaly mnie jajniki. 14dnia cyklu strasznie mnie bolalo podbrzusze no i poszła mi delikatna plamka krwi. Takie coś się utrzymywalo do 16 dc. Nadmienie że tylko przy użyciu papieru. Jest to mozliwe ze moze to implantacja? Wczesniejsza moja ciąża trafiła się podczas proby w 9dc a przyznam że w żadnej wcześniejszej ciąży czy podejmowanych próbach nie widziałam u siebie plamien w tym okresie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie dziś 35 dc, kiedy cykle mam 28-29 dniowe. Byłam w połowie cyklu u ginekologa, który powiedział, że nie widzi, ani żeby było przed ani po owulacji, więc ten cykl na stracenie...Tak więc czekam na ten durny okres, a tu go nie ma. W piątek zrobiłam test, ale wyszedł negatywny, temperaturę mam niepodniesioną (36,5), piersi w ogóle nie bolą i nie są powiększone, tylko brzuch trochę pobolewa. Sama nie wiem co o tym myśleć, ale mam nadzieję, że dziś lub jutro ciotka przyjedzie i będzie po sprawie. Co Wy o tym myślicie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Czesc dziewczyny... Caarolinee... Jezeli faktycznie mialas owulacje 9 to jest mozliwe ze to implantacja natomiast mozliwe ze owulacja ci sie przesunela i to bylo krwawienie owulacyjne... Ja bym poczekala do dnie okresu i zrobila test powodzenia kochana... Malami... Mozliwe bardzo ze owulacje mialas pozniej a teraz @ ci sie spoznia, mierzysz temp?... U mnie dzisiaj znowu spadla niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Malami 83 jezeli do tej pory nie mialas wzrostu temp i owulacji to mozliwe ze wszystko przed toba zwlaszcza jezeli ten miesiac byl dla ciebie szczegolnie stresujacy i ten bol brzucha moze byc na owulacje... Ja mam tez niewielki wzrost temp bo miedzy 36.6-36-8 a mimo to owu byla... Nie mart sie moze jeszcze nic straconego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caroline mysle ze te krwawienie to raczej owulacyjne u ciebie ale nie wiem byc moze implantacja ciezko powiedzieć musisz poczekać do dnia @. u mnie dziewczyny jeszcze nie ma @. Zobaczymy do jutra. Nic mnie nie boli nawet piesi przestaly bolec :-) znowu wczoraj dowiedzialm sie ze kolejna znajoma jest w ciazy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×