Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Ashaka
Dziekuj*****etka za odp... Ja pewnie nie wytrzymam i jak przyjde testy a powinny przyjsc dzisiaj to zaraz zaczne testowac chociaz to i tak pewnie nic z tego..ale coz juz taki nasz losz...test za testem w nadzieji ze beda te wymarzone dwie kreski...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Agnieszka informuj...moze tobie sie uda...trzymam kciuki...xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Hej! To kto testuje w tym tygodniu? Za kogo trzymac kciuki? :)))) Oliwia, ja tez jestem w 5 tygodniu :) za tydzien mam przyjsc na usg i powiemy wtedy rodzinie :))))) w ogole ja mam schize straszna :) boje sie o Malenstwo bardzo. Nawet kichnac mocno sie boje... Oliwia, nastawiasz sie na chlopca czy dziewczynke? :) wiem, ze wczesnie, ale lubie sobie pomarzyc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Marta to zrozumiale, ze masz schize...ja napewno jak juz wkoncu cud sie zdazy tez taka bede...to normalne...napewno z czasem ci przejdzie...ja bede testowac...mam nadzieje ze dotrwam z testowaniem przynajmniej do piatku :-) ale...jak znam siebie to watpie i tylko sie wnerwie...ale ten typ tak ma :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka jest mozwlie bo to zalezy kiedy odstawilas dupka, ja na poczatku brania tez mialam roznie bo wczesniejsza p.ginekolog kazala mi brac od 14dc przez 10dni, natomiast ta kaze mi brac od 16 a nawet17dc... i teraz prychodzi po 2-3dniach a wtedy bylo roznie, 5dni to byl standrad... wiec sie nie przejmuj :) a moze @ nie przyjdzie do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam od 16dc do 25 dc. Dzis 5 dzien po odstawieniu. I chyba chorupsko mnie lapie bo gardlo mnie boli tak ze nie moge przełykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka a ilo dniowe masz cykle? bo chodzi o to zeby dupka wziasc 2-3dni po owulce ... agnieszka ja kilka cykli mialam ze po 5-6dniach dopiero dostwalam @... ale ja wtedy źle bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
No, no Agnieszka brzmi to obiecujaco:-) trzymam kciuki za Ciebie:-) A u mnie dzis 20dc- cisza i spokoj:-) bole podbrzuszaminely, tak wiec moge wrocic po urlopie na silownie ispokojnie czekac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 29/30dcykle. kurde piszlam do wc na wkladce zaczelam brudzic wiec pewnie @ idzie ale mam jeszcze nadzieje ze jednak nie przyjdzie ;-) a tak sie cieszylam ale brzuch mnie specjalnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Agnieszko poki @ sie nie rozkrecila jest nadzieja;))) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
Marta ja mam wizytę za 2 tygodnie i wtedy będe wszystkim ogłaszać ;d na razie wiecie wy i mój M :D ja się na chłopca nastawiam :D u mnie w rodzinie zawsze jest pierwszy chłopak i u M tez tak jest :P ale najwazniejsze by zdrowe było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Agnieszka, trzymam kciuki, oby nie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Kurczę, dziewczyny powiem Wam, że na jelitówkę to mi to moje nie wygląda, żadnej ostrej biegunki, właściwie od wczoraj tylko nawracające nudności i... wiatry. Wiem, ze wątek nie o tym, ale może miałyście tak kiedyś?.. Nigdy nie miałam jelitówki, zaniechałam lekarstw na biegunkę, bo właściwie niepotrzebne. Jutro chyba zrobię porannego sikańca. Chyba wolałabym być w ciąży niż się zastanawiać skąd takie dziwne objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Baletka w takim razie czekamy na wyniki testowanka :) któraś jeszcze testuje jutro? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Ja wlasnie zrobilam test i po raz kolejny szlak mnie trafil...musze czekac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak jakos dziwnie ,różowe pojawia się tylko po zrobieniu sisiu i podtarciu papierem ale @ nadal nie ma. Boje się ze jeśli jestem w ciązy to po odstawieniu duphastonu mogę poronić ;-( ale boje się zrobić test żeby się nie rozczarować ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
Baletka ja tak mialam na dwa dni przed pozytywnym wynikiem tzn wiatry i zero kłopotów z zaparciami (co w moim przypadku jest normą). Ja teraz jestem w 20dc przy 28-dniowych i czuje stały bol w prawym jajniku jakby mi ciezarek ktoś przymocował do niego. No i śluz wcale nie zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Agnieszka ale moze gdybys wiedziala ze jest pozytywny to mogla bys pojsc do gina zeby zastopowac te krwawienia w razie czego...nie wiem tak mi sie tylko wydaje...doskonale cie rozumiem ze sie boisz ale gdyby sie okazalo jednak ze jestes w ciazy to mozna by zareagowac...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz racje, okresu dalej brak ;-) może jutro zrobie sikańca został mi ostatni z allegro. Nigdy tak nie miałam ze cały dzień plamiłam ewetualnie kilka godzin ale nie caly dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Agnieszka nie ma co czekać.. testuj :)! bo przez to, że się boisz może się tylko jakaś krzywda stać, a tak będziesz miała kreskowy dowód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Trzymaj sie slonce, trzymam kciuki, bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika114
Hej kochane! Stałe i nowe! Ja dostałam okropna @, zdolowala mnie totalnie. :( na szczescie mam mega zapieprz w pracy i nie mam za duzo czasu na myślenie. @ spozbiala mi sie 2 dni i juz z moim lekko sie usmiechalismy ale jak widac za szybko. Na razie mam @ tysiaclecia i niechęć do calej sytuacji. Nie mialam pojecia jak to wszystko stresuje. Niesamowite ze pare lat temu modlilam sie zeby tylko przyszla @ i wlosy z glowy sobie wyrywalam a nie wiedziałam ze to kurde wcale nie takie proste. Później bylo mi wszystko jedbo czy przyjdZie@ czy nie, a teraz tak strasznie jej nie chce... patrze na matki z dziecmi, kobiety w ciąży i myślę, jak oni to zrobili? Czy bezproblemowo i od razu? Tak zazdroszcze ze moga sie juz tym cieszyc a ja na razie tylko stresować. Trzymam kciuksy za testujace! Dolacze za jakies 20pare dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia, a powiedz mi jak Twoje samopoczucie? Masz jakieś szczególnie uporczywe objawy? Jutro wg cyklu powinna się pojawić @. Cały czas się boję, że jednak się pojawi... Laski, trzymam za Was kciuki, a Wy trzymajcie za nas :) Piszcie szybko tylko jak Wam idzie :) PS. Kika, strasznie mi przykro :/ Wiem co czujesz. Głowa do góry, piersi do przodu i nogi za 15 trzecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka5g: czekamy na Ciebie :-) Wstawaj i rób teścik! :p U mnie wczoraj delikutaśne plamienie, dosłownie kropla na wkładce, a dziś rano obudził mnie tak okrutny ból brzucha, że od razu poleciałam do toalety z obawą, że @ zaleje mi prześcieradło. Ale sprawdzam co chwilę i dziwne, dziwne, ale jeszcze jej nie ma...Jestem tak napięta i podminowana, że wszystkim wokół się obrywa i w domu i w pracy. Eh, jak dzisiaj nie przyjedzie ciotka, to oszaleję - 37 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Czesc dziewczynki...aaahhh...dzien mi siezaczal od spadku temp co oznacza ze @ nadchodzi i juz mi sie wszystkiego odechcialo...mam nadzieje ze u was beda dobre wiesci to nadzieji naborie na przyszly cykl. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Malami... Trzymam kciuki..a test robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
MArta nie mam jakiś tam objawów na razie tylko ziewam :P no i biegam do wc ;D a jak u Ciebie ? Ashaka a może masz implantację ? bo czytałam że w dzien implantacji spadek temperatury jest .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashaka
Oliwia chcialabym w to wirzyc ale to juz 12 dc wiec sie nie ludze ale dziekuje ze probujesz dodac mi otuchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dzień dobry, zrobiłam test strumieniowy. Wyszła bladziutka 2 kreska, niestety nie zrobiłam kolejnego - mam jeszcze płytkowy. @ powinna nadejść w niedzielę 08.06., ale zrobię chyba jeszcze jutro. Jeśli nie będzie @ a krechy grubsze to ide do ginekologa tym razem już położnika. Jak się czujecie? Na ironię dzisiaj rano pomyślałam, że chyba faktycznie miałam jelitówkę bo po coli db się poczułam, a tu... baby on the way chociaż może jeszcze byc różnie do czasu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×