Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość natka natka
Czesc dziewczyny;) ale gorac!!!! Jutro lekarz;)))) nie moge sie doczekac;) ale jakos szybko zlecialo. Blondyneczko wszystko bedzie dobrze, zleci Ci lekarz leki na regulacje cyklu i wszystko wroci do normy. A internet jest skarbnica wiedzy, ale tez tej "zlej" jak to sie.mowi. a czlowiek zaraz podpasowuje cudza chorobe pod swoje.objawy i tak sie rodza sytuacje stresowe. Glowa do gory!!;) badz dobrej mysli. Baletka jak beta? Agnieszko co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Widzisz Blondyneczka jakie masz wsparcie:-) a mnie cos zmulilo po kawce, nie wiem moze dlatego ze chwilke stala w takim upale:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
No po to tu jesteśmy aby się wspierać :) Każda z nas wie jak to jest mieć kryzys - po prosty czasem nie widzi się tego światełka w tunelu, każda z nas to zna i przez to przechodziła. Ja też przy moim prawie 6tyg krwawieniu już nie wyobrażałam sobie że to się może kiedykolwiek skończyć. Ale każda z nas wie też, że z każdego kryzysu dałyśmy radę się podźwignąć :) Tego się trzymajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
Bylam na poerwszym usg :) widac bylo juz zarodek :) ale sie ciesze. Lekarz potwierdzil 6 tydzien, a termin mam na 14 luty :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Ooo to będzie prawdziwe święto Waszej miłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Marta ale super;-)))) ja mam nadzieje,ze jutro tez zobacze zarodek. Bedziemy w podobnym terminie;) kiedy mialas ostatnia @? Ja 5 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaWWW
5 maja tez :D mialam 1 dzien @, a potem jeszcze na podstawie implantacji mi wyliczyl. Ale zbieg okolicznosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Ale zbieg okolicznosci;) to idziemy rowno;) jutro dam znac jak.u mnie po wizycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
A czy któraś z Was testowała przed @ ? Jutro mam 26dc i tak sie łamie czy może nie wykonać już jutro z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Caroline mi test wyszedl 6 dni przed @, ale najpewniej wykonac w dniu @ lub po, bo roznie dziewczynom wychodzilo. Kazdy organizm jest inny. Sprobowac mozesz tylko sie.nie smuc jak wyjdzie negatyw, bo moze byc za wczesnie. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarolinee88
No ja zawsze robilam w dniu spodziewanej i pokazywało mi dwie kreski ale po dzisiejszej tempce tj 37.6 to chyba sprobuje zatestowac jutro z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Oliwia
u mnie dziewczyny wszystko ok :D ale tego roku lata nie nawiedzę ! masakra jest tak duszno i źle że masakra... ja mam wizytę na 18 czerwca wtedy zobaczę swoją fasolkę. :D ja z @ mam termin na 30 stycznia ;D zobaczymy jak z usg bedzie wychodzić:D piękną datę masz na termin porodu Marta :D Blondyneczka w łeb chcesz ja się pytam !!! nie było mnie i nie miał kto Cię porządnie opierdzielić !? Weź się palnij jaki rozwód !? BEDZIESZ MAMA DZIEWCZYNO ! ZOBACZYSZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Kochane, beta wyszła 153mI :). Nie wiem tylko do jakiego lekarza iść skoro tamta mnie olała. Do zaprzyjaźnionych gin moich koleżanek ciężko się dostać :( Marta wspaniale, że już widzisz na usg :) blondyneczka trzymaj się. Ja nadal nie wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka to ktory tydzien ciazy? u mnie nic ciekawego natka sie nie dzieje jestrm po @ czekam na dni do dzialania. Stresu mam sporo na uczelni i malo tu zagladam. Blondyneczka a kiedy masz wizyte u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baletka gratulacje! Każda z nas w końcu się doczeka :-) Ja wczoraj robiłam wyniki, które zleciła mi ostatnio Pani doktor. Dziś mam zadzwonić i będę wiedziała co i jak. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Blondyneczka to koniecznie daj znac po wizycie:-) cos czuje ze moja @ przyjdzie dzisiaj:-( Baletka gratulacje, dbaj o siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie za dam znac jak po wizycie ale tak strasznie sie boje tego co usłysze :( az mnie brzuch rozbolał a wizyta dopiero na 16 :( Madziu dopoki nie ma @ jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja juz po wizycie, nie bylo az tak strasznie ale i za wesolo nie jest... moja gin powiedziala ze najpierw zajmiemy sie tym Androstendionem bo jest za wysoki i powiedziala ze sie mna zajmie i mnie wyciagnie z tego, powiedziala ze miala dziewczyne ktora ten hormon miala powyzej 10 i juz ma dziecko... na ten hormon dostalam Spironol, troszke sie zdziwila pani w aptece bo to raczej kardiolodzy przepisuja... jakbym po tym miala omdlenia to stopujemy i czekamy do zimy z leczeniem... dodatkowo dosatalam castagnus i mam sie do niej zglosic pod koniec lipca z wynikiem androstendionu... wiec czeka mnie leczenie, mam nadzieje ze szybko minie i wyniki sie poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Blondyneczka no widzisz, ze jeszcze nic straconego:-) bierzesz sie teraz za kuracje i zanim sie obejrzymy to napiszesz nam o tych upragnionych dwoch kreseczkach:-) nam pozostaje tylko trzymackciuki za to zebys dobrze zniosla leczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki Madziu, ale kurde musialam troche popłakac zeby te emocje zeszly... a co do tych omdlen to sprawdze dopiero w pt jak reaguje bo jutro rano siadam za kółko wiec wole nie ryzykowac a w pt siedze w domu... ale podejrzewam ze bedzie okej bo nie naleze do małych dziewczynek , a gin powiedziala ze jak bedzie wporzadku to moge spróbowac po kilku dniach wziasc dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dziewczynki dziękuję :) Ja nadal się boje, że cos może pójść źle. Po mojej okropnie chamskiej lekarce(mówiłam wam, że ma bardzo złe opinie na necie?pewnie dlatego tyle wolnych terminów wizyt), umówiłam się do innej na dzisiaj na wieczór. Chcę się dowiedzieć co powinnam i co jest wskazane a co nie. Mój M już się doktoryzuje z książek które wypożyczyłam i przytacza mi co chwilę jakieś nowe wątki ;) Trzymam za Was kciuki, zdrówka zdrówka i duuuuużo sprytnych plemniczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
Hej dziewczyny. Ja tez po wizycie. I nie wiem co mam myslec;( mam taki metlik w glowie. Na wstepie mnie opierdzuelil, ze za wczesnie przyszlam bo powinnam przyjsc kolo 10 tyg bo wtedy to juz cos widac, a teraz to co ja chce zobaczyc. Bo to jak za przeproszeniem jakby wczoraj byl stosunek a dzis chce sprawdzic czy jestem w ciazy. .. zrobil usg. Najpierw powiedzial, ze chyba puste jajo ale przekrecil i jest zarodek. Powiedzial ze to 5 tydz. Jak na ten wiek zarodek prawidlowy.Zauwazylam nizej w mcicy takie ciemne pole pytam co to a on ze miesniak a tu wyzej drugi. Ale on by sie tym nie przejmowal. Dla niego bardziej niepokojacy jest plyn w macicy. Bo z niego moze byc krwawienie. Ale do cholery co to za plyn i skad mi nie powiedzial. Dal skierowanie na wyniki wszystkie pogratulowal, przepisal luteine 2x1 jedno opakowanie i dodal, ze jak ma byc dobrze to bedzie, a na odchodne powiedzial, ze jak dla niego wszystko jest dobrze i jestem super. I badz tu. Czlowieku madry?? Jutro dzwonie do innego gin i umowie sie na przyszly tydz. Pojde po prostu potwierdzic ciaze i nie powiem mu.nic o poprzedniej wizycie. Zobaczymy co on powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka natka
A tak na marginesie 4 tyg temu bylam.u gin i bylo czysto wszystko ok. Powiedzial, ze mam tylozgiecie i krotka szyjke i moze.byc teraz problem z donoszeniem a ten dzis, ze co on tu napisal jest przodozgiecie a szyjka jest prawidlowa wcale nie jest krotka. Co lekarz to inna teoria. Ale co to za plyn moze byc w tej macicy??? Ale mam metlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie takie rozczasanie kazdej pierdoly na poczatku ciazy to masakra. zeby nie bylo - jestem w 2. ciazy, jedno dziecko juz mam. objawy implantacji? a moze i zaplodnienia, co? nie macie co robic :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu a co Ciebie to obchodzi? ktos ma ochote to sobie pisze, nie masz ochoty -nie pisz... proste natka ale Ci namieszali, ja sie wogole nie orientuje wiec nie pomoge, ale musisz sie okreslic przy ktoryms lekarzu i jego trzymac bo od samego latania zwariujesz, a na dodatek kazdy co innego Ci powiedzial... dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka a widzisz tak sie balas nie jest zle podleczysz hormony i sie napewno uda :-) Gosciu po co wogole.piszesz takie glupie komentarze niechcesz vzytac to nie mosisz! natka trzymaj sie jednego gin. Dostalas luteine wiec mysle ze ona wrazie czego ci pomoze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
blondyneczka no super :) O widzisz, też dostałaś castagnus :) A z tym płakaniem to nie ma co się ograniczać - płacz oczyszcza zdecydowanie! Lepiej się wypłakać niż hodować te emocje w sobie :) Trzymam za Ciebie kciuki :) x x x natka - lekarz wg mnie powinien być kompetentny ale przede wszystkim powinien byc ludzki. Nie kumam ludzi ktorzy rzucaja raz za razem teksty jak Tobie - puste jajo itp nie mając na nie 100% pewności. Musisz znaleźć lekarza, przy którym będziesz się czuć spokojna, który nawet przy jakichś złych przeczuciach potraktuje CIę rzeczowo i ze zrozumieniem. Najważniejsze, że jest zarodek :) Luteina na pewno nie zaszkodzi. A krwawienie - zdarza się często ale jeśli jest z jakiegoś płynu to nie ma co się martwić. Wiem, że czasami krew się zbiera podczas wczepiania się jaja płodowego w ścianę macicy i czasem się wchłania a czasem po prostu wylatuje a później jest OK. Groźne jest krwawienie z odklejającej się kosmówki. Powodzenia! x x x U mnie krwawienia nadal brak :) Temp niska - przedowulacyjna, śluz prawidłowy. Cieszę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×