Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość GjeBe
pierwszy dzień za mną. @ nie przyszła (zazwyczaj dostawałam w pierwszej połowie dnia). oby tak już zostało:) Beatrice - jedziemy na tym samym wózku. Ja dziś powinnam była dostać :) Dodam, ze jeśli się udało to termin będę miała na moje 29 urodziny i 4 rocznicę ślubu :D :D :D dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gjebe daj znać jutro, poki co spij spokojnie. Ja hmmm tez wyłaczyłam myslenie na chwilke i nie wiem jak to sie stało ale hmmm nie przejmuje sie, pewnie dlatego ze pewnie @ przyjdzie:/ buziaki dla was za słowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord pisałaś o bólach sutków czy to były bóle piersi? Ja sutki mam raczej wrazliwe ale nie bolące:) za to piersi jak kamienie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
GjeBe tak:) Jeden dzień spóźnienia a jak wielka daje nadzieje prawda?:) Zycze Ci dwoch kreseczek.... Natomiast ja napisze jutro jak sytuacja wyglada u mnie. Jesli malpa jie przyjdzie to pojutrze testuje. W sumie to jestem z siebie dumna,ze wytrzymalam i nie zrobilam tesciku do tej pory:):) W minionym miesiacu juz biegalam z plyteczka i sprawdzalam...Oczywiscie nie mialo to sensu, ale coz..Czlowiek czasem jest tak durny i naiwny ze szkoda slow:) A tak z zupelnie innej beczki to nieocenione jest moc tutaj zagladac, pisac i czytac miec wsparcie w osobach ktore "jada na tym samym wozku" co ja...To daje jakas fajna sile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Justyneczka - poplakalam sie ze smiechu czytajac Twoje " a jak zawoze malego do przedszkola to udaje ze mam nie po drodze" Mistrzostwo swiata:) Kobiteki jestescie wszystkie niesamowite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też jest miło z Wami się rozmawiać... łączy nas jeden wspólny cel :) Beatrice cieszę się,że Cie rozweseliłam :p Czekam na wieści :) U mnie dopiero 22 dc...rano jakieś plamienie miałam,teraz czysto...jak na @ to dużo za wcześnie...poplątało się u mnie w organiźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Dziewczynki u mnie dalej cisza ale jakoś zaczęłam się stresować :( jestem kłębkiem nerwów. Jeśli jutro też nic się nie pojawi to pojutrze będę robić test. Ale jakoś mimo tej bladziuchy na jednym teście kilka dni temu, trace jakoś nadzieję. (co mnie podkusiło żeby ten test zrobić?? stara a głupia!!!) Nie wiem co się dzieje :( mam wrażenie, że kreska na pozytyw tak wcześnie nie może być prawdomówna. Pewnie zastanawiacie się czemu nie robię testu skoro wczoraj miałam mieć okres. Chyba przez ten falstart który wykonałam. Boję się, że czar pryśnie. Wolę dostać okres niż oglądać jedną kreskę :) Beatrice daj koniecznie znać co i jak!! Miłęgo dnia dziewczynki!! :) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
Ifka piersi jak najbardzuiej nabrzmiewają w ciąży. Wiesz co ja w pierwszej ciąży tak miaałam w prawdzie później bo ok 5-6 tydzień się zaczęło. Do tego stopnia, że nie mogłam zdjąć biustonosza tak bolały bez niego. Teraz mam pełniejsze i zylaste za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Czesc dziewczyny:) Jak wariatka obudzilam sie juz dzis o 6 nad ranem....Miesiaczki brak....jak narazie...zobaczymy co bedzie sie dzialo w dalszej czesci dnia.....stresuje sie jak byk...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
GjeBe a Ty lec w podskokoach do apteki po test...Co Ci da ten jeden dzien stresowania? Jezeli fasolinka juz jest, to Twoje nerwy dobrze na nia nie wplyna...Wiem jak bardzo " boli" jedna krecha na tescie, ale chyba lepiej miec pewnosc niz zyc w takim stresie? Ja bym chyba oszalala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GjeBe ja też bym leciała po test...już powinien zweryfikować Twój stan...jestem pełna nadzieji...koniecznie daj znać Beatrice a Ty kiedy testujesz ??? Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Justyneczka jesli dzies nie dostane to jutro testuje....ale jakos takie dziwne mam przeczucke ze @ przyjdzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
dziewczyny zrobię jutro test. Chociaż tak jak Ty Beatrice czuję że nic z tego :( nie wiem co się dzieje, czemu tak mam. Kobieca intuicja? Czy może automatyczne wmawianie sobie tego w razie gdyby był negatyw żeby nie było zaskoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak niewiele Was dzieli...trzymam kciuki dziewczyny...macie swoje przeczucia...oczywiście miło jest się rozczarować w ten pozytywny sposób ale Wasze objawy wskazuja w tą dobrą stronę:)...oby tylko nie były objawami zbliżającej się @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
chyba jednak nic z tego ;/ wszystkie bóle ustąpiły jedynie piersi cholernie bolą lecz nie widzę jakichkolwiek zmian w brodawkach że niby mają być ciemniejsze, lekkie żyły i tyle ..nic z tego... jajnik nie pobolewa (a może dlatego że moje maleństwo się już zagniezdziło i nie ma co boleć? albo tak sobie po prostu tłumacze) choć naprawdę nie czuję się jak na okres przed tymi dniami już tydzień przed czułam się jak słoń, ociężała , wzdęta a teraz nic brzuch jest w normie o dziwo i apetyt jest a tak jakoś nic więcej ;-) albo sobie wkrecam to wszystko albo cos jest na rzeczy albo to pierwsze w moim zyciu tak spokojne PMS ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
Justyneczka niestety do testu pozostało mi 7 dni więc jeszcze trochę mi zostało .. pewnie sobie wkręcam że to ciąża eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zostało 5...więc podobnie...z tym,że ja tylko czuję piersi...i miałam niewielkie plamienie wczoraj...eh ta niepewność...nie zawsze występują wszystkie objawy...nie raz wcale...zostaje nam czekać i mieć nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
ja lekkie plamienie miałam 2 dni po owu znaczy to nie było plamienie tylko trzy plamy krwi na wkładce i tyle.. to czekanie mnie już dobija staram się o tym nie myśleć ale im bardziej chcę tym mi gorzej .. wgl jestem bardzo spokojna , nie denerwuje sie tak czesto, dla narzeczonego tez jestem bardzo mila ze on tez to zauwazyl i mi sie pytal czy wszystko jest okey ze mna? bo przed okresem darlam się bo wszystko mi przeszkadzalo .. a nic mi nie mowilam ze moze jednak sie udalo bo po co.. ale to jeszcze 7 dni wiec zobaczymy czy przyjda jeszcze jakieś zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
GjeBe bo to takie nasze mechanizmy obronne.. Wypieramy mozliwosc bycia w ciazy zeby ewentualnie byc mile zaskoczonymi...No ale z drugiej strony to przeciez mysli maja ogromna moc sprawcza,zatem powinnismy myslec tylko optymistycznje i brac pod uwage ten najlepszy wariant...No ale teoria to jedno a zycie to drugie... EwelinaKotałek kochana, przeciez tez czytasz roznego rodzaju fora i wiesz ze kazda kobieta czuje sie inaczej w ciazy.Nabrzmiale i obolale piersi u jednej moga byc pewnikiem ciazy a u drugiej oznaczac jedynie zblizajaca sie miesiaczke.Jedne w ciazy maja mnostwo sluzo inne nie, jedne malo mdlosci a kolejne nie maja o nich pojecia. Takze spokojnie...Na test co prawda jest jeszcze troszke za wczesnie,ale...cierpliwosci...To jest cos co nas wszystkie moze uratowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
tylko te obolałe piersi ciągną się już ze mną odkąd skończyłam owulacje a teraz bolą coraz bardziej ;/ nie dotykam ich ani nic a one tak jakby piekły , okropny ból ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Justyneczka ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
jeżeli mi test wyjdzie negatywny , miesiączka będzie się spóźniała to też pójdę na tą bete albo po prostu do lekarza czemu nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym w piątek poszła na bete...coś by drgnęła na pewno gdyby to była ciąża i wtedy już zwykły test by nie był Ci potrzebny tylko już ta ciążowa wizyta u lekarza z jasnym dowodem jakim jest stężenie hcg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
no sama nie wiem , jeszcze to przemyśle chciałam pójść już jutro ale znając siebie pewnie nie pójdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemyśl kochana...jeśli tak Ci to spokoju nie daje to pójdź jutro czy pojutrze...też bym poszła z sobą ale te 4/5 dni wytrzymam do terminu @ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GjeBe
ehhh czemu nie ma takich cudów żeby wiedzieć 3 dni PO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×