Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

wiem Evi, ale chyba wszystko razem sie nalozylo i okres i ta cholerna grzybica i nastroj spadl nizej zera... a gina mam w srode, zobaczymy co sie tam dzieje i czy sie wyleczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka jak dobrze móc w końcu Cie "poczytać" :) ważne, że leczysz te paskudztwo i miejmy nadzieję, że w nic poważniejszego się to nie zmieni :) Mnie Mikołaj odwiedził, z tym że nie bardzo wiem dla kogo przyniósł mi prezent, bowiem dostałam komplet kuszącej bielizny i wino z dopiskiem "Mikołaj odwiedzi Cię jeszcze wieczorem w sypialni" :) nie wiem skąd ten mój mąż bierze takie pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka rozumiem Cię co czujesz bo mam tak samo jak zawsię dostaje @ to lepiej się wyciszyć oczywiście wtedy nastrój spada diametralnie ja mam dziś 19 dc śluz plodny nadal czy w ogóle może się tak długo utrzymywać juz 8 dzień hehe ale skoku temp dalej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu rewelacja :-D szkoda ze moj nie ma takich pomyslow... powiem mu jak wroci z pracy, moze w nast roku cos wymysli :-P bo u nas narazie z sypialni nici bo sie lecze ale juz moj M odlicza dni :-P Aga mi sie wydaje ze owu jeszcze przyjdzie tylko organizm czeka na dobry moment... :-) a co do nastroju to swieta prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh aż się boję wieczora, bo przez tę jego delegację mieliśmy przerwę . Blondyneczka lecz, lecz i nie każ mężowi czekać za długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Magda jak masz fajnie :-) ja kupiłam podkład i zapłacił za niego mój luby i dumnie stwierdził że to mój prezent :-) wiec nie było niespodzianki :-( Dziewczyny damy radę i będzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Blondyneczka nie jesteś sama, jest nas pare, które czekają i maja nadzieje, jak masz dola to pisz, bedziemy Ci dawać drabinę żebyś mogła wyjść:) Madzia super. Ale masz pomyslowego Mikołaja:D Mi na dola pomagają święta, kocham święta, te lampki, zapach, ozdoby, świece, pierniki, pomarańcze! Ach! Dzis sa mikołajki wiec w moim domu już wystrój świąteczny;) trzeba sie jakoś ratować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu lecze, lecze, juz sama sie nie moge doczekac az wskoczymy do sypialni bo tez mamy juz ponad tydzien celibatu :/ Nitka dzięki za drabine , jakies kilka dni temu by sie przydala ale juz dzis wiem ze powoli samopoczucie wzrasta :) a co do świąt to tez lubie ale szykuje sie juz psychicznie na zyczenia odnośnie dzieci... wydaje mi sie ze jak są dzieci to bardziej sie czuje święta... no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
a ja dziewczyny panicznie się boje. kochałam się z chłopakiem w owulacje!!ale mielismy prezerwatywę.ale....jak było już po wszystkim, wyciągamy prezerwatywę i strasznie było dużo śluzu takiego rozciągliwego i strasznie miałam mokro!!pierwsza myśl ze kondon pekł,ale od razu poszłam nalać wode do niego i nie przeciekał. ale dziś mam 22 dc i od wczoraj mam bole jajników,cały czas prktycznie jak nie jeden to drugi albo dwa na raz i strasznie się boje. dlaczego tak!!?co się stało?boje się bo nie mogę teraz być w ciązy!no nie mogę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
sprawdzałam dziś i mam nisko szyjke macicy bo swobodnie ją dotykam.ale czy twarda czy miękka to nie wiem. ponoć jak się zagnieżdza czy na początku ciąży macica jest na górze.dziewczyny nie wiem co myslec,boje się.nie jestem gotowa na ciąże. pierwszy raz mam tak ze boli mnie podbrzusze....:(piersi nie. ale jestem tez trochę zmeczona ale nie wiem czy przez pogode czy co...temperaturę ciała mam 37.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
czy w poniedziałek mogę już zrobić test, skoro stosunek był tydzień temu w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Jak narazie wystriłam sobie wazon świątecznymi gałązkami :-) ja dopiero po świętach zobacz czy coś będzie z tego cyklu wiec tylko czekać :-) a my z moim mamy teraz 2 tyg przerwy hihi mój gin ma nam dać zielone światło a tak to mamy Sie wstrzymać żeby plemniczki Sie naładowały :-) Ja tam jestem pełna optimizmu a nadal myślę o wróżbie że zajde w ciąże w lutym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
dodam, ze nie mam plamienia, nie mam dużo sluzu. jest raczej tak normalnie,tylko ze już 3 dni mam te bole podbrzusza i jajników:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Malwa najlepiej zatestować w dzień spodziewanego @ Dziewczyny zapomniałam napisać o dalszych skutkach inofolicu wiec : w ogóle nie czułam żeby miał przyjść @ , jak już przyszedł to leciała żywa krew i jajniki tak mnie bolały że szok.... dzisiaj jestem już na końcówce i jest w miarę nie czuje żeby coś Sie działo. Więcej relacji w wtorek po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa2222
ale jak myślicie dziewczyny,nawet nie wiece jak się stresuje.spac nawet nie mogę po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Evi przygotowania pełną parą :) malwa teraz lepiej poczekać do spodziewanej i testować. U mnie bez zmian @ nie przyszła jeszcze :) czuję się bardzo zmęczona. Jak się położe to zasnę. Nie czuję żadnych objawów na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maredd
Hej dziewczyny Powtórzyłam test i po kilku sekundach były już wielkie dwie kreski. Kupiłam witaminy i zapisałam sie na wizytę do lekarza. Z moich wyliczeń to jest 4 tygodnie i 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa ja rowniez podzielam zdanie dziewczyn zeby zaczekac z testowaniem. Skoro byla prezerwatywa to raczej nie ma co sie bac:-) a ten sluz po stosunku i wilgoc moga swiadczyc o tym ze bylo Ci dobrze:-) U mnie tez powoli zaczyna panowac swiateczny nastroj, wianek adwentowy z zywych galazek roznosi po mieszkaniu niesamowity zapach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogijogi
UPDATE : niestety dzis przyszedl @, za miesiac powtórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłam u fryzjera i wybieram się na domowke mam doskonały nastrój :) miłego wieczorku kochane :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
qserra to w takim razie już wiem co tak dokładnie obliczał mój doktorek:) 1.12 powiedział mi, że to 5ty tydzień z tego co widzi na usg (na miesiączce niestety nie mógł się oprzeć bo ostatnio mi się posypało wszystko) i kazał zgłosić się 22.12... czyli równo na początku 8mego tygodnia - to może i ja przed samym Bożym Narodzeniem usłyszę upragnione pukanie serduszka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski.Dawno mnie nie bylo.Za mna pierwszy tydzien w pracy lacznie z dzisiaj.Troche meczy wstawanie o 4 ale daje rade.Gorzej z przyszlym tygodniem,bo czeka mnie nocka... Co do swiat to synek w czwartek w przedszkolu mial ubierana choinke...i skonczylo sie na tym,ze u siebie w pokoju tez juz ma hehe :) Jestem 5 dzien na luteinie jeszcze 5 i czekam na @ ...:) buzioleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Agnieszka, baw sie dobrze. Ja mialam dzis isc na urodziny, ale dopadlo mnie zle samopoczucie i maz pojechal sam a ja leze i znów mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Kafe Wisi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maredd gratulacje :-) tylko Sie cieszyć :-) Nie ma @ to jest nadzieja !!!! Dziewczyny nie spinamy Sie itp i lecimy dalej :-) ja Sie jedyne co to stresuje środkowym dentystą bo ząbek zaczął pobolewać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka, loozik i dobra zabawa:) X x x Evi, Blondyneczka, Magda, Ogijogi, Justyneczka , mareed i malwa- głowa do góry dziewczęta! !:) Już za niedługo będziecie widzialy dwie kreseczki:) X x x Justynka, ale się cieszę ze masz prace. Podoba Ci sie? A cd Mikołaja to super ze synuś już poczuł magię świat:) mój M ostatnio się wzruszył jak pomyślał że będziemy za rok świętować w 3:) X x x Qserra, no jak ja Cię rozumiem.. też masz tak że korzystasz z chwil gdy jest w miarę ok? Ja już nawet nie wiem w którym jestem tygodniu, coraz bardziej się stresuje czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Baletka, u mnie tych dobrych chwil jest jak na lekarstwo:-(. Już 2 razy myślałam, że mam lepszy dzień, a jak wieczorem mnie dopadło, to non stop rozmawiałam z sedesem:-(. Nie ma lekko. Dziś już nie wiedziałam co wypić, bo herbata mi zbrzydła i woda też i... wypiłam sławetną wodę z kiszonych ogórków, taką zimną, z lodówki. Oj jak mi było dobrze. Niestety tylko przez chwilę, bo potem wszystko wróciło. Baletka, nie zamartwiaj się tak. Wiem, że przejmowanie się to nasza kobieca domena, a w ciąży to już w ogóle, ale grunt to pozytywne myślenie. Taki banał, ale prawdziwy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie dziewczyny jak jest żyganko to jest raczej wszystko OK :P Lekarz zawsze wtedy spokojniejszy. Pilnujcie tylko, żeby się nie odwodnić! Blondyneczko polecam na infekcję lacibios femina doustnie i lactovaginal dopochwowo. Babeczki powinny pójść w przyszłym tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×